🔒ورود آلپاری بدون فیلتر – چرا سایت آلپاری باز نمیشه؟

09:18 10/04/2023 -

🔒آیا آلپاری فیلتر شده؟ – ورود به آلپاری بدون فیلتر شکن

یکی از سوال هایی که کاربران در اینترنت آن را جستجو میکنند آن است که“چرا سایت آلپاری باز نمیشه؟” فیلتر شدن الپاری که به دلایل مختلف در بازه های مختلف اجرا میشود یکی از دلایل اصلی عدم دسترسی معامله گران به سایت اصلی آلپاری میباشد.

در این مقاله بطور خلاصه به علت فیلتر شدن آلپاری و نحوه دریافت لینک آلپاری بدون فیلتر خواهیم پرداخت. اگر شما نیز از جمله کاربرانی بوده که بدنبال سایت آلپاری بدون فیلتربوده، دعوت میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

سایت اصلی آلپاری فیلتر شد ، آلپاری بدون فیلتر ، alpari بدون فیلتر ، آیا آلپاری فیلتر است

پیش از پرداختن به آنکه “آیا آلپاری فیلتر شده است؟” بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫 نیاز به فیلترشکن ✅ دارد
🧺 امکان ثبت نام ایرانیان ✅ دارد
🗣️احراز هویت ایرانیان ✅ دارد

 

آیا بروکر آلپاری فیلتر است؟

بله، جواب این سوال که “آیا آلپاری فیلتر شده است؟”همانطور که اکثر کاربران نیز اخیرا با مشکل ورود به سایت آلپاری مواجه شده اند را میتوان مثبت دانست.

اگرچه بروکر همچنان سعی بر اعمال تغییراتی داشته و برخی از کاربران نیز همچنان امکان دسترسی به سایت را داشته، اما بطور کلی میبایست این موضوع که «سایت آلپاری فیلتر شد!» را تایید نمود.

 

چرا آلپاری فیلتر شده؟

از یکی از مطالب سوال برانگیز بین معامله گران ایرانی فارکس این است که “چرا آلپاری فیلتر شده است؟” و علت فیلتر شدن آلپاری چیست؟ دلایل این عمل تاثیر گرفته از موارد متفاوتی است که برجسته ترین آن ها ناشی از تاثیر تحریم برای کاربران ایرانی فارکس است که در نتیجه به فیلتر شدن الپاری ختم شد.

یکی دیگر از دلایل فیلتر آلپاری عدم شفافیت سیاست های مربوط در قبال معامله در بازار های فارکس برای ایرانیان است که معامله گران ناچار به جستجو برای یافتن سایت اصلی آلپاری بدون فیلتر میباشند.

 

فیلتر شدن الپاری مشکل ساز است؟

پس از انتشار اخبار های مربوط با عنوان “آلپاری فیلتر شد!” سوالی که برای معامله گران پیش آمده این است که آیا همچنان امکان ثبت نام و احراز هویت در آلپاری فیلتر شده ممکن است یا خیر!

جواب آن را بطور خلاصه میتوان بله دانست. زیرا در مقابل این محدودیت ها سایت فارسی آلپاری نیز بی کار نمانده و سعی داشته تا با ارائه سایت جدید آلپاری امکان دسترسی معامله گران را به سایت این بروکر ممکن سازد.

همچنین لازم به ذکر است که فیلتر الپاری هیچگونه تاثیری در فعالیت معامله گران آلپاری در متاتریدر و اپلیکیشن آلپاری نداشته است و تنها کابین شخصی آلپاری با مشکلاتی مواجه است. میتوان از طریق آدرس سایت بدون فیلتر آلپاری و نهایتا با استفاده از VPN و VPS به حساب خود دسترسی داشته باشید.

نحوه ثبت نام در فارکس آلپاری ، احراز هویت بروکر آلپاری ، آموزش ثبت نام در آلپاری

در صورت تمایل به ثبت نام در بروکر آلپاری میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی معرفی و بررسی بروکر آلپاری در تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید .

آموزش ثبت نام در آلپاری

 

نحوه ورود به آلپاری بدون فیلتر شکن

از آن جایی که دیگر دسترسی به سایت آلپاری بدون فیلتر امکان پذیر نیست، به همین دلیل بسیاری از معامله گران که با مشکل ورود به آلپاری مواجه شده اند. همسو با این اتفاق مراجعان بسیاری نیز بدنبال ورود به آلپاری بدون فیلتر شکن با پشتیبانی تاپ بروکر ایران ارتباط برقرار نمودند.

به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا به تعدادی از روش های در دسترس برای ورود به آلپاری بدون فیلتر شکن اشاره داشته باشیم:

استفاده از فیلتر شکن برای آلپاری

روش اول و البته بی دردسر ترین روش ها برای رفع مشکل ورود به آلپاری، استفاده از فیلتر شکن برای آلپاری است. استفاده از یک فیلتر شکن پر سرعت و البته مطمئن میتوان بهترین روش برای رفع فیلتر آلپاری و دسترسی به کابین مای آلپاری باشد.

بروکر آلپاری بدون فیلتر، سایت آلپاری فیلتر شد، آلپاری بدون فیلتر شکن
دسترسی به بروکر آلپاری بدون فیلتر شکن

 

دریافت لینک بدون فیلتر آلپاری – سایت جدید آلپاری

اگر از جمله کاربرانی میباشید که به دنبال ورود به الپاری بدون فیلتر شکن میباشید میتوانید از طریق لینک زیر به سایت آلپاری بدون فیلتر دسترسی داشته باشید.

همچنین تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران به عنوان نماینده ی بروکر الپاری در ایران خدمات خود را برای فراهم نمودن امکان ورود به سایت آلپاری و انجام معاملات در فارکس برای ایرانیان همواره در دستور کار داشته و معامله گران قادر هستند تا برای دریافت آخرین سایت آلپاری بدون فیلتر همواره با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشند.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت لینک و راهنمایی ورود به سایت بدون فیلتر آلپاری از طریق تیم پشتیبانی فارسی زبان فارکس با تاپ بروکر ایران در تماس باشید.

آلپاری بدون فیلتر itfxb support telegram icon mki

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در روز های اخیر به دفعات از سوی کاربران این سوال مطرح شده که “آیا آلپاری فیلتر شده؟” به همین دلیل نیز در این مقاله بطور مفصل علاوه بر بررسی علت فیلتر شدن آلپاری به روش هایی برای رفع مشکل ورود به آلپاری نیز اشاره داشتیم.

اما بهر صورت به دلیل رایج بودن سوالات و مشکلات اینچنینی در رابطه با فیلتر سایت آلپاری، لطفا موارد خود را از طریق بخش نظرات و یا از طریق تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران [نماینده آلپاری در ایران] با ما به مطرح نمایید.

سوالات متداول

 • سایت بدون فیلتر آلپاری کدام است؟

  آدرس جدید سایت آلپاری به واسطه ی محدودیت های اعمال شده دائم در حال تغییر است. اما میتوانید آخرین آدرس سایت جدید آلپاری را با ارتباط با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران از طریق واتس اپ و تلگرام برای ورود به آلپاری بدون فیلتر شکن دریافت نمایید.

 • چرا سایت آلپاری باز نمیشه؟

  از دلایل اصلی باز نشدن سایت بروکر آلپاری را میتوان فیلتر شدن الپاری دانست و معامله گران میبایست با استفاده از لینک سایت آلپاری فارکس و یا استفاده از فیلتر شکن برای آلپاری (VPN) اقدام نمایید.

  🔥ثبت نام در بروکر الپاری

 • آیا آلپاری فیلتر شده است؟

  بله، طبق آخرین تغییرات سایت آلپاری فیلتر شده است. به همین دلیل نیز کاربران میبایست از این پس برای رفع مشکل ورود به آلپاری از فیلتر شکن برای آلپاری استفاده نمایند.

  ☎️پشتیبانی آلپاری در تلگرام

 • دسترسی به بروکر آلپاری بدون فیلتر امکان پذیر است؟

  بله، اگر چه فیلتر سایت آلپاری به نظر دائمی است. اما همچنان از با استفاده از فیلتر شکن برای آلپاری و یا دریافت آخرین لینک سایت آلپاری بدون فیلتر شکن امکان دسترسی به این بروکر معتبر فارکس برای ایرانیان امکان پذیر است.

نظرات (6)
نسترن ا
28/11/2023 16:15

سلام میخوام آلپاری رو روی گوشیم نصب کنم چطور این کار رو انجام بدم سایت داره ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
30/11/2023 08:56

با سلام
بله برای دریافت لینک دانلود برنامه آلپاری موبایل و نحوه ی نصب آن کافیست تا به لینک زیر مراجعه نمایید.
📱دانلود برنامه آلپاری موبایل

کوروش
06/07/2023 16:49

سلام لینک رو لطف میکنید

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/07/2023 12:14

با سلام
در حال حاضر آخرین آدرس های فعال برای ورود به آلپاری بدون نیاز به فیلترشکن لینک های ثبت نام میباشد که در مقاله نیز قرار گرفته است.

🔥ثبت نام در بروکر الپاری

key1fx
20/06/2023 12:56

سلام
این خبر درسته که الپاری ایران تحریم کرده ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
20/06/2023 13:01

سلام
خیر ، شایعه تحریم ایرانیان توسط بروکر آلپاری صحت ندارد و این خبر جعلی از سوی پشتیبانی بروکر آلپاری تکذیب شد.
اگر در ورود به آلپاری فارسی با مشکل مواجه میباشید میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به ورود و ثبت نام بروکر آلپاری نمایید.
افتتاح حساب در آلپاری

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⚖️آموزش تغییر لوریج در آلپاری - نحوه تغییر اهرم در آلپاری
🆚مقایسه بروکر آلپاری و آمارکتس – بررسی بروکر آلپاری یا آمارکتس
📊آیا آلپاری مارکت میکر است؟ - کارگزاری آلپاری مارکت میکر
🗝️آموزش تغییر رمز حساب آلپاری - راه حل فراموشی رمز آلپاری
جدیدترین مطالب
📝آموزش ثبت نام در بروکر ifc market - ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتز
⚖️آموزش تغییر لوریج در آلپاری - نحوه تغییر اهرم در آلپاری
📝اموزش ثبت نام ارون گروپس – فرم ثبت نام در بروکر آرون گروپس
🆚مقایسه بروکر آلپاری و آمارکتس – بررسی بروکر آلپاری یا آمارکتس
📊تشخیص بروکر مارکت میکر - بروکرهای مارکت میکر کدام است؟