🔖آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس – احراز هویت آمارکتس

09:36 22/04/2023 -

🔖مراحل ثبت نام و احراز هویت آمارکتس – ثبت نام در بروکر amarkets

برای سرمایه گذاری در فارکس ، انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بسته به استراتژی معاملاتی هر تریدر متفاوت است ، امکان ثبت نام در بروکر آمارکتس برای ایرانیان باعث شده تا توجه بسیاری از معامله گران به این کارگزاری فارکس جذب گردد .

در ادامه ی مجموعه مقالات بررسی بروکر آمارکتس ، حال قصد داریم تا به آموزش ثبت نام آمارکتس و همچنین مدارک مورد نیاز برای تکمیل احراز هویت آمارکتس بپردازیم به همین سو دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

افتتاح حساب در آمارکتس

amarkets ثبت نام، افتتاح حساب amarkets ، افتتاح حساب آمارکتس ، ثبت نام در بروکر آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس ❇️پشتیبان واتس اپ
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫احراز هویت ایرانیان ✅ دارد
🗣️پشتیبانی فارسی ✅ دارد
🚀بررسی بروکر آمارکتس

 

ویژگی های ثبت نام در بروکر آمارکتس

معامله گران پس از افتتاح حساب در بروکر amarkets میتوانند به بیش از 200 نماد معاملاتی فارکس ، سهام ، فلزات گرانبها و ارز های دیجیتال دسترسی داشته باشند همچنین نماد های معاملاتی آمارکتس در 3 حساب با ویژگی های متنوع قابل معامله میباشد .

سابقه ی 15 ساله ی بروکر آمارکتس ، شرایطی را فراهم آورده تا معامله گران ایرانی با آسودگی خاطر نسبت به افتتاح حساب در بروکر آمارکتس اقدام نمایند ، همچنین اسپرد آمارکتس این بروکر را به یکی از بهترین بروکر برای اسکالپ فارکس تبدیل نموده است .

خلاصه ویژگی های بروکر آمارکتس

  • حساب های معاملاتی متنوع
  • بیش از 200 نماد معاملاتی
  • بونوس های واریز اولیه
  • واریز و برداشت ریالی در آمارکتس
  • کپی تریدینگ
معرفی و بررسی بروکر آمارکتس | AMarkets

در صورت تمایل به ثبت نام در بروکر آمارکتس میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی معرفی و بررسی بروکر آلپاری در تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید .

بررسی بروکر آمارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

 

آموزش افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

حال نوبت به آن رسیده تا به آموزش ثبت نام بروکر امارکتس بپردازیم ، ابتدا میبایست از طریق لینک زیر به سایت اصلی بروکر آمارکتس وارد شوید ، سپس در صورتی که زبان سایت به بصورت خودکار به فارسی تغییر نکرده میتوانید از طریق گزینه ی مشخص شده به سایت فارسی آمارکتس هدایت شوید .

افتتاح حساب در آمارکتس

برای شروع ابتدا بروی گزینه ی ثبت نام در بروکر آمارکتس کلیک نمایید تا با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه شوید ، پس از تکمیل فرم امارکتس ثبت نام را انتخاب نمایید.

سایت فارسی آمارکتس ، آموزش افتتاح حساب در بروکر آمارکتس ، ثبت نام در بروکر آمارکتس

همچنین در صورتی که علاقه مند به دریافت ریبیت بروکر آمارکتس میباشید میتوانید در بخش کد معرف آمارکتس ، VGI9W را وارد نمایید .

کد معرف آمارکتس ، دریافت ریبیت بروکر آمارکتس ، سایت فارسی آمارکتس

 

نحوه احراز هویت آمارکتس – تایید هویت

پس از تکمیل مراحل ثبت نام بروکر آمارکتس و ورود به کابین شخصی این بروکر میبایست نسبت به احراز هویت amarket اقدام نمود ، علاوه بر آن که پس از ورود به کابین شخصی آمارکتس میتوانید از طریق راهنمایی های نمایش داده شده تایید حساب آمارکتس خود را انجام دهید .

افتتاح حساب در آمارکتس

همچنین یک پیشنهاد ویژه برای سایت فارسی آمارکتس برای معامله گران نمایش داده میشود که در مقاله ی بونوس ها و جوایز بروکر آمارکتس بطور مفصل به آن پرداخته شده است .

حراز هویت در آمارکتس ، تایید حساب آمارکتس ، احراز هویت amarket

 

 1. آدرس ایمیل خود را تایید نمایید

در کابین شخصی آمارکتس پیامی مشابه تصویر زیر نمایش داده خواهد شد که برای تکمیل آن میبایست به آدرس ایمیل خود مراجعه نمایید .

حراز هویت در آمارکتس ، تایید حساب آمارکتس ، احراز هویت amarket

برای تایید آدرس ایمیل کافیست تا در پیام دریافت شده گزینه ی تایید کنید را انتخاب کرده تا مجدد به سایت آمارکتس منتقل شوید .

حراز هویت در آمارکتس ، تایید حساب آمارکتس ، احراز هویت amarket

 

 1. تایید شماره تلفن همراه

در گام دوم میبایست شماره تلفن همراه که در فرم ثبت نام آمارکتس وارد نموده اید را تایید نمایید ، در صورتی که در حال حاضر به آن دسترسی ندارید میتوانید از گزینه ی تغییر تلفن همراه استفاده نمایید .

حراز هویت در آمارکتس ، تایید حساب آمارکتس ، احراز هویت amarket

پس از تایید شماره تلفن گزینه ی ارسال کد را انتخاب کنید و در بخش نمایش داده شده آن را وارد نماید ، در صورتی که در دریافت کد ارسال شده دچار مشکل شدید میتوانید مجدد درخواست دریافت کد را ارسال نمایید .

حراز هویت در آمارکتس ، تایید حساب آمارکتس ، احراز هویت amarket

 1. وارد نمودن اطلاعات جهت احراز هویت amarkets

در گام آخر میتوانید مشابه توضیحات داخل تصویر اطلاعات لازم را تکمیل نموده و تصویر کارت ملی یا پاسپورت خود را بارگذاری نموده تا مراحل احراز هویت و تایید حساب آمارکتس شما تکمیل گردد .

بونوس تغییر بروکر در آمارکتس ، بونوس خوشامد گویی 30 دلاری آمارکتس ، بونوس آمارکتس

افتتاح حساب در آمارکتس

پشتیبانی بروکر آمارکتس

یکی از اصلی ترین مزایای بروکر آمارکتس پشتیبانی این بروکر از معامله گران ایرانیست که در تمام مراحل از افتتاح حساب تا برداشت پول از آمارکتس آماده ی خدمت گذاری به مشتریان میباشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام و احراز هویت کارگزاری امارکتس میتوانید از طریق لینک های زیر با تیم پشتیبانی فارسی بروکر آمارکتس در ارتباط باشید .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

همچنین در صورتی که از کد معرف در زمان افتتاح حساب در آمارکتس استفاده نمودید میتوانید جهت دریافت ریبیت آمارکتس اقدام از طریق تاپ بروکر ایران نماینده بروکر آمارکتس در ایران اقدام نمایید .

پشتیبانی فارکس ، پشتیبانی فارسی کریپتوکارنسی ، پشتیبانی تاپ بروکر ایران پشتیبانی فارکس ، پشتیبانی فارسی کریپتوکارنسی ، پشتیبانی تاپ بروکر ایران

سوالات متداول

درج نظر