🔐ورود به سایت الیمپ ترید – سایت olymp trade

11:56 15/10/2023 -

🔐ورود به سایت olymp trade – سایت اصلی الیمپ ترید

بروکر الیمپ ترید از جمله بروکر های باینری آپشن است که ارائه خدمات خود را به ایرانیان همچنان ادامه میدهد. به همین دلیل ورود به سایت olymp trade از موارد ابتدایی برای ثبت نام در الیمپ ترید و شروع معامله در بازار باینری آپشن است.

در این مقاله قصد داریم علاوه بر آن که نگاه مختصری به سایت بروکر الیمپ ترید و دامنه های آن خواهیم داشت. نحوه ورود به سایت الیمپ ترید برای ایرانیان را نیز مورد بررسی قرار دهیم تا معامله گران به سادگی بتوانند نسبت به ورود به سایت Olymp trade اقدام نمایند. با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در الیمپ ترید

ورود به سایت الیمپ ترید، سایت olymp trade چیست، سایت بروکر الیمپ ترید

پیش از آنکه نحوه ورود به سایت الیمپ ترید را مورد بررسی قرار دهیم، بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

بررسی بروکر الیمپ ترید، الیمپ ترید ایران، olymp trade فارسی
بروکر Olymp trade
🔥ثبت نام در الیمپ ترید
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی الیمپ ترید ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $10
💰بونوس واریز تا 90%
💱نیاز به فیلتر شکن ✅دارد
🔖معامله با آی پی ایران ✅ دارد
👤دامنه بدون فیلتر ✅ دارد
⭐امتیاز الیمپ ترید 4/0 از 5

 

سایت Olymp trade چیست؟

در ابتدا لازم است تا بیشتر با سایت بروکر الیمپ ترید آشنا شویم. سایت Olymp trade به واسطه ی طراحی زیبا و منحصر به فرد آن موفق شده تا نظر حدود نیم میلیارد کاربر را به خود جلب نماید.

ثبت نام در الیمپ ترید

این درحالی است که این بروکر خدمات خود را از کاربران ایرانی بر خلاف دیگر بروکر ها از جمله بروکر اکسپرت آپشن و بروکرIQOption دریغ نکرده است. به همین سو نیز معامله گران در سایت بروکر الیمپ علاوه بر ثبت نام امکان دسترسی به نسخه فارسی سایت را نیز در اختیار دارند.

ورود به سایت الیمپ ترید، سایت olymp trade چیست، سایت بروکر الیمپ ترید
ورود به سایت الیمپ ترید فارسی

 

سایت اصلی الیمپ ترید

در رابطه با سایت اصلی الیمپ اگر در بازار های مالی تجربه داشته اید، میدانید که عموما بروکر ها چند دامنه را برای معامله گران خود در نظر داشته اند؛ سایت الیمپ ترید نیز از این قاعده مستثنی نیست.

به همین دلیل زمانی که صحبت از سایت بروکر الیمپ ترید میشود میبایست 2 دامنه را در نظر داشته باشیم. در ادامه لینک مربوط به هر 2 سایت برای دسترسی کاربران آورده شده است:

توجه داشته باشید که قابلیت ها و البته امنیت هر دو دامنه یکسان بوده است. تنها تفاوت میان 2 سایت بروکر الیمپ پشتیبانی از زبان فارسی در نسخه ی اختصاص داده شده برای کاربران ایرانی میباشد.

 

▶️ویدئو آموزش ورود به الیمپ ترید بدون فیلتر

 

سایت الیمپ ترید قانونی است؟

سوالی که اغلب معامله گران پیش از شروع سرمایه گذاری به دنبال پاسخ آن میباشند، اعتبار و البته قانونی بودن سایت بروکر مورد نظرشان است. در این باره نیز سایت الیمپ ترید قانونی است؟ بیشتر به چشم میخورد و دلیل آن نیز میتواند کمتر شناخته شده بودن این بروکر در میان ایرانیان باشد.

اما در پاسخ به آن میتوان گفت «بله! سایت Olymp trade» قانونی است. این بروکر باینری فعالیت خود را تحت نظارت سازمان VFSC دنبال کرده و عضویت سازمان کمیسیون بازار های مالی [FinaCom] را نیز در اختیار داشته است.

ورود به سایت الیمپ ترید، سایت olymp trade چیست، سایت بروکر الیمپ ترید
بخش مربوط به رگوله ی بروکر OlympTrade

 

نحوه ورود به سایت الیمپ ترید

حال که با سایت الیمپ ترید آشنا شدیم نوبت به آن رسیده که به نحوه ورود به الیمپ ترید بپردازیم. کاربران ایرانی که قصد ورود به سایت الیمپ ترید را داشته با چند روش [یکی از آن ها دامنه فارسی این بروکر میباشد] امکان این کار را خواهند داشت.

آموزش ثبت نام در olymp trade، ثبت نام در olymp trade، ثبت نام در الیمپ ترید

📝آموزش ثبت نام الیمپ ترید

برای مطالعه آموزش ثبت نام در الیمپ ترید کافیست پس از ورود به سایت مطابق راهنمایی های داخل لینک زیر پیشروید.

آموزش ثبت نام در olymp trade

همچنین از دیگر روش ها میتوان ورود به الیمپ از طریق دانلود اپلیکیشن الیمپ ترید اشاره داشت. برنامه الیمپ ترید تمام ویژگی های مورد نیاز کاربران را تنها در قالب یک نرم افزار تلفن همراه و کامپیوتر های شخصی در اختیار معامله گران قرار میدهد.

 

ورود به الیمپ ترید با فیلتر شکن

سایت بروکر الیمپ ترید نیز مانند بسیاری دیگر از همکاران خود در حوضه ی بازار های مالی در ایران  محدود و فیلتر شده است. بنابر این روش اول برای دسترسی به سایت Olymp trade استفاده از «فیلتر شکن» های معتبر و البته پر سرعت میباشد.

از نکات مهمی که در ورود به الیمپ ترید میبایست در نظر داشته باشید، آن است که ترجیها از سرور های یکسان برای این کار استفاده نمایید. زیرا با تغییر سرور در برنامه های فیلتر شکن ورود شما دائما در حال تغییر بوده و ممکن است از سوی سیستم ایمنی سایت بعنوان تهدید شناخته شود.

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

ثبت نام در پاکت آپشن

 

ورود به سایت الیمپ ترید فارسی

از دیگر گزینه ها برای ورود به سایت بروکر الیمپ ترید، از طریق دامنه ایرانی و فارسی این بروکر میباشد که بالاتر به توضیح آن پرداختیم.

اخیرا گزارشاتی از سوی کاربران درباره ی مشکل ورود به سایت Olymp trade برای ایرانیان منتشر شده است. اگر شما نیز با این مشکل مواجه شدید، میتوانید با فیلتر شکن مجدد اقدام نمایید.

 

دریافت لینک سایت Olymp trade

آخرین روش برای ورود به الیمپ ترید، دریافت آخرین لینک بدون فیلتر این بروکر است. برای این کار میتوانید از طریق ارتباط با پشتیبانی تاپ بروکر ایران راهنمایی های لازم برای ورود به سایت بروکر الیمپ را دریافت نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای رفع مشکل ورود به الیمپ ترید و دریافت راهنمای ثبت نام و لینک بدون فیلتر سایت Olymp trade میتوانید از طریق پیامرسان با پشتیبانی فارسی زبان در ارتباط باشید.

ورود به الیمپ ترید itfxb support telegram icon mki

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم نحوه ورود به الیمپ ترید و روش های موجود برای معامله گران را مورد بررسی قرار دهیم. بطور کلی و در قالب جمع بندی به دلیل برخی از محدودیت های موجود ممکن است در مراحل ورود به سایت الیمپ ترید با خطا و موانعی مواجه شوید که امیدواریم در آینده برطرف گردند.

سوالات متداول

نظرات (1)
S...400
10/01/2024 11:20

بسیار اطلاعات کاربردی و بدربخور ارایه کردید..من که بکار گرفتم و مفیدواقع شد…سپاس از نشر اگاهیتون

پاسخ
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊آموزش کار با الیمپ ترید - نحوه کار با الیمپ ترید فارسی
📈آموزش استراتژی الیمپ ترید - بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید
📌آدرس الیمپ ترید در ایران - الیمپ ترید در کدام کشور است؟
👮آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟ یا خیر! - کلاهبرداری olymp trade
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس