📢اسپرد آلپاری چقدر است؟ – اسپرد حساب های آلپاری

13:16 10/04/2023 -

📢بررسی اسپرد بروکر آلپاری – کمیسیون در آلپاری

میزان اسپرد بروکر آلپاری یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در موفقیت معاملات فارکس بحساب می آید. اسپرد و کمیسیون در آلپاری بسته به حساب متغیر است به همین دلیل نیز هر تریدر با این سوال که “اسپرد آلپاری چقدر است؟” مواجه خواهد شد.

در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر بررسی اسپرد و کمیسیون آلپاری، به مقایسه مقادیر اسپرد حساب های آلپاری در نماد های اصلی بپردازیم. پس از آن معامله گران قادر بوده تا بهترین حساب با کمترین اسپرد آلپاری را برای  افتتاح حساب در بروکر آلپاری انتخاب نمایند. با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

میزان اسپرد آلپاری، اسپرد و کمیسیون آلپاری، اسپرد حساب های آلپاری

پیش از پرداختن به مقادیر اسپرد و کمیسیون آلپاری، در جدول زیر به خلاصه ای از شرایط معاملاتی بروکر آلپاری پرداخته ایم:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
📝حداقل افتتاح حساب از 1 دلار
⏰کمترین اسپرد آلپاری از 0 پیپ
💫حساب بدون اسپرد الپاری حساب ecn آلپاری
🧺بازگرداندن اسپرد در آلپاری ✅ دارد
💰کمیسیون در آلپاری 1/6 دلار به ازای هر پیپ

 

اسپرد و کمیسیون آلپاری

اسپرد و کمیسیون حساب آلپاری همانطور که بالا تر نیز اشاره داشتیم بسته به حساب های معاملاتی آلپاری متفاوت است. اما با این حال همانطور که امکان معامله در حساب بدون اسپرد آلپاری وجود داشته حساب بدون کمیسیون در آلپاری نیز در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته شده است.

در ادامه برای درک بهتر لازم دانسته تا مختصر به مفهوم آنکه “اسپرد و کمیسیون در آلپاری چیست؟” پرداخته ایم:

 

اسپرد آلپاری چیست؟

بروکر های فارکس و آلپاری اسپرد های معاملاتی را به عنوان هزینه ی ارائه خدمات خود از معامله گران کسر میکنند. اسپرد در آلپاری در واقع هزینه و کارمزد بروکر در قبال ارائه سرویس به تریدر های فارکس است.

مقادیر اسپرد بروکر آلپاری بسته به نماد های معاملاتی کاربران بصورت شناور و متغیر در نظر گرفته شده است. به دلیل امکان معامله با کمترین اسپرد در فارکس بسیاری از معامله گران این بروکر و بخصوص حساب بدون اسپرد آلپاری [حساب ECN الپاری] را از بهترین حساب ها در فارکس میدانند.

 

اسپرد در فارکس چیست؟

اسپرد در فارکس به اختلاف قیمت خرید و فروش نماد ها در مقابل هم گفته میشود. بنابر این هر چه میزان آن کمتر بوده میتواند سود بیشتری را برای سرمایه گذاران حاصل نماید.

برای دریافتن اهمیت اسپرد در معاملات فارکس میتوانید به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره نیز مراجعه نمایید.

نحوه محاسبه اسپرد در فارکس ، اسپرد در فارکس چیست ، کمیسیون در فارکس چیست؟

برای مطالعه بیشتر درباره ی اسپرد در فارکس کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

اسپرد در فارکس

 

کمیسیون بروکر آلپاری

اسپرد بروکر و میزان کمیسیون آلپاری رابطه ی مستقیم با یکدیگر دارند به همین دلیل نیز اغلب در کنار هم مطرح میگردد. کمیسیون بروکر آلپاری زمانی اعمال میگردد که اسپرد آلپاری حذف شده و یا به پایین ترین مقدار خود برسد.

در واقع کمیسیون حساب آلپاری تنها بروی حساب هایی لحاظ میشود که کمترین میزان اسپرد حساب آلپاری را دارند؛ مانند حساب های ای سی ان آلپاری که در آن به ازای هر 1 لات معامله 1.6 دلار بعنوان کارمزد و یا کمیسیون حساب آلپاری از کاربران کسر میگردد.

 

▶️ویدئو بررسی اسپرد در بروکر آلپاری

 

انواع اسپرد در آلپاری

حساب های معلملاتی آلپاری به نحوی طراحی شده تا مناسب هر سطح از معامله گران فارکس باشد. به همین دلیل اسپرد های آلپاری نیز همانند اسپرد در بروکر های فارکس به دو دسته تقسیم میشوند:

 

اسپرد ثابت آلپاری

حساب های فارکس با اسپرد ثابت، از جمله حساب هاییست که معامله گران مبتدی میتوانند بدون کارمزد و در بستر بی تاثیر از نوسانات ناگهانی بازار در زمان اخبار و رویداد ها با ریسک پایین تری به معامله بپردازند. اسپرد ثابت در حساب نانو آلپاری از 2 پیپ آغاز شده و با حداقل واریز 1 دلار فرصت مناسبی را برای کسب معامله در فارکس فراهم میکند.

طبق آخرین بروزرسانی ها به منظور بهبود شرایط معاملاتی آلپاری، تمام حساب های آلپاری با اسپرد شناور ارائه میشود!

 

اسپرد شناور آلپاری

اسپرد شناور همانطور که از نام آن میتوان دریافت، به مقادیر اسپرد در آلپاری گفته میشود که ثابت نبوده و بر اساس تغییرات بازار مقدار آن نیز کاهش و یا افزایش میباید.

بر اساس شرایط معاملاتی بروکر سعی داشته تا میزان اسپرد آلپاری را تا حد امکان پایین نگاه داشته به همین دلیل نیز هر حساب با معیار میانگین اسپرد و حداقل اسپرد ارزیابی میشوند. اغلب به این حساب ها ، حساب اسپرد صفر آلپاری نیز گفته میشود.

افتتاح حساب در آلپاری

 

بررسی اسپرد حساب های آلپاری

حال که با مفهوم اسپرد بروکر آلپاری بیشتر اشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا به بررسی میزان اسپرد حساب های آلپاری بپردازیم. در ادامه مقادیر اسپرد های آلپاری در 3 حساب اصلی این بروکر پرداخته ایم:

 

اسپرد حساب نانو آلپاری

حساب نانو یا حساب سنتی آلپاری از پر طرفدار ترین حساب های این بروکر به دلیل شروع اسپرد از 1.2 پیپ، واریز اولیه از 1 دلار و البته معامله با لوریج 1:500 است. همچنین پیش از اعمال تغییرات از این حساب بعنوان حساب آلپاری با اسپرد ثابت نام برده میشد!

معامله گران از این مقادیر اسپرد آلپاری میتوانند تنها در متاتریدر 4 و 35 رمز ارز استفاده نمایند. در کنار آن نیز از دیگر مزایای حساب نانو آلپاری میتوان به امکان معامله بدون کمیسیون در آلپاری اشاره داشت.

نحوه افتتاح حساب سنتی در آلپاری ، حساب نانو آلپاری ، ویژگی های حساب سنتی در بروکر آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره ی حساب سنتی در آلپاری میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

حساب سنتی آلپاری

 

اسپرد حساب استاندارد آلپاری

حساب های استاندارد در آلپاری بر اساس متاتریدر 4 و 5 ارائه میشود که هر یک شرایط معاملاتی مختص به خود را دارند. میزان اسپرد آلپاری در حساب استاندارد از 0.8 پیپ آغاز شده و واریز اولیه آن نیز بسته به نسخه ی متاتریدر [20 دلار و 100 دلار] در نظر گرفته شده است.

با کاهش اسپرد حساب استاندارد آلپاری در مقایسه با حساب سنتی، میزان لوریج نیز تا 1:1000 افزایش یافته که فرصت کسب سود بیشتر و البته بدون پرداخت کمیسیون در آلپاری را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد.

حساب استاندارد آلپاری ، حساب استاندارد در بروکر آلپاری ، حساب Standard متاتریدر 4 یا 5 در آلپاری

برای مطالعه بیشتر و آشنایی با شرایط معاملاتی حساب استاندارد در آلپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب استاندارد آلپاری

 

اسپرد حساب ای سی ان آلپاری

حساب های ECN آلپاری همواره از محبوب ترین این حساب ها بحساب می آیند و اغلب با عنوان حساب بدون اسپرد آلپاری شناخته میشوند. حساب ECN متاتریدر 4 آلپاری همچنان بدون نیاز به پرداخت کمیسیون آلپاری امکان معامله در فارکس را حداقل اسپرد از 0.4 پیپ را فراهم میکند.

اما در حساب ECN متاتریدر 5 آلپاری کاربران به «حساب زیرو اسپرد الپاری» دسترسی داشته اما برای معامله با کمترین اسپرد آلپاری میبایست به ازای هر لات 1.6 دلار به عنوان کمیسیون پرداخت نمایند.

حساب pro ecn آلپاری ، حساب ecn آلپاری چیست؟ ، ویژگی های حساب ECN و پرو ecn آلپاری

برای آشنایی با حساب بدون اسپرد آلپاری (ECN) بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب ecn آلپاری

 

جدول اسپرد های آلپاری

مقادیر اسپرد حساب های بروکر آلپاری بسته به نوع حساب و البته حساب متفاوت است و پرداختن به گرداوری اسپرد در آلپاری بر این اساس دشوار و زمان بر است. به همین دلیل در جدول زیر بصورت خلاصه حداقل اسپرد حساب های آلپاری در نماد های اصلی آورده شده است.

اسپرد حساب های آلپاری
نماد معاملاتی حساب نانو حساب استاندارد mt4 حساب ECN mt4 حساب ECN mt5
دلار استرالیا به دلار کانادا [AUDCAD]
2 پیپ 2 پیپ 0.2 پیپ از 0 پیپ
دلار استرالیا به ین ژاپن [AUDJPY]
2 پیپ 2 پیپ 0.2 پیپ از 0 پیپ
دلار به یورو [USDEUR]
0.8 پیپ 0.8 پیپ 0.2 پیپ از 0 پیپ
یورو به پوند [EURGBP]
1.3 پیپ 1.3 پیپ 0.4 پیپ از 0 پیپ
دلار کانادا به یورو [CADEUR]
2.4 پیپ 2.4 پیپ 0.4 پیپ از 0 پیپ
یورو به ین [EURJPY]
1.8 پیپ 1.8 پیپ 0.4 پیپ از 0 پیپ
پوند به دلار کانادا [GBPCAD]
3 پیپ 3 پیپ 0.8 پیپ از 0 پیپ
دلار آمریکا به ین [USDJPY]
1.2 پیپ 1.2 پیپ 0.4 پیپ از 0 پیپ
طلا به دلار [XAUUSD]
23 پیپ 23 پیپ 4 پیپ از 0 پیپ
نقره به طلا [XAGUSD]
1.4 پیپ 1.4 پیپ 0.2 پیپ از 0 پیپ
دلار به بیتکوین [USDBTC]
❌ارائه نمیشود! 31 پیپ 8 پیپ 8 پیپ
دلار به اتریوم [ETHUSD]
❌ارائه نمیشود! 1 پیپ 1 پیپ 1 پیپ
نفت خام [BRN]
❌ارائه نمیشود! 0.6  پیپ 0.1  پیپ از 0 پیپ
داوجونز [Wst30]
❌ارائه نمیشود! 0.8 پیپ 0.1 پیپ از 0 پیپ
لینک ثبت نام
افتتاح حساب آلپاری

 

ترفند کاهش اسپرد در الپاری

میزان اسپرد بروکر آلپاری بسته به نوع حساب معاملاتی و نماد های معامله شده متفاوت است. اما از طرفی امکان بازگرداندن اسپرد در آلپاری معامله گران را در شرایطی قرار میدهد تا با استفاده از ریبیت در آلپاری، درصدی از کارمزد های پرداخت شده به عنوان اسپرد آلپاری را در حساب خود دریافت نمایند.

اسپرد بروکر آلپاری و ریبیت آلپاری بیشتر در میان معامله گران حرفه ای رایج بوده و محبوب ترین نماد مورد توجه معامله گران برای کاهش کارمزد نیز اسپرد طلا در آلپاری است.

آموزش تغییر کد معرف در آلپاری ، ریبیت در بروکر آلپاری، زیرمجموعه شدن در بروکر آلپاری ، دریافت ریبیت آلپاری

برای دریافت ریبیت آلپاری به عنوان روشی برای کاهش اسپرد معاملاتی آلپاری میتوانید از طریق تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران ، بعنوان نماینده بروکر آلپاری در ایران اقدام نمایید.

ریبیت آلپاری

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا بطور کامل به اسپرد و کمیسیون آلپاری بپردازیم. در قالب جمع بندی میتوان به واسطه ی اسپرد بروکر آلپاری این بروکر را از جمله بروکر فارکس با کمترین اسپرد دانست.

همچنین با توجه به امکان بازگرداندن اسپرد در آلپاری و پایین بودن میزان کمیسیون آلپاری میتوان با کمترین هزینه در فارکس به کسب درامد پرداخت.

سوالات متداول

 • اسپرد آلپاری چقدر است؟

  اسپرد های آلپاری بروی جفت ارزهای محبوب فارکس نزدیک از 0 پیپ در نظر گرفته شده است. اما لازم بذکر است که این میزان در حساب بدون اسپرد آلپاری (ECN آلپاری) در دسترس بوده و در این حساب به ازای هر لات 1/6 دلار کمیسیون در آلپاری در نظر گرفته شده است.

  🔥ثبت نام در بروکر الپاری

 • دریافت ریبیت بروکر آلپاری به چه ترتیب است؟

  قابلیت کاهش اسپرد آلپاری و یا بازگرداندن اسپرد در آلپاری از طریق دریافت ریبیت آلپاری از تاپ بروکر ایران امکان پذیر است.

  💰ریبیت آلپاری

   

   

 • حساب بدون اسپرد الپاری کدام است؟

  در میان حساب های آلپاری مربوط به حساب های ای سی ان است که در میان آن ها نیز تنها در حساب ECN متاتریدر 5 آلپاری شروع اسپرد از صفر است که حساب بدون اسپرد آلپاری در نظر گرفته میشود. کمیسیون حساب ecn آلپاری 1/6 دلار به ازای هر لایت معاملاتی است!

  🔥حساب ecn آلپاری

 • اسپرد طلا در آلپاری چقدر است؟

  شروع اسپرد نماد طلا در آلپاری از 23 پیپ در حساب های نانو استاندارد و از 0 پیپ در حساب ای سی ان آلپاری است که این حساب ها را به کمترین اسپرد آلپاری در طلا و یکی از بهترین بروکر های فارکس برای معاملات طلا تبدیل نموده است. همچنین میتوانید برای مطالعه بیشتر از طریق لینک زیر به مقاله اختصاصی در این باره هدایت شوید.

  🔥نماد طلا در آلپاری

 • روش بازگرداندن اسپرد در آلپاری چیست؟

  برای کاهش اسپرد و کمیسیون آلپاری میتوانید با تغییر کد معرف در آلپاری و دریافت ریبیت درصدی از هزینه های مربوط به اسپرد بروکر آلپاری را به حساب خود بازگردانید. برای دریافت ریبیت آلپاری کافیست تا از طریق ارتباط با پشتیبانی فارسی آلپاری مراحل را انجام داده و یا به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

  ☎️پشتیبانی آلپاری در تلگرام

   

 • کمترین کمیسیون در آلپاری برای کدام حساب است؟

  کمیسیون در آلپاری تنها برای حساب های ECN آلپاری در نظر گرفته شده است. بنابر این کاربران با افتتاح حساب نانو و استاندارد در آلپاری میتوانند از حساب های بدون کمیسیون حساب آلپاری بهره مند گردند.

  📝افتتاح حساب آلپاری

 • کمترین اسپرد آلپاری چقدر است؟

  اسپرد حساب های آلپاری بسته به نوع حساب متفاوت است. برای مثال در الپاری اسپرد در حساب سنت و استاندارد از 0.8 پیپ و در حساب های ای سی ان آلپاری از 0 پیپ شروع میشود.

 • اسپرد بیت کوین در آلپاری چقدر است؟

  در صورت معامله بیتکوین در حساب استاندارد آلپاری ، اسپرد بیت کوین در آلپاری از [31 پیپ] و در حساب های ECN از 1[ پیپ] در نظر گرفته میشود.

 • کمیسیون حساب آلپاری ثابت است؟

  بله، کمیسیون حساب ecn آلپاری 1.6 دلار به ازای هر لات معامله در نظر گرفته شده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5