⚜️فعال‌سازی ریبیت در آمارکتس – تغییر IB در بروکر آمارکتس

09:28 10/05/2023 -

⚜️آموزش دریافت ریبیت در آمارکتس بهمراه جدول

کاهش اسپرد یا به عبارتی ریبیت و کش بک در فارکس یکی از روش هاییست که معامله گران بوسیله ی آن قادر خواهند بود تا هزینه های معاملات خود را کاهش داده و سود حاصله را افزایش دهند همانطور که در مقالات بررسی بروکر آمارکتس به طور مختصر به این ویژگی اشاره نمودیم.

در این مقاله اما قصد داریم تا بطور کامل به مراحل برگشت ریبیت در بروکر آمارکتس و نحوه ی دریافت آن بپردازیم ، همچنین در صورتی که قصد افزایش مقادیر ریبیت آمارکتس را دارید از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله جهت دریافت کد معرف آمارکتس و بهبود معاملات خود با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

آموزش دریافت ریبیت در آمارکتس ، تغییر IB در بروکر آمارکتس ، روش های کاهش اسپرد آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
نام بروکر
بررسی بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس پشتیبان واتس اپ
🏷️حداقل واریز به حساب 100 دلار
⏰حداکثر مقدار ریبیت 17 دلار
💫امکان تغییر آی بی ✅ دارد
ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

روش های کاهش اسپرد آمارکتس

ریبیت آمارکتس از بهترین روش های کاهش اسپرد فارکس بحساب می آید که مقدار آن نیز در مقایسه با دیگر بروکر های فارکس در ایران مورد توجه است ، کش بک آمارکتس بروی حساب های استاندارد و اسپرد ثابت آمارکتس ارائه میشود و معامله گران میتوانند تا 17 دلار به ازای هر لات از معاملات خود دریافت نمایند .

پرداخت ریبیت در بروکر آمارکتس با رعایت شرایط و قوانین بروکر بصورت خودکار در انتهای هر روز کاری محاسبه و انجام میگیرد ، همچنین میتوانید با دعوت از دوستان این مقدار را افزایش دهید شرایط دریافت ریبیت بروکر آمارکتس به شرح زیر است :

  • حداقل زمان باز بودن معامله 3 دقیقه
  • حداقل اختلاف معامله 10 پیپ
  • معاملات اسکالپ یا هدجینگ نباشد

 

مزایای ریبیت بروکر آمارکتس | Amarkets

حال نوبت به بررسی مزیت دریافت کش بک با استفاده از بروکر رگوله شده آمارکتس رسیده است ، محاسبه و پرداخت ریبیت در بروکر آمارکتس بسته به سطوح معاملاتی اعمال میگردد و البته از یک قانون ساده پیروی میکند ، ترید بیشتر = ریبیت بیشتر .

در سطح ابتدایی معامله گران می بایست حداقل 2 لات در ماه معامله نمایید تا واجد شرایط دریافت کش بک 3 دلاری شوند و با افزایش حجم معاملات میتوانند مقدار کش بک در بروکر آمارکتس را افزایش دهند.

در جدول طرح کش بک آمارکتس آورده شده است :

⭐سطح کاربری 💲حداقل حجم معاملاتی 🔖مقدار ریبیت
1 2 لات 3 دلار به ازای هر لات
2 5 لات 11 دلار به ازای هر لات
3 5 لات 13 دلار به ازای هر لات
4 5 لات 15 دلار به ازای هر لات
5 5 لات 17 دلار به ازای هر لات

 

نحوهٔ فعال‌سازی ریبیت در آمارکتس

مراحل دریافت ریبیت بروکر آمارکتس ساده است و برای این کار تنها کافیست پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت در آمارکتس وارد کابین شخصی خود شوید سپس از طریق نوار ابزار سمت راست بروی گزینه ی کش‌بک AMarkets کلیک کرده و پایین تر گزینه ی شروع کنید را انتخاب نمایید .

در بالای صفحه پیامی نمایان میشود که دریافت ریبیت آمارکتس در حال بررسی است و تا 1 روز کاری نتیجه ی آن به اطلاع شما خواهد رسید ، از این پس میتوانید کش بک خود را در قالب اعتبار در حساب معاملاتی آمارکتس دریافت نمایید .

نحوه کاهش اسپرد و کمیسیون در بروکر آمارکتس ، تغییر کد معرف در آمارکتس ، نحوهٔ فعال‌سازی ریبیت در آمارکتس

 

تغییر کد معرف در آمارکتس | گروه شریک

در صورتی که قصد تغییر IB در بروکر آمارکتس را دارید میتوانید از طریق گزینه ی پروفایل من در کابین شخصی آمارکتس و انتخاب گروه شریک مشابه تصویر زیر کد معرف آمارکتس خود را وارد نمایید.

در صورتی که تمایل دارید تا بیشترین ریبیت Amarkets را از تیم تاپ بروکر ایران دریافت نمایید کافیست تا کد را در این بخش اضافه نمایید و سپس با تیم پشتیبانی ما در تلگرام و واتس اپ در ارتباط باشید .

توجه داشته باشید که هر معامله گر تنها 3 بار قادر به تغییر آی بی آمارکتس خود میباشد و برای درخواست جدید میبایست 30 روز از درخواست قبلی گذشته باشد .

تغییر IB در بروکر آمارکتس ، تغییر آی بی آمارکتس ، تغییر کد معرف در آمارکتس

پس از ثبت درخواست میتوانید در بخش پایین صفحه مشابه تصویر زیر شرایط درخواست خود را بهمراه تاریخ ثبت آن ملاحظه نمایید .

 زیرمجموعه شدن در بروکر آمارکتس ، تغییر کد معرف در آمارکتس ، تغییر IB در بروکر آمارکتس

 

مراحل زیرمجموعه شدن در بروکر آمارکتس

طرح تشویقی دعوت از دوستان در آمارکتس یک فرصت مناسب جهت افزایش درامد برای معامله گران بحساب می آید زمانی که شما از دوست خود دعوت مینمایید به ازای هر شخص 10 دلار پاداش از سوی بروکر دریافت خواهید نمود و به شخص دعوت شده نیز تا %15 بونوس واریز آمارکتس تعلق خواهد گرفت.

برای تغییر زیر مجموعه در آمارکتس میبایست در زمان افتتاح حساب آمارکتس ، کد معرف را در بخش مربوط وارد نمایید و در صورتی که موفق به این کار نشدید میتوانید مطابق دستورالعمل زیر با ارسال ایمیل مستقیم درخواست خود را به اطلاع تیم پشتیبانی آمارکتس برسانند ، برای این کار میتوانید یک ایمیل با محتوای زیر به آدرس ایمیل changemypartner@amarkets.com ارسال نمایید .

آدرس گیرنده : changemypartner@amarkets.com

موضوع ایمیل : درخواست تغییر IB

 

با سلام

اینجانب (نام و نام خوانوادگی) با شماره حساب …. (در بخش حساب های من) قصد انتقال حساب به کد همکار VGI9W را دارم .

با تشکر

برای تایید انتقال حساب آمارکتس میتوانید پس از 1 تا 2 روز کاری مجدد ایمیل خود را چک کرده و سپس به تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران جهت دریافت ریبیت آمارکتس خود مراجعه نمایید .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت ریبیت و کشبک بروکر آمارکتس میتوانید از طریق لینک های زیر با پشتیبانی و نماینده رسمی بروکر آمارکتس در ایران در ارتباط باشید .

آمارکتس itfxb support telegram icon mki آمارکتس itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر