🆚مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور – آلپاری یا ویندزور

09:26 21/03/2024 -

🆚مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور – ویندزور یا آلپاری کدام بهتر است؟

انتخاب از میان بهترین بروکر های فارکس یکی از چالش های اساسی کاربران است. بروکر آلپاری یا ویندزور بعنوان قدیمی ترین بروکر ها فرصت مناسبی را در اختیار معامله گران برای ثبت نام در فارکس فراهم می نمایند.

در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به “مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور” بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که با این سوال “ویندزور یا آلپاری؛ کدام بهتر است؟“مواجه میباشید، تا انتها تاپ بروکر ایران را همراهی نمایید.

مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور، آلپاری یا ویندزور، ویندزور یا آلپاری، آلپاری ویندوز

 

آشنایی با بروکر آلپاری و ویندزور

پیش ازپرداختن به مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور میبایست مقداری با هر یک از بروکر ها آشنا شویم. از نظر معامله گران بازار های مالی 4 ویژگی مهمی که یک بروکر مناسب باید داشته باشد تا آن را به عنوان یک کارگزاری خوب و قابل اعتماد دانست شامل رگوله معتبر، اسپرد کم، حساب های معاملاتی متنوع و نحوه واریز و برداشت ریالی برای ایرانی ها است.

اگر شما معامله گری هستید که در ایران ترید می کنید فارغ از انتخاب میان ویندزور یا آلپاری، باید به رگوله بروکر خود اهمیت بدهید، چرا که خیلی از کارگزاری  ها به واسطه تحریم هایی که ایجاد می شود همکاری خود را با ایرانی ها قطع می کنند.

خوشبختانه بروکر آلپاری و ویندزور هر دو دارای رگوله معتبر از سوی نهاد های بین المللی FSC ، CySec  و … هستند. علاوه بر این، هر دو بروکر از زبان فارسی پشتیبانی می کنند که خود عامل جذب بسیاری از کاربران ایرانی است.

 

معرفی بروکر آلپاری

بروکر آلپاری توسط آقای آندری داشین سال 1998 در کشور روسیه تاسیس شد، از آن زمان تا کنون دست خوش تغییرات قابل توجهی شده است که هر کدام را بررسی می کنیم.

کارگزاری آلپاری در سال 2004 موفق به کسب رگوله معتبر FCA  از سوی سازمان بین المللی انگلستان شد و در سال 2006 از شعبه آمریکا توانست رگوله NFA را دریافت کند. علاوه بر این، در سال 2010 موفق به کسب رگوله CySec از سمت سازمان نظارتی قبرس شد.

آموزش کامل بروکر آلپاری، بررسی بروکر آلپاری، کارگزاری آلپاری فارکس، بروکر Alpari

جهت مطالعه بیشتر درباره بروکر آلپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بروکر آلپاری

 

مشخصات و ویژگی های بروکر آلپاری

بروکر آلپاری نه تنها از زبان فارسی بلکه از 7 زبان دنیا پشتیبانی می کند و همین عامل باعث شده، معامله گران در سرتا سر جهان با این نام آشنا باشند. برخی دیگر از ویژگی های بروکر آلپاری عبارت است از:

 • پشتیبانی از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4، 5 و Webtrader ؛
 • امکان معامله در API برای کاربران فراهم می باشد؛
 • اسپرد در حساب های معاملاتی از 0.2 پیپ آغاز می شود؛
 • کمترین میزان واریز برای افتتاح حساب $1 است؛
 • هنگام افتتاح حساب برای کاربران خود بونوس در نظر گرفته است؛
 • امکان واریز و برداشت ریالی برای ایرانی ها فراهم می باشد؛
 • دارای 4 نوع حساب معاملاتی است.

افتتاح حساب در آلپاری

مزایا و معایب بروکر آلپاری

اکثراً بروکر هایی که در بازار مالی فارکس فعالیت می کنند، دارای مزایا و معایبی هستند که با مقایسه هر کدام از آن ها دیدگاه شما برای انتخاب یک کارگزاری مناسب باز می شود. در اینجا به بررسی برخی از مزایا و معایب بروکر آلپاری می پردازیم:

✅مزایای بروکر آلپاری
 • ✅دارای حساب PAMM می باشد؛
 • ✅حساب اسلامی دارد؛
 • ✅ریبیت یا کش بک دارد؛
 • ✅داری رگوله معتبر است؛
 • ✅پشتیبانی 24 ساعت در طول هفته دارد؛
 • ✅پشتیبانی فارسی زبان دارد.

 

❌معایب بروکر آلپاری
 • ❌فاقد مجوز سطح یک جهانی است؛
 • ❌در سال 2015 ورشکستگی داشته است؛
 • ❌نیاز به فیلتر شکن دارد.

 

معرفی بروکر ویندزور

فارغ از تفاوت ها و آنکه ویندزور یا آلپاری کدام بهتر است، باید در نظر داشت که هر دو بروکر از قدیمی ترین بروکر های فارکس بحساب می آید. ویندزور بروکر می باشد که از سال 1988 تا کنون فعالیت دارد. ویندزور موفق به کسب رگوله های معتبر از سازمان های جهانی مانند [Cysec] و[IFSC] شده است.

با 36 سال سابقه کار در این بازار پر نوسان آن هم بدون حاشیه ویندزور توانسته برای خود کارنامه درخشانی بسازد و همین عامل باعث جذب کاربران بسیار زیادی شده است. البته مواردی مانند داشتن پشتیبانی فارسی زبان باعث شده که مخاطبان ایرانی بی شماری تمایل به کار با این مجموعه را داشته باشند.

مشخصات بروکر ویندزور ، حسابهای بروکر ویندزور ، بروکر ویندزور بررسی

با کلیک بروی لینک زیر میتوانید به مقاله ی “همه چیز درباره ی بروکر ویندزور” مراجعه نمایید.

بروکر ویندزور

 

ویژگی ها و مشخصات ویندزور

حال در زیر به برخی از ویژگی های بروکر ویندزور می پردازیم:

 1. دارای حساب معاملاتی پرایم و زیرو است؛
 2. بیش از 36 سال سابقه فعالیت در بازار مالی فارکس را دارد؛
 3. به عنوان یک کار گزاری خوش نام محسوب می شود؛
 4. هنگام افتتاح حساب بونوس و طرح های تشویقی برای کاربران خود در نظر می گیرد؛
 5. واریز و برداشت ریالی برای ایرانی ها دارد؛
 6. رگوله های معتبر از سازمان جهانی Cysec و IFSC دریافت کرده است؛
 7. پشتیبانی فارسی زبان دارد؛
 8. اسپرد مناسب است؛

افتتاح حساب بروکر ویندزور

مزایا و معایب بروکر ویندزور

بروکر ویندزور مانند سایر کارگزاری های به دلیل مزایا و شرایط که برای کاربران خود ایجاد کرده مورد توجه بسیاری از معامله گران قرار گرفته است:

✅مزایای بروکر ویندزور
 • ✅حداقل واریزی برای حساب های معاملاتی 100$ است؛
 • ✅ریبیت یا Cash back دارد؛
 • ✅دارای خدمات برای کاربران ایرانی است؛
 • ✅دارای حساب فاقد سوآپ است.

 

❌معایب بروکر ویندزور
 • ❌فقط پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 را دارد؛
 • ❌ارز های دیجیتال را ارائه نمی کند؛
 • ❌فاقد حساب سنتی است.

 

مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور

تاکنون مطالب مختلفی در ارتباط با این که «آلپاری یا ویندزور کدام بهتر است؟» خدمت شما عزیزان ارائه کرده ایم. ویندزور یا آلپاری کدام یک بروکر مناسب تری برای شروع کار است؟ در پاسخ به این سوال باید به شما عزیزان بگوییم، انتخاب بروکر جهت انجام ترید در بازار فارکس بستگی به نوع فعالیت و میزان سابقه شما در بازار های مالی دارد.

از آنجایی که بروکر ویندزور فاقد حساب سنتی است برای معامله گرانی که تازه پا به این عرصه گذاشته اند مناسب نیست، اما اگر مایل به فعالیت به صورت آزمایشی در این کارگزاری هستید می توانید از حساب دمو استفاده کنید.

در ادامه قصد داریم به مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور در ارتباط با رگوله، اسپرد و کمیسیون هر یک از این کار گزاری ها بپردازیم:

 

مقایسه رگوله در بروکر ویندزور یا آلپاری

آیا بروکر آلپاری و ویندزور قابل اعتماد هستند؟ قدمت یک کارگزاری عامل مهمی برای اعتماد کاربران محسوب می شود؛ بروکر آلپاری حدوداً 26 سال و کارگزاری ویندزور بیش از 36 سال است که در بازار مالی فارکس مشغول به فعالیت هستند.

بروکر Alpari دارای رگوله اصلی FINCOM و Mwali می باشد، همچنین دارای مجوز “Mwali International Services Authority” برای ایرانی ها است.

کارگزاری ویندزو دارای رگوله های معتبر از Cysec, JSC و IFSC می باشد، البته معامله گران ایرانی تحت مجوز FSASeychelles و IFSC فعالیت خود را بخاطر وجود تحریم ها انجام می دهند.

 

مقایسه اسپرد و کمیسیون در بروکر آلپاری و ویندزور

بروکر ها در ازای خدماتی که به مشتریان خود می دهند، مبلغی را به عنوان کارمزد هنگام واریز و برداشت، باز کردن سفارش جدید و… دریافت می کنند. در بروکر آلپاری یا ویندزور همانند سایر کارگزاری های که در بازار فارکس باید اسپرد و کمیسیون پرداخت کنید.

 

اسپرد و کمیسیون در آلپاری

بروکر آلپاری دارای چهار حساب معاملاتی مختلف می باشد، میزان کمیسیون در هر کدام به صورت ثابت و متغیر حساب می شود و اسپرد به قرار زیر است:

 • حساب ECN که در آن اسپرد شناور است و از 0.4 پیپ آغاز می شود؛
 • حساب Pro ECN که در آن اسپرد شناور است و از صفر پیپ آغاز می شود؛
 • حساب standard که در آن اسپرد شناور است و از 1.2 پیپ آغاز می شود؛
 • حساب Nano که در آن اسپرد شناور است و از 1.7 پیپ آغاز می شود؛
 • کمیسیون در حساب های مختلف آلپاری به صورت ثابت و متغیر می باشد، به طور کلی کمیسیون $16 در یک میلیون لات در برخی از حساب ها هنگام باز و بسته سفارش محاسبه می شود.

افتتاح حساب در آلپاری

 

اسپرد و کمیسیون در ویندزور

بروکر ویندزور تنها دارای دو حساب معاملاتی است که میزان اسپرد و کمیسیون در آن ها این گونه حساب می شود:

 • حساب معاملاتی پرایم که اسپرد در آن شناور و از 1.6 پیپ آغاز می شود؛
 • حساب معاملاتی زیرو که اسپرد در آن شناور و از صفر پیپ آغاز می شود؛
 • کمیسیون در بروکر ویندزور به صورت ثابت از $8 در لات محاسبه می شود.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

 

جدول مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور

حال که با ویژگی های مهم در انتخاب از میان آلپاری یا ویندزور آشنا شدیم. برای بررسی بیشتر در قالب جدول زیر به مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور پرداختیم:

جدول مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور
 نام بروکر
بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر ویندزور
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر آلپاری
🏦سال تاسیس 1998 1988
📉اسپرد شناور از صفر پیپ شناور از صفر پیپ
💰کمیسیون 8$ در لات 1.6$ در لات
📊حساب معاملاتی 2 نوع 4 نوع
💻پلتفرم معاملاتی فقط متاتریدر 4 و نسخه تحت وب متاتریدر 4، 5 و وب تریدر
💸حداقل واریزی 100$ 1$
⚖️لوریج 500/1 3000/1
✅خدمات به ایران ✅دارد ✅دارد
💵واریز و برداشت ریالی ✅دارد ✅دارد
🕋حساب اسلامی ✅دارد ✅دارد
📝لینک ثبت نام آموزش ثبت نام بروکر ویندزور آموزش ثبت نام در آلپاری

 

آلپاری یا ویندزور: کدام بروکر را انتخاب کنیم؟!

امیدواریم مطالب «مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور» که خدمت شما معامله گران ارائه کرده ایم، به شما کمک کرده باشد تا از میان ویندزور یا آلپاری، بروکر مناسب خود را انتخاب نمایید. به طور کلی انتخاب یک کارگزاری مناسب به سلیقه شخصی معامله گر، استراتژی معاملاتی و میزان سابقه فعالیت تریدر در بازار مالی فارکس ارتباط دارد.

بروکر آلپاری یا ویندزور هر دو به عنوان پر سابقه ترین کارگزاری های بازار فارکس محسوب می شوند، طی سال ها فعالیت خود فراز و نشیب های متفاوتی را در این بازار پر نوسان تجربه کرده اند، با این وجود همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهند.

بروکر ویندزور هر چند سیتم معاملاتی متاتریدر خود را ارتقاء نداده و تنها دارای 2 حساب معاملاتی است، اما به واسطه خوش نامی و پشتیبانی فارسی زبان توانسته جایگاه خوبی بین معامله گران ایرانی پیدا کند.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مطلب به مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور پرداختیم، هر دو به عنوان کارگزاری مناسب برای کاربران ایرانی حساب می شوند. چرا که با وجود تحریم ها همچنان به تریدر های فارسی زبان خدمات می دهند، علاوه بر این امکان واریز و برداشت ریالی از حساب هم برای آن ها فراهم کرده است.

اینکه کدام یک از بروکر های آلپاری یا ویندزور را انتخاب می کنید، کاملاً به میزان مهارت شما در بازار فارکس برمی گردد. چرا که برکر ویندزور برای معامله گران مبتدی فاقد حساب سنتی است و کمترین میزان افتتاح حساب $100 می باشد.

در مقابل بازار فارکس را تمامی معامله گرانی که تازه وارد ترید شده اند نام آلپاری را می شناسد، تنوع حساب معاملاتی و همچنین تنها با پرداخت $1 می توانید در این بروکر فعالیت کنید.

آیا شما هم “مقایسه بروکر آلپاری و ویندزور” را انجام داده اید؟ در کدام بروکر فعالیت می کنید؟ تجربیات خود را در ارتباط با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
💲نماد dxy در آلپاری چیست؟ - آموزش نماد شاخص دلار در آلپاری
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز