🔑دلایل فیلتر شدن تاپ چنج – راهکار ورود به تاپ چنج بدون فیلتر

05:36 13/05/2023 -

🔑رفع مشکل ورود به تاپ چنج – سایت جدید تاپ چنج

اولین موضوعی که هر معامله گر با آن مواجه خواهد شد، نحوه ی انتقال پول به حساب بروکر های فارکس میباشد، همانطور که در مقاله ی بررسی صرافی تاپ چنج با خدمات این صرافی آشنا شدیم از این پس میتوان از طریق آن تراکنش های خود را بصورت ریالی و دیجیتالی انتقال داد.

اما هدف از این مقاله پرداختن به راهکار حل مشکل ورود به سایت تاپ چنج و مشکلات ناشی از فیلتر تاپ چنج همچنین در کنار آن معرفی آدرس جدید تاپ چنج برای معامله گرانیست که قصد واریز و برداشت ریالی در صرافی تاپ چنج را دارند میباشد بنابر این دعوت میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

آدرس جدید تاپ چنج فارسی ، چرا سایت آلپاری باز نمیشه ، تاپ چنج فیلتر شده ، آیا تاپ چنج فیلتر است

پیش از شروع بررسی صرافی تاپ چنج | TC Pay بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

فیلتر تاپ چنج tcpay irantopfxbroker icon 02
صرافی TopChange
🚀بررسی صرافی تاپ چنج
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی تاپ چنج ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ورود تاپ چنج ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل واریز 💲1 دلار
معاملات ارز دیجیتال  ✅ دارد (گرین چنج)
کیف پول ارزدیجیتال ✅ دارد
احراز هویت ایرانیان ✅ دارد

 

آیا تاپ چنج فیلتر شده است؟

چرا تاپ چنج باز نمیشه؟ سوالی که به دفعات میتوانید در اینترنت مشاهده نمایید، اگرچه میتوان در پاسخ به آن عنوان نمود که تاپ چنج فیلتر شده و دلیل آن را نیز میتوان محدودیت های اینترنت و دستورالعمل های نا آگاهانه در قبال سایت های خدمات رسانی در حوضه بازار های مالی دانست.

اما بعضا اختلالات ایجاد شده در بستر وب از سوی ارائه دهنگان و سرویس گیرندگان نیز میتواند باعث ایجاد مشکل در هنگام باز کردن سایت تاپ چنج شود که در ادامه به راهکار حل آن خواهیم پرداخت.

 

چرا سایت تاپ چنج فیلتر شد؟

آیا تاپ چنج فیلتر است؟ این سوال نیز در کنار فیلتر شدن Topchange از دیگر سوالات پر تکرار ترین است که برای پاسخ آن کاربران به دفعات با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران مراجعه مینمایند،همانطور که اشاره داشتیم از این پس کاربران برای ورود به سایت تاپ چنچ، میبایست از فیلتر شکن ها یا برنامه های تغییر آیپی استفاده نمایند.

اما دلیل این فیلترینگ چیست؟، صرافی تاپ چنج یکی از معدود درگاه های واریز و برداشت ریالی به حساب بروکر های فارکس برای ایرانیان بحساب می آید، از سوی دیگر نیز به دلیل محدودیت های اعمال شده برای فعالیت فارکس و قوانین ضد و نقیض و انتشار اخباری از منابع نا معتبر دال بر ان که “فارکس غیر قانونی اعلام شد” باعث شده تا صرافی تاپ چنج فارسی نیز به لیست محدودیت های همکاران خود بپیوندد.

 

آیا فیلتر topchange باعث ایجاد اشکال میگردد ؟

خیر، فیلتر شدن سایت تاپ چنج مشکلی در واریز پول به تاپ چنج یا برداشت از آن ایجاد نخواهد کرد و تنها در مواردی اختلال در عدم دریافت کد تایید برای ثبت درخواست در تاپ چنج گزارش شد که از سوی صرافی حل گردید.

 

 شارژ آی سی ام بروکرز بصورت ریالی ، ️امکان شارژ آی سی ام بروکرز با تاپ چنج ، واریزی آی سی ام بروکرز از طریق تاپ چنج

افتتاح حساب در بروکر ICM

 

راهکار حل مشکل ورود به تاپ چنج – TCpay ورود

همانطور که اشاره نمودیم در صورتی که دلیل مشکل ورود Tc pay از سوی سرور های این صرافی باشد ناچار میبایست تا رفع مشکل از سوی صرافی منتظر باشید اما در غیر این صورت میتوانید برای رفع مشکل ورود به تاپ چنج میتوان از روش های زیر استفاده نمود:

 

1️⃣استفاده از اینترنت پر سرعت

اغلب اختلالات اینترنت میتواند باعث محدودیت در اتصال به سایت اصلی تاپ چنج شود که پیشنهاد میکنیم، برای رفع آن از اینترنت پر سرعت استفاده نمایید و یا منتظر اتمام به روز رسانی وب سایت باشد.

 

2️⃣آدرس جدید تاپ چنج از طریق پشتیبانی

یکی دیگر از راه های ورود سایت بدون فیلتر تاپ چنج دریافت لینک های جدید از طریق پشتیبانی تاپ چنج در ایران است که در مراحل ورود به سایت صرافی به کاربران خدمات رسانی مینمایند.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای حل مشکل تاپ چنج و ورود با لینک تاپ چنج بدون فیلتر میتوانید، از طریق لینک زیر با پشتیبانی تاپ چنج در ارتباط باشید.

فیلتر تاپ چنج itfxb support telegram icon mki فیلتر تاپ چنج itfxb support whatsapp icon mki

 

3️⃣استفاده از فیلتر شکن یا VPN

نهایتا میتوانید با خرید فیلتر شکن برای ورود به تاپ چنج اقدام نمایید، توجه داشته باشید که طبق اطلاعیه تیم پشتیبانی تاپ چنج بهتر است در زمان اتصال به درگاه شارژ VPN خود را خاموش نمایید.

 

4️⃣استفاده از دیگر روش های شارژ ریالی

اگر کماکان با هیچ یک از راهکار های بالا موفق به ورود به تاپ چنج بدون فیلتر نشدید، میتوانید تا زمان رفع مشکل از دیگر روش ها و یا صرافی های شارژ حساب فارکس به روش ریالی استفاده نمایید، برای مثال در میان روش های واریز و برداشت بروکر آمارکتس علاوه بر تاپ چنج این امکان فراهم شده تا از طریق پشتیبانی به دیگر صرافی ها جهت شارژ ریالی آمارکتس هدایت شوید.

 

5️⃣کسب اطلاع از طریق کانال تلگرام

اگر از جمله مشتریان قدیمی صرافی تاپ چنج میباشید و تنها این صرافی را برای واریز و برداشت ها در نظر دارید، میتوانید از آخرین اخبار و اطلاعیه ها که تیم پشتیبانی در قالب اعلانیه ها از مواردی از جمله مشکل سایت تاپ چنج منتشر مینمایند،از این طریق خبر شده و از اولین افرادی باشید که از آخرین روش های باز کردن سایت تاپ چنج مطلع میگردند.

سایت صرافی تاپ چنج

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

مشکلات و مواردی که در بالا بطور خلاصه مطرح شده از جمله اصلی ترین دلایل و البته راه حل های مقابل کاربران برای رفع مشکلات مربوط به ورود به سایت تاپ چنج و استفاده از خدمات این صرافی محبوب برای ایرانیان بحساب می آید.

بطور کلی و در قالب جمع بندی میایست در انتها به این موضوع اشاره داشت که برای پیشگیری از هرگونه مشکل ورود به حساب تاپ چنج (tc pay ورود) بهتر است تا از اینترنت خود مطمئن شده و با استفاده از یک سرویس وی پی ان مطمئن به سایت فارسی تاپ چنج ورود نمایید، اما بخاطر داشته باشید که در زمان پرداخت به تاپ چنج و انتقال به درگاه پرداخت، فیلتر شکن خود را خاموش نمایید.

سوالات متداول

نظرات (18)
صفورا
18/01/2024 04:31

من میخوام از آخرین روش های باز کردن سایت تاپ چنج مطلع بشم. به خدا خسته شدم دیگه. راهنمایی بفرمایید خواهشا. ممنون

پاسخ
محمد حسین حسینی
21/01/2024 16:58

با سلام، متاسفانه دسترسی یا ورود به تاپ چنج بدون فیلتر دیگر امکان پذیر نمیباشد، به همین دلیل تنها راه حل برای دسترسی به سایت صرافی تاپ چنج استفاده از فیلترشکن های پر سرعت میباشد!

شیما
18/01/2024 04:30

میگن آدرس تاپ چنج تغییر کرده اره؟ اگر پاسختون مثبته لطفا آدرس جدید تاپ چنج رو بهم بدید. متشکرم

پاسخ
محمد حسین حسینی
22/01/2024 17:44

با سلام
خیر، آدرس وب سایت تاپ چنج تغییر نکرده و همچنان میتوانند از آدرس های اصلی نسبت به ورود به سایت تاپ چنج اقدام نمایند!

مژده
17/01/2024 13:13

سلام چطور میتونم پولم رو از تاپ چنج خارج کنم

پاسخ
محمد حسین حسینی
20/01/2024 16:44

با سلام برای برداشت پول از تاپ چنج بصورت ریالی میتوانید از مقاله ی زیر راهنمایی های مربوط را دریافت نمایید.
💸برداشت ریالی از تاپ چنج

مهدی
14/08/2023 04:56

چرا تاپ چنچ باز نمیشه پیام میده اینترنت رو بررسی کنین حالا باید چکار کنیم خواهشمندم راهنمایی کنین ممنون

پاسخ
محمد حسین حسینی
28/08/2023 05:45

با سلام
لطفا ابتدا اتصال فیلتر شکن خود را بررسی کرده و در صورت عدم رفع مشکل، از اینترنت DSL (پرسرعت) برای ورود به سایت TopChange استفاده نمایید.

امیر بهشتی
28/07/2023 19:45

سلام من سه ساله با تاپ چنج کار میکنم که به دلایلی یکسال اخیر وارد تاپ چنج نشدم الانکه میخوام وارد بشم کد دومرحله ایی منو قبول نمیکنه بارها تست کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ
محمد حسین حسینی
31/07/2023 12:40

با سلام
احتمالا به دلیل عدم فعالیت طولانی مدت کد ورود دو مرحله ای تاپ چنج شما غیر فعال شده، میبایست از طریق پشتیبانی نسبت به غیر فعال نمودن این مرحله اقدام نمایید.

کامی
28/07/2023 13:29

شماره کیف پول آلپاری درتاپ چنج چند است قبلآ1020***بودکه فورأ نام آلپاری را در زیرش میآورد و فورأ انتقال به آلپاری انجام می‌گرفت لطفأ شماره کیف پول آلپاری درتاپ چنج را اگرتغییرکرده به مابگویید

پاسخ
محمد حسین حسینی
01/08/2023 12:49

با سلام
این موارد در طول زمان متغییر بوده و دستخوش تغییرات قرار میگیرند به همین دلیل پیشنهاد میکنیم پیش از انجام تراکنش با پشتیبان آلپاری در تلگرام یا واتس اپ در ارتباط بوده و موارد را تایید کرده سپس اقدام به واریز مبلغ مورد نظر به کیف پول آلپاری در تاپ چنج نمایید.

☎️پشتیبانی تلگرام

❇️پشتیبانی در واتساپ

بروجردی
12/07/2023 06:46

سلام و درود بر شما من بیشتر از 4 ساله با شما کار کردم و یکی از مشکلات اساسی ما زمان انتقال پول از کارت بانکی ما است که باید فیلتر رو قطع کنیم …… در صورتیکه سایت شما قبل از این طوری طراحی کرده بودید که حتی فیلتر شکن هم روشن بود برداشت از کارت بانکی ما امکان پذیر بود …

خواهشا برگردانید به همان شکل

سپاس از زحمات شما

پاسخ
محمد حسین حسینی
18/07/2023 12:02

با سلام از این که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید ممنونیم، تاپ بروکر ایران، بعنوان یک تیم مشاوره و پشتیبان فارسی فارکس با ارائه موارد مکمل درباره ی صرافی تاپ چنج و دیگر بروکر های معتبر فارکس در ایران فعالیت میکند تا معامله گران ایرانی در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به رفع مشکل خود و همچنین بهبود معاملات گردند.

ابوالفضل محمدی گلوردی
11/07/2023 02:02

سلام
چرا برای واریز کردن پول،پیام میده خطایی رخ داده
ولی در صورتی که اینترنت وصله

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/07/2023 11:01

با سلام
پیش از آن که به مرحله ی واریز پول به تاپ چنج و ورود به درگاه بانکی هدایت شوید، میبایست فیلتر شکن خود را خاموش کنید.

شهره قاسمی
28/05/2023 08:13

سلام ایا ممکنه تاپ چنج برای وصول واریزی یکماه طول بده؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/06/2023 12:45

سلام، خیر تراکنش های برداشت از تاپ چنج تنها چند ساعت به طول می انجامد، در صورتی که در این زمان تایید نشده، پیشنهاد میکنیم تا از طریق پشتیبانی تاپ چنج تراکنش خود را پیگیری نمایید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📌صرافی تاپ چنج کجاست؟ - تاپ چنج مال کدام کشور است؟
🏦تاپ چنج یا وب مانی کدام بهتر است؟ - تفاوت تاپ چنج با وب مانی
🪙نحوه خرید تتر از تاپ چنج - آموزش خرید تتر با تاپ چنج
🪙ساخت کیف پول تتر در تاپ چنج - کیف پول تتر در تاپ چنج
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس