💲بهترین نحوه واریز و برداشت در فارکس – نحوه واریز و برداشت پول از فارکس

11:59 20/01/2024 -

💲نحوه واریز و برداشت در فارکس – نحوه واریز پول در فارکس

واریز و برداشت فارکس اگر چه از ابتدایی ترین موارد یادگیری و آموزش فارکس نیست! اما نمیتوان اهمیت واریز پول به فارکس و مشکلاتی که برای نحوه واریز پول در فارکس بخصوص برای کاربران ایرانی پیش می آید را کم اهمیت دانست.

به همین دلیل در این مقاله سعی داشتیم تا با نگاهی کلی به واریز و برداشت در فارکس و نکات مرتبط با آن بپردازیم. اگر شما نیز بتازگی اقدام به افتتاح حساب در فارکس نموده و بدنبال آشنایی بیشتر با نحوه واریز و برداشت پول از فارکس میباشید، تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

نحوه واریز و برداشت در فارکس، شارژ حساب فارکس، نحوه واریز و برداشت پول از فارکس، واریز و برداشت فارکس

پیش از ان که به نحوه واریز و برداشت در فارکس بپردازیم؛ در جدول زیر به برخی از بروکر هایی که بهترین روش های واریز و برداشت پول از فارکس برای ایرانیان را ارائه میکنند، اشاره داشته ایم:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
🚀بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

دلایل اهمیت واریز و برداشت فارکس چیست؟

نحوه واریز و برداشت پول از فارکس همانطور که میتوان انتظار داشت اولین و آخرین کاری است که یک معامله گر در مسیر سرمایه گذاری در بازار فارکس انجام میدهد. اما اهمیت نحوه واریز پول در فارکس و البته در پی آن نحوه برداشت پول از فارکس دلیل دیگری نیز دارد.

کاربران و یا معامله گران ایرانی به دلیل قوانین جهانی اجازه واریز و برداشت در فارکس (اکثر بروکر های فارکس) را ندارند. و انتخاب یک بروکر که نحوه واریز و برداشت پول از فارکس را در اختیار معامله گران قرار دهد، اهمیت آن را دو چندان مینماید.

 

▶️ویدئو نحوه واریز و برداشت در فارکس برای ایرانیان

 

شرایط واریز و برداشت فارکس

نحوه واریز و برداشت در فارکس بصورت عمومی در قالب روش های استانداردی ارائه میشود، اما انتخاب این روش ها به عنوان درگاه هایی بعنوان نحوه واریز پول در فارکس در آخر به خود بروکر منتهی میشود. از سوی دیگر شرایط واریز پول به فارکس نیز میتواند از لحاظ حداقل مبلغ واریز در هر بروکر متغییر باشد.

این شرایط در قالب نحوه برداشت پول از فارکس نیز همچنان محدودیت های حداقلی را دارا میباشد!

 

نکات مهم در نحوه واریز و برداشت پول از فارکس

تراکنش های مالی حتی در قالب واریز و برداشت فارکس همواره پر اهمیت بوده و نکاتی را نیز با خود بهمراه دارد. در ادامه بصورت مختصر به برخی از این نکات که در نحوه واریز و برداشت در فارکس میبایست مورد توجه قرار گیرد اشاره خواهیم داشت:

 

نحوه واریز پول در فارکس

اولین و شاید تنها نکته ی مهم در نحوه واریز پول در فارکس انتخاب درگاه (روش شارژ حساب فارکس) مناسب است. بسیاری از بروکر های فارکس در ایران همواره در تلاش برای ارائه روش هایی در جهت تسهیل روند شارژ فارکس میباشند.

 

نحوه برداشت پول از فارکس

برای نحوه برداشت پول از فارکس اما کاربران میبایست به 2 نکته ی مهم توجه داشته باشند:

 

نکته اول – احراز هویت در فارکس

تقریبا تمام بروکر های فارکس پیش از آن که اجازه ی برداشت پول از فارکس را صادر نمایند، از کاربران مدارک هویتی و سکونتی (احراز هویت فارکس) را درخواست می نمایند.

فارغ از مواردی که در این حین ممکن است برای کاربران پیش آید، پیشنهاد تاپ بروکر ایران، تکمیل مراحل احراز هویت در فارکس پیش از واریز پول به فارکس به جهت پیشگیری از هرگونه مشکل احتمالی در حین واریز و برداشت فارکس است!

 

نکته دوم – قوانین پولشویی

از دیگر نکات مهم در نحوه برداشت پول از فارکس توجه به قوانین مبارزه با پولشویی در فارکس است. بصورت خلاصه این قانون سرمایه گذاران در فارکس را ملزم به برداشت از فارکس تنها از طریق درگاهی که از آن برای واریز پول به فارکس (شارژ فارکس) استفاده نموده، می نماید.

 

روش های واریز و برداشت در فارکس برای ایرانیان

همانطور که تا به اینجای مقاله به آن اشاره شد، نحوه واریز و برداشت در فارکس یکی از پر چالش ترین قدم های معامله در فارکس برای ایرانیان بحساب می آید. اما بروکر های معتبر فارکس در ایران نیز در جهت رفع آن اقداماتی نموده اند.

با توجه به این تمهیدات کاربران ایرانی بعنوان نحوه واریز و برداشت پول از فارکس میتوانند از دو روش زیر اقدام نمایند:

 

واریز و برداشت از تاپ چنج

اولین روش از نحوه واریز وجه در فارکس و یا بعبارتی بهترین روش شارژ حساب فارکس، واریز پول بصورت ریالی است. نحوه واریز و برداشت پول از فارکس با ریال نیز بسته به بروکر متفاوت است اما میتوان شارژ فارکس با صرافی تاپ چنج را از این بابت بهترین گزینه دانست.

چگونه در تاپ چنج پول واریز کنیم ، تاپ چنج ثبت نام ، چگونه از تاپ چنج برداشت کنیم
برای مطالعه بیشتر و آشنایی با صرافی تاپ چنج [Top Change] کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

واریز و برداشت ارز دیجیتال

از دیگر روش های محبوب برای شارژ حساب فارکس را میتوان ارزهای دیجیتال دانست. با محبوبیت روز افسون کریپتو کارنسی ها در حال میتوان آن را یکی از راه حل ها برای نحوه واریز و برداشت در فارکس برای ایرانیان در نظر داشت.

هزینه ی پایین، سرعت بالا و البته دسترسی راحت جهت خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران همسو با پذیرش این روش برای واریز و برداشت فارکس آن را به پر استفاده ترین گزینه ها تبدیل نموده است.

 

واریز و برداشت تتر

در میان ارزهای متعدد پشتیبانی شده برای نحوه واریز و برداشت ارز دیجیتال، شارژ حساب فارکس با تتر با اختلاف انتخاب اول سرمایه گذارانی است که قصد واریز پول به فارکس [شارژ حساب فارکس] را دارند. به همین دلیل لازم دانستیم تا بعنوان یکی از بهترین روش ها بعنوان نحوه انتقال پول به بروکرهای فارکس به آن اشاره داشته باشیم.

 

نحوه واریز و برداشت در فارکس

حال که بصورت کلی با نحوه واریز و برداشت پول از فارکس آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا به نحوه انتقال پول به بروکرهای فارکس در ایران اشاره ای داشته باشیم. در ادامه بهترین روش هایی که بعنوان نحوه انتقال پول به بروکرهای فارکس برای ایرانیان در نظر گرفته خواهیم پرداخت:

معیار اول ما برای بررسی نحوه واریز و برداشت ریالی در بروکرهای فارکس به دلیل الویت بالاتر آن نسبت به روش های ارز دیجیتال است!

 

نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس

یکی از نقاط قوت در بروکر لایت فارکس، نحوه واریز و برداشت در لایت فارکس است که هر دو روش واریز و برداشت در فارکس را برای ایرانیان در نظر گرفته است. کاربران در با توجه با شرایط واریز و برداشت از لایت فارکس میتوانند در سریع ترین روش ممکن نسبت به شارژ لایت فارکس اقدام نمایند.

چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم؟ ، واریز و برداشت ریالی لایت فارکس با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی لایت فارکس
نحوه واریز و برداشت در لایت فارکس

برای مطالعه بیشتر درباره ی روش های نحوه واریز به لایت فارکس و شرایط مربوط به آن، علاوه بر آموزش نحوه واریز و برداشت در لایت فارکس کافیست تا به مقاله ی اختصاصی در زیر مراجعه نمایید.

شارژ حساب لایت فارکس ، نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس ، معرفی روش های واریز و برداشت در لایت فارکس
جهت آشنایی با شارژ ریالی لایت فارکس و انتقال تتر به لایت فارکس کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

نحوه واریز و برداشت در بروکر الپاری

از دیگر بروکر هایی که از لحاظ نحوه واریز و برداشت در فارکس بسیار در میان معامله گران محبوب است، بروکر آلپاری به واسطه ی تنوع بالای روش های واریز و برداشت آلپاری است. در این بروکر نیز واریز ریالی به حساب آلپاری (تاپ چنج الپاری) اولین انتخاب برای کاربرانی است که قصد واریز پول به آلپاری را دارند.

افتتاح حساب در آلپاری

در کنار این روش اما واریز تتر به آلپاری و برداشت از این روش نیز بعنوان یکی از گزینه های محبوب بعنوان نحوه واریز پول به الپاری در نظر گرفته میشود.

واریز به آلپاری با تاپ چنج، شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج، نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری
نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری

بروکر آلپاری از جمله بروکر هایی است که در روش های شارژ حساب فارکس و نحوه برداشت پول از فارکس بشدت از قوانین مقابله با پولشویی پیروی دارد. برای مطالعه بیشتر درباره ی نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری نیز میتوانید لینک مربوط به روش مورد نظر جهت شارژ بروکر آلپاری را انتخاب نمایید.

نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری، آموزش واریز و برداشت از بروکر آلپاری، واریز برداشت آلپاری

برای دریافت آموزش شارژ ریالی آلپاری و واریز تتر به حساب آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

واریز و برداشت در آلپاری

 

نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس نیز از جمله بروکر های معتبر فارکس در ایران است که به عنوان نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس هر دو روش محبوب (در دسترس) برای شارژ حساب فارکس را در اختیار تریدر ها قرار داده است.

شارژ حساب امارکتس با تتر ، حداقل واریز آمارکتس، روش های واریز پول به امارکتس ، آموزش شارژ حساب amarkets
نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

برای مطالعه آموزش های مربوط به نحوه واریز و برداشت در آمارکتس نیز میتوانید از طریق لینک های زیر روش مورد نظر از میان نحوه واریز و برداشت فارکس را انتخاب نمایید.

واریز و برداشت آمارکتس، نحوه واریز و برداشت در آمارکتس، نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس
جهت دریافت آموزش واریز برداشت ریالی آمارکتس و واریز تتر به آمارکتس بروی لینک زیر کلیک نمایید.
واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

نحوه انتقال پول به بروکرهای فارکس در ایران یا بعبارتی دیگر شارژ حساب فارکس برای ایرانیان داخل کشور همواره از موارد پر مخاطره بحساب می آید. در این مقاله بصورت کامل با نحوه واریز و برداشت در فارکس که برای ایرانیان در دسترس بوده پرداختیم تا سرمایه گذاران قادر باشند در کمترین زمان ممکن نسبت به واریز پول به فارکس و نحوه برداشت  پول از فارکس اقدام نمایند.

به دلیل اهمیت بالای موارد مربوط به نحوه انتقال پول به بروکرها و بصورت کلی واریز و برداشت فارکس میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق پیامرسان ها و یا بخش نظرات با مشاورین تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 • شرایط شارژ حساب فارکس چیست؟

  نحوه واریز وجه در فارکس بسته به روش مورد نظر و البته بروکر فارکس انتخابی متفاوت است اما بصورت کلی کاربرانی که بدنبال نحوه واریز پول در فارکس میباشند، میبایست موارد زیر را پیش از انجام تراکنش مورد بررسی قرار دهند:

  • حداقل شارژ حساب فارکس
  • نحوه واریز وجه در فارکس
  • میزان کارمزد روش های شارژ فارکس
 • حداقل نحوه انتقال پول به بروکر چقدر است؟

  نحوه واریز و برداشت پول از فارکس بسته به درگاه انتخابی و البته شرایط هر حساب معاملاتی در فارکس متفاوت است و این میزان را میبایست در سایت بروکر مورد نظر بررسی نمایید.

 • نحوه واریز وجه در فارکس چگونه است؟

  واریز و برداشت در فارکس تنوع بالایی را در اختیار سرمایه گذاران فارکس قرار میدهد، اما به دلیل محدودیت های مالی نحوه واریز و برداشت پول از فارکس در ایران به یکی از 2 روش زیر محدود میشود:

  • واریز و برداشت ریالی در فارکس (شارژ با تاپ چنج)
  • واریز و برداشت ارز دیجیتال در فارکس
 • نحوه واریز و برداشت پول از فارکس برای ایرانیان چگونه است؟

  نحوه انتقال پول به بروکرهای فارکس در ایران بسته به کارگذاری انتخابی متفاوت است. عمدتا بروکر های معتبر فارکس در میان روش های خود، نحوه واریز و برداشت در فارکس با ارزدیجیتال و تاپ چنج را برای = سهولت بیشتر ارائه میدهند.

 • بهترین نحوه واریز و برداشت در فارکس برای ایرانیان چیست؟

  بهترین روش شارژ حساب فارکس برای ایرانیان از طریق صرافی تاپ چنج و بصورت واریز ریالی فارکس است که در سریع ترین زمان ممکن و البته با کمترین کارمزد امکان واریز پول به فارکس را در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد.

 • نکات مهم نحوه برداشت پول از فارکس چقدر است؟

  از مهمترین نکات درباره ی واریز و برداشت فارکس سختگیری بروکر ها در رابطه با روش های واریز و برداشت در فارکس بدلیل تبعیت از قوانین مبارزه با پولشویی است. به همین دلیل کاربران برای برداشت پول از فارکس تنها میتوانند وجه خود را از همان طریق که برای شارژ حساب فارکس انتخاب نموده انتقال دهند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟