🎫خرید ووچر و گیفت کارت از تاپ چنج برای ایرانیان

10:20 01/06/2023 -

🎫نحوه خرید ووچر تاپ چنج با کارت بانکی ریالی

صرافی تاپ چنج یکی از بهترین سایت های خدمات رسانی در ارتباط با واریز و برداشت ریالی در فارکس و ارز های دیجیتال است که بطور مفصل در مقاله بررسی تاپ چنج به آن پرداخته ایم ، اما در کنار این سرویس ها بخش ووچر تاپ چنج نیز برای شارژ کیف پول الکترونیک و گیفت کارت های بازی در نظر گرفته شده است.

در این مقاله قصد داریم تا با هم نحوه ی خرید ووچر پرفکت مانی و شارژ کیف پول وب مانی از طریق صرافی تاپ چنج بپردازیم ، دعوت میکنیم در صورتی که قصد شارژ حساب فارکس با وب مانی یا پرفکت مانی را دارید تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

ووچر تاپ چنج چیست ، ووچر وبمانی ، ووچر پرفکت مانی ،

پیش از شروع بررسی صرافی تاپ چنج | TC Pay بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

ووچر از تاپ چنج tcpay irantopfxbroker icon 02
صرافی Top Change
🚀بررسی صرافی تاپ چنج
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان تاپ چنج ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای TcPay ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل انتقال 💲2 دلار
💱ووچر پرفکت مانی ✅ دارد
🌟ووچر وبمانی ✅ دارد
🔖گیفت کارت بازی ✅ دارد

 

ووچر تاپ چنج چیست؟

یکی از سرویس های خودکار صرافی تاپ چنج ، امکان خرید ووچر های محبوبی نظیر ووچر پرفکت مانی و ووچر وب مانی در تاپ چنج است که این امکان را به کاربران بخصوص کاربران ساکن ایران میدهد تا بدون نیاز به کارت های بانکی خارجی با خرید کوپن پول الکترونیکی مورد نظر ، سرمایه خود را به کیف پول منتقل نمایند .

یکی از دلایل استقبال کاربران از امکان خرید ووچر از صرافی تاپ چنج خودکار بودن عملکرد این سیستم میباشد که پس از تکمیل مراحل پرداخت بلافاصله کد ووچر برای خریداران نمایش داده میشود و این امکان بصورت 24 ساعته در اختیار کاربران سایت تاپ چنج قرار گرفته شده است .

 

ووچر پرفکت مانی تاپ چنج – Perfect Money

پس از اعمال محدودیت هایی در روش های انتقال و افزایش کارمزد بسیاری از معامله گران فارکس بدنبال صرافی آنلاین ووچر پرفکت مانی میباشند که اغلب به صرافی تاپ چنج به واسطه ی سابقه ی بالا در همکاری با ایرانیان هدایت میشوند .

خرید ووچر پرفکت مانی در تاپ چنج در مبالغ 10 تا 500 دلاری در نظر گرفته شده است که معامله گران میتوانند بر اساس مبلغ مورد نظر خود اقدام به خرید نمایند .

همانطور که در مقاله ی آموزش خرید و فروش پرفکت مانی از تاپ چنج بطور کامل این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم میتوانید از طریق لینک به صفحه ی مربوط جهت مطالعه ی بیشتر مراجعه نمایید .

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی ، آموزش تصویری خرید پرفکت مانی در صرافی تاپ چنج ، آموزش خرید و فروش پرفکت مانی از تاپ چنج
برای ورود به مقاله ی آموزش خرید و فروش پرفکت مانی در تاپ چنج بروی لینک کلیک نمایید .

 

فروش وب مانی در تاپ چنج – WebMoney

یکی دیگر از خدمات مربوط به پول الکترونیک امکان خرید ووچر وب مانی از طریق تاپ چنج است که اگر چه در حال حاضر تغییراتی در سیستم کارمزد آن بوجود آمده اما همچنان از روش های محبوب انتقال پول و شارژ حساب فارکس با تاپ چنج بحساب می آید.

قیمت وب مانی در تاپ چنج با مبالغ 10 تا 200 دلاری انجام پذیر است که در مقاله ی خرید و فروش دلار وبمانی در تاپ چنج بطور کامل به آن پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم از طریق لینک زیر مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران را مطالعه نمایید .

آموزش شارژ حساب بروکر با وب مانی و تاپ چنج ، آموزش واریز برداشت وبمانی در تاپ چنج ، آموزش خرید و فروش دلار وبمانی در تاپ چنج
برای ورود به مقاله ی آموزش خرید و فروش و مشاهده قیمت وب مانی در تاپ چنج بروی لینک کلیک نمایید .

 

پی سیف ووچر در تاپ چنج – PaySafe Card

پی سیف کارت Paysafecard یکی دیگر از پول های الکترونیکی بحساب می آید که بر پایه یورو خدمات نقل و انتقال پول را برای کاربران امکان پذیر مینماید ، استفاده از پی سیف کارت در ایران به دلیل مناسب بودن قیمت آن در مقایسه با دیگر روش ها میباشد اگرچه نمیتوان آن را به محبوبیت روش های قبل دانست .

 

خرید گیفت کارت بازی از تاپ چنج

از خدمات آنلاین پر طرفدار در میان گیمر ها ، خرید گیفت کارت استیم ، پلی استیشن و تعدادی دیگر است که برای کاربران در ایران از اهمیت بالایی برای خرید بازی و فعالسازی ویژگی های خاص در پلتفرم ها برخوردار میباشد .

لیست گیفت کارت های تاپ چنج

  • گیفت کارت پلی استیشن
  • گیفت کارت استیم
  • گیفت کارت کال آف دیوتی
  • گیفت کارت اکس باکس
  • گیف کارت پابجی

نحوه برداشت و شارژ آلپاری با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آلپاری با تاپ چنج ، شارژ آلپاری با تاپ چنج

افتتاح حساب در آلپاری

 

 

آموزش خرید ووچر از صرافی تاپ چنج

مراحل خرید ووچر تاپ چنج تماما مشابه یکدیگر میباشد که برای آموزش بعنوان مثال ما آموزش خرید ووچر وبمانی در تاپ چنج را در نظر گرفته ایم که میتوانید برای دیگر ووچر ها نیز مطابق مراحل پیشروید .

برای شروع ابتدا وارد سایت تاپ چنج شوید و در کابین شخصی خود گزینه ی ووچر و سپس خرید ووچر را انتخاب نمایید تا تمام ووچر های Topchange برای شما نمایش داده شود.

آموزش خرید ووچر از صرافی تاپ چنج ، آموزش خرید ووچر وبمانی در تاپ چنج ، ووچر پرفکت مانی

پس از انتخاب ووچر وب مانی میبایست کیف پول مورد نظر را برای پرداخت انتخاب نمایید .

آموزش خرید ووچر از صرافی تاپ چنج ، آموزش خرید ووچر وبمانی در تاپ چنج ، ووچر پرفکت مانی

مرحله بعد نوبت به وارد نمودن مقدار ووچر مورد نظر خود میباشد ، در صورتی که قصد خرید بیش از 1 ووچر را دارید تعداد را تغییر داده و در غیر این صورت بروی بعدی کلیک نمایید .

آموزش خرید ووچر از صرافی تاپ چنج ، آموزش خرید ووچر وبمانی در تاپ چنج ، ووچر پرفکت مانی

گام بعد مربوط به تایید اطلاعات وارد شده میباشد که با تغییر تایید صحت اطلاعات میتوانید خرید خود را ثبت نمایید .

آموزش خرید ووچر از صرافی تاپ چنج ، آموزش خرید ووچر وبمانی در تاپ چنج ، ووچر پرفکت مانی

در صورتی که پیامی مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده شد ، خرید با موفقیت انجام شده و میتوانید با کلیک بروی گزینه ی دانلود ووچر خود را دریافت نمایید .

آموزش خرید ووچر از صرافی تاپ چنج ، آموزش خرید ووچر وبمانی در تاپ چنج ، ووچر پرفکت مانی

در نظر داشته باشید برای خرید ووچر از تاپ چنج میبایست علاوه بر تکمیل مراحل احراز هویت در تاپ چنج ، مدارک مربوط به تایید محل سکونت خود را نیز بارگذاری نمایید تا امکان خرید برای شما فعال گردد .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

راه های تماس با صرافی تاپ چنج از طریق پیامرسان های تلگرام و واتس اپ

ووچر از تاپ چنج itfxb support telegram icon mki ووچر از تاپ چنج itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

نظرات (2)
مرتضی محمدی
28/06/2023 08:25

سلام برای شارژ پاکت آپشن پرفکت مانی بهتر است یا وب مانی؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
28/06/2023 08:28

با سلام
در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت و در نتیجه محدود شدن فروش وب مانی در تاپ چنج پیشنهاد ما استفاده از روش های شارژ پاکت آپشن با پرفکت مانی است .
افتتاح حساب پاکت آپشن

درج نظر