📈معامله با استراتژی 5 ثانیه ای پاکت آپشن + اندیکاتور ها

11:56 11/07/2023 -

📈آموزش ترید های 5 ثانیه در پاکت آپشن – استراتژی 5 ثانیه باینری

معامله با استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن از سریع ترین روش های برای کسب درامد دلاری در پاکت آپشن بحساب می آید که از ویژگی های مخصوص به بروکر پاکت آپشن بوده و در مقاله ی بهترین استراتژی در پاکت آپشن بطور خلاصه به آن اشاره داشتیم.

در این مقاله اما قصد داریم تا با اندیکاتور های استراتژی 5 ثانیه پاکت آپشن، تنظیمات هر یک و نحوه ی شناسایی نقاط ورود به بازار بپردازیم. اگر شما نیز از جمله معامله گرانی میباشید که به دنبال کسب درامد از طریق استراتژی باینری آپشن رایگان میباشید دعوت میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

ترید های 5 ثانیه در پاکت آپشن ، استراتژی 5 ثانیه باینری آپشن ، استراتژی 5 ثانیه ای پاکت آپشن

پیش از پرداختن به استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن در پاکت آپشن بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

استراتژی irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $50
⭐بونوس واریز تا 100%
⏰حداقل زمان معامله از 5 ثانیه
💵حداکثر بازپرداخت تا 98%

 

آموزش استراتژی های پاکت آپشن

یکی از نکات پر اهمیت در انتخاب دقیق ترین استراتژی باینری آپشن آن است که چیزی بعنوان استراتژی 100 درصد باینری آپشن وجود ندارد! و حتی با بکاربردن بهترین استراتژی پاکت آپشن همچنان امکان ضرر با درصدی کمتر وجود دارد، به همین دلیل  لازم دانستیم تا به ریسک بالای معامله با استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن اشاره داشته باشیم. این معاملات بیشتر برای معامله گران حرفه ای باینری آپشن پیشنهاد میشود.

اگر هنوز تسلط کافی بر معامله با سرعت بالا ندارید پیشنهاد میکنیم تا از طریق لینک زیر به مقاله ی بهترین استراتژی پاکت آپشن مراجعه کرده تا مناسب ترین روش برای کسب درآمد دلاری از باینری آپشن را با کمترین ریسک انتخاب نمایید.

افزایش تا 98 درصد سود در پاکت آپشن ، استراتژی ۹۰ درصد پاکت آپشن ، اموزش استراتژی پاکت اپشن ، استراتژی باینری پاکت آپشن

برای مطالعه بیشتر و انتخاب استراتژی معاملاتی در پاکت آپشن کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی آن مراجعه نمایید.

استراتژی پاکت آپشن

 

نکات مهم استراتژی پاکت آپشن در 5 ثانیه

همانطور که در این مقاله بار ها به این موضوع اشاره شده و خواهد شد، ریسک بالای معامله در 5 ثانیه است. این قابلیت که در حال حاضر در بروکر پاکت آپشن در نظر گرفته شده میتواند برای افرادی که تجربه کمی در معاملات باینری آپشن داشته، گزینه ی مناسبی نباشد.

همچنین پیشنهاد تاپ بروکر ایران برای معامله گرانی که بدنبال استراتژی پاکت آپشن میباشند، استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن و یا هر استراتژی دیگر را ابتدا در محیط حساب دمو به دفعات تگرار کرده و سپس اقدام به معامله نمایید.

بیشتر بخوانید – برای مراجعه به مقاله ی مربوط به آموزش ثبت نام پاکت آپشن بروی لینک کلیک نمایید.

اندیکاتور های استراتژی 5 ثانیه ای پاکت آپشن

همانطور که اشاره داشتیم معاملات 5 ثانیه پاکت آپشن سریع ترین نوع معامله باینری آپشن است که میتواند در 5 ثانیه سرمایه شما را افزایش و یا کاهش دهد. به همین دلیل نیازمند تحلیلات سریع و اندیکاتور هاییست که کمترین تاخیر در ارسال سیگنال را دارند.

از اندیکاتور های زیر برای ساخت استراتژی 5 ثانیه پاکت آپشن استفاده میشود:

 • اندیکاتور مکدی (MACD)
 • مووینگ اوریج (Moving Average)
 • بولینگر بند (Bollinger Band)
 • میانگین قدرت نسبی (RSI)

 

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت آپشن

 

تنظیمات استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن

پس از اضافه نمودن اندیکاتور ها به پاکت آپشن نوبت به تغییر تنظیمات معاملات رسیده است. ابتدا از نوار ابزار سمت راست گزینه ی معاملات را انتخاب کرده تا صفحه ای مشابه تصویر زیر نمایان گردد.

آموزش ترید های 5 ثانیه در پاکت آپشن ، تنظیمات استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن ،بهترین استراتژی های باینری آپشن

سپس در بخش زمان معامله در 5 ثانیه را انتخاب کرده و اگر زمان بر اساس ساعت نمایش داده میشود کافیست تا بروی گزینه ی پرچم در زیر آن کلیک نمایید. پس از آن مبلغ معامله را تعیین کرده و بروی گزینه ی بالاتر «Buy» و پایین تر «Sell» کلیک نمایید.

تنظیمات اندیکاتور های معاملاتی

برای حصول نتیجه ی بهتر استفاده از دقیق ترین استراتژی باینری آپشن امری ضروری بحساب می آید. به همین نسبت تنظیمات مربوط به اندیکاتور های بکار بسته شده نیز میتواند در تحلیل بهتر بازار به کمک معامله گران بیاید. در ادامه به تنظیمات و مقادیر مربوط به هر اندیکاتور آورده شده است:

 • اندیکاتور مکدی [دوره سریع: 24 / دوره آهسته: 26 / دوره سیگنال: 7]
 • مووینگ اوریج [دوره: 14 / میانگین متحرک: SMA]
 • بولینگر بند [دوره: 50 / انحراف: 1.5]
 • میانگین قدرت نسبی [دوره: 14]

برای وارد نمودن تنظیمات بالا پس از اضافه نمودن اندیکاتور ها بروی گزینه ی مداد در کنار نام آن ها کلیک کرده و مقادیر را مطابق آنچه عنوان شده وارد نمایید.

 

آموزش ترید های 5 ثانیه در پاکت آپشن

آخرین گام پس از اعمال تنظیمات و اندیکاتور های استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن مربوط به انجام تحلیل فنی و پیشبینی روند بازار و نقطه ی ورود میباشد. در اینجا توجه به سیگنال های اندیکاتور ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ثبت نام در پاکت آپشن

در زیر بطور مثال بخشی از چارت قیمت دلار استرالیا به دلار کانادا را برای آموزش بررسی خواهیم نمود که میتوانید با درک آن و آزمایش در نماد های دیگر از آن در معاملات خود استفاده نمایید.

*توجه داشته باشید برای حصول نتیجه ی بهتر و تحلیل دقیق تر در معاملات 5 ثانیه از کندل ها را بروی 30 ثانیه و یا 1 دقیقه تنظیم نمایید .

آموزش ترید های 5 ثانیه در پاکت آپشن، تنظیمات استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن، بهترین استراتژی های باینری آپشن
استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن در پاکت اپشن

همانطور که مشاهده مینمایید، اندیکاتور باند های بولینجر با رنگ زرد یک محدوده ی معاملاتی برای حرکات گذشته نماد ها مشخص نموده است. عموما حرکات آینده از بالاترین و پایین ترین خط تجاوز نمیکند مگرآن که برای ایجاد نقاط قیمتی و شکستن روند حرکت نماید.

حال با توجه به شکل بالا مشخص است که نماد معاملاتی در کف قیمتی میباشد و بر اساس RSI که نزدیک به محدوده 30 و اشباع فروش میباشد؛ میتوان پیشبینی نمود که در کندل بعد یک روند صعودی تا خط آبی رنگ (خط روند میانگین متحرک) قابل انتظار است.

 

✅نظر متخصصین تاپ بروکر ایران

در این مقاله برای معامله گرانی که بدنبال استراتژی پاکت آپشن در تایم فریم 5 ثانیه بوده یکی از ساده ترین و البته کاربردی ترین استراتژی ها را آموزش دادیم. در صورتی که قصد معامله و کسب درآمد از باینری آپشن را دارید پیشنهاد میکنیم تا برای دریافت بهترین استراتژی های باینری آپشن و موارد مربوط به بهبود معاملات با تیم مشاورین تاپ بروکر ایران در تماس باشید.

پشتیبانی فارسی الپاری، پشتیبانی فارسی لایت فارکس، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با تاپ بروکر ایران و دریافت آموزش ساخت استراتژی معاملاتی باینری آپشن در پاکت آپشن بروی پیامرسان زیر کلیک نمایید.

استراتژی itfxb support telegram icon mki

سوالات متداول

 • بهترین اندیکاتور باینری آپشن کدام است؟

  بروکر پاکت آپشن یکی از کامل ترین پلتفرم ها را از لحاظ تعدد اندیکاتور ها ارائه میکند که امکان ترید با استراتژی باینری پاکت آپشن را فراهم میکند. از بهترین اندیکاتور پاکت آپشن و باینری آپشن میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

  • اندیکاتور مکدی (MACD)
  • اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI)
  • اندیکاتور باندهای بولینگر (Bollinger Bands)

  🔥ثبت نام در پاکت اپشن

 • استراتژی بدون اندیکاتور پاکت آپشن تضمینی است؟

  خیر، هیچ یک از استراتژی های باینری آپشن تضمینی نیست بخصوص در تریدهای 5 ثانیه ای پاکت آپشن به کمک اندیکاتور ها تنها میتوان دقت تحلیل ها و در عین حال ریسک از دست دادن سرمایه را کاهش داد.

  برای دریافت فایل های آموزش استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن کافیست تا با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران در تماس باشید.

  ℹ️پشتیبانی پاکت آپشن در تلگرام

نظرات (2)
Dara
18/08/2023 05:56

بعد این تنظیمات اندیکاتورها چطوریه؟؟؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
28/08/2023 05:42

با سلام
به جهت سهولت در اجرای استراتژی ها میتوانید از تنظیمات پیش فرض اندیکاتور ها استفاده نمایید، اما اگر تمایل به افزایش دقت آن ها دارید نیز میتوانید هر یک را بر اساس مقادیر زیر تنظیم نمایید:
– اندیکاتور مکدی: (24،26،7)
– مووینگ اوریج: (14) SMA
– بولینگر بند: (50،1/5)
– میانگین قدرت نسبی: (9)

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
💼نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن – آموزش کپی ترید در پاکت اپشن
جدیدترین مطالب
📝آموزش ثبت نام در بروکر ifc market - ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتز
⚖️آموزش تغییر لوریج در آلپاری - نحوه تغییر اهرم در آلپاری
📝اموزش ثبت نام ارون گروپس – فرم ثبت نام در بروکر آرون گروپس
🆚مقایسه بروکر آلپاری و آمارکتس – بررسی بروکر آلپاری یا آمارکتس
📊تشخیص بروکر مارکت میکر - بروکرهای مارکت میکر کدام است؟