📜بهترین بروکر برای معامله داوجونز – ویژگی های بهترین بروکر برای داوجونز 

08:50 21/04/2024 -

📜معرفی بهترین بروکر برای معامله داوجونز – لیست بهترین بروکر برای داوجونز

نماد شاخص داوجونز در فارکس یکی از مهم ترین نماد های فارکس است. اما از آن مهم تر انتخاب “بهترین بروکر برای معامله داوجونز” بسته به شرایط معاملاتی کاربران در بهترین بروکرهای فارکس است.

بهترین بروکر برای داوجونز در فارکس برای هر شخص متفاوت است. به همین دلیل نیز این مقاله را به بررسی ویژگی ها و لیست بهترین بروکر برای معامله داوجونز اختصاص داده ایم. اگر شما نیز به معامله شاخص داوجونز علاقه مند بوده با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

بهترین بروکر برای داوجونز، بهترین بروکر برای معامله داوجونز، کارگزاری داوجونز در فارکس

پیش از بررسی بهترین بروکر برای داوجونز در فارکس، در قالب جدول زیر اشاره مختصری به لیست بهترین بروکر برای معامله داوجونز داشته ایم:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر ICM
🔥ثبت نام در بروکر آی سی ام
🚀بروکر آی سی ام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

شاخص نماد داوجونز چیست؟

پیش از بررسی اهمیت بهترین بروکر برای داوجونز لازم است تا مختصرا با اهمیت شاخص داوجونز در میان نمادهای مختلف در بازار بورس جهانی آشنا شویم.

شاخص داوجونز بسته به شرایط معاملاتی نظیر پلتفرم معاملاتی، اسپرد و کارمزد از سوی معامله گران، بعنوان بهترین بروکر برای معامله داوجونز انتخاب میشود.

نام نماد داوجونز در فارکس، نماد dow jones، نماد شاخص داوجونز در فارکس، نماد داوجونز در فارکس چیست؟

برای آموزش معامله شاخص داوجونز کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

نماد داوجونز در فارکس چیست؟

 

ویژگی های بهترین بروکر برای داوجونز

همانطور که اشاره داشتیم، بهترین بروکر برای داوجونز در فارکس بسته به نیاز های معامله گران متفاوت است. اما بصورت کلی انتخاب بهترین بروکر برای معامله داوجونز میتواند به موارد زیر بستگی داشته باشد:

 • انتخاب بروکر با کمترین اسپرد داوجونز
 • کمترین کارمزد معامله با داوجونز
 • امکان معامله در بهترین ساعت معامله داوجونز
 • بکار بستن بهترین استراتژی معامله نماد داوجونز

 

بهترین بروکر برای معامله داوجونز فارکس

حال که با ویژگی های لازم و اهمیت بهترین بروکر برای معامله داوجونز در فارکس آشنا شدیم نوبت به بررسی لیست بروکر های فارکس مورد نظر رسیده است. برخی از مشهورترین بروکرها برای معامله داوجونز عبارتند از:

 

نماد داوجونز در بروکر آلپاری

بروکر آلپاری را میتوان یکی از بهترین بروکر برای معامله داوجونز در نظر داشت. سابقه ی بیش از 30 ساله، پشتیبانی از کاربران ایرانی، با توجه به پایین بودن کمیسیون و اسپرد داوجونز در آلپاری فرصت مناسبی را برای معامله با داوجونز در فارکس فراهم نموده است.

افتتاح حساب در آلپاری

علامت داوجونز در آلپاری با سمبل “US30” یا “DJI” در پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 قابل معامله است. در زیر بصورت خلاصه به برخی از ویژگی های نماد داوجونز در بروکر آلپاری اشاره شده است:

 • نماد داوجونز در آلپاری [DJI و US30]
 • نماد داوجونز در متاتریدر 4 آلپاری
 • نماد داوجونز در متاتریدر 5 آلپاری
 • شروع اسپرد داوجونز در آلپاری از 0 پیپ

 

مزایا و معایب معامله داوجونز در آلپاری

انتخاب بروکر آلپاری به عنوان بهترین بروکر برای معامله داوجونز به استراتژی ها و اهداف معاملاتی شما بستگی دارد. برخی از مزایا و معایب این بروکر عبارتند از:

جدول مزایا و معایب معامله داوجونز در آلپاری
مزایا داوجونز در آلپاری معایب داوجونز در آلپاری
✅حداقل واریز اولیه پایین: آلپاری امکان شروع معامله با حداقل واریز 1 دلار را فراهم می‌کند که برای مبتدیان و معامله ‌گران با سرمایه کم مناسب است. ❌رگولاتوری ضعیف: رگولاتوری آلپاری توسط FSA انجام می ‌شود که به عنوان یک رگولاتوری معتبر اروپایی شناخته نمی ‌شود.
✅پشتیبانی فارسی: آلپاری پشتیبانی 24/5 به زبان فارسی ارائه می ‌دهد که برای معامله‌گران ایرانی مفید است. ❌اسپرد بالا: اسپرد آلپاری در برخی از نماد های معاملاتی زیاد است که می‌ تواند برای معامله‌ گران حرفه‌ای مشکل‌ساز باشد.
✅ارائه پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5: آلپاری از هر دو پلتفرم معاملاتی محبوب متاتریدر 4 و 5 پشتیبانی می ‌کند. ❌عدم امکان خرید مستقیم داوجونز: در بروکر آلپاری امکان خرید مستقیم شاخص داو جونز وجود ندارد.
✅تنوع بالای ابزارهای معاملاتی: آلپاری تنوع بالای ابزارهای معاملاتی از جمله CFD سهام، فارکس، فلزات گرانبها و … را ارائه می ‌دهد.
✅امکان معامله در هر دو جهت (خرید و فروش): آلپاری امکان معامله در هر دو جهت (خرید و فروش) شاخص داو جونز را فراهم می ‌کند.
✅استفاده از اهرم معاملاتی: آلپاری امکان استفاده از اهرم معاملاتی تا 1:500 را برای معامله شاخص داو جونز فراهم می ‌کند.

 

نماد us30 در آلپاری، نماد شاخص داوجونز در آلپاری، نماد داوجونز در بروکر آلپاری

برای آشنایی بیشتر با نماد داوجونز در بروکر آلپاری کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

نماد داوجونز در آلپاری

 

نماد داوجونز در بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس از دیگر گزینه های منتخب بعنوان بهترین بروکر برای معامله داوجونز در فارکس است. شاخص داوجونز در آمارکتس نیز شرایط مناسبی را از لحاظ کارمزد، اسپرد و تنوع حساب ها برای معامله با داوجونز فراهم نموده است.

افتتاح حساب در آمارکتس

شاخص داوجونز در آمارکتس با سمبل “DowJones30” در پلتفرم متاتریدر 4 ارائه میشود. در ادامه مختصرا به ویژگی ها، مزایا و معایب نماد داوجونز در امارکتس اشاره داشته ایم:

 • نماد داوجونز در آلپاری [DowJones30]
 • نماد داوجونز در متاتریدر 4 آمارکتس
 • شروع اسپرد شاخص داوجونز در آمارکتس از 5 پیپ

 

مزایا و معایب معامله نماد داوجونز در امارکتس

پیش از اقدام برای خرید و فروش داوجونز در بروکر آمارکتس بهتر است نگاهی به مزایا و معایب معامله این نماد داشته باشید. مهم ترین مزایا و معایب معامله شاخص داوجونز در آمارکتس عبارتند از:

جدول مزایا و معایب معامله نماد داوجونز در امارکتس
مزایا نماد داوجونز در امارکتس معایب نماد داوجونز در امارکتس
✅حداقل واریز اولیه پایین: آمارکتس امکان شروع معامله با حداقل واریز 10 دلار را فراهم می‌کند که برای مبتدیان و معامله‌گران با سرمایه کم مناسب است. ❌اسپرد بالا: اسپرد نماد داوجونز در آمارکتس زیاد است که سود تریدر ها را تحت تاثیر قرار می دهد.
✅پشتیبانی فارسی: آمارکتس پشتیبانی 24/5 به زبان فارسی را برای ایرانیان ارائه می‌دهد. ❌عدم ارائه پلتفرم متاتریدر 5: آمارکتس برای معامله داوجونز فقط از پلتفرم متاتریدر 4 پشتیبانی می‌ کند.
✅استفاده از اهرم معاملاتی: بروکر آمارکتس امکان استفاده از اهرم معاملاتی تا 1:500 را برای معامله شاخص داوجونز فراهم می ‌کند. ❌عدم ارائه حساب های ECN: آمارکتس حساب های ECN را ارائه نمی دهد.
✅تنوع بالای ابزارهای معاملاتی: آمارکتس تنوع بالای ابزارهای معاملاتی از جمله CFD سهام، فارکس، فلزات گرانبها و … را ارائه می ‌دهد.
✅امکان معامله در هر دو جهت (خرید و فروش): آمارکتس امکان معامله در هر دو جهت (خرید و فروش) شاخص داوجونز را فراهم می‌ کند.

 

شاخص داوجونز در آمارکتس، نماد داوجونز در امارکتس، نماد داوجونز در بروکر آمارکتس

برای آشنایی بیشتر با نماد داوجونز در امارکتس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

نماد داوجونز در آمارکتس

 

نماد شاخص داوجونز در لایت فارکس

نماد شاخص داوجونز در بروکر لایت فارکس به واسطه ی ویژگی های خود، تبدیل به یکی از بهترین بروکر برای داوجونز شده است. دلیل این انتخاب شرایط معاملاتی نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس از جمله حساب‌ های معاملاتی بدون اسپرد، تنوع بالای ابزارهای معاملاتی، پلتفرم‌ های معاملاتی قدرتمند است.

افتتاح حساب لایت فایننس

نماد داوجونز در بروکر لایت فایننس با سمبل [YM] در متاتریدر 4 و 5 نمایش داده میشود. در ادامه به برخی از ویژگی ها و مزایا و معایب نماد داوجونز در لایت فایننس اشاره شده است:

 • نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس [YM]
 • نماد داوجونز در متاتریدر 4 لایت فارکس
 • نماد داوجونز در متاتریدر 5 لایت فارکس
 • شروع اسپرد داوجونز در لایت فارکس از 1503 پیپ

 

مزایا و معایب نماد داوجونز در بروکر لایت فایننس

انتخاب بهترین بروکر برای معامله داوجونز تا حد زیادی به ترجیحات معامله گران بستگی دارد. معامله داوجونز در بروکر لایت فارکس، مزایا و معایب مختلفی دارد که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

جدول مزایا و معایب نماد داوجونز در بروکر لایت فایننس
مزایا نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس معایب نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس
✅اسپرد شناور از 1.3 پیپ در حساب ECN: اسپرد داوجونز در حساب ECN لایت فارکس نسبت به بسیاری از بروکرهای دیگر کمتر است. ❌اسپرد شناور از 7.6 پیپ در حساب کلاسیک: اسپرد داوجونز در حساب کلاسیک لایت فارکس بالا است و برای معامله گران حرفه ای مناسب نیست.
✅حداکثر لوریج 1:100: لوریج 1:100 برای معامله گران باتجربه که می خواهند از اهرم معاملاتی بالا استفاده کنند مناسب است. ❌سواپ منفی: لایت فارکس برای معاملات باز شبانه سواپ منفی دریافت می کند که برای معاملات بلندمدت می تواند مشکل ساز باشد.
✅ارائه حساب های کلاسیک و ECN: معامله گران می توانند با توجه به نیاز خود، یکی از حساب های کلاسیک یا ECN را انتخاب کنند. ❌حداقل حجم معامله 0.1 لات: حداقل حجم معامله برای داوجونز 0.1 لات است که برای معامله گران با سرمایه کم مناسب نیست.
✅پشتیبانی فارسی: لایت فارکس پشتیبانی فارسی ارائه می ‌دهد که برای معامله‌گران ایرانی مفید است. ❌عدم ارائه پلتفرم متاتریدر 5: لایت فارکس فقط از پلتفرم متاتریدر 4 پشتیبانی می ‌کند.
✅تنوع بالای ابزارهای معاملاتی: لایت فارکس تنوع بالای ابزارهای معاملاتی از جمله CFD سهام، فارکس، فلزات گرانبها و … را ارائه می ‌دهد.
✅استفاده از اهرم معاملاتی: لایت فارکس امکان استفاده از اهرم معاملاتی تا 1:100 را برای معامله شاخص داوجونز فراهم می‌ کند.

 

نماد شاخص داوجونز در لایت فارکس، نماد داوجونز در لایت فایننس، نماد us30 در لایت فارکس

برای مطالعه بیشتر درباره ی نماد داوجونز در لایت فارکس کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس

 

نکات مهم انتخاب بهترین بروکر برای معامله داوجونز

انتخاب بهترین بروکر برای داوجونز، نیاز به تحقیق و بررسی نکات مختلفی دارد. شما می توانید با مد نظر قرار دادن نکات زیر، بهترین بروکر را برای معامله با شاخص داوجونز انتخاب کنید.

 

اعتبار رگولاتوری بروکر های فارکس

اولین و مهمترین نکته ای که برای انتخاب بهترین بروکر برای معامله داوجونز که باید مد نظر قرار دهید، اعتبار رگولاتوری آن است. حتماً از رگوله بودن بروکر توسط یک نهاد معتبر اطمینان حاصل کنید. رگولاتوری به معنای نظارت یک سازمان بر فعالیت‌های بروکر است و از حقوق شما به عنوان معامله‌گر محافظت می ‌کند.

 

اسپرد و کمیسیون نماد داوجونز

اسپرد و کمیسیون دو عامل مهم در انتخاب بهترین بروکر برای معامله داوجونز هستند که می‌توانند سود شما را تحت تاثیر قرار دهند. اسپرد، تفاوت بین قیمت خرید و فروش یک نماد است و کمیسیون، هزینه‌ ای است که بروکر برای انجام معامله دریافت می‌ کند. سعی کنید بروکری را انتخاب کنید که اسپرد و کمیسیون مناسبی دارد.

 

پلتفرم معاملاتی داوجونز

بهترین بروکر برای داوجونز باید پلتفرم معاملاتی مناسبی ارائه دهد. پلتفرم ‌های معاملاتی مختلفی مانند متاتریدر 4، متاتریدر 5، cTrader و … وجود دارند و هر کدام از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند. پیش از انتخاب بروکر از پلتفرم های معاملاتی آن مطلع شوید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

پشتیبانی فارسی

بهترین بروکر برای معامله داوجونز موردنظر باید پشتیبانی 24/5 و به زبان فارسی ارائه دهد. در صورت بروز مشکل، باید بتوانید به راحتی با پشتیبانی بروکر ارتباط برقرار کرده و مشکل را حل کنید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

شاخص داوجونز نمادی پرطرفدار و مستعد روند صعودی است و تریدر های بسیاری آن را معامله می کنند. اگر به دنبال کسب سود بالا از طریق معامله این شاخص هستید، باید پیش از هر چیز بهترین بروکر برای معامله داوجونز مناسب خود را انتخاب کنید. می توانید با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر کدام از بروکر ها، بهترین بروکر برای داوجونز را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📜بررسی نماد داوجونز در ارانته - نماد داوجونز در بروکر ارانته چیست؟
💻آموزش دانلود فارکس چیف - لینک دانلود متاتریدر فارکس چیف
⚠️بررسی معایب بروکر فارکس چیف - مشکلات فارکس چیف چیست؟
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس