✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری – مزایای بروکر آلپاری چیست؟

13:42 31/03/2024 -

✅مزایا و معایب الپاری چیست؟ – بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری

بروکر آلپاری یکی از بهترین بروکر های فارکس در ایران بحساب می آید. مزایای بروکر آلپاری بخصوص برای کاربران ایرانی سبب شده تا بسیاری از معامله گران ثبت نام در آلپاری را فارغ از معایب بروکر آلپاری که در برخی مراجع به آن اشاره شده انتخاب نمایند.

در این مقاله اما قصد داریم تا مفصلا به بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری بپردازیم. زیرا تنها با دانستن و البته مقایسه «مزایای آلپاری» در مقابل «معایب آلپاری» است که کاربران میتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند. جهت بررسی مزایا و معایب آلپاری با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

مزایا و معایب بروکر آلپاری، مزایا و معایب الپاری، مزایای بروکر آلپاری، معایب بروکر آلپاری

پیش از توضیح مزایا و معایب بروکر آلپاری در جدول زیر نگاهی مختصر به تعدادی از مزایا و معایب آلپاری خواهیم داشت:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
💰برداشت ریالی ✅ دارد
⚡حساب ECN ✅ دارد
💱حداقل اسپرد از 0 پیپ (شناور)
🗣️پشتیبانی فارسی ✅ دارد

 

مزایا و معایب بروکر آلپاری

همانطور که اشاره داشتیم بروکر معتبر آلپاری توانسته در بیش از 2 دهه از فعالیت خود در ایران (که از اصلی ترین مزایای آلپاری بحساب می آید!) توجه و اعتماد معامله گران را به خود جلب نماید.

اگر همچنان هیچ بروکر در فارکس بی عیب نیست! به همین دلیل نیز میبایست در کنار متعدد مزایای بروکر آلپاری به تعدادی از معایب بروکر آلپاری نیز برای بررسی دقیق درباره ی “مزایا و معایب آلپاری” بپردازیم.

در ادامه قصد داریم تا با هم بر اساس نظرات درباره بروکر الپاری از سوی کاربران ایرانی با مزایا و معایب بروکر آلپاری آشنا شویم:

افتتاح حساب در آلپاری

 

جدول کامل مزایا و معایب آلپاری

پیش از پرداختن به مزایای آلپاری و البته معایب آن، در قالب جدول زیر به تعدادی از مزایا و معایب بروکر آلپاری بصورت خلاصه اشاره داشته ایم:

جدول مزایا و معایب بروکر آلپاری
مزایای بروکر آلپاری معایب بروکر آلپاری
✅ پشتیبانی قوی فارسی زبان آلپاری ❌رگوله آفشور و عدم ارائه رگوله اروپایی
✅واریز برداشت ریالی الپاری ❌قطع شدن سرور های پلتفرم های آلپاری
✅افتتاح حساب تنها با 1 دلار ❌احتمال وقوع اسپیلیج در نوسانات شدید بازار
✅ارزها و نماد های معاملاتی متعدد در آلپاری ❌اسپرد بالا در برخی از نماد ها
✅ارائه بونوس ثبت نام ❌پلتفرم ضعیف باینری آپشن در آلپاری

 

✅مزایای بروکر آلپاری

همانطور که در بخش ابتدایی مزایا و معایب بروکر آلپاری اشاره شد، تعدد مزایای بروکر آلپاری برای کاربران دلیل اصلی محبوبیت و اعتبار بخشی به این بروکر بحساب می آید.

در ادامه بصورت مفصلا به بررسی مزایای بروکر آلپاری خواهیم پرداخت اما پیش از آن مختصری به برخی از آن ها نیز اشاره داشته ایم:

 • پشتیبانی قوی فارسی زبان در پلتفرم های مختلف [تلگرام، سایت و تلفنی]؛
 • دسترسی به طیف گسترده ای از ارزها و نماد های معاملاتی؛
 • کمیسیون پایین در حساب ECN pro آلپاری؛
 • قابلیت اتصال تریدینگ ویو به متاتریدر؛
 • واریز و برداشت ریالی آلپاری؛
 • حساب های معاملاتی متنوع؛
 • افتتاح حساب فارکس در آلپاری با تنها 1 دلار؛
 • کش بک یا ریبیت در معاملات؛
 • دارای پلتفرم مولتی ترمینال؛
 • حساب های سرمایه گذاری پم (pamm) و کپی ترید؛
 • تنوع اسپرد و کمیسیون در انواع حساب ها؛
 • امکان انجام معاملات باینری آپشن؛
 • تنوع پلتفرم های معاملاتی [متاتریدر 4 و 5، وب تریدر]؛
 • ارائه حساب اسلامی.

 

پشتیبانی فارسی آلپاری

یکی از مزایای بروکر آلپاری، پشتیبانی آنلاین آلپاری است که همیشه در دسترس معامله گران می باشد. شما از می توانید طریق پشتیبانی آلپاری در تلگرام، در وب سایت آلپاری، به صورت ایمیل و تلفنی با پشتیبانی فارسی آلپاری ارتباط برقرار کنید.

رفع مشکل اتصال به بروکر آلپاری در متاتریدر ، رفع مشکل ورود به سایت بروکر آلپاری ، تماس با پشتیبانی آلپاری فارسی
جهت مطالعه بیشتر درباره ی روش های ارتباط با پشتیبانی آلپاری فارسی کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

کمیسیون حساب ecn آلپاری

می توان از بزرگترین مزایای آلپاری، از کمیسیون پایین این بروکر نام برد که در حساب ECN pro تنها 1.6 دلار به ازای هر لات (100,000) می باشد، در صورتی که کمیسیون فارکس در بین بزرگترین بروکر های فارکس بین[ 7 تا 10 دلار در هر لات] است. همین ویؤگی در مورد بروکر آلپاری، آن را به یکی از بهترین بروکر برای اسکالپ تبدیل می کند!

 

قابلیت اتصال بروکر آلپاری به تریدینگ ویو

تریدینگ ویو به یکی از محبوب ترین پلتفرم ها بین تریدر ها تبدیل شده است. از این رو اتصال تریدینگ ویو به آلپاری و ترید کردن به صورت مستقیم از درون پلتفرم تریدینگ ویو از یکی از مزایای آلپاری است که در بسیاری از بروکر ها موجود نمی باشد.

اتصال آلپاری به تریدینگ ویو، نحوه اتصال بروکر آلپاری به تریدینگ ویو، اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو

جهت دریافت آموزش اتصال بروکر آلپاری به تریدینگ ویو به مقاله زیر مراجعه کنید.

 اتصال بروکر آلپاری به تریدینگ ویو

 

پلتفرم مولتی ترمینال در آلپاری

از دیگر مزایای آلپاری که برای معامله گران قابل ذکر میباشد، اضافه شدن پلتفرم جذاب مولتی ترمینال در لیست پلتفرم های معاملاتی است. معامله گران با استفاده از مولتی ترمینال آلپاری می توانند به طور هم زمان بر روی چندین حساب تجاری معامله باز کنند و معاملات خود را در یک پلتفرم مدیریت نمایند.

 

تنوع حساب های معاملاتی آلپاری

یکی دیگر از مزایای بروکر آلپاری حساب های معاملاتی تجاری و غیر تجاری جذابی را برای معامله گران خود ارائه داده است. به طور کلی بروکر آلپاری 4 حساب تجاری اصلی، با نام های استاندارد (Standard)، نانو (nano)، ای سی ان (ECN) و پرو ای سی ان (PRO ECN) ارائه می دهد.

انواع حساب آلپاری، حساب آلپاری چیست، انواع حساب معاملاتی آلپاری، انواع حساب فارکس آلپاری
برای آشنایی بیشتر با انواع حساب های بروکر آلپاری کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

 

❌معایب بروکر آلپاری

حال که با مزایای بروکر آلپاری اشنا شدیم نوبت به بررسی معایب آلپاری برای تکمیل بررسی “مزایا و معایب بروکر آلپاری” رسیده است. در این بخش نیز ابتدا مختصر اشاره ای به معایب بروکر آلپاری خواهیم داشت:

 • رگوله آفشور و عدم ارائه رگوله اروپایی؛
 • قطع شدن سرور در پلتفرم های آلپاری؛
 • پلتفرم ضعیف باینری آپشن؛
 • عدم ارائه جوایز و مسابقات برای معامله گران؛
 • اسپرد بالا در برخی از نماد ها؛
 • وجود اسپیلیج در نوسانات شدید بازار.

 

نداشتن رگوله معتبر جهانی

رگوله بروکر آلپاری یکی از مواردی است که بسیار مورد بررسی قرار میگیرد. اما معامله گران از این اصل که رگولاتوری های معتبر از کاربران ایرانی پشتیبانی نمی نمایند، غافل میباشند!

بنابر این با علم بر این موضوع میتوان عدم ارائه رگولاتوری معتبر فارکس برای کاربران ایرانی از سوی بروکر را تنها محدودیت های ایرانیان دانست که تاثیری بر اعتبار بروکر آلپاری نخواهد داشت.

زیرا این موضوع بعنوان معایب آلپاری، به واسطه ی عملکرد طولانی مدت آن با ایرانیان با توجه به مزایای بروکر آلپاری قابل چشمپوشی خواهد بود. البته در پاسخ به سوالاتی نظیر “آلپاری معتبر است؟” در مقاله ای مفصلا پرداخته شده است.

آیا آلپاری کلاهبرداری است؟، کلاهبرداری بروکر آلپاری، بروکر آلپاری فارکس کلاهبرداری
جهت بررسی اعتبار بروکر آلپاری و موارد مربوط به شایعه کلاهبرداری بروکر آلپاری به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

 

بالا بودن حداقل سرمایه افتتاح حساب ECN

حساب ecn آلپاری به دلیل سرعت بالا و اسپرد پایین تر، انتخاب اول برای تریدر های حرفه ای و یا اسکالپر ها است. اما می توان گفت در تمام بروکر ها حساب های ECN به حداقل سرمایه بالاتری برای افتتاح حساب نیاز دارند و این موضوع در بروکر آلپاری نیز از این قاعده مستثنا نیست.

حداقل واریز برای حساب استاندارد آلپاری تنها 20 دلار می باشد در صورتی که این مبلغ برای حساب ای سی ان آلپاری 300 دلار است. این موضوع یکی از معدود موارد ذکر شده در معایب آلپاری از سوی کاربران بحساب می آید.

حساب pro ecn آلپاری ، حساب ecn آلپاری چیست؟ ، ویژگی های حساب ECN و پرو ecn آلپاری

برای مطالعه و آشنایی بیشتر با حساب ecn و pro ecn در بروکر آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب پرو ای سی ان آلپاری

 

بالا بودن اسپرد در آلپاری

کمترین اسپرد آلپاری از 0 پیپ در نظر گرفته شده است. اما این میزان اسپرد بروکر آلپاری بسته به حساب های معاملاتی و البته نماد ها متفاوت است.

اگر چه آلپاری سعی داشته تا با ارائه نمودن حساب های مختلف اسپرد در معاملات فارکس را کاهش دهد، اما تعدادی از معامله گران در نظرات درباره بروکر آلپاری از این موضوع بعنوان یکی از معایب بروکر آلپاری یاد نمودند!

 

بروز اسلیپیج آلپاری

لغزش یا اسلیپیج در معاملات فارکس از مواردی است که خواه یا ناخواه رخ میدهد. اگر چه تعدادی از معامله گران از اسلیپیج آلپاری بعنوان «معایب بروکر آلپاری» یاد کردند، اما بروکر برای جلوگیری از اسلیپیج حساب های استاندارد را ارائه داده تا کمتر تحت تاثیر نوسانات باشد.

به هر صورت بروز اسلیپیج آلپاری امری طبیعی بخصوص در حساب های ای سی ان آلپاری به دلیل حجم بالا و نوسانات بازار فارکس است. اما لازم دانستیم تا در مقاله ی مزایا و معایب بروکر آلپاری به آن اشاره داشته باشیم.

 

آیا بروکر آلپاری برای ایرانیان مناسب است؟

یکی از دغدغه های معامله گران بازار فارکس، انتخاب بهترین بروکر فارکس برای معاملات با توجه به خدمات ویژه و البته مزایا و معایب آن است. همانطور که در این مقاله با مزایا و معایب بروکر آلپاری آشنا شدیم حال میتوانیم با درک بهتری به این سوال پاسخ دهیم.

بصورت کلی بروکر آلپاری با ارائه ویژگی های مناسب کاربران ایرانی توانسته وزنه ی ترازو را به سمت مزایای بروکر آلپاری سنگین تر نماید. همچنین بروکر آلپاری نظرات کاربران را در خدمات رسانی خود لحاظ نموده که سبب شده تا کاربران از معایب آلپاری چشم پوشی نمایند!

بصورت کلی معامله گران میبایست برای انتخاب بروکر، مزایا و معایب آلپاری را بسته به شرایط خود بررسی نمایند، اما بصورت کلی بروکر معتبر آلپاری از جمله «بهترین بروکر های فارکس در ایران» بحساب می آید.

آموزش ثبت نام در آلپاری

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله تلاش داشتیم تا با بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری در انتخاب بروکر آلپاری به عنوان یکی از بهترین بروکر های فارکس در ایران به معامله گران یاری برسانیم. بصورت کلی بروکر آلپاری با ارائه خدمات گسترده توانسته اعتبار خوبی بین ایرانیان کسب کند و به یکی از بروکر های محبوب بین ایرانیان تبدیل شود.

با مقایسه مزایا و معایب الپاری می توانیم نتیجه بگیریم که مزایای آلپاری مانند، پشتیبانی فارسی آلپاری، واریز و برداشت ریالی آلپاری و سابقه طولانی مدت این بروکر در بازار ایران به معایب بروکر آلپاری سنگینی کرده و بروکر معتبر آلپاری را به یکی از «بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان» تبدیل نموده است.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
💲نماد dxy در آلپاری چیست؟ - آموزش نماد شاخص دلار در آلپاری
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز