📊نحوه معامله در بروکر آمارکتس – متاتریدر آمارکتس

08:27 23/06/2023 -

📊آموزش کار با بروکر آمارکتس – معامله متاتریدر آمارکتس

همانطور که در مجموعه مقالات نقد و بررسی بروکر آمارکتس با ویژگی های این بروکر فارکس برای ایرانی ها آشنا شدیم ، دانستیم که نحوه معامله در فارکس آمارکتس با دانلود متاتریدر آمارکتس و اپلیکیشن آمارکتس امکان پذیر شده است .

در این مقاله قصد داریم بصورت مفصل به آموزش کار با بروکر آمارکتس در پلتفرم های معاملاتی این بروکر بپردازیم ، در صورتی که شما نیز از جمله معامله گرانی میباشید که به تازگی قصد معامله در آمارکتس را دارید دعوت می کنیم تا پایان این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

افتتاح حساب در آمارکتس

معامله متاتریدر آمارکتس ، نحوه معامله در بروکر آمارکتس آموزش کار با بروکر آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس پشتیبان واتس اپ
🪙اپلیکیشن آمارکتس ✅ دارد
🔥متاتریدر 4 ✅ دارد
💥متاتریدر 5 ✅ دارد
بررسی بروکر آمارکتس

 

نحوه معامله در متاتریدر آمارکتس

نحوه معامله در فارکس Amarkets از طریق متاتریدر آمارکتس بروی تلفن همراه و ویندوز همچنین بروی اپلیکیشن امارکتس که بصورت اختصاصی برای اندروید و IOS منتشر شده در اختیار معامله گران قرار گرفته است.

 

دانلود متاتریدر amarkets – دانلود برنامه amarkets

همانطور که اشاره داشتیم کاربران میتوانند پلتفرم آمارکتس مورد نظر خود را دانلود کرده و از طریق آن اقدام به اجرای معاملات خرید و فروش در آمارکتس نمایند ،به همین منظور در مقاله ای مجزا لینک دانلود برنامه amarkets را بهمراه نحوه نصب هر یک گرد آوری نموده ایم .

در صورتی که همچنان نسبت به دانلود متاتریدر 4 آمارکتس اقدام ننموده اید کافیست تا با کلیک بروی لینک زیر به مقاله ی مربوط به نحوه دانلود متاتریدر آمارکتس و نصب آن هدایت شده و پس از تکمیل مراحل به ادامه ی مطاله ی این مقاله بپردازید.

متاتریدر 4 آمارکتس ، دانلود امارکتس ، برنامه امارکتس

با کلیک بروی لینک زیر میتوانید به مقاله اختصاصی شامل نحوه نصب و لینک دانلود آمارکتس هدایت شوید.

دانلود پلتفرم امارکتس (بزودی) ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

آموزش معامله در آمارکتس

حال نوبت به آن رسیده تا به موضوع اصلی مقاله بپردازیم ، در این بخش نحوه معامله در آمارکتس را در قالب نسخه تحت وب متاتریدر آمارکتس بپردازیم که بدون نیاز به دانلود متاتریدر 5 آمارکتس امکان معامله تنها از طریق ورود به کابین آمارکتس را با همان امکانات و ویژگی ها فراهم میکند .

به این منظور میبایست ابتدا مراحل ثبت نام در بروکر آمارکتس را تکمیل نموده سپس اقدام به ورود به کابین شخصی خود نمایید.

معامله در آمارکتس itfxb197 amarkets how to trade irantopfxbrokers pic 02

در این بخش برای دسترسی به نسخه بدون دانلود متاتریدر آمارکتس میبایست گزینه ی WebTrader را در بالای صفحه انتخاب نمایید.

معامله در آمارکتس itfxb197 amarkets how to trade irantopfxbrokers pic 03

در مرحله ی بعد میبایست اطلاعات حساب آمارکتس خود را برای اتصال حساب معاملاتی به متاتریدر 4 آمارکتس وارد کرده و بروی تایید کلیک نمایید.

در این مرحله حساب شما با موفقیت متصل شده و از این پس میتوانید نسب به اجرای معاملات در نماد های معاملاتی آمارکتس اقدام نمایید .

 

معاملات بیت‌کوین در بروکر آمارکتس

یکی از ویژگی های اصلی در این بروکر فارکس ، امکان معاملات بیت‌کوین در بروکر آمارکتس است که در این مقاله فرصت را مناسب دانستیم تا نحوه معامله در آمارکتس را با معامله بیتکوین آموزش دهیم .

افتتاح حساب در آمارکتس

برای شروع ابتدا میبایست نماد رمز ارز در بروکر آمارکتس را اضافه نمایید که برای این کار کافیست تا مشابه تصویر زیر گزینه ی مشخص شده را انتخاب و نماد BTCUSD را جستجو و بروی آن کلیک نمایید.

معامله در آمارکتس itfxb197 amarkets how to trade irantopfxbrokers pic 04

در مرحله ی آخر کافیست تا بروی نماد بیتکوین در آمارکتس که حال در لیست قرار گرفته کلیک نموده و پس از وارد نمودن تنظیمات معامله بروی گزینه ی خرید با فروش بسته به استراتژی معاملاتی خود کلیک نمایید .معامله در آمارکتس itfxb197 amarkets how to trade irantopfxbrokers pic 05

همچنین میتوانید برای مطالعه ی بیشتر درباره بروکر امارکتس از طریق لینک به مقاله ی مربوط به این بروکر معتبر فارکس مراجعه نمایید.

معرفی و بررسی بروکر آمارکتس | AMarkets

جهت مطالعه و بررسی بیشتر نحوه ی معامله در بروکر آمارکتس و پلتفرم های معاملاتی آن  میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید .

بررسی بروکر آمارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

سوالات متداول

درج نظر