🎫نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس – شارژ حساب آمارکتس

11:55 21/04/2023 -

🎫نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس – شارژ حساب amarkets

یکی از مزایای کارگزاری amarkets را علاوه بر فراهم آوردن امکان افتتاح حساب در یکی از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان ، سهولت معامله و انجام تراکنش های مالی به وسیله ی ویژگی واریز ریالی به امارکتس و بیسیاری دیگر از روش های واریز و برداشت برای کاربران ایرانی فارکس دانست.

به همین دلیل نیز قصد داریم تا در ادامه ی بررسی بروکر آمارکتس ، با هم بطور اختصاصی به تمامی روش ها و نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس بطور مفصل بپردازیم ، در صورتی که شما نیز از جمله معامله گرانی میباشید که پس از مرحله ثبت نام به دنبال شارژ حساب آمارکتس میباشید ، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

افتتاح حساب در آمارکتس

نحوه واریز و برداشت در آمارکتس ،نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس ، مراحل نحوه برداشت از بروکر آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس ❇️پشتیبان واتس اپ
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫واریز و برداشت ریالی ✅ دارد
🧺واریز و برداشت با تتر ✅ دارد
🗣️پشتیبانی فارسی ✅ دارد
🚀بررسی بروکر آمارکتس

 

روش های واریز و برداشت از حساب آمارکتس

پیش از شروع مقاله بهتر است تا ابتدا بطور مختصر با تمام روش های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس آشنایی پیدا کنیم ، همچنین لازم به ذکر است که هیچگونه کارمزدی برای واریز و برداشت در آمارکتس بروی حساب مشتریان اعمال نمیشود و مبلغ کسر شده پس از 1 روز کاری مجدد به حساب معامله گران بازگردانده خواهد شد .

  • تمام روش های واریز و برداشت در آمارکتس

– واریز و برداشت‌های محلی از طریق دفاتر

– واریز و برداشت از طریق رمز ارزها

– سیستم‌های پرداخت الکترونیکی

– از طریق کارت‌های اعتباری

– واریز و برداشت ریالی بروکر آمارکتس با تاپ چنج

افتتاح حساب در آمارکتس

 

نحوه ی واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در کارگزاری  AMarkets

از آنجایی که اغلب معامله گران ایرانی در آمارکتس به دنبال واریز و برداشت ریالی میباشند به همین دلیل ابتدا به این روش خواهیم پرداخت ، در صورتی که تمایل به شارژ حساب آمارکتس با روش های دیگر را دارید میتوانید به در ادامه مقاله به مطالعه آن بپردازید .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با تیم پشتیبانی فارسی زبان آمارکتس میتوانید از طریق پیامرسان های زیر با تاپ بروکر ایران در تماس باشید .

پشتیبانی فارکس ، پشتیبانی فارسی کریپتوکارنسی ، پشتیبانی تاپ بروکر ایران پشتیبانی فارکس ، پشتیبانی فارسی کریپتوکارنسی ، پشتیبانی تاپ بروکر ایران

 

آموزش واریز وجه از طریق تاپ چنج در آمارکتس

در صورتی که قصد شارژ ریالی آمارکتس خود را دارید میتوانید از 2 روش اقدام نمایید ، روش اول ارتباط با پشتیبانی بروکر آمارکتس است و روش دیگر شارژ مستقیم آمارکتس با تاپ چنج است که برای این کار ابتدا گزینه ی واریز جدید را انتخاب نمایید تا به صفحه ی به شارژ حساب آمارکتس با تاپ چنج هدایت شوید .

افتتاح حساب در آمارکتس

 واریز وجه از طریق تاپ چنج در آمارکتس ، شارژ حساب آمارکتس ، نحوه ی واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در کارگزاری AMarkets

در صفحه ی جدید میتوانید حساب آمارکتس که قصد واریز به آن را دارید بهمراه روش صرافی تاپ چنج و مبلغ مورد نظر را وارد نمایید و گزینه ی واریز وجه را انتخاب نمایید .

 واریز وجه از طریق تاپ چنج در آمارکتس ، شارژ حساب آمارکتس ، نحوه ی واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در کارگزاری AMarkets

پس از آن به سایت تاپ چنج هدایت خواهید شد که میتوانید مطابق راهنمایی ها پیش روید .

واریز ریالی به آمارکتس ، نحوه واریز و برداشت ریالی در بروکر آمارکتس ، نحوه ی واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در کارگزاری AMarket

افتتاح حساب در آمارکتس

 

نحوه ی برداشت ریالی از آمارکتس با تاپ چنج

برای برداشت ریالی از آمارکتس نیز میتوانید از گزینه ی برداشت جدید اقدام نمایید و در صفحه ی نمایش داده شده که مشابه تصویر زیر است ابتدا حساب مورد نظر را انتخاب کرده و پس از انتخاب صرافی تاپ چنج ، مبلغ را وارد و بروی برداشت کلیک نمایید .

آموزش نحوه ی برداشت ریالی از آمارکتس با تاپ چنج ، برداشت ریالی از آمارکتس ، برداشت از آمارکتس

در ادامه کافیست تا آدرس کیف پول تاپ چنج را وارد کرده و بروی گزینه ی بعدی کلیک نمایید .

آموزش نحوه ی برداشت ریالی از آمارکتس با تاپ چنج ، برداشت ریالی از آمارکتس ، برداشت از آمارکتس

 

🔖نحوه واریز و برداشت ریالی بروکر آمارکتس با تاپ چنج

همانطور که بالاتر به نحوه ی واریز و برداشت از آمارکتس به تاپ چنج پرداختیم سعی داشتیم تا به مقدار قابل قبولی به یکی از ویژگی های مثبت این بروکر معتبر فارکس برای ایرانیان یعنی امکان شارژ ریالی بروکر آمارکتس اشاره داشتیم ، اما اخیرا به دفعات بسیاری از معامله گران با مشکلات واریز و برداشت تاپ چنج با پشتیبانی تاپ بروکر ایران مراجعه مینمایند.

به همین دلیل لازم دانستیم تا در مقاله ای مجزا به نحوه واریز و برداشت ریالی در بروکر آمارکتس و موارد مربوط به آن به منظور سهولت شروع سرمایه گذاری بپردازیم ، اگر شما نیز از جمله معامله گرانی میباشید که پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت در آمارکتس بدنبال شارژ ریالی آمارکتس میباشید، دعوت میکنیم به مقاله ی اختصاصی در این مورد مراجعه نمایید.

نحوه واریز و برداشت ریالی از بروکر آمارکتس ، نحوه ی واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در کارگزاری AMarkets ، واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در آمارکتس

برای مطالعه بیشتر در باره ی نحوه واریز ریالی به آمارکتس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

واریز و برداشت ریالی در امارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

نحوه واریز و برداشت از بروکر آمارکتس با تتر

یکی دیگر از روش های محبوب واریز و برداشت برای کاربران ایرانی فارکس مربوط به ارز های دیجیتال و به ویژه تتر است که امکان برداشت و واریز به حساب آمارکتس از طریق تتر نیز در این بروکر در نظر گرفته شده است که در ادامه به آموزش واریز تتر به حساب کاربری در آمارکتس و پس از آن نحوه برداشت از حساب با تتر خواهیم پرداخت .

 

آموزش شارژ حساب Amarkets با تتر – واریز تتر به آمارکتس

از روش های واریز پول به امارکتس که پیشتر به به آن ها اشاره نمودیم در بخش واریز جدید همگی در این بخش در دسترس میباشد و مراحل واریز در آن ها مشابه است به همین دلیل در این بخش تنها به آموزش واریز تتر به آمارکتس خواهیم پرداخت :

افتتاح حساب در آمارکتس

در این روش حداقل واریز آمارکتس تنها 5 دلار در نظر گرفته شده است که پس از وارد نمودن مبلغ و انتخاب شارژ حساب امارکتس با تتر بروی گزینه ی بعدی کلیک نمایید .

شارژ حساب امارکتس با تتر ، حداقل واریز آمارکتس، روش های واریز پول به امارکتس ، آموزش شارژ حساب amarkets

در ادامه برای کاربران صفحه ای مشابه تصویر زیر نمایان میشود که میتوانید با کپی آدرس کیف پول در کیف پول خود شارژ بروکر آمارکتس با تتر را تکمیل نمایید .

شارژ امارکتس ، شارژ حساب آمارکتس ، شارژ حساب آمارکتس

 

بونوس تغییر بروکر در آمارکتس ، بونوس خوشامد گویی 30 دلاری آمارکتس ، بونوس آمارکتس

افتتاح حساب در آمارکتس

 

نحوه برداشت از بروکر آمارکتس – برداشت تتر از آمارکتس

برای آشنایی با نحوه برداشت از بروکر آمارکتس مشابه روش تاپ چنج میبایست عمل نمود و پس از انتخاب برداشت جدید ، در صفحه ی باز شده روش برداشت را بهمراه کیف پول و مبلغ مورد نظر برای برداشت را انتخاب نمایید .

مراحل نحوه برداشت از بروکر آمارکتس ، نحوه برداشت از بروکر آمارکتس ، برداشت از آمارکتس ، واریز تتر به آمارکتس

پس از تایید برداشت از آمارکتس کافیست تا آدرس کیف پول مقصد را وارد کرده تا مراحل نحوه برداشت از بروکر آمارکتس تکمیل گردد .

مراحل نحوه برداشت از بروکر آمارکتس ، نحوه برداشت از بروکر آمارکتس ، برداشت از آمارکتس، نحوه برداشت از amarkets

 

🔖آموزش واریز و برداشت با ارزهای دیجیتال در آمارکتس

تا به اینجای کار با نحوه واریز تتر به آمارکتس و همچنین مراحل برداشت آن به عنوان یکی از روش های واریز و برداشت با استفاده ار رمزارز ها در آمارکتس پرداختیم ،اما از میان روش های شارژ بروکر آمارکتس با ارز دیجیتال 5 ارزدیجیتال دیگر نیز در نظر گرفته شده که معامله گران میتوانند از این روش ها نیز اقدام به شارژ حساب آمارکتس خود نمایند.

تیم تاپ بروکر ایران به منظور سهولت سرمایه گذاری معامله گران ایرانی در مقاله ای مجزا به آموزش روش های شارژ بروکر آمارکتس با ارز دیجیتال به عنوان موضوعی مکمل در کنار واریز به حساب آمارکتس از طریق تتر پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم پیش از انتخاب ارزهای دیجیتال برای شارژ حساب به مطالعه مقاله ی مذکور از طریق لینک زیر بپردازید.

آموزش شارژ حساب Amarkets با تتر ، آموزش واریز و برداشت با تتر در بروکر آمارکتس ، آموزش واریز تتر به آمارکتس

برای مطالعه بیشتر و آشنایی با نحوه شارژ حساب AMarkets با استفاده از BTC و دیگر ارزهای دیجیتال کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش واریز تتر به آمارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

نحوه واریز و برداشت با پرفکت مانی در بروکر آمارکتس

یکی دیگر از روش های محبوب نحوه شارژ و برداشت حساب در بروکر امارکتس از طریق کیف پول پرفکت مانی است که یکی از روش های مطمئن نقل و انتقال مالی بحساب می آید و پس از روش تتر و شارژ ریالی آمارکتس با تاپ چنج یکی از پر کاربردترین ها نیز بحساب می آید.

برای آشنایی با نحوه شارژ حساب آمارکتس میبایست مجدد وارد کابین شخصی آمارکتس خود شوید و پس از انتخاب گزینه ی واریز به حساب آمارکتس پس از انتخاب حساب مورد نظر روش پرفکت مانی را به همراه مبلغ مورد نظر وارد کرده و بروی واریز وجه کلیک نمایید.

آمارکتس itfxb224 amarkets perfect money irantopfxbrokers pic 02

در مرحله ی بعد پس از تایید انتقال به سایت پرفکت مانی هدایت خواهید شد ، در این صفحه مشابه تصویر زیر ابتدا گزینه ی پرداخت با کیف پول پرفکت مانی را انتخاب کرده و پس از وارد نمودن مشخصات حساب شارژ حساب آمارکتس خود را تکمیل نمایید.

آمارکتس itfxb224 amarkets perfect money irantopfxbrokers pic 03

برای نحوه برداشت از آمارکتس نیز کافیست تا از کابین گزینه ی برداشت جدید و روش پرفکت مانی را انتخاب نمایید .

آمارکتس itfxb224 amarkets perfect money irantopfxbrokers pic 06

مراحل برداشت از آمارکتس با پرفکت مانی تقریبا مشابه مراحل واریز به آمارکتس بوده و تنها میبایست تا آدرس کیف پول خود را وارد کرده و مراحل را دنبال نمایید.

 

🔖شرایط شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی – برداشت از آمارکتس با پرفکت مانی

همانطور که بالاتر با نحوه ی نحوه واریز و برداشت با پرفکت مانی در کارگزاری AMarkets اشنا شدیم اما از آنجایی ها این روش پس از محدودیت های شارژ امارکتس با وب مانی و مشکلاتی که اخیرا در تاپ چنج رخ داده است با استقبال زیادی همراه بوده ، بسیاری از کاربران برای دریافت فایل های آموزش واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی در آمارکتس به پشتیبانی تاپ بروکر ایران مراجعه نموده اند

به همین دلیل بازم دانستیم تا در مقاله ای مجزا به آموزش کامل شارژ حساب آمارکتس از طریق پرفکت مانی و همچنین نحوه برداشت آمارکتس از این روش بپردازیم و نکات مربوط به آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم به همین منظور دعوت میکنیم اگر شما نیز از معامله گرانی میباشید که بدنبال آموزش واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی در بروکر آمارکتس میباشید از طریق لینک زیر به مطالعه مقاله مربوط بپردازید.

AMarkets نحوه واریز و برداشت با پرفکت مانی در کارگزاری ، آموزش واریز و برداشت با پرفکت مانی در آمارکتس ، آموزش واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی در بروکر آمارکتس

برای مطالعه بیشتر و شرایط شارژ و برداشت از آمارکتس با پرفکت مانی کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش شارژ آمارکتس با پرفکت مانی ثبت نام در بروکر آمارکتس

سوالات متداول

نظرات (2)
سلطانیان
29/06/2023 12:35

واریزو. برداشت در. تاپ. چنج شرایط سنی داره

واحراز هویت نمیکنه .تکلیف چیه؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
01/07/2023 12:51

با سلام
برای شارژ حساب آمارکتس میتوانید از روش های دیگر استفاده کرده و یا به منظور رفع مشکل احراز هویت در تاپ چنج از طریق پیامرسان ها با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید .
پشتیبانی تاپ بروکر ایران در تلگرام
پشتیبانی تاپ بروکر ایران در واتساپ

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🧮آموزش ماشین حساب آمارکتس - ماشین حساب بروکر Amarkets
⚡بررسی نماد نفت در امارکتس – کامودیتی ها در بروکر امارکتس
💹نحوه افتتاح حساب دمو در بروکر آمارکتس - ساخت اکانت دمو امارکتس
👤آموزش احراز هویت آمارکتس برای ایرانیان - نحوه تایید حساب در امارکتس
جدیدترین مطالب
📈شاخص داوجونز در آلپاری - نماد داوجونز در بروکر آلپاری
💵آموزش واریز ریالی به حساب آلپاری - نحوه شارژ ریالی آلپاری
🪙آموزش شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - واریز تتر از نوبیتکس به آلپاری
🆚فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری
🪙نحوه برداشت تتر از الپاری – آموزش برداشت از آلپاری با تتر