⚠️بررسی اعتبار و شایعه کلاهبرداری بروکر آمارکتس

07:45 20/04/2023 -

⚠️بررسی اعتبار بروکر آمارکتس – کلاهبرداری امارکتس

انتخاب معتبرترین و بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان از اولین قدم ها برای شروع سرمایه گذاری مطمئن در فارکس است ، به همین سبب تاپ بروکر ایران بطور تخصصی هر یک از بروکر ها را از لحاظ اعتبار بررسی نموده تا بهترین گزینه را در اختیار معامله گران فارکس ایرانی قرار دهد .

در این مقاله نیز در ادامه ی مقالات بررسی بروکر آمارکتس قصد داریم تا به اعتبار و رگولاتوری امارکتس پرداخته و احتمال کلاهبرداری بروکر آمارکتس در آینده را مورد برسی قرار دهیم.

افتتاح حساب در آمارکتس

کلاهبرداری امارکتس ، آمارکتس کلاهبرداری ، اعتبار بروکر آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس ❇️پیامرسان واتس اپ
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫گزارش کلاهبرداری ❌ ندارد
🧺احراز هویت برای ایرانیان ✅ دارد
🗣️پشتیبانی فارسی ✅ دارد
🚀بررسی بروکر آمارکتس

 

رگولاتوری های بروکر آمارکتس

همانطور که همواره به آن اشاره میکنیم به دلیل محدودیت های سازمان های رگولاتوری نسبت به ارائه خدمات به ایرانیان نمی توان انتظار رگوله های درجه 1 را داشت به همین سبب همواره سابقه فعالیت بروکر ها معیار بهتری برای بررسی اعتبار بروکر های فارکس در ایران میباشد .

از سوی دیگر اما بروکر آمارکتس علاوه بر اعتبار 14 ساله ی خود در ایران نظارت 2 سازمان را نیز بر فعالیت خود بهمراه دارد ، رگوله آمارکتس برای فعالیت های اروپایی شامل موارد زیر میباشد .

  • رگولاتوری معتبر FSA
  • عضویت در کمیسیون بازار مالی

 

مشکلات بروکر آمارکتس برای معامله گران

در سابقه ی عملکرد بروکر آمارکتس تا کنون هیچگونه گزارشی در مورد کلاهبرداری بروکر آمارکتس منتشر نشده است و میتوان آن را از جمله بروکر های معتبر فارکس دانست همچنین به واسطه ی رگولاتوری خود سرمایه ی معامله گران را تا 20 هزار یورو بیمه میکند .

از سوی دیگر شهرت آمارکتس در ایران باعث شده تا این بروکر نیز تمرکز ویژه ای برای معامله گران ایرانی خود در نظر گرفته که از جمله آن ها میتوان به پشتیبانی فارسی آمارکتس اشاره نمود که در صورت بروز مشکل میتوان از طریق ارتباط با پشتیبانی نسب به رفع آن اقدام نمود .

 آمارکتس و واریز و برداشت ریالی را نیز در نظر گرفته که به آن اختصاصا خواهیم پرداخت در صورتی که همچنان درمورد این بروکر اعتماد ندارید میتوانید پیش از ثبت نام قوانین بروکر amarkets را مطالعه سپس جهت افتتاح حساب در آمارکتس اقدام نمایید .

افتتاح حساب در آمارکتس

 

نظرات در مورد بروکر آمارکتس

معامله گران در بروکر آمارکتس از شرایط مناسبی برای ترید در فارکس بهره مند میباشند که برخی از آن ها عبارتند از  :

  • واریز و برداشت ریالی
  • بونوس معاملاتی
  • وبسایت و پشتیبانی فارسی
  • احراز هویت برای ایرانیان

به همین سبب نظرات بروکر آمارکتس از سوی معامله گران مثبت بوده است و تنها موردی که معامله گران برای بهبود معامله در این کارگزاری فارکس درخواست داشته ، امکان معامله با حساب cent آمارکتس است که کمبود آن به دلیل رقابت بروکر آلپاری یا آمارکتس به چشم میخورد .

 

آیا بروکر آمارکتس کلاهبرداری است؟

در آخر میبایست گفت خیر ، بروکر امارکتس را میتوان از جمله بهترین بروکر های فارکس ایرانیان بحساب می آید و عدم گزارش موردی درباره ی قانون شکنی از سال 2007 تا کنون از سوی کاربران گزارش نشده است که خود مهر تاییدی بر معتبر بودن این بروکر بوده و معامله گران میتوانند بدون درنگ نسبت به افتتاح حساب در آمارکتس اقدام نمایند .

معرفی و بررسی بروکر آمارکتس | AMarkets

برای مطالعه و آشنایی بیشتر با ویژگی ها و خدمات بروکر آمارکتس برای ایرانیان میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی همه چیز در باره ی آمارکتس مراجعه نمایید .

افتتاح حساب در آمارکتس بررسی بروکر آمارکتس

 

نماینده و پشتیبانی بروکر آمارکتس

همانطور که پیش تر اشاره نمودیم پشتیبانی amarkets به زبان فارسی 24 ساعته برای خدمت رسانی و رفع مشکلات احتمالی در کارگزاری آمارکتس آماده میباشند به همین سو در صورت بروز هر مشکل در واریز و برداشت از آمارکتس و یا در دیگر مراحل معامله میتوان از طریق لینک های زیر به پشتیبانی آمارکتس مراجعه نمایید .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با تیم پشتیبانی فارسی زبان آمارکتس میتوانید از طریق پیامرسان های زیر با تاپ بروکر ایران در تماس باشید .

پشتیبانی فارکس ، پشتیبانی فارسی کریپتوکارنسی ، پشتیبانی تاپ بروکر ایران پشتیبانی فارکس ، پشتیبانی فارسی کریپتوکارنسی ، پشتیبانی تاپ بروکر ایران

سوالات متداول

نظرات (2)
محسن پورصالحی
30/05/2023 15:40

به نظر بنده بروکر آمارکتس کلاه بردار است

پاسخ
محمد حسین حسینی
08/06/2023 07:17

با سلام
طبق بررسی های انجام شده تا کنون مواردی درباره ی کلاهبرداری بروکر آمارکتس از سوی کاربران گزارش نشده ، در صورتی که با مشکلی مواجه شدین میتوانید از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام با تیم پشتیبانی آمارکتس نسب به رفع آن اقدام نمایید .

درج نظر