👮بررسی اعتبار بروکر پاکت آپشن – کلاهبرداری پاکت اپشن

10:14 15/05/2023 -

👮چرا پاکت آپشن کلاهبرداری است؟ – اعتبار بروکر پاکت آپشن

سرمایه گذاری مطمئن در بازار های مالی از بزرگترین دغدغه های سرمایه گذاران است به همین دلیل همواره در بررسی بروکر پاکت آپشن و دیگر بروکر های باینری آپشن معیار اصلی ما اعتبار آن ها به ویژه برای معامله گران ایرانی است.

در این مقاله نیز قصد داریم تا بطور تخصصی به مشکلات معامله گران در پاکت آپشن کلاهبرداری و نظرات کاربران در باره ی این بروکر بپردازیم و در آخر شما نظر خود را درباره ی آن که بروکر پاکت آپشن معتبره یا کلاهبرداری برای ما بنویسید، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب پاکت آپشن

کلاهبرداری پاکت اپشن ، آیا پاکت آپشن معتبر است؟ ، pocketoption اسکم

پیش از آن که به بررسی کلاهبرداری پاکت آپشن بپردازیم، بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای pocketOption ❇️پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲50 دلار
⭐بونوس واریز تا 100 درصد
💱قابلیت برداشت بونوس ✅دارد
🔖 رگولاتوری ✅ دارد (IFMRRC)
👤سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد

 

آیا پاکت آپشن معتبر است؟

بر خلاف بروکر های فارکس اعتبار بروکر های باینری آپشن یا معاملات دودویی، از طریق رگولاتوری ها تعیین نمیگردد و بدلیل ساختار معاملاتی متفاوت آن ها رگولاتوری های محدودی فعالیت آن ها را تحت نظارت قرار میدهند.

بنابر این نظرات و تجربات فعالیت بروکر ها و معامله گران در آن ها معیار اصلی اعتبار بخشی به بروکر ها بحساب می آید، درمورد اعتبار بروکر پاکت آپشن نیز سابقه ی درخشان این کارگزاری و کسب جوایز متعدد در طول سال های فعالیت آن، تاییدی بر معتبر بودن بروکر پاکت آپشن دارد.

 

رگولاتوری بروکر پاکت آپشن

از عمده ایراداتی که جزء معایب بروکر پاکت آپشن به آن وارد است عدم داشتن رگولاتوری معتبر است، اگر چه پیش تر به این موضوع اشاره نمودیم اما از سوی دیگر این موضوع را باید در نظر داشت که داشتن رگولاتوری های درجه اول همواره مشکلاتی را بین بروکر ها و کاربران ایرانی به دلیل محدودیت های متعدد ایجاد مینماید.

اگرچه فعالیت پاکت آپشن از سوی سازمان نظارت بازار های مالی (IFMRRC) بررسی میشود و در چهارچوپ قوانین این رگولاتوری پاکت آپشن سعی بر ارائه خدمات متعددی از جمله بونوس های واریز، درصد های بالا در بازپرداخت و سیگنال و ربات تریدینگ دارد.

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت آپشن

 

موارد مشکوک به کلاهبرداری پاکت اپشن

در این بخش نوبت به بررسی دلایلیست که برخی از کاربران به عنوان دلایل کلاهبرداری بروکر پاکت آپشن از آن ها یاد میکنند در ادامه اصلی ترین آن ها را عنوان کرده و مختصر به هر یک خواهیم پرداخت:

نداشتن رگولاتوری

این موضوع را به طور کامل پیشتر مورد بررسی قرار دادیم و همواره میگوییم برای کاربران ایرانی سوابق بروکر نسبت به رگولاتوری ارجعیت دارد.

 

دامنه Po.Trade

بسیاری از بروکر ها برای ارائه خدمات خود در کشور های مختلف دامنه هایی مخصوص به حوضه فعالیت آن ها ایجاد میکنند، که دامنه Po.Trade نیز از دیگر دامنه های ثبت شده از سوی بروکر pocket option بحساب می آید که بیشتر پذیرای معامله گران جدید ایرانی میباشد.

 

مسدود شدن حساب در پاکت آپشن

این موضوع نه تنها در پاکت آپشن بلکه در تمام بروکر های فارکس و باینری آپشن نیز صدق دارد و طبق قوانین میان معامله گر و بروکر هر زمان که فعالیت تریدر ها مشکوک باشد بروکر مجاز به درخواست مدارک و مسدود کردن حساب ها تا زمان حل مشکل میباشد.

 

نظرات کاربران پاکت آپشن

بهترین و معتبر ترین مرجع برای بررسی اعتبار بروکر پاکت آپشن وبسایت TrustPilot است که در آن تمام معامله گران نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و نمایندگان بروکر نیز به موارد آن ها پاسخ داده و نسبت به رفع آن پیگیری های لازم را انجام میدهند.

افتتاح حساب پاکت آپشن

وبسایت TrustPilot ، اعتبار بروکر پاکت آپشن ، نظرات کاربران پاکت آپشن

طبق امتیاز pocket Option از میان حدود 3000 نفر کاربر این بروکر باینری توانسته امتیاز 4 از 5 را کسب نماید و در این سایت نیز به عنوان یک بروکر احراز شده به ثبت رسیده است.

عمدتا مشکلات پاکت آپشن که از سوی معامله گران گزارش میشود مربوط به مواردیست که در پی عدم شفافیت فعالیت آن ها رخ داده و تمامی آن ها در قوانین پاکت آپشن در اختیار معامله گران قرار گرفته شده است.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

در صورتی که از جمله معامله گرانی میباشید که دچار مسدود شدن حساب معاملات پاکت آپشن شده اید میتوانید جهت رفع مشکل حساب پاکت آپشن خود از طریق پیام رسان های زیر با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

پاکت آپشن itfxb support telegram icon mki پاکت آپشن itfxb support whatsapp icon mki

 

✅کلاهبرداری پاکت آپشن حقیقت دارد؟

در آخر و در قالب جمع بندی مقاله ی فوق را در یک سوال خلاصه خواهیم نمود، “آیا بروکر پاکت آپشن معتبر است؟” بله، اعتبار بروکر پاکت آپشن در طول چندین سال خدمات رسانی خود در بازار ایران و جهان این موضوع را به اثبات رسانده که بروکر پاکت آپشن را میتوان از بروکرهای باینری آپشن قابل اطمینان برای معامله گران در ایران در نظر داشت.

از سوی دیگر با توجه به این که هیچ موردی با عنوان کلاهبرداری پاکت آپشن به ثبت نرسیده است، میتوانید با خیال راحت نسبت به افتتاح حساب و سرمایه گذاری در این بروکر باینری آپشن اقدام نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

برای مشاهده آموزش های مربوط نحوه ثبت نام در پاکت اپشن و ورود به بازار باینری آپشن کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

 

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
💼نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن – آموزش کپی ترید در پاکت اپشن
جدیدترین مطالب
📈شاخص داوجونز در آلپاری - نماد داوجونز در بروکر آلپاری
💵آموزش واریز ریالی به حساب آلپاری - نحوه شارژ ریالی آلپاری
🪙آموزش شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - واریز تتر از نوبیتکس به آلپاری
🆚فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری
🪙نحوه برداشت تتر از الپاری – آموزش برداشت از آلپاری با تتر