📜رگوله بروکر آمارکتس برای ایرانیان – رگوله آمارکتس چیست؟

09:41 01/04/2024 -

📜بررسی رگوله بروکر آمارکتس – رگوله آمارکتس فارسی

بررسی اعتبار بروکر آمارکتس یکی از موارد پر اهمیت پیش از ورود به بازار فارکس است. از روش های بررسی اعتبار، مراجعه به رگوله بروکر امارکتس است. رگوله آمارکتس قوانین جهانی برای نظارت بر فعالیت بروکر ها است.

در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به بررسی رگوله بروکر آمارکتس برای کاربران ایرانی بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله کاربرانی بوده که بدنبال بررسی رگوله آمارکتس پیش از ثبت نام در این بروکر فارکس برای ایرانیان بوده با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آمارکتس

رگوله بروکر امارکتس، رگوله آمارکتس، رگوله بروکر آمارکتس

پیش از آنکه به رگوله بروکر آمارکتس بپردازیم، در قالب جدول زیر مختصری به موارد مرتبط با رگوله آمارکتس اشاره شده است:

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️پشتیبان تلگرام
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫گزارش کلاهبرداری ❌ ندارد
🧺احراز هویت برای ایرانیان ✅ دارد
🗣️پشتیبانی فارسی ✅ دارد

 

رگوله بروکر آمارکتس چیست؟

رگوله بروکر امارکتس شامل قوانین و رگوله هایی است که از سوی سازمان های نظارت بین المللی (رگولاتور) برای فعالیت این بروکر ایجاد شده است. رگوله بروکر آمارکتس علاوه بر ایجاد ساختار شرایطی را برای بهبود امنیت سرمایه گذاری و پیشگیری از موارد احتمالی «کلاهبرداری بروکر آمارکتس» فراهم نموده است.

اگر چه رگوله آمارکتس تنها معیار در بررسی اعتبار بروکر آمارکتس برای ایرانیان نیست! اما همچنان یکی از موارد مهم و البته اساسی بحساب می آید که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد. مهم‌ترین خدمات بروکر آمارکتس عبارت‌اند از:

 • صندوق جبران خسارت به مبلغ ۲۰ هزار یورو در صورت شرایط غیرمنتظره
  فارغ از رگوله بروکر آمارکتس، این صندوق اطمینان خاطری برای تریدرهای ایرانی فراهم می‌کند که در صورت بروز مشکلات مالی، سرمایه آن‌ها تا سقف ۲۰ هزار یورو تحت پوشش قرار خواهد گرفت.
 • ارائه ابزارهای تحلیل حرفه‌ای و منحصربه‌فرد برای معامله دستی و خودکار
  آمارکتس به تریدرهای ایرانی مجموعه گسترده‌ای از ابزارهای تحلیلی و معاملاتی را ارائه می‌دهد که می‌توانند به آن‌ها در تصمیم‌گیری‌های آگاهانه‌تر کمک کنند.
 • یکی از سریع‌ترین سرعت‌های اجرای سفارش در بازار
  بروکر Amarkets به تریدرهای ایرانی اجازه می‌دهد تا با کم‌ترین تاخیر سفارشات خود را ثبت کنند و از فرصت‌های معاملاتی بهره‌مند شوند.
 • امکان کسب درآمد غیرفعال با استفاده از کپی تریدینگ
  کپی تریدینگ یک روش معاملاتی است که در آن تریدرها می‌توانند معاملات سایر تریدرهای موفق را به‌صورت خودکار کپی کنند. این روش می‌تواند به تریدرهای ایرانی کمک کند تا بدون نیاز به دانش و تجربه زیاد، سود کسب کنند.

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

نکته ی مهم درباره رگوله آمارکتس

یکی از نکات مهم قابل توجه درباره ی رگوله بروکر امارکتس، محدودیت های جهانی اعمال شده برای معامله گران ایرانی است. از این سو بسیاری از رگوله های معتبر ارائه خدمات به ایرانیان را محدود نموده اند.

به همین دلیل فارغ از تنوع بالای رگوله بروکر امارکتس، این بروکر خدمات ویژه به ایرانیان را تنها از شعبه ای با 1 رگوله ارائه میکند. اگر چه رگوله آمارکتس برای ایرانیان از معتبر نیست! اما بر اعتبار بروکر آمارکتس به عنوان یکی از بهترین بروکر های فارکس در ایران می افزاید.

 

انواع رگوله بروکر آمارکتس برای ایرانیان

حال که با موارد و نکات درباره ی رگوله بروکر آمارکتس آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا به لیست رگوله آمارکتس بپردازیم. در ادامه به تنوع رگوله بروکر امارکتس و توضیح مختصری از هر یک از رگوله فارکس این بروکر اشاره خواهیم داشت.

رگوله بروکر امارکتس، رگوله آمارکتس، رگوله بروکر آمارکتس
لیست رگوله بروکر آمارکتس

 

رگوله سنت وینسنت گرنادین‌ها (FSA)

رگوله FSA اولین گزینه ی مورد بررسی از رگوله آمارکتس است زیرا این رگوله تنها رگوله بروکر آمارکتس برای کاربران ایرانی بحساب می آید. شرکت AMarkets LTD در جزیره سنت وینسنت و گرنادین‌ها با شماره [22567 BC 2015] ثبت شده است. این شرکت توسط نهاد نظارتی مالی سنت وینسنت (FSA) تحت نظارت قرار دارد.

 

رگوله موهلی کومور (MISA)

از دیگر رگوله بروکر امارکتس میتوان به مجور فعالیت این بروکر در جزیره موهلی (Mwali) اشاره داشت. شرکت AMarkets LTD به‌عنوان یک کارگزار بین‌المللی در جزیره والی (کمور) با شماره مجوز [T2023284] ثبت شده و تحت نظارت سازمان خدمات بین‌المللی والی (MlSA) قرار دارد.

 

رگوله کمیسیون مالی جزایر موریس (FSC)

دیگر رگوله بروکر آمارکتس از سوی سازمان نظارتی در جزایر موریس (Mautituis) صادر شده است.  شرکت AMarkets LLC در جزایر موریس با شماره ثبت [LLC14486/2023] ثبت شده است. این شرکت تحت نظارت کمیسیون نظارت مالی (FSC) قرار دارد.

 

عضو کمیسیون مالی

از موارد پر اهمیت که در ابتدا نیز به آن اشاره داشتیم عضویت آمارکتس و مجمع کمیسیون مالی جهانی است که اگر چه جزء رگوله بروکر آمارکتس نبوده اما اهمیت بالایی دارد.

این کمیسیون، یک میانجی مستقل در صنعت خدمات مالی است که شفافیت و صداقت کارگزاران را تضمین می‌کند و برای هر ادعای تجاری تا سقف ۲۰ هزار یورو صندوق جبران خسارت ارائه می‌دهد.

 

تحت نظارت نهاد Verify My Trade

کیفیت اجرای سفارشات در آمارکتس، به‌صورت ماهانه توسط یک نهاد مستقل به‌نام “Verify My Trade” مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. این ویژگی نیز از موارد مکمل رگوله آمارکتس بوده که بر اعتبار بروکر آمارکتس برای کاربران می افزاید.

برای تأیید مطابقت با استانداردهای بهترین اجرای سفارش و حفظ گواهینامه، آمارکتس باید هر ماه، 5000 معامله را برای تجزیه و تحلیل مقایسه‌ای با تأمین‌کنندگان نقدینگی سطح یک ارسال کند.

 

آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟

همانطور که در ابتدا اشاره داشتیم، رگوله بروکر امارکتس با توجه به شرایط بین المللی معامله گران ایرانی تنها جهت افزایش اعتبار بروکر آمارکتس مورد بررسی قرار میگیرد.

از موارد مهم اما سابقه ی فعالیت و البته تجربه کاربران از سرمایه گذاری در این بروکر است. تا این لحظه بروکر آمارکتس توانسته محیط امن و تجربه ی قابل قبولی را در اختیار معامله گران برای ثبت نام و معامله در آمارکتس فراهم نماید.

کلاهبرداری امارکتس ، آمارکتس کلاهبرداری ، اعتبار بروکر آمارکتس

برای مطالعه بیشتر درباره ی اعتبار و موارد مشکوک به کلاهبرداری بروکر آمارکتس کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

کلاهبرداری آمارکتس

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با بررسی رگوله بروکر آمارکتس، سازمان هایی که بر فعالیت این بروکر در ایران نظارت داشته بیشتر آشنا شویم. اگر چه رگوله آمارکتس به تنهایی تاییدی بر فعالیت بروکر Amarkets در ایران نبوده اما بر اعتبار بروکر آمارکتس افزوده است.

بروکر آمارکتس یکی از برجسته‌ترین و معتبرترین بروکرهای حال‌حاضر بازارهای مالی است. رگوله آمارکتس، رسمی است و همین امر سبب می‌شود تا ایرانیان بتوانند به راحتی به آن اعتماد کنند و سرمایه خود را در حساب معاملاتی آمارکتس واریز کنند.

سوالات متداول

 • رگوله بودن آمارکتس چه مزایایی دارد؟

  رگوله بودن آمارکتس نشان می‌دهد که این کارگزار از نظر قانونی و مالی قابل اعتماد است. همچنین، در صورت بروز مشکلات مالی، سرمایه مشتریان این کارگزار تا سقف 20000 یورو توسط صندوق جبران خسارت تحت پوشش قرار می‌گیرد.

  🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس

 • شماره مجوز رگوله آمارکتس چند است؟

  شماره مجوز رگوله آمارکتس در سازمان خدمات بین‌المللی (MlSA) T2023284 و در کمیسیون مالی (FinaCom) A003326 است.

 • رگوله بروکر آمارکتس برای ایرانیان چیست؟

  اعتبار بروکر آمارکتس بعنوان یک کارگزار معتبر توسط دو نهاد نظارتی معتبر، یعنی سازمان خدمات بین‌المللی (MlSA) و کمیسیون مالی (FinaCom) رگوله می‌شود.

 • آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟

  بله، بروکر آمارکتس توانسته علاوه بر دریافت مجوز از سازمان های نظارتی (رگوله بروکر آمارکتس) تجربه قابل قبولی را در اختیار معامله گران ایرانی برای فعالیت در بازار فارکس فراهم نموده که بر اعتبار بروکر آمارکتس افزوده است.

  ⚠️کلاهبرداری آمارکتس

 • آیا آمارکتس رگوله است؟

  بله، سازمان های متعددی بعنوان رگوله بروکر امارکتس بر فعالیت این بروکر نظارت دارند. از جمله رگوله آمارکتس میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

  • رگوله سنت وینسنت (FSA)
  • عضو کمیسیون مالی
  • رگوله موهلی کومور (MISA)
  • رگوله کمیسیون مالی جزایر موریس (FSC)
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜رگوله بروکر آمارکتس برای ایرانیان - رگوله آمارکتس چیست؟
💻آشنایی با وب تریدر امارکتس - آموزش وب تریدر امارکتس
☎️پشتیبانی بروکر آمارکتس برای ایرانیان - تماس با پشتیبانی آمارکتس
✅آشنایی با ویژگی های آمارکتس - مزایا و معایب بروکر آمارکتس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز