📢اسپرد آلپاری چیست؟ – معرفی حساب بدون اسپرد الپاری

13:16 10/04/2023 -

📢بررسی و روش های کاهش اسپرد آلپاری

میزان اسپرد بروکر آلپاری یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در موفقیت معاملات فارکس در این بروکر بحساب می آید ، اسپرد در آلپاری در حساب های مختلف متفاوت است و تنوع بالای آن نیاز های هر دسته از معامله گران را تحت پوشش قرار میدهد .

در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر مقایسه اسپرد معاملاتی آلپاری در حساب های این بروکر ، به معرفی حساب بدون اسپرد الپاری و مزایا و معایب هر یک پیش از افتتاح حساب معاملاتی در بروکر آلپاری بپردازیم همچنین میتوانید برای مطالعه بیشتر به مقاله ی بررسی بروکر آلپاری مراجعه نمایید .

افتتاح حساب در آلپاری

میزان اسپرد آلپاری ، حساب بدون اسپرد الپاری ، اسپرد حساب های آلپاری

در جدول زیر به خلاصه ای از ویژگی های بروکر آلپاری پرداخته ایم :

اسپرد آلپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، دریافت ریبیت آلپاری ❇️پیامرسان واتس اپ
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰دریافت ریبیت ✅ دارد
💫 حساب بدون اسپرد الپاری ✅ دارد
🧺 امکان ثبت نام ایرانیان ✅ دارد
🚀بررسی بروکر آلپاری

 

اسپرد آلپاری چیست ؟

بروکر های فارکس و آلپاری اسپرد های معاملاتی را به عنوان هزینه ی ارائه خدمات خود از معامله گران کسر میکنند ، اسپرد حساب های الپاری در دو دسته در اختیار معامله گران قرار گرفته است که با توجه به نیاز های تریدر های آلپاری مزایا و معایبی را در ساختار خود جای داده است .

 • اسپرد ثابت آلپاری
  حساب های فارکس با اسپرد ثابت
  ، از جمله حساب هاییست که معامله گران مبتدی میتوانند بدون کارمزد و در بستر بی تاثیر از نوسانات ناگهانی بازار در زمان اخبار و رویداد ها با ریسک پایین تری به معامله بپردازند ، اسپرد ثابت در حساب نانو آلپاری از 2 پیپ آغاز شده و با حداقل واریز 1 دلار فرصت مناسبی را برای کسب معامله در فارکس فراهم میکند .

 

 • اسپرد شناور آلپاری
  حساب های معاملاتی آلپاری
  در دیگر حساب ها با عنوان اسپرد صفر آلپاری شناخته میشود که این میزان بصورت شناور و متغیر نزدیک به صفر در نظر گرفته شده و همچنان با پرداخت کارمزد پایین معاملات خود را انجام دهند .

افتتاح حساب در آلپاری

 

بررسی میزان اسپرد حساب های آلپاری

پیش تر با اسپرد بروکر آلپاری اشنا شدیم ، حال قصد داریم که این اسپرد ها را در هر یک از حساب های معاملاتی آلپاری مورد بررسی قرار دهیم :

 • اسپرد حساب نانو آلپاری
  در این حساب اسپرد ثابت آلپاری در نظر گرفته شده که تنها با 1 دلار امکان معامله با از 2 پیپ اسپرد ثابت و لوریج 1:500 فراهم شده است .

 

 • اسپرد حساب استاندارد آلپاری
  شرایط معامله در این حساب مقداری بهبود یافته است به همین سبب اسپرد ها نیز از 0.3 پیپ بصورت شناور ارائه میشود و برای معامله حداقل 20 دلار معین شده و لوریج نیز به 1:1000 افزایش یافته است .

 

 • اسپرد حساب ای سی ان آلپاری
  حساب ECN متاتریدر 4 آلپاری از جمله حساب بدون اسپرد الپاری به حساب می آید زیرا شروع اسپرد از 0.1 پیپ در نظر گرفته میشود و در ازای هر لات معامله کارمزد 1.6 دلار اعمال میگردد.
  حساب ECN متاتریدر 5 آلپاری با حفظ شرایط عمومی نسخه MT4 با بهبود هایی همراه شده که حداقل واریز در آن به 500 دلار افزایش داشته و با پرداخت میزان یکسانی از کارمزد در حساب بدون اسپرد الپاری به معامله بپردازند .

 

لیست اسپرد آلپاری در نمادهای معاملاتی

مقادیر اسپرد حساب های بروکر آلپاری بر اساس مقادیر کمترین اسپرد در نماد های معاملاتی هر حساب در نظر گرفته میشوند اما این مقادیر بسته به هر نماد میتواند متفاوت باشد ، به همین منظور در جدول زیر به بررسی اسپرد نماد های معاملاتی آلپاری خواهیم پرداخت :

نماد معاملاتی حساب نانو حساب استاندارد mt4 حساب ECN mt4 حساب ECN mt5
دلار به یورو 0.8 پیپ 0.8 پیپ 0.8 پیپ 0.8 پیپ
یورو به پوند 1.3 پیپ 1.3 پیپ 1.3 پیپ 1.3 پیپ
دلار کانادا به یورو 2.4 پیپ 2.4 پیپ  1.9پیپ  1.9پیپ
یورو به ین 1.8 پیپ 1.8 پیپ 1.8 پیپ 1.8 پیپ
طلا به دلار 23 پیپ 23 پیپ 23 پیپ 23 پیپ
دلار به بیتکوین ارائه نمیشود 263 پیپ 263 پیپ 1 پیپ
نفت خام ارائه نمیشود 0.6  پیپ 0.6  پیپ 0.6  پیپ
لینک حساب افتتاح حساب آلپاری

 

ترفند کاهش اسپرد در الپاری

میزان اسپرد بروکر آلپاری بسته به نوع حساب معاملاتی و نماد های معامله شده متفاوت است ، اما از طرفی امکان بازگرداندن اسپرد در آلپاری معامله گران را در شرایطی قرار میدهد تا با استفاده از ریبیت در آلپاری ، درصدی از کارمزد های پرداخت شده به عنوان اسپرد آلپاری را در حساب خود دریافت نمایند .

اسپرد بروکر آلپاری و ریبیت آلپاری بیشتر در میان معامله گران حرفه ای رایج بوده و محبوب ترین نماد مورد توجه معامله گران برای کاهش کارمزد نیز اسپرد طلا در آلپاری است.

برای دریافت ریبیت آلپاری به عنوان روشی برای کاهش اسپرد معاملاتی آلپاری میتوانید از طریق تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران ، بعنوان نماینده بروکر آلپاری در ایران اقدام نمایید .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت کش بک و ریبیت آلپاری از طریق تیم پشتیبانی فارسی زبان فارکس با تاپ بروکر ایران در تماس باشید .

اسپرد آلپاری itfxb support telegram icon mki اسپرد آلپاری itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر