📊بهترین استراتژی اسکالپ برای طلا – استراتژی اسکلپ طلا 1 دقیقه ای

14:48 14/09/2023 -

📊آموزش اسکالپ طلا – دانلود استراتژی اسکالپ طلا

معاملات اسکالپ طلا در فارکس یکی از پرطرفدار ترین روش های کسب درامد از معاملات طلا در فارکس بحساب می آید که به دلیل سرعت بالای اجرای معاملات، بیشتر در میان تریدر های حرفه ای و اسکالپر های طلا در فارکس مورد استفاده قرار میگیرد.

در این مقاله اما قصد داریم بطور مفصل بهترین روش اسکالپ طلا برای مخاطبین تاپ بروکر ایران بپردازیم تا با به کار گیری بهترین استراتژی اسکلپ طلا امکان کسب درامد از نماد طلا در فارکس برای شما نیز میسر گردد، با ما همراه باشید.

بهترین استراتژی اسکالپ برای طلا، استراتژی یک دقیقه ای طلا، بهترین استراتژی اسکلپ طلا

در قالب جدول زیر برخی از بهترین بروکر برای ترید طلا در فارکس برای اجرای معامله با استراتژی اسکلپ طلا در فارکس اشاره شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
اسکالپ طلا alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بررسی بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بررسی بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بررسی بروکر آمارکتس
راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر ICM
🔥ثبت نام در بروکر آی سی ام
🚀بررسی بروکر آی سی ام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

اسکالپ طلا چیست؟

استراتژی اسکالپ طلا در فارکس مشابه تمام معاملات اسکالپ فارکس، یکی از روش ها و استراتژی های معاملاتی است که کاربران در مدت زمان بسیار کم با حجم بالا اقدام به اجرای معامله کرده و با کوچکترین حرکت بازار معامله را بسته و سود خود را دریافت می نمایند.

دلیل افزایش محبوبیت استراتژی اسکلپ طلا 1 دقیقه ای حجم بالای معامله در این نماد است که حتی تغییرات جزئی میتواند سود های قابل توجهی را نصیب معامله گران اسکالپ طلا در فارکس نماید، به همین دلیل نیز بسیاری از بروکر ها در فارکس در صدد ایجاد شرایط رقابتی برای این دسته از سرمایه گذاران میباشند.

 

▶️ویدئو بهترین استراتژی اسکالپ برای طلا

 

بهترین استراتژی معامله طلا در فارکس

برای اجرای معاملات اسکالپ طلا در فارکس، تریدر ها میبایست فاکتور ها و شرایط متعددی را مورد بررسی قرار دهند، از جمله این فاکتور ها میتوان به کارمزد، اسپرد، حداقل واریز و بسیاری دیگر اشاره نمود.

انتخاب بهترین استراتژی اسکلپ طلا بسته به بروکر انتخابی براساس شرایط معامله طلا در فارکس میتواند متفاوت باشد و حتی این شرایط و استراتژی ها بسته به میزان تجربه کاربران نیز میتوان با مقداری تغییر و شخصی سازی هایی همراه باشد.

9 استراتژی معاملاتی برای انس جهانی طلا در بازار فارکس، بهترین استراتژی معامله طلا در فارکس چیست؟، بهترین استراتژی معامله طلا در فارکس

برای مطالعه بیشتر درباره ی بهترین استراتژی طلا در فارکس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

استراتژی معامله طلا در فارکس

 

نکات مهم در معاملات اسکالپ طلا

پیش از آن که به آموزش اسکالپ طلا در فارکس بپردازیم، لازم است تا به برخی از مهمترین فاکتور ها که بالاتر نیز مختصرا به آن ها اشاره شد بپردازیم.

  • امکان معاملات اسکالپ طلا

استراتژی اسکالپ طلا و دیگر نماد ها به دلیل اجرای معاملات با حجم بالا میتواند تاثیر منفی در بازار داشته باشد، به همین دلیل برخی از بروکر ها بسته به شرایط و قوانین خود محدودیت هایی برای این معاملات در دستور کار خود قرار میدهند که میبایست آن را در نظر داشت.

 

  • اسپرد معاملات طلا

پیش از شروع اسکالپ طلا در فارکس حتما بروکر مد نظر خود را از لحاظ اسپرد در حساب های معاملاتی، مورد بررسی قرار دهید، اسپرد بالا در معاملات 1 دقیقه ای طلا در فارکس نه تنها بر میزان سود تاثیر گذار است بلکه میتواند حتی به ضرر نیز ختم شود.

 

  • پلتفرم معاملاتی برای اسکالپ طلا

پلتفرم های معاملاتی بستری برای اجرای دستورات در بازار ها بحساب می آید، تنوع بالای این پلتفرم ها امکان دسترسی از طریق تلفن های همراه، نسخه های تحت وب را در اختیار تریدر ها قرار میدهند که هر یک ابزار های معاملاتی متفاوتی را در خود جای داده اند.

بهترین پلتفرم که بیشترین اندیکاتور اسکالپ طلا در آن تعبیه شده، پلتفرم تحت وب لایت فارکس و پس از آن متاتریدر 4 و 5 بحساب می آید.

 

  • کارمزد اسکالپ طلا

آخرین مورد که بصورت کلی مربوط به حساب های معاملاتی میباشد، مقادیر کارمزد است. عموما بهترین حساب برای استراتژی یک دقیقه ای طلا در فارکس، حساب های ECN آن هم به واسطه ی اسپرد پایین آن ها میباشند.

از سوی دیگر اما برای معامله در این حساب ها کاربران موظف به پرداخت مقادیر متغیری از کارمزد میباشد که می بایست از آن مطلع بود.

 

بهترین استراتژی اسکلپ طلا

همانطور که در ابتدای مقاله نیز وعده داده بودیم، در این بخش نوبت به آن رسیده تا به استراتژی یک دقیقه ای طلا که برای تریدر ها در نظر گرفته ایم بپردازیم، بهترین روش اسکالپ طلا بسته به استراتژی، ابزار ها و مقدار سرمایه متفاوت است. اما در طراحی استراتژی اسکالپ برای طلا که در زیر آموزش داده خواهد شد، تلاش شده تا هر دسته از معامله گران قادر به بکارگیری آن باشند.

پیش از پرداختن به آموزش اسکالپ طلا مبایست اندیکاتور های زیر را با تنظیمات پیش فرض (برای تریدر های کم تجربه) به نمودار قیمتی خود اضافه نمایید. همچنین اگر به معاملات اسکالپ طلا آشنایی دارید میتوانید اسکالپ طلا با ایچیموکو را نیز بکار بندید.

بهترین اندیکاتور اسکالپ طلا در 1 دقیقه

  • اندیکاتور مکدی
  • اندیکاتور RSI
  • اندیکاتور باند های بولینگر
  • اندیکاتور ایچیموکو (انتخابی)

نماد طلا در لایت فارکس، کمیسیون طلا در لایت فارکس، اسپرد طلا در لایت فارکس

افتتاح حساب لایت فایننس

بهترین استراتژی اسکالپ طلا بدون اندیکاتور

یکی از مواردی که به دفعات کاربران در پی آن با پشتیبانی تاپ بروکر ایران مراجعه می نمایند. روش اجرای معاملات با استراتژی اسکالپ طلا بدون اندیکاتور است، در این باره نمی توان آن را نشدنی دانست اما در اکثر موارد همانطور که تیم مشاورین اعلام می نمایند. معاملات طلا و بخصوص اسکالپ طلا بدون اندیکاتور باعث افزایش ریسک و در نتیجه از دست رفتن سرمایه میشود و به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

 

دانلود استراتژی اسکالپ طلا

در صورتی که در استفاده از اندیکاتور های بالا به هر دلیلی با مشکل مواجه میباشید. همچنین میتوانید بهترین اندیکاتور اسکالپ طلا را بسته به شرایط معاملاتی خود از طریق مشاورین تاپ بروکر ایران دریافت نمایید.

 

آموزش اسکالپ طلا در فارکس

استراتژی اسکلپ طلا 1 دقیقه ای که در این مقاله در نظر گرفته ایم ترکیبی از اندیکاتور های ترند (Trend Indicators) است که به دلیل تاخیر کم نسبت به دیگر اندیکاتور ها میتواند با سرعت بیشتری سیگنال ها را به تحلیل گران انتقال دهند.

در تصویر زیر در محدوده ای مشخص به کمک اندیکاتور هایی که پیشتر به چارت نماد طلا در فارکس اضافه نمودیم قصد داریم با نحوه تحلیل بازار آشنا شویم.

بهترین استراتژی اسکالپ برای طلا، معاملات اسکالپ طلا در فارکس، استراتژی اسکالپ طلا
آموزش اسکالپ طلا در فارکس

در تصویر کادر های قرمز رنگ مشخص شده نمایان گر نقاط کلیدی بازار است که به کمک آن ها میتوانید از تغییر روند بازار برای اجرای معاملات اسکالپ طلا در فارکس استفاده نمایید.

اشباع خرید | سیگنال فروش

عموما زمانی که قیمت نماد به خطوط بالای نوار های بولینگر نزدیک شود بازار در شرایط تعدد خرید (Strong Buy) از سوی معامله گران قرار دارد و زمانی که این روند با نقاط اشباع خرید در اندیکاتور RSI همزمان شود، سیگنال فروش صادر خواهد شد.

بروکر آی سی ام بروکرز ICMBROKERS ، معاملات طلا در icm brokers ، معامله طلا در بازار فارکس

افتتاح حساب در بروکر ICM

 

اشباع فروش | سیگنال خرید

بر خلاف شرایط بالا، در نقاطی که قیمت نماد به شدت افت داشته اغلب معامله گران در حال فروش طلا میباشد. روند قیمت به محدوده اشباع فروش نزدیک شده که سیگنال خرید صادر میشود و با سرمایه گذاری به موقع میتوان از روند صعودی آتی طلا کسب درامد نمود.

همچنین میتوانید در صورتی که قصد معامله اسکالپ طلا با ایچیموکو را دارید با ترکیب آنها دقت نقاط حمایت و مقاومت را نیز افزایش دهید.

 

✅بهترین استراتژی اسکالپ برای طلا

در این مقاله سعی داشتیم تا با استفاده از اندیکاتور های کاربردی و رایج در اغلب بروکر های فارکس یکی از بهترین استراتژی اسکالپ برای طلا را بطور مفصل آموزش و مورد بررسی قرار دهیم. اما اگر در استفاده از بهترین روش اسکالپ طلا با مشکلات و یا سوالاتی مواجه شدید، دعوت میکنیم تا از طریق بخش نظرات و یا پیامرسان ها برای رفع آن با مشاورین ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

نظرات (6)
خلیل
24/01/2024 10:00

بهترین روش اسکالپ طلا چی هستش؟ آیا این مورد به استراتژی، ابزار ها و مقدار سرمایه بستگی داره؟ یا وابستگی خاصی بین اونا نیست؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/02/2024 15:06

با سلام
معاملات اسکالپ طلا ترکیبی از سرمایه بالا (با لوریج یا بدون آن) و استراتژی اسکالپ طلا (معامله در کمتر از 15 دقیقه) است که در کنار هم امکام کسب درامد با طلا را در اختیار اسکالپر های فارکس قرار میدهد.

خاطره
24/01/2024 09:59

استراتژی اسکلپ طلا 1 دقیقه ای دیگه چیه؟ اولین باره با این اصطلاح روبرو شدم. اونم تو سایت شما. به نظرم مطالب خوبی مینویسید. این رو هم توضیح بدید ممنون شما خواهم بود

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/02/2024 15:10

استراتژی اسکالپ 1 دقیقه ای طلا در فارکس یکی از «بهترین استراتژی اسکالپ برای طلا» است که در آن کاربران مناسب ترین نقطه برای ورود را انتخاب کرده و با حجم بالا وارد معامله میشوند و پس از یک دقیقه معامله طلا را خواهند بست. این استراتژی با ریسک و سود بالا همراه است که برای انجام آن نیاز به تجربه ترید طلا و البته دقت بالا در تحلیل بازار طلا دارد!

مهتاب
24/01/2024 09:58

من دلم میخواد بدونم معاملات اسکالپ طلا در فارکس چرا جز پرطرفدار ترین روش های کسب درامد از معاملات طلا در فارکس هستند؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
04/05/2024 13:06

حجم بازار طلا در فارکس و ارزش بالای این شاخص در میان سرمایه گذاران، آن را به یکی از بهترین نماد ها برای اسکالپ در فارکس تبدیل نموده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊نحوه معامله با استراتژی پرایس اکشن طلا فارکس
🪙عوامل موثر در شاخص طلا در فارکس - عوامل تاثیرگذار بر قیمت طلا
🪙نماد طلا در تریدینگ ویو چیست؟ - نماد شاخص طلا در تریدینگ ویو
📶سیگنال طلا در فارکس چیست؟ - انواع سیگنال طلا فارکس
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس