🎆آموزش کار با بروکر آلپاری – آموزش کار با آلپاری

09:30 08/04/2023 -

🎆آموزش کار با آلپاری – آموزش کار با بروکر آلپاری

سایت الپاری کابین شخصی جامعی را در اختیار معامله گران قرار میدهد. نحوه ی کار با کابین شخصی بروکر آلپاری میتواند برای تریدر هایی که به تازگی اقدام به ثبت نام در الپاری نموده و قصد کار با کابین بروکر آلپاری را داشته، با دشواری مواجه نماید.

از جایی که کابین شخصی بروکر آلپاری به عنوان درگاهی برای استفاده از تمام ویژگی هایی که پیش تر در بررسی بروکر آلپاری به آن پرداختیم در نظر گرفته شده است. لازم دانستیم تا در این مقاله به اموزش کار با سایت الپاری بپردازیم و دعوت میکنیم تا انتخاب این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

بررسی امکانات کابین شخصی آلپاری ، ÷آموزش کار با بروکر آلپاری ، ورود به پلتفرم آلپاری

در جدول زیر پیش از آن که به آموزش کار با سایت آلپاری بپردازیم، بطور خلاصه به اطلاعاتی درباره ی بروکر Alpari اشاره داشته ایم:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
📝حداقل افتتاح حساب از 1$
📈امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫معاملات باینری آپشن ✅ دارد
🧺معامله در ارزدیجیتال ✅ دارد
🗣️ورود به کابین آلپاری ✅ دارد

 

کابین شخصی در ‌‌آلپاری چیست؟ – مای آلپاری

کابین شخصی در آلپاری که با نام مای آلپاری هم شناخته میشود صفحه ای است که پس از ثبت نام در آلپاری در اختیار سرمایه گذاران قرار میگیرد. از طریق کابین شخصی آلپاری ورود به تمام بخش های معاملاتی از جمله حساب های معاملاتی آلپاری، عملیات واریز و برداشت و بسیاری دیگر امکان پذیر میشود.

در ادامه بصورت خلاصه به برخی از سوالات رایج در رابطه با کابین شخصی Alpari برای رفع ابهام معامله گران خواهیم پرداخت:

 

▶️ویدئو آموزش کامل کار با آلپاری

 

شماره کابین آلپاری چیست؟

یکی از پر تکرار ترین سوالات کاربران در رابطه با شماره کابین شخصی آلپاری، که به دنبال آن به پشتیبانی تاپ بروکر ایران مراجعه مینمایند “شماره کابین شخصی آلپاری کجاست؟” است.

از سوی بروکر به هر معامله گر پس از ورود به کابین شخصی alpari یک شماره تخصیص داده میشود. شماره کابین آلپاری، عددی اختصاصی است که بعنوان حساب شخصی آلپاری نیز شناخته میشود و قابل تغییر نمی باشد.

 

شماره کابین شخصی آلپاری کجاست؟

شماره اکانت در آلپاری در قسمت مشخص شده در تصویر زیر نمایش داده میشود. همچنین شماره کابین در الپاری با شماره برای ورود از آن استفاده مینمایید، یکسان است.

شماره کابین آلپاری ، شماره کابین شخصی آلپاری ، شماره کابین شخصی آلپاری کجاست؟
آموزش کار با آلپاری | شماره کابین شخصی آلپاری کجاست؟

 

آموزش کار در کابین آلپاری

حال که به اختصار با کابین بروکر آلپاری آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا به موضوع اصلی یعنی “آموزش کار با آلپاری” بپردازیم. در ادامه برای درک بهتر و نحوه کار با کابین شخصی در الپاری هر بخش را بصورت مجزا مورد بررسی قرار داده ایم:

افتتاح حساب در آلپاری

 

ورود به کابین شخصی الپاری

اولین مرحله ورود به کابین آلپاری است که به این منظور ابتدا میبایست «ثبت نام در آلپاری» را تکمیل نمایید و با وارد نمودن اطلاعات حساب خود وارد حساب آلپاری خود شوید.

افتتاح حساب در آلپاری، بروکر آلپاری ورود به کابین شخصی، سایت آلپاری فارسی
آموزش کار با بروکر آلپاری | آموزش ورود به کابین شخصی آلپاری login

برای آسودگی در ورود به حساب خود میتوانید گزینه ی حفظ را پر نمایید تا تنها با یک کلیک وارد شوید. همچنین میتوانید از گزینه ی واقع شده در بالا سمت چپ صفحه به سایت آلپاری فارسی وارد شوید.

نحوه ثبت نام در فارکس آلپاری ، احراز هویت بروکر آلپاری ، آموزش ثبت نام در آلپاری

در صورتی که هنوز در آلپاری ثبت نام نکرده اید میتوانید از برگه ی ثبت نام اقدام نمایید و یا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در آلپاری

 

 

چرا نمی توانم وارد کابین شخصی شوم؟

یکی از مواردی که کاربران اغلب در زمان ورود به کابین آلپاری با آن مواجه میشوند، خطا در ورود به سایت است. از دلایل اصلی آن خطا در اطلاعات وارد شده میباشد که به دلیل عدم دقت در استفاده از حروف بزرگ و کوچک در رمز عبور و یا وارد نمودن شماره کابین آلپاری اشتباه است.

برای رفع این مشکل میتوانید از آدرس ایمیل خود برای ورود استفاده نمایید و پس از ورود از طریق راهنمای زیر شماره کابین آلپاری یا مای آلپاری صحیح خود را مشاهده نمایید. در صورتی که هیچ یک از راه حل ها در جهت رفع مشکل اثر بخش نبود، کافیست گزینه ی “رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟” را برای بازیابی آن انتخاب نمایید.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

همانطور که در آموزش افتتاح حساب واقعی در آلپاری به آن پرداختیم میتوانید از طریق این بخش نسبت به افتتاح حساب الپاری برای معاملات فارکس، فلزات و cfd ها و همچنین برای ثبت نام در باینری اپشن الپاری از گزینه ی Fix-Contract اقدام نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری

افتتاح حساب الپاری ، آموزش افتتاح حساب واقعی در آلپاری ، کابین شخصی بروکر آلپاری
آموزش کامل کار با آلپاری | نحوه افتتاح حساب در بروکر آلپاری

تنها از طریق افتتاح حساب واقعی در بروکر آلپاری امکان سرمایه گذاری و البته معامله در فارکس برای معامله گران فراهم خواهد شد.

آموزش افتتاح حساب در بروکر آلپاری، افتتاح حساب واقعی در بروکر آلپاری، افتتاح حساب واقعی در آلپاری

🔖نحوه افتتاح حساب در آلپاری

در صورت تمایل به مطالعه درباره ی اموزش افتتاح حساب در بروکر الپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش افتتاح حساب در آلپاری

 

 

سرمایه گذاری در حساب های pamm آلپاری

آلپاری کپی تریدینگ را در قالب معاملات با مدیر حساب در پلتفرم خود در نظر گرفته است که بررسی و اموزش حساب پم الپاری از موضوع این مقاله خارج است و میتوانید در مقاله ای دیگر به مطالعه ی حساب pamm آلپاری بپردازید.

ورود به کابین الپاری ، آلپاری ورود به کابین ، به افتتاح حساب الپاری
آموزش کار با سایت آلپاری | حساب پم در آلپاری

در بخش سرمایه گذاری در آلپاری معامله گران با کلیک بروی گزینه ی مشخص شده در تصویر زیر مستقیم به صفحه ی رتبه بندی حساب پم الپاری هدایت شده و پس از انتخاب مدیر مورد نظر اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

بهترین مدیر سرویس PAMM آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری ، افتتاح و فعال سازی حساب PAMM ، حساب pamm الپاری چیست

🔖آموزش افتتاح حساب پم آلپاری

جهت مطالعه بیشتر و آشنایی با نحوه کپی تریدینگ در الپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش کپی ترید در آلپاری

 

انتقال وجه در آلپاری – واریز و برداشت آلپاری

دیگر گزینه های در نظر گرفته در کابین شخصی در آلپاری مربوط به بخش نحوه انتقال پول به آلپاری است که به چند بخش مهم دسته بندی شده که بهتر دانستیم تا به هر یک را بطور خلاصه بررسی کنیم. نحوه واریز و برداشت در الپاری بطور خلاصه به چند روش تقسیم میشود:

افتتاح حساب در آلپاری

آلپاری ورود به کابین ، کابین آلپاری ، واریز از تاپ چنج به آلپاری (TCPay)
آموزش کامل کار با آلپاری | نحوه واریز و برداشت در بروکر الپار

 

بخش واریز وجه در کابین آلپاری

چنانچه تا کنون اقدام به شارژ حساب آلپاری خود ننموده اید از این بخش میتوانید با انتخاب گزینه ی مشخص شده از 4 روش زیر مراحل را تکمیل نمایید:

 • واریز از تاپ چنج به آلپاری (TCPay)
 • صرافی گرین چنج (GC Pay)
 • واریز با ارزهای دیجیتال به آلپاری (Crypto)
 • پرفکت مانی (Perfect Money)

 

🔖روش های شارژ حساب آلپاری

بدون شک محبوب ترین گزینه، واریز به آلپاری با تاپ چنج است، اما تنوع بالای درگاه های پرداخت دست کاربران و سرمایه گذاران را برای انتخاب گزینه ی مناسب برای شارژ حساب آلپاری باز گذاشته است. به همین دلیل مطالعه بیشتر در این باره یکی از باید های پر اهمیت پیش از سرمایه گذاری در آلپاری بحساب می آید که از موضوع این مقاله خارج است.

در مقاله ای مجزا به تمام روش های واریز پول به آلپاری و آموزش بیشتر هر یک از این روش ها از جمله نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری و دیگر گزینه ها محبوب پرداخته ایم که میتوانید از طریق لینک زیر به آن مراجعه نمایید و نظرات خود را نیز در همین صفحه با متخصصین ما به اشتراک بگذارید.

نحوه واریز پول به حساب الپاری ، شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج ، بهترین روش برای شارژ بروکر آلپاری

برای مطالعه بیشتر و آشنایی با روش های واریز به آلپاری میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره هدایت شوید.

روش های واریز وجه به آلپاری

 

انتقال حساب به حساب در آلپاری

یکی از گزینه های در دسترس کابین بروکر آلپاری، مربوط به انتقال وجه در بروکر آلپاری بین حساب شخصی و حساب تجاری استفاده میشود و اغلب معامله گرانی که قصد شارژ حساب پم در آلپاری را دارند از این روش اقدام می نمایند.

 

بخش برداشت از حساب آلپاری

مطابق قوانین بروکر ها سرمایه گذاران تنها از همان روش که در زمان واریز به بروکر آلپاری از آن اقدام نموده اند، قادر به برداشت سرمایه خود میباشند. بنابر این در بخش برداشت از آلپاری در کابین شخصی نیز میتوان همان تنوع را مشاهده نمود که با کلیک بروی هر یک از درگاه ها بسته به درگاه واریز میتوان نسبت به برداشت پول از آلپاری اقدام نمود.

اگر چه در زیر مجدد به گزینه هایی که برای برداشت در اختیار معامله گران قرار گرفته است. اشاره خواهیم داشت، اما میتوانید جزئیات بیشتر مربوط به هر یک را در مقاله ای مربوط به این موضوع مطالعه نمایید.

 • تاپ چنج (TCPay)
 • صرافی گرین چنج (GC Pay)
 • ارزهای دیجیتال (Crypto)
 • پرفکت مانی (Perfect Money)
 • Amoney
 • وب مانی (WebMoney)

 

🔖آموزش برداشت از حساب آلپاری

همانطور که اشاره داشتیم بررسی و پرداختن به روش های برداشت از حساب آلپاری در این مقاله امکان پدیر نمیباشد. به همین دلیل اگر قصد بررسی بیشتر و انتخاب مناسب ترین روش برداشت از آلپاری را دارید، دعوت میکنیم تا از طریق لینک به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

در این مقاله علاوه بر نحوه برداشت از بروکر آلپاری به موارد مهم برای سرمایه گذاران از جمله سقف برداشت از بروکر آلپاری و مواردی از این قبیل پرداخته ایم.

آموزش کار با بروکر آلپاری itfxb078 alpari withdrawal irantopfxbrokers pic 01

برای مراجعه به مقاله ی بررسی روش های برداشت از آلپاری کافیست تا بروی لینک کلیک نمایید.

نحوه برداشت از بروکر آلپاری

 

محاسبه کارمزد آلپاری

در این بخش از کابین شخصی در الپاری ماشین حساب خود را برای کمک به معامله گران جهت محاسبه کارمزد انتقال در نظر گرفته تا معامله گرانی که قصد واریز و برداشت از بروکر آلپاری در مبالغ بالا را دارند، بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

 

حساب من – حساب های آلپاری

مدیریت حساب الپاری امکان دسترسی به لیست حساب های تجاری و حساب های سرمایه گذاری آلپاری در این بخش فراهم شده تا معامله گران بتوانند از جزئیات انواع حساب در الپاری و همچنین مقدار موفقیت حساب های پم الپاری و عملکرد مدیر حساب خود کسب اطلاع نمایند.

افتتاح حساب در آلپاری

مدیریت حساب الپاری ، محاسبه کارمزد آلپاری ، امکانات کابین شخصی آلپاری
آموزش کار با بروکر آلپاری | بخش حساب من در کابین شخصی آلپاری

 

امتیازات و طرح های تشویقی – بونوس آلپاری

تمام ویژگی ها و جوایزی که از سوی بروکر در اختیار معامله گران قرار میگیرد در این بخش گردآوری شده است. از میان آن میتوان به بونوس خوش آمدگویی بروکر آلپاری، طرح دعوت از دوستان و کش بک آلپاری اشاره نمود.

کابین آلپاری ، کابین شخصی آلپاری ، بونوس خوش آمدگویی بروکر آلپاری
آموزش کامل کار با آلپاری | بونوس خوش آمدگویی بروکر آلپاری

همچنین میتوان امتیازات آلپاری را برای کاهش اسپرد معاملاتی و بسیاری ویژگی های دیگر در این بخش تبدیل نمود.

بونوس آلپاری، کد معرف آلپاری ، طرح تشویقی آلپاری ، ریبیت آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره ی بونوس بروکر آلپاری برای تریدرها کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بونوس بروکر آلپاری

 

پلتفرم معاملاتی و نرم افزار آلپاری

در این بخش میتوان نسبت به دانلود متا تریدر الپاری و دانلود آلپاری موبایل که شامل 3 برنامه ی تلفن همراه آلپاری است اقدام نمایید. ورود به پلتفرم آلپاری باینری آپشن نیز از طریق گزینه ی ورود به پلتفرم Fix-contractsTrader تحت نسخه ی تحت وب امکان پذیر شده است.

افتتاح حساب در آلپاری

دانلود برنامه alpari fix-contracts ، کابین شخصی آلپاری ، دانلود آلپاری
آموزش کار با بروکر آلپاری | پلتفرم معاملاتی در کابین شخصی آلپاری

 

🔖معرفی پلتفرم‌های معاملاتی بروکر آلپاری

برای آشنایی بیشتر با انواع پلتفرم ها همچنین میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در باره ی پلتفرم معاملاتی فارکس در آلپاری به منظور انتخاب مناسبترین گزینه برای دسترسی به بازار های مالی اقدام نمایید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر آلپاری، متاتریدر آلپاری، آلپاری برای موبایل

برای آن که به مقاله ی بررسی پلتفرم آلپاری فارکس و مهم تر از آن متاتریدر آلپاری هدایت شوید، کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر آلپاری

 

نحوه حذف کابین شخصی آلپاری

در آخر در صورتی که قصد حذف اکانت آلپاری خود را دارید باید گفت که این کار از طریق کابین آلپاری امکان پذیر نمیباشد و به این منظور تنها میبایست با پشتیبانی فارسی آلپاری و یا از طریق نماینده بروکر آلپاری در ایران ارتباط برقرار نموده و درخواست حذف کابین شخصی آلپاری خود را ثبت نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت راهنمایی در جهت حذف کابین شخصی آلپاری از طریق تیم پشتیبانی فارسی زبان آلپاری با تاپ بروکر ایران در تماس باشید.

آموزش کار با بروکر آلپاری itfxb support telegram icon mki

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

همانطور که در این مقاله نیز با ویژگی ها و نحوه ی کار و امکانات کابین شخصی آلپاری آشنا شدیم. حال میتوان از تمام قابلیت ها با تسلط بیشتری برای معامله استفاده نمایید، بطور کلی کابین شخصی آلپاری ورود به فارکس را برای هر سطح از معامله گران تسهیل مینماید.

کابین شخصی آلپاری در طول سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده اما همچنان از قالب سنتی خود بهره میبرد، به همین دلیل کاربران قدیمی این بروکر به ویژگی های آن اشراف کامل دارند. اما برای معامله گران جدید سایت آلپاری  بخصوص در مقایسه با سایت بروکر لایت فارکس و آمارکتس مقداری پیچیده و قدیمی بنظر آید که در مقابل ویژگی های متعدد الپاری به عنوان یکی از بهترین بروکر های فارکس در ایران، میتوان از آن چشم پوشی نمود.

سوالات متداول

 • امکانات کابین شخصی آلپاری چیست؟

  پس از افتتاح حساب در آلپاری و اقدام جهت وارد شدن به کابین شخصی آلپاری معامله گران قادر خواهند بود تا نسبت به واریز و برداشت آلپاری، سرمایه گذاری در سبد حساب پم و دریافت بونوس و کش بک از آلپاری اقدام نمایند که به تمامی آن ها را در مقاله بررسی بروکر آلپاری اشاره نموده ایم.

  🔥ثبت نام در بروکر الپاری

 • چگونه کابین شخصی آلپاری را حذف کنیم؟

  برای حذف حساب تجاری در آلپاری و حذف کابین شخصی میبایست با نماینده بروکر آلپاری در ایران و یا پشتیبانی تاپ بروکر ایران از طریق واتس اپ و تلگرام در ارتباط بوده و درخواست حذف حساب آلپاری خود را ارسال نمایید.

  ℹ️پشتیبانی آلپاری در تلگرام

 • کد کابین الپاری کجاست؟

  کد مای الپاری یا شماره کابین شخصی آلپاری عدد اختصاصی است که در بالا سمت راست کابین قرار گرفته شده و با استفاده از آن میتوان نسبت به ورود به کابین شخصی alpari از آن استفاده نمایند.

نظرات (6)
محسن
30/11/2023 17:01

سلام برای وارد شدن به کابین شخصی آلپاری حتما باید از شماره کابین استفاده کرد؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
30/11/2023 17:02

خیر، برای ورود به کابین آلپاری میتوانید از آدرس ایمیل و یا شماره تلفن همراه خود که در زمان ثبت نام در آلپاری از آن استفاده نموده اید، استفاده نمایید.

علی
30/11/2023 16:41

برای ورود به کابین شخصی آلپاری میشه از ایمیل یا موبایل استفاده کرد؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
30/11/2023 17:02

بله، استفاده از شماره کابین شخصی آلپاری برای ورود به آلپاری تنها یکی از روش های در نظر گرفته شده میباشد.

سمیرا
29/06/2023 11:37

سلام میشه بگید شماره کابین شخصی آلپاری کجاست که باهاش میتونم تو صفحه اول برای ورود به کابین شخصی آلپاری باهاش وارد بشم؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
29/06/2023 11:40

با سلام
پس از ثبت نام در الپاری و ورود به کابین شخصی شماره کابین آلپاری را میتوانید در بالای صفحه در بالای اسمم کاربری خود مشاهده نموده و از آن برای ورود به آلپاری استفاده نمایید.
ورود به کابین شخصی آلپاری

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس