💵چگونه حساب پاکت آپشن را شارژ کنیم؟ – نحوه واریز به پاکت آپشن

10:33 20/05/2023 -

💵نحوه واریز و برداشت از پاکت آپشن – آموزش شارژ حساب پاکت آپشن

پس از ثبت نام و احراز هویت در پاکت آپشن بطور خودکار در قدم بعد نوبت به آموزش واریز و برداشت پاکت آپشن میرسد که در مجموع مقالات بررسی پاکت آپشن قصد داریم تا تمام موارد مربوط به این کارگزاری باینری آپشن را پوشش دهیم.

در این مقاله همانطور که از عنوان آن مشخص است قصد داریم تا علاوه بر آموزش شارژ حساب بروکر پاکت آپشن مناسب ترین گزینه از میان تمامی روش های واریز و برداشت پاکت آپشن برای ایرانیان را معرفی نماییم و از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب پاکت آپشن

آموزش شارژ حساب بروکر پاکت آپشن ، تمامی روش های واریز و برداشت پاکت آپشن برای ایرانیان، شارژ پاکت آپشن با تتر

پیش از آنکه به آموزش واریز و برداشت پاکت آپشن بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه به این بروکر معتبر باینری آپشن پرداخته ایم:

پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲50 دلار
⭐بونوس شارژ حساب پاکت آپشن تا 100 درصد
💱واریز ریالی به پاکت آپشن ❌ ندارد
🔖شارژ پاکت آپشن با تتر ✅ دارد
👤شارژ پاکت اپشن با پرفکت مانی ✅ دارد
شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس ✅ دارد

 

▶️ویدئو آموزش واریز و برداشت پاکت آپشن

 

روش های واریز و برداشت پاکت آپشن

یکی از قدم های ضروری پیش از ترید باینری آپشن در بروکر پاکت آپشن بررسی مراحل واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن است که از جمله مواری است که اغلب تریدر های ایرانی چه در فارکس و چه در باینری آپشن با آن درگیر میباشد.

بروکر Pocket Option اما در این بخش بیشتر مشابه بروکر های فارکس عمل کرده و روش های مربوط به نحوه واریز به پاکت آپشن تنوع قابل قبولی را در اختیار کاربران قرار میدهد که در زیر بطور خلاصه به هر یک اشاره کرده و در ادامه نیز هر یک از روش های شارژ حساب پاکت آپشن را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

  • شارژ پاکت اپشن با پرفکت مانی
  • شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس
  • شارژ پاکت آپشن با تتر
  • شارژ پاکت آپشن با وب مانی

 

شرایط واریز و برداشت پاکت آپشن

پیش از شروع لازم دانستیم تا بطور خلاصه مواردی را در خصوص واریز و برداشت در پاکت آپشن را با کاربران به اشتراک بگذاریم، یکی از ویژگی های این بروکر حداقل واریزی پاکت آپشن است که تنها 1 دلار برای شارژ و 50 دلار بعنوان واریز اولیه در نظر گرفته شده است.

بنابر این در نظر داشته باشید در صورتی که اولین بار است که نسبت به واریز پول به پاکت آپشن اقدام مینمایید، میبایست حساب خود را با 50 دلار بعنوان واریز اولیه شارژ نمایید، اما در دفعات بعد این حداقل به 1 دلار کاهش میابد.

همچنین در نظر داشته باشید که برداشت از پاکت آپشن به دلیل قوانین ضد پولشویی تنها از همان درگاه که برای شارژ از آن استفاده نموده اید امکان پذیر است.

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت آپشن

 

کمیسیون بروکر پاکت آپشن

در تراکنش های مربوط به واریز و برداشت در پاکت آپشن بجز کارمزد شبکه هیچگونه کمیسیون یا مبلغی تحت آن عنوان از حساب کاربران کسر نخواهد شد و تنها روش شامل کارمزد پاکت آپشن در روش پرفکت مانی میباشد که 0.5 درصد به ازای کل مبلغ اعمال میگردد.

همچنین لازم به ذکر است که واریز ها در تمام روش های شارژ پاکت آپشن بصورت فوری یا لحظه ای تایید و تکمیل میشوند و معامله گران بدون تاخیر میتوانند نسبت به کسب درامد دلاری با باینری آپشن اقدام نمایند.

 

🔖بونوس واریز پاکت آپشن – بونوس 50 درصد

یکی دیگر از مزایای قابل توجه به هنگام واریز و برداشت در پاکت آپشن امکان بهره مندی از بونوس های شارژ حساب پاکت آپشن است که در واریز اولیه و شارژ ها تا 50 درصد به ملبغ شارژ بعنوان پاداش غیر قابل برداشت می افزاید.

به همین منظور لازم دانستیم تا پیش از آموزش شارژ بروکر پاکت آپشن بصورت مختصر به این موضوع اشاره داشته تا معامله گران پیش از تکمیل عملیات واریز به پاکت اپشن فرصت افزایش سرمایه و کسب درآمد در پاکت آپشن را از دست ندهند.
بررسی بونوس ها و طرح های تشویقی بروکر پاکت آپشن ، بونوس در بروکر پاکت آپشن ، بونوس خوش آمد گویی بروکر پاکت آپشن

برای مطالعه بیشتر در مورد بونوس های پاکت آپشن پیشنهاد میکنیم که پیش از واریز به مقاله ی مربوط به آن در تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید.

بونوس واریز پاکت آپشن

 

آموزش شارژ حساب بروکر پاکت آپشن

نحوه شارژ حساب پاکت اپشن و همچنین روش های برداشت پول از پاکت آپشن تقریبا تمام درگاه ها را که معامله گران تمایل به استفاده از آن ها را دارند، پوشش میدهد. در این بخش به آموزش شارژ حساب بروکر پاکت آپشن برای ایرانیان خواهیم پرداخت، برای مشاهده ی تمامی روش ها پس از ورود به کابین شخصی پاکت اپشن مشابه تصویر بروی امور مالی کلیک کرده سپس واریز یا برداشت را انتخاب کنید.

📝ثبت نام و احراز هویت در پاکت آپشن

لازم به ذکر است که بهتر است پیش از سرمایه گذاری، مراحل ثبت نام و احراز هویت در پاکت آپشن را تکمیل نموده باشید تا در زمان واریز به پاکت آپشن و بخصوص در مراحل برداشت از پاکت اپشن با هیچگونه مشکلی مواجه نشوید، در صورتی که همچنان موفق به این کار نشده این میتوانید بکمک لینک زیر به مقاله ی مربوط به آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن مراجعه نمایید.

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

پاکت آپشن شارژ حساب ، واریز در پاکت آپشن ، بیت کوین در پاکت آپشن

 

واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال

شارژ پاکت آپشن با ارز دیجیتال شامل 37 کوین یا رمز ارز است که معامله گران میتوانند از هر یک برای واریز و برداشت در PocketOption استفاده نمایند، برای این کار نماد مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برای مثال ما گزینه ی واریز با بیتکوین در پاکت آپشن را انتخاب میکنیم که بلافاصله به صفحه ی مربوط به آن هدایت خواهیم شد در این صفحه میبایست مطابق راهنمایی های تصویر ابتدا مبلغ مورد نظر را وارد کرده سپس بروی ادامه کلیک کنید.

مرحله اول – انتخاب واریز به پاکت آپشن با بیت کوین

برای شروع پس از ورود به حساب و انتخاب گزینه ی شارژ حساب پاکت آپشن با بیتکوین به صفحه ای مشابه زیر وارد خواهید شد، که در ادامه با وارد نمودن مبلغ مورد نظر برای شارژ بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید.

نحوه شارژ پاکت آپشن ، آموزش شارژ حساب پاکت آپشن ، واریز پول به پاکت آپشن

 

مرحله دوم – شارژ بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال

در مرحله ی بعد آدرس و بارکد کیف پول پاکت آپشن برای کاربران نمایش داده میشود که با اسکن یا کپی آن در کیف پول ارز دیجیتال مبدا میتوانید مراحل شارژ حساب را تکمیل نمایید.

شارژ پاکت آپشن با تتر ، واریز سایت پاکت آپشن با بیت کوین ، شارژ پاکت آپشن با بیتکوین

 

🔖شارژ پاکت آپشن با تتر – ERC20 و TRC20

مراحل شارژ با تتر در پاکت آپشن یکی از پرکاربردترین روش ها در میان ایرانیان بحساب می آید که مراحل انجام آن مشابه دیگر ارزهای دیجیتال که بالاتر به توضیح آن پرداختیم انجام میشود، تنها نکته ی آن انتخاب صحیح شبکه ی کیف پول تتر میباشد که میبایست نوع آن یعنی TRC20 و ERC20 را مشخص نمایید.

همچنین معامله گران میتوانند نسبت به برداشت تتر از پاکت آپشن نیز با طی کردن مراحل مشابه و تغییر آدرس به حساب مقصد یعنی کیف پول تتر خود، وجه مورد نظر را از پاکت آپشن برداشت کنند، که در مقاله ای مجزا به آن پرداخته ایم و پیشنهاد میکنیم تا اگر قصد شارژ پاکت آپشن با تتر و ارزدیجیتال را دارید پیش از انجام تراکنش مقاله ی مذکور را مطالعه نمایید.

شارژ پاکت آپشن با تتر ، شارژ حساب پاکت آپشن با تتر ، برداشت تتر از پاکت آپشن

برای مطالعه آموزش تخصصی شارژ پاکت آپشن با تتر و ارزدیجیتال کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

شارژ پاکت آپشن با تتر

 

نحوه شارژ پاکت آپشن با پرفکت مانی

شارژ حساب پاکت آپشن با پرفکت مانی از دیگر روش هاییست که کاربران ایرانی پاکت آپشن از آن برای شارژ و برداشت پول از حساب خود استفاده میکنند، نحوه شارژ پاکت آپشن با پرفکت مانی به دلیل کارمزد پایین و سرعت بالا در انتقال مبالغ بسیار محبوب میباشد.

مرحله اول – شارژ پاکت اپشن با پرفکت مانی

در این روش برای شارژ پرفکت مانی با تاپ چنج مجدد وارد حساب خود شده و اینبار در بخش مربوط به واریز و برداشت پاکت آپشن بروی گزینه ی کیف پول Perfect Money کلیک کنید.

کیف پول Perfect Money ، شارژ پرفکت مانی با تاپ چنج ، شارژ حساب پاکت آپشن با پرفکت مانی ، شارژ پاکت اپشن با پرفکت مانی

 

مرحله دوم – تکمیل واریز پرفکت مانی پاکت آپشن

پس از وارد نمودن مبلغ مورد نظر خود بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید اما پس از آن در نظر داشته باشید که به عنوان کارمزد انتقال با پرفکت مانی 0.5 % از کاربر کسر میگردد.

کیف پول Perfect Money ، شارژ پرفکت مانی با تاپ چنج ، شارژ حساب پاکت آپشن با پرفکت مانی ، شارژ پاکت اپشن با پرفکت مانی

در مرحله ی بعد گزینه ی حساب پرفکت مانی را انتخاب نموده و وبروی گزینه ی مشخص شده کلیک کنید

کیف پول Perfect Money ، شارژ پرفکت مانی با تاپ چنج ، شارژ حساب پاکت آپشن با پرفکت مانی ، شارژ پاکت اپشن با پرفکت مانی

در آخر کافیست تا اطلاعات حساب پرفکت مانی را وارد کرده و تراکنش را تکمیل نمایید.

 

🔖آموزش شارژ حساب پاکت آپشن از طریق پرفکت مانی

به دلیل کاربرد بالا و البته مراجعات متعدد کاربران درباره ی شارژ پاکت اپشن با پرفکت مانی بر آن شدیم تا در مقاله ای مجزا را تنها به معرفی و آموزش بهترین روش شارژ حساب پاکت آپشن برای ایرانی ها اختصاص دهیم که با استفاده از لینک زیر میتوانید مستقیما به صفحه ی آموزش شارژ پاکت آپشن با پرفکت مانی هدایت شده و موارد مربوط به آن را مطالعه نمایید.

شارژ پاکت اپشن با پرفکت مانی ، نحوه شارژ پاکت آپشن با پرفکت مانی ، برداشت پرفکت مانی پاکت آپشن

از طریق لینک زیر به صفحه ی مربوط به نحوه شارژ پاکت آپشن با پرفکت مانی هدایت خواهید شد.

واریز پاکت اپشن با پرفکت مانی

 

آموزش شارژ پاکت آپشن با وب مانی

در اخرین بخش از آموزش شارژ حساب پاکت آپشن نوبت به واریز و برداشت با وبمانی در پاکت آپشن میرسد. شارژ پاکت آپشن از طریق وب مانی در گذشته یکی از بهترین روش های شارژ حساب پاکت آپشن بحساب می آمد که استقبال زیادی نیز از این روش در ایران شد، اما به دلیل تغییرات اعمال شده در حال حاضر کمتر از آن استفاده میشود.

مرحله اول – شارژ پاکت آپشن از طریق وب مانی

برای ورود به درگاه شارژ پاکت آپشن از طریق کیف پول وبمانی پس از ورود به بخش مربوط بروی گزینه ی درگاه Webmoney کلیک نموده و پس از وارد نمودن مبلغ مورد نظر بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید.

شارژ پاکت آپشن با وب مانی ، شارژ پاکت آپشن با وب مانی ، آموزش شارژ حساب پاکت آپشن

مرحله دوم – انتقال پول با وب مانی در پاکت اپشن

در ادامه در صفحه ی نمایش داده شده میبایست موارد امنیتی انتقال درگاه وب مانی را مشابه تصاویر زیر تکمیل نمایید.

شارژ راحت بروکر پاکت آپشن وب مانی webmoney ، شارژ بروکر پاکت آپشن با وبمانی

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با گردآوری روش های ارائه شده از سوی بروکر و البته آموزش واریز و برداشت پاکت آپشن در هر یک از این روش ها تمامی اطلاعات مورد نیاز برای کاربرانی که به تازگی قصد شارژ حساب پاکت آپشن را دارند، در این روند راهنمایی نماییم.

در صورتی که در مراحل واریز و برداشت پاکت آپشن دچار مشکل شدید و یا بدنبال بهترین روش برای شارژ حساب پاکت آپشن خود میباشد میتوانید از طریق پشتیبانی پاکت آپشن در ایران سوال خود را با کارشناسان مطرح نموده و در اسرع وقت جواب مورد نظر خود را دریافت نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با پشتیبانی فارسی پاکت آپشن از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام با انتخاب پیامرسان مورد نظر به صفحه ی مربوط مراجعه نمایید.

پاکت آپشن itfxb support telegram icon mki پاکت آپشن itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز