📈نماد شاخص ها در آمارکتس – قراردادهای آتی نماد داوجونز در بروکر آمارکتس

10:04 12/08/2023 -

📈معاملات شاخص‌ها در آمارکتس – نماد داوجونز در آمارکتس

معاملات آتی شاخص ها در بروکر آمارکتس یکی از دسته بندی های محبوب بحساب می آید، اما شاید بیشتر با یکی از عناوین اصلی آن یعنی نماد داوجونز در امارکتس شناخته شده باشد که در مقالات بررسی آمارکتس به آن بطور خلاصه پرداخته شده است.

در این مقاله اما با محوریت نماد داوجونز در امارکتس قصد پرداختن به معامله شاخص ها، انواع آن و البته هزینه های معاملاتی آن ها را داریم، اگر شما نیز از جمله معامله گرانی میباشید که به معامله داو جونز در فارکس تمایل دارید دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آمارکتس

نماد داوجونز آمارکتس، نماد داوجونز در امارکتس، قراردادهای آتی نماد داوجونز در بروکر آمارکتس، نماد شاخص داوجونز آمریکا

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای افتتاح حساب ❇️پشتیبان واتس اپ
🪙تعداد نماد شاخص ها 17 نماد معاملاتی
📜اسپرد ثابت در نماد ها ❌ ندارد
🚀میانگین اسپرد داوجونز 8 پیپ
💰کارمزد معاملات ❌ندارد

 

معرفی نماد شاخص های بازار فارکس در بروکر آمارکتس

پیش از هرچیز میباشد با معاملات شاخص در بروکر آمارکتس آشنا شویم، این دسته نماد های معاملاتی با عنوان Indices، نمادهایی نظیر داو جونز (ِDowJones30)، دکس (Dex)، اس اند پی (S&P500) و 14 عنوان دیگر را گردآوری کرده که هر یک شاخص های مالی کشور های مختلف است.

دلیل محبوبیت این شاخص ها حجم بالای معاملاتی آن را به دلیل پشتوانه ی قوی هر یک در قالب پایه های اقتصادی کشور هایی نظیر آمریکا، آلمان، اسپانیا و برخی دیگر است. بنابر این میتوان این موضوع را در نظر داشت که مشابه معاملات طلا کمترین تغییرات بازار میتوان با سود های قابل قبولی همراه باشد.

 

لیست شاخص ها در امارکتس

در حال حاضر 16 نماد شاخص در کارگزاری امارکتس برای معامله در نظر گرفته شده که در این بخش بصورت خلاصه تمام نماد ها که در اختیار معامله گران قرار گرفته را بهمراه سمبل های هر یک در قالب جدول گرد آوری نموده ایم:

نماد شاخص ها نماد شاخص ها در آمارکتس (متاتریدر)
🇦🇺 شاخص S&P و ASX استرالیا ASX200
🇫🇷 شاخص سهام کَک کَرانت فرانسه CAC40
🇨🇳 شاخص سهام چین China50
🇩🇪 شاخص سهام دکس آلمان DAX30
🇺🇸 شاخص دلار آمریکا DXY
🇺🇸 نماد شاخص داوجونز آمریکا Dowjones30 (DJI)
🇪🇺 شاخص سهام اروپا EuroStoxx50
🇬🇧 بورس اوراق بهادار فایننشیال تایمز FTSE100
🇭🇰شاخص سهام هنگ کنگ HK50
🇪🇸 شاخص سهام اسپانیا IBEX35
🇮🇹 شاخص سهام ایتالیا ITA40
🇺🇸 شاخص نزدک آمریکا Nasdaq100
🇯🇵 شاخص سهام ژاپن Nikkei225
🇺🇸 نماد سهام راسل آمریکا Russell2000
🇺🇸 سهام اس اند پی آمریکا S&P500
🇺🇸 شاخص نوسانات قیمتی VIX
افتتاح حساب در آمارکتس

 

همانطور که اشاره داشتیم به دلیل محبوبیت بالای نماد داوجونز در امارکتس در مقایسه با دیگر شاخص ها، محوریت نوشتاری تاپ بروکر ایران در این مقاله نیز بروی این نماد متمرکز شده اما در ادامه به برخی از محبوب ترین این نماد ها بطور خلاصه خواهیم پرداخت.

 

نماد داوجونز در آمارکتس – DowJones30

شاخص داوجونز در بروکر آمارکتس مجموعه از میانگین شاخص های اقتصادی بازار بورس امریکا است که سهام های شرکت های بزرگی از جمله بویینگ، اپل، آمریکن اکسپرس و 27 شرکت دیگر را در خود جای داده است.

قراردادهای آتی نماد داوجونز در بروکر آمارکتس به دلیل ارزش بالای شرکت های زیر مجموعه این شاخص حجم بالایی از معاملات را در خود جای داده و از دلایل اصلی محبوبیت آن بحساب می آید، همچنین کاربران قدر بوده تا در تمام حساب های معاملاتی و متاتریدر ها و از دوشنبه تا جمعه به معامله آن بپردازند.

شرایط معاملات داوجونز در امارکتس شامل میانگین اسپرد 8 پیپ بدون کارمزد در تمام حساب ها با امکان معامله با حداکثر لوریج 1:100 در نظر گرفته شده است.

 

شاخص اس اند پی در امارکتس – S&P500

شاخص اس اند پی 500 گزیده ای از 500 سهام دولتی و غیر دولتی در بازار سهام نیویورک و نزدک آمریکا میباشد که به منظور ارزیابی عملکشاخص نزدکرد سهام ایالات متحده در نظر گرفته شده است، این شاخص ها شامل شرکت های بزرگی از جمله آمازون، فیسبوک، جانسون اند جانسون و بسیاری دیگر است.

برای سرمایه گذاری و معامله شاخص S&P 500 در آمارکتس نیز شرایط یکسانی در نظر گرفته شده و با میانگین اسپرد 8 معامله گران بدون پرداخت کارمزد و با حداکثر لوریج 1 به 100 قادر به کسب درامد می باشند.

 

شاخص نزدک امارکتس – Nasdaq100

شاخص نزدک در فارکس از دیگر مجموعه شاخص های آمریکا بحساب می آید که بیش از 3000 شرکت بزرگ آمریکایی را در خود جای داده و رتبه دوم در بازار معامله سهام پس از بورس نیویورک را به خود اختصاص داده است.

نماد نزدک در امارکتس بر خلاف دیگر هر رده های خود اسپرد بالاتری را با میانگین 263 پیپ به خود اختصاص داده و در دیگر شرایط کاملا یکسان است.

 

🔖نماد های معاملاتی در بروکر آمارکتس

در این مقاله با دسته بندی شاخص ها برای معامله در آمارکتس آشنا شدیم، اما در این بروکر شاخص ها تنها نماد های قابله معامله نیست و معامله فارکس، فلزات و ارزهای دیجیتال نیز از دیگر نماد های پر طرفدار بحساب می آید.

برای مطالعه بیشتر درباره ی نمادهای معاملاتی در بروکر امارکتس و شرایط معاملاتی هر یک کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مراجعه نمایید.

بهترین نماد های معاملاتی در بروکر آمارکتس ، دارایی های قابل معامله بروکر آمارکتس ، نماد های ارز دیجیتال و طلا در آمارکتس

برای آشنایی و مطالعه لیست بهترین نماد های معاملاتی آمارکتس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

نماد های معاملاتی فارکس در آمارکتس

 

اسپرد و کمیسیون معاملات شاخص‌ها در آمارکتس

کمیسیون و اسپرد شاخص ها در فارکس یکی از ملاک های اصلی معاملات بحساب می آید که تاثیر قابل توجهی در مقادیر سود و ضرر معاملات سرمایه گذاران دارد، به همین دلیل لازم دانستیم تا در این بخش تمام مقادیر اسپرد شاخص ها را مورد بررسی قرار دهیم:

نماد شاخص ها میانگین اسپرد
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 متاتریدر 5
🇦🇺 شاخص S&P و ASX استرالیا 5 پیپ
🇫🇷 شاخص سهام کَک کَرانت فرانسه 33 پیپ
🇨🇳 شاخص سهام چین 16 پیپ
🇩🇪 شاخص سهام دکس آلمان 42 پیپ
🇺🇸 شاخص دلار آمریکا 18 پیپ 19 پیپ
🇺🇸 نماد شاخص داوجونز آمریکا 8 پیپ
🇪🇺 شاخص سهام اروپا 18 پیپ
🇬🇧 بورس اوراق بهادار فایننشیال تایمز 69 پیپ
🇭🇰شاخص سهام هنگ کنگ 16 پیپ
🇪🇸 شاخص سهام اسپانیا 8 پیپ
🇮🇹 شاخص سهام ایتالیا 20 پیپ
🇺🇸 شاخص نزدک آمریکا 267 پیپ 263 پیپ
🇯🇵 شاخص سهام ژاپن 16 پیپ 15 پیپ
🇺🇸 نماد سهام راسل آمریکا 26 پیپ
🇺🇸 سهام اس اند پی آمریکا 12 پیپ 11 پیپ
🇺🇸 شاخص نوسانات قیمتی 22 پیپ
افتتاح حساب در آمارکتس

 

همانطور که بالاتر نیز به آن اشاره داشتیم بروکر آمارکتس برای معاملات داوجونز و دیگر شاخص ها در هیچ یک از حساب ها کارمزد در نظر نگرفته که یکی از مزایای مثبت این کارگزاری بحساب می آید.

 

بهترین حساب برای نماد داوجونز در بروکر آمارکتس

بهترین حساب برای معاملات عموما حساب هایی است که کمترین اسپرد را ارائه دهد، کمیسیون و اسپرد نماد داوجونز در امارکتس بسته به حساب های انتخابی مقداری متفاوت است اما میتوان حساب ECN را بهترین حساب آمارکتس برای داوجونز به دلیل اسپرد پایین در نظر داشت.

 

نحوه انجام معاملات بر روی نماد داوجونز در متاتریدر آمارکتس

بطور کلی نحوه معامله شاخص ها با یکدیگر یکسان بوده بنابر این برای آشنایی با نحوه انجام آن در ادامه به آموزش معامله شاخص داوجونز در بروکر آمارکتس به عنوان نمونه خواهیم پرداخت، همچنین لازم به ذکر است که برای معامله میبایست پیش از هر چیز نسبت به افتتاح حساب در آمارکتس اقدام نمایید.

افتتاح حساب در آمارکتس

مرحله اول – ورود به متاتریدر

برای شروع ابتدا میبایست حساب معاملاتی خود را به متاتریدر آمارکتس متصل نمایید، برای این کار ما نسخه ی متاتریدر 4 تحت وب را از سایت آمارکتس در نظر داریم، ابتدا وارد سایت شده و سپس از طریق گزینه ی نمایش داده شده در تصویر، گزینه ی WebTrader را انتخاب نمایید.

نماد شاخص داوجونز آمریکا، شاخص داوجونز در بروکر آمارکتس، نماد داوجونز در بروکر آمارکتس

در ادامه کافیست تا مشخصات حساب از جمله شماره لاگین و رمز عبور را وارد کرده سپس بروی OK کلیک نمایید.

 

مرحله دمو – اضافه نمودن نماد داو جونز

در مرحله ی بعد و پس از ورود به متاتریدر میبایست ابتدا گزینه ی نماد ها را کلیک کرده تا صفحه ی نماد ها برای شما نمایش داده شود.

نماد شاخص داوجونز آمریکا، شاخص داوجونز در بروکر آمارکتس، نماد داوجونز در بروکر آمارکتس

پس از آن میتوانید از سر برگ INDICES، شاخص مورد نظر خود را (در این آموزش نماد داوجونز در امارکتس) را انتخاب کرده سپس گزینه ی نمایش و پس آن بستن را کلیک نمایید.

 

 مرحله سوم – اجرای معاملات

در مرحله ی آخر پس از انتخاب مجدد نماد در لیست Symbols برای نمایش چارت قیمتی کافیست تا اطلاعات و جزئیات دستور خود را وارد کرده سپس بروی گزینه ی خرید یا فروش کلیک نمایید.

نماد شاخص داوجونز آمریکا، شاخص داوجونز در بروکر آمارکتس، نماد داوجونز در بروکر آمارکتس

 

✅جمع بندی – نماد داوجونز در امارکتس

بصورت کلی همانطور که در مقاله هم بارها به آن اشاره شد، شاخص داوجونز در بروکر آمارکتس با اختلاف از پر مخاطب ترین های دسته بندی شاخص ها بحساب می آید و بسیاری از معامله گران کم تجربه و حرفه را برای کسب درامد دلاری به خود جذب نموده است.

در مقایسه با دیگر بروکر های فارکس برای معامله داوجونز آمارکتس را میتوان از برترین آن ها دانست زیرا علاوه بر امکان معامله بدون کارمزد، کمترین اسپرد ها را نیز برای معامله گران فراهم نموده است، همچنین در مقایسه با نماد داوجونز در لایت فارکس، معامله گران میتوانند از حداکثر لوریج 1:100 به ازای 1:50 در لایت فایننس بهره مند گردند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🧮آموزش ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر Amarkets
⚡بررسی نماد نفت در امارکتس – کامودیتی ها در بروکر امارکتس
💹نحوه افتتاح حساب دمو در بروکر آمارکتس - ساخت اکانت دمو امارکتس
👤آموزش احراز هویت آمارکتس برای ایرانیان - نحوه تایید حساب در امارکتس
جدیدترین مطالب
📝آموزش ثبت نام در بروکر ifc market - ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتز
⚖️آموزش تغییر لوریج در آلپاری - نحوه تغییر اهرم در آلپاری
📝اموزش ثبت نام ارون گروپس – فرم ثبت نام در بروکر آرون گروپس
🆚مقایسه بروکر آلپاری و آمارکتس – بررسی بروکر آلپاری یا آمارکتس
📊تشخیص بروکر مارکت میکر - بروکرهای مارکت میکر کدام است؟