🧮نحوه استفاده از ماشین حساب بروکر لایت فارکس

11:20 26/08/2023 -

🧮ماشین حساب لایت فارکس – محاسبه لات [لوریج سود و زیان]

در ادامه مقالات بررسی بروکر لایت فارکس برای ایرانیان، این بار نوبت به بررسی ابزار های معامله گر لایت فارکس رسیده که از سوی متخصصین به جهت بهبود تجربه معاملاتی و در افزایش سود معاملات طراحی و توسعه یافته است.

یکی از این ابزار ها ماشین حساب لایت فارکس است که به کمک آن کاربران قادر بوده تا پیش از ورود به بازار با محاسبه پیپ و سود و زیان بازار فارکس، سپس اقدام به سرمایه گذاری نمایند، همچنین ماشین حساب فیبوناچی نیز برای پیشبینی روند قیمتی در نظر گرفته شده که در این مقاله بطور مفصل به آن ها خواهیم پرداخت، با تاپ بروکر ایران همراه باشید

افتتاح حساب لایت فایننس

آموزش ماشین حساب لایت فارکس، ترید با ماشین حساب معاملاتی LiteFinance، تحلیل با ماشین حساب فیبوناچی

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی ماشین حساب فارکس در لایت فارکس گرد آوری شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ثبت نام لایت فایننس ❇️پشتیبان واتس اپ
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
📱برنامه موبایل ✅ دارد
🧮محاسبه لوریج ✅ دارد
🧮محاسبه کارمزد ✅ دارد
🧮محاسبه سواپ ✅ دارد
🧮محاسبه تفاوت پیپ ✅ دارد

 

ماشین حساب فارکس چیست؟

در حال حاضر انواع ماشین حساب آنلاین فارکس هر یک به منظور محاسبه ابزار های متفاوتی در فارکس ایجاد شده و در هر بروکر نیز بر امکانات آن ها افزوده و یا از آن کسر میشود، بطور کلی در بروکر های معتبر با وارد نمودن نقاط قیمتی در ماشین حساب سود و زیان را میتواند پیش از شروع معاملات محاسبه نمود.

ماشین حساب لایت فارکس نیز با امکان محاسبه دقیق فاکتور های معاملاتی نظیر لوریج، نوع حساب  و قیمت باز و بست بازار، میتواند تا میزان قابل توجهی محاسبه پیپ و سود و زیان بازار فارکس را در اختیار تریدر ها قرار دهد که میتوان آن را از جمله بهترین ماشین حساب فارکس معرفی نمود.

 

استفاده از ماشین حساب در بازار فارکس ضروری است؟

یکی از سوالاتی که درباره ی تاثیر ماشین حساب فارکس مطرح میشود، آن است که آیا استفاده از آن کاربردی و ضروری است؟، در جواب میتوان گفت بله و خیر، زیرا این تاثیر به تجربه و استراتژی های معاملاتی کاربران ارتباط دارد.

در مواردی برای معامله گران حرفه ای که قصد سرمایه گذاری با مقادیر بالا را دارند، استفاده از ماشین حساب لایت فارکس میتواند قبل از ورود نقاط احتمالی خروج و مقادیر سود آن را بطور خودکار برای تریدر ها محاسبه نماید.

اما از سوی دیگر برای معامله گران اسکالپر و یا تریدر هایی که با سرمایه پایین معامله می نمایند، استفاده از ماشین حساب برای محاسبه پیپ و سود و زیان بازار فارکس اثرگذاری چندانی در نتیجه معاملات ایشان نخواهد داشت.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس ، اموزش لایت فارکس ، بروکر لایت فاینانس

افتتاح حساب لایت فایننس

 

انواع ماشین حساب لایت فارکس

انواع ماشین حساب فارکس در لایت فارکس به 2 گزینه تقسیم میشود، یکی از آن ها مربوط به محاسبه پیپ و سود و زیان بازار فارکس است و دیگری که در تحلیل تکنیکال کاربرد بیشتری دارد برای محاسبه نقاط مهم روند بازار بر اساس اندیکاتور فیبوناچی طراحی شده است.

در کنار این ها یک برنامه تلفن همراه نیز به کاربردی مشابه ماشین حساب معاملاتی LiteFinance برای محاسبه ی نرخ تبدیل ارز ها نسبت به یکدیگر در نظر گرفته شده که اشاره ی جزئی به آن نیز خواهیم داشت.

 

🖩ماشین حساب معاملاتی لایت فارکس

اولین گزینه که بالاتر نیز به عنوان یکی از بهترین ماشین حساب فارکس ان اشاره داشتیم، ماشین حساب معلاملاتی لایت فارکس است که به کمک آن کاربران میتوانند بر اساس نوع حساب، و نماد معاملاتی مورد نظر سود نهایی ترید خود را از پیش محاسبه نمایند.

همانطور که اشاره داشتیم، کاربرد ماشین حساب لایت فارکس بیشتر در معاملاتی که حجم بالایی برای آن ها در نظر گرفته شده و کوچکترین نوسانات و تغییرات میتواند سود و ضرر های هنگفتی را نصیب سرمایه گذاران نماید، مشهود است.

 

محیط ماشین حساب معاملاتی LiteFinance

برای استفاده از ماشین حساب لایت فارکس پس از ورود به سایت لایت فایننس میتوانید بروی گزینه ی تجارت فارکس کلیک کرده و از منوی نمایش داده شده گزینه ی ماشین حساب معامله گر را انتخاب نمایید.

ماشین حساب معامله گر لایت فایننس، ماشین حساب لایت فارکس، محیط ماشین حساب معاملاتی LiteFinance

پس از ورود به محیط ماشین حساب میتوانید در بخش بالا نوع حساب معاملاتی، ارز پایه حساب و لوریج مورد استفاده را مشخص نمایید.

ماشین حساب معامله گر لایت فایننس، ماشین حساب لایت فارکس، محیط ماشین حساب معاملاتی LiteFinance

 

سپس در بخش پایین پس از انتخاب بازار و جفت ارز معاملاتی، حجم معامله را بهمراه جهت و قیمت های باز و بسته شدن مد نظر خود را وارد کرده تا ماشین حساب پس از محاسبه پیپ و سود و زیان بازار فارکس و کسر کارمزد سود خالص را برای شما نمایان سازد.

همچنین با استفاده از گزینه ی “کپی معاملات” و “یا یک سفارش اضافه کنید” میتوانید شرایط معاملاتی با ورودی های متفاوت را برای انتخاب مناسب ترین معامله در کنار یکدیگر مقایسه نمایید.

 

🖩ماشین حساب فیبوناچی لایت فارکس

دیگر ماشین حساب لایت فارکس همانطور که گفتیم مربوط به محاسبه نقاط کلیدی بازار بر اساس نمودار یا اندیکاتور فیبوناچی است که به تریدر های حرفه ای این امکان را میدهد تا بر اساس این اعداد نقاط بازگشت روند و یا نقاط حمایت و مقاوت را برای اجرای معاملات در نظر داشته باشند.

ماشین حساب لایت فارکس، ماشین حساب فیبوناچی لایت فارکس، محیط ماشین حساب معاملاتی LiteFinance

در ادامه با یک مثال کاربرد و نحوه ی استفاده از ماشین حساب فیبوناچی را با جزئیات آن آموزش خواهیم داد.

 

🔖دانلود و نصب مبدل ارز فارکس در لایت فارکس

آخرین گزینه که به عنوان نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس برای گوشی های اندروید و آیفون ارائه شده، این امکان را به کاربران داده تا آخرین نرخ تبدیل ارز ها را در مقابل یکدیگر و روند آن ها را بر اساس چارت معاملاتی مشاهده نمایند.

نصب مبدل ارز فارکس در لایت فارکس، اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس، نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس

 برای مطالعه بیشتر و دانلود برنامه رایگان مبدل ارز فارکس در لایت فایننس کافیست از لینک زیر به صفحه ی مربوط مراجعه نمایید.

دانلود و نصب مبدل ارز فارکس در لایت فارکس

 

آموزش استفاده از ماشین حساب بروکر لایت فارکس

حال نوبت به آموزش نحوه سود از معاملات فارکس با ماشین حساب لایت فارکس رسیده است، در این بخش همانطور که وعده داده بودیم قصد داریم در قالب یک مثال کاربرد و اهمیت استفاده از ماشین حساب لایت فارکس را بررسی نماییم.

افتتاح حساب لایت فایننس

برای شروع ما قصد داریم تا بروی نماد دلار آمریکا به دلار کانادا بر اساس تحلیل بازار یک معامله صعودی را اجرا نماییم، ابتدا اندیکاتور های مورد نظر را در چارت اجرا کرده و بر اساس آن نقاط سقف و کف محدوده قیمت را مشخص مینماییم.

آموزش استفاده از ماشین حساب بروکر لایت فارکس، ماشین حساب لایت فارکس، آموزش نحوه سود از معاملات فارکس با ماشین حساب لایت فارکس

 

محاسبه نقاط کلیدی با ماشین حساب فیبوناچی لایت فارکس

در این مرحله نقاط مشخص شده با خط قرمز رنگ را به ماشین حساب فیبوناچی داده تا نقاط کلیدی را در اختیار ما قرار دهد، سپس بر اساس مقادیر میتوان مشاهده کرد که روند قیمت تا 75% در حال اصلاح میباشد.

آموزش استفاده از ماشین حساب بروکر لایت فارکس، ماشین حساب لایت فارکس، آموزش نحوه سود از معاملات فارکس با ماشین حساب لایت فارکس

 

محاسبه پیپ و سود و زیان در ماشین حساب لایت فارکس

در این مرحله نقاط خرید و فروش تحلیل شده را در ماشین حساب لایت فایننس وارد مینماییم تا مقدار سود احتمالی این معامله را پیش از ورود بررسی نماییم.

آموزش استفاده از ماشین حساب بروکر لایت فارکس، ماشین حساب لایت فارکس، آموزش نحوه سود از معاملات فارکس با ماشین حساب لایت فارکس

بر اساس محاسبه ماشین حساب لایت فارکس این معامله که با 1 لات در نقاط اصلاح 75% فیبوناچی باز و بسته خواهد شد، برای ما پس از کسر کارمزد 7.35 دلاری در حساب ECN لایت فارکس، مبلغ 556 دلار را بعنوان سود بهمراه خواهد داشت.

آموزش استفاده از ماشین حساب بروکر لایت فارکس، ماشین حساب لایت فارکس، آموزش نحوه سود از معاملات فارکس با ماشین حساب لایت فارکس

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با انواع ماشین حساب لایت فارکس و نحوه ی محاسبه پیپ و سود و زیان بازار فارکس به کمک آن را مورد بررسی قرار دهیم، بطور کلی میتوان ماشین حساب فارکس و به ویژه ماشین حساب معاملاتی لایت فارکس را از گزینه های کاربردی برای یک معامله حساب شده در نظر داشت.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛔️آموزش حذف حساب در لایت فارکس - نحوه حذف اکانت لایت فایننس
🗣️نظرات در مورد بروکر لایت فارکس برای ایرانیان - نظر لایت فایننس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس