⚖️بهترین لوریج در آمارکتس – آموزش تغییر لوریج آمارکتس

06:27 12/05/2023 -

⚖️نحوه تغییر لوریج در بروکر آمارکتس – بیشترین لوریج در فارکس

لوریج یا اهرم در معاملات فارکس از ابزارهاییست که استفاده در آن حرف و حدیث های مربوط به خود را دارد اما همواره بعنوان یکی از روش های افزایش سود فارکس با سرمایه کم معرفی میشود به همین منظور نیز همانطور که در بررسی بروکر آمارکتس اشاره نمودیم این بروکر از جمله بروکر ها با بیشترین لوریج در فارکس میباشد .

به همین منظور نیز لازم دانستیم علاوه بر پرداختن به مبحث مقادیر لوریج در حساب های معاملاتی آمارکتس نحوه ی افزایش و کاهش آن را نیز بصورت تصویری در اختیار معامله گران قرار دهیم ، از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

مقدار لوریج در حساب های آمارکتس ، آموزش تغییر لوریج آمارکتس ، نحوه تغییر لوریج در بروکر آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
نام بروکر
بررسی بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس پشتیبان واتس اپ
🪙لوریج در ارزهای دیجیتال ✅ تا 1:500
📜لوریج در فارکس و نفت ✅ تا 1:3000
🥇لوریج در سهام ، شاخص و کالا ها ✅ تا 1:100
ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

لوریج در آمارکتس چیست ؟

لوریج در فارکس بطور خلاصه به معنای معامله با چند برابر موجودی سرمایه گذار است ، بروکر ها این فرصت را در اختیار معامله گران خود قرار میدهد تا به نسبت های 1:2 تا 1:3000 به حجم معاملات خود پوزیشن خود را باز کنند .

از آنجایی که اغلب معامله گران با لوریج در آمارکتس به دیده ی فرصت ویژه ی برای افزایش درامد در فارکس نگاه میکنند ، سال گذشته در یک خبر غیر منتظره افزایش لوریج بروی حساب های معاملاتی آمارکتس تایید شد و معامله با حداکثر اهرم 1:3000 در اختیار تریدر ها قرار گرفت .

 

مقدار لوریج در حساب های آمارکتس

همانطور که گفتیم امکان معامله با حداکثر لوریج در آمارکتس برای حساب های معاملاتی این بروکر در نظر گرفته شد و معامله گران قدیمی نیز میتوانند با تغییر لوریج در حساب های آمارکتس از این فرصت بهره مند شوند .

اما باید این موضوع را در نظر گرفت که به دلیل ریسک های مربوط به معاملات ارزدیجیتال در فارکس ، لوریج در حساب کریپتو آمارکتس و معاملات بروی این نماد ها در حساب های دیگر همچنان بروی 1:500 محدود شده است.

همچنین این محدودیت ها بسته مقادیر موجودی حساب نیز با تغییراتی همراه است که برای رفع ابهام در جدول زیر مقادیر لوریج آمارکتس بسته به موجودی و نماد های معاملاتی آورده شده است :

 

  • مقادیر لوریج آمارکتس در فارکس و فلزات

اهرم ها به تناسب با افزایش موجودی حساب ها کاهش پیدا میکنند .

💱معامله در جفت ارز های فارکس و فلزات🥇
💲موجودی حساب 🌟حساب استاندارد ✨حساب فیکس ⭐حساب ECN
💲کمتر از 1000 دلار 1:3000
💲از هزار تا 5 هزار دلار 1:2000
💲از 5 تا 10 هزار دلار 1:1000
💲از 10 تا 50 هزار دلار 1:500
💲بیش از 50 هزار دلار 1:200

 

  • مقادیر لوریج در معاملات سهام و شاخص ها در آمارکتس

حداکثر لوریج Amarkets در معاملات سهام ،  کالا ها و به ویژه نفت نیز تا نسبت 1:100 معین شده که باز هم به تناسب با افزایش موجودی در تمام حساب ها یکسان کاهش میابد.

📜معامله در سهام ، شاخص و کالا ها
💲موجودی حساب حداکثر لوریج
💲کمتر از 250 هزار دلار 1:100
💲از 250 تا 500 هزار دلار 1:50
💲بیش از 500 هزار دلار 1:20

 

  • لیست لوریج ارز های دیجیتال در آمارکتس

لوریج ارز های دیجیتال در آمارکتس کمترین مقدار اهرم در نظر گرفته شده است و بیشترین مقدار آن 1:100 آن هم تنها برای معاملات بیتکوین به دلار و یورو ارائه میشود ، برای دیگر رمز ارز ها میتوان تنها از 1:10 بهره جست.

🪙معامله با ارزهای دیجیتال
💲موجودی حساب حداکثر لوریج در

دیگر رمز ارزها

حداکثر لوریج در BTCUSD,BTCEUR
💲کمتر از 250 هزار دلار 1:10 1:100
💲بیش از 250 هزار دلار 1:2 1:5

 

شرایط معامله با حداکثر لوریج در آمارکتس

طبق آخرین خبر ، افزایش اهرم معاملاتی تا 1:3000 در AMarkets بروی تمامی حساب ها اعمال میگردد اما همانطور که به آن اشاره نمودیم معامله با مقدار حداکثری آن شامل شرایط خاصی میباشد که در زیر بطور خلاصه به آنها خواهیم پرداخت :

  • اهرم 1:3000 تنها برای موجودی های کمتر از 1000 دلار در دسترس است
  • تنها برای معاملات جفت ارز های فارکس و فلزات
  • معامله بروی تمام حساب های آمارکتس
  • معامله بروی پلتفرم های متاتریدر 4 و 5
لازم به ذکر است که مقادیر اهرم بطور خودکار در روز جمعه 10:30 شب تا دوشنبه 1:30 بامداد بطور خودکار به نسبت 1:1000 کاهش میابد.

 

چگونه بهترین لوریج در فارکس را انتخاب کنیم؟

الزاما بیشترین لوریج در فارکس بهترین آن نیست ، زیرا با رابطه مارجین و لوریج به نحوی طراحی شده تا پیش از آن که حساب شما منفی شود ، معامله را بطور خودکار و البته در ضرر ببندد .

به همین دلیل میبایست بسته به حجم معامله و سرمایه موجود در حساب خود لوریج را معین نمایید ، عموما معامله گران حرفه ای در آموزش فارکس نسبت لوریج به سرمایه معامله گران را با 100 دلار مثال میزنند و بهترین لوریج برای 100 دلار را 1:500 پیشنهاد میکنند.

در صورتی که در حال معامله با میزان بالاتری از اهرم یا لوریج در معاملات آمارکتس میباشد ، پیشنهاد میکنیم از طریق دستورالعمل های زیر نسبت به کاهش لوریج حساب آمارکتس خود اقدام نمایید .

 

نحوه تغییر لوریج در آمارکتس

اگر پیشتر حساب معاملاتی خود را افتتاح نموده و در حال حاضر  قصد تغییر اهرم در بروکر آمارکتس را دارید ابتدا میبایست به کابین شخصی خود وارد شوید و اگر بتازگی درآمارکتس ثبت نام نمودید میبایست ابتدا افتتاح حساب در آمارکتس را از طریق لینک زیر تکمیل کرده سپس به ادامه مطلب بپردازید .

در کابین شخصی آمارکتس ، میتوانید از طریق گزینه ی معامله کردن ، گزینه ی تغییر اهرم را مشاهده کرده و بروی آن کلیک نمایید .

تغییر اهرم در آمارکتس ، کاهش لوریج حساب آمارکتس ، آموزش تغییر لوریج آمارکتس

در صفحه ی جدید کافیست تا حساب معاملاتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از تعیین لوریج آمارکتس مورد نظر خود درخواست خود را ثبت نمایید .

تغییر اهرم در آمارکتس ، کاهش لوریج حساب آمارکتس ، آموزش تغییر لوریج آمارکتس

درخواست تغییر لوریج در آمارکتس بلافاصله اجرا خواهد شد و پس از آن میتوانید با اهرم جدید خود به معامله در فارکس بپردازید .

توجه داشته باشید تا پیش از ثبت درخواست تغییر لوریج در آمارکتس از بسته بودن تمام معاملات خود اطمینان حاصل نمایید .

معرفی و بررسی بروکر آمارکتس | AMarkets

جهت مطالعه و بررسی بیشتر نحوه ی معامله در بروکر آمارکتس و پلتفرم های معاملاتی آن  میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید .

بررسی بروکر آمارکتس

سوالات متداول

درج نظر