⚠️آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟ – بررسی کلاهبرداری بروکر آمارکتس

07:45 20/04/2023 -

⚠️کلاهبرداری بروکر آمارکتس – بررسی اعتبار بروکر آمارکتس

بررسی اعتبار بروکر آمارکتس پیش از ثبت نام در این بروکر برای سرمایه گذاری مطمئن الزامی است. به همین دلیل نیز این سوال که “آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟” پس از کلاهبرداری آمارکتس تبدیل به یکی از پر تکرار ترین سوالات در رابطه با این بروکر فارکس شده است.

در این مقاله قصد داریم تا مفصلا با مباحث مربوط به اعتبار بروکر آمارکتس و آن که “آیا آمارکتس کلاهبرداری است؟ یا خیر!” بپردازیم. چنانچه شما نیز قصد بررسی بیشتر پیش از ثبت نام در یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان را داشته با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آمارکتس

کلاهبرداری امارکتس ، آمارکتس کلاهبرداری ، اعتبار بروکر آمارکتس

پیش از آن که به پاسخ “آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟” بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی مربوط به کلاهبرداری آمارکتس آورده شده است:

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️پشتیبان تلگرام
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰رگوله آمارکتس ✅ دارد (FSA)
💫سابقه کلاهبرداری آمارکتس ❌ ندارد
🧺اعتبار بروکر آمارکتس در میان ایرانیان ✅ دارد
🗣️پشتیبانی فارسی ✅ دارد

 

بررسی کلاهبرداری بروکر آمارکتس

همانطور که اشاره داشتیم بررسی کلاهبرداری آمارکتس از موارد ابتدایی پیش از یک سرمایه گذاری مطمئن بحساب می آید. اگر چه پاسخ به سوالاتیی نظیر “آیا آمارکتس کلاهبرداری است؟” نیاز به بررسی های متعددی دارد.

اگر چه پیش از بررسی اعتبار بروکر آمارکتس، میبایست گفت که بروکر امارکتس را میتوان از جمله بهترین بروکر های فارکس ایرانیان بحساب می آید. عدم گزارش موردی درباره ی قانون شکنی و یا کلاهبرداری امارکتس از سال 2007 مهر تاییدی بر اعتبار بروکر آمارکتس دارد که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

 

▶️ویدئو آیا آمارکتس کلاهبرداری است؟

 

آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟

یکی از عوامل مهم در بررسی کلاهبرداری امارکتس، توجه به اعتبار و سابقه ی بروکر در میان کاربران است. همانطور که اشاره شد عدم گزارش تخلفات در حدود 20 سال از فعالیت، اعتبار بروکر آمارکتس را در میان کاربران به میزان زیادی افزایش داده است.

از دیگر موارد قابل توجه رگوله بروکر آمارکتس است که در همانند تضمینی از سوی مراجع بین المللی بحساب می آید.

 

رگوله بروکر آمارکتس

همانطور که همواره به آن اشاره میکنیم به دلیل محدودیت های سازمان های رگولاتوری نسبت به ارائه خدمات به ایرانیان نمی توان انتظار رگوله های درجه 1 را داشت.

به همین سبب همواره سابقه فعالیت بروکر ها معیار بهتری برای بررسی اعتبار بروکر های فارکس و مواردی از جمله کلاهبرداری امارکتس میباشد.

از سوی دیگر اما بروکر آمارکتس علاوه بر اعتبار 20 ساله ی خود در ایران نظارت 2 سازمان را در اختیار داشته که اعتبار بروکر آمارکتس را دو چندان نموده است. رگوله آمارکتس برای فعالیت های اروپایی شامل موارد زیر میباشد:

  • رگوله سنت وینسنت گرنادین‌ها (FSA)
  • رگوله موهلی کومور (MISA)
  • رگوله کمیسیون مالی جزایر موریس (FSC)
  • عضویت در کمیسیون بازار مالی
رگوله بروکر امارکتس، رگوله آمارکتس، رگوله بروکر آمارکتس

برای مطالعه و اشنایی بیشتر با رگوله بروکر آمارکتس برای ایرانیان کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

رگوله بروکر آمارکتس

 

اعتبار بروکر آمارکتس

از دیگر روش های رایج جهت بررسی کلاهبرداری آمارکتس مراجعه به مراجع معتبر نظیر سایت تراست پایلوت (Trust Pilot) است. از طریق چنین سایت هایی به راحتی میتوان نظرات کاربران و موارد مشکوک به کلاهبرداری بروکر آمارکتس را بررسی نمود.

اگر چه نه تنها موردی درباره ی آنکه «آمارکتس کلاهبرداری است!» منتشر نشده، بلکه از میان 1500 رای این بروکر توانسته امتیاز [4/8 از 5] را بدست آورد.

کلاهبرداری بروکر آمارکتس، اعتبار بروکر آمارکتس، آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟، آمارکتس کلاهبرداری
بررسی اعتبار بروکر آمارکتس در تراست پایلوت

 

نظرات بروکر آمارکتس

حال که با اعتبار بروکر آمارکتس آشنا شدیم، میبایست با تجربه و نظرات بروکر آمارکتس از سوی معامله گران ایرانی نیز اشنا شویم. تجربه کاربران همراه از بهترین معیار ها برای بررسی کلاهبرداری بروکر آمارکتس و سایر بروکر ها بحساب می آید.

معامله گران در بروکر آمارکتس از شرایط مناسبی برای ترید در فارکس بهره مند میباشند که برخی از آن ها عبارتند از:

  • واریز و برداشت ریالی
  • بونوس معاملاتی
  • وبسایت و پشتیبانی فارسی
  • احراز هویت برای ایرانیان

به همین سبب نظرات بروکر آمارکتس از سوی معامله گران مثبت بوده است! تنها موردی که معامله گران برای بهبود معامله در این کارگزاری فارکس درخواست داشته، امکان معامله با حساب cent آمارکتس است. کمبود آن از جمله “معایب بروکر آمارکتس” در رقابت با بروکر آلپاری یا آمارکتس بحساب می آید.

 

مشکلات بروکر آمارکتس

در سابقه ی عملکرد بروکر آمارکتس تا کنون هیچگونه گزارشی در مورد کلاهبرداری بروکر آمارکتس منتشر نشده است و میتوان آن را از جمله بروکر های معتبر فارکس دانست. همچنین به واسطه ی رگولاتوری خود سرمایه ی معامله گران را تا 20 هزار یورو بیمه میکند.

از سوی دیگر شهرت آمارکتس در ایران باعث شده تا این بروکر نیز تمرکز ویژه ای برای معامله گران ایرانی خود در نظر گرفته که از جمله آن ها میتوان به پشتیبانی فارسی آمارکتس اشاره نمود. در صورت بروز مشکل میتوان از طریق ارتباط با پشتیبانی نسب به رفع آن اقدام نمود.

 آمارکتس و واریز و برداشت ریالی را نیز در نظر گرفته که به آن اختصاصا خواهیم پرداخت در صورتی که همچنان درمورد این بروکر اعتماد ندارید میتوانید پیش از ثبت نام قوانین بروکر amarkets را مطالعه سپس جهت افتتاح حساب در آمارکتس اقدام نمایید.

افتتاح حساب در آمارکتس

 

نماینده و پشتیبانی بروکر آمارکتس

همانطور که پیش تر اشاره نمودیم پشتیبانی amarkets به زبان فارسی 24 ساعته برای خدمت رسانی و رفع مشکلات احتمالی در کارگزاری آمارکتس آماده میباشند.

به همین سو در صورت بروز هر مشکل در واریز و برداشت از آمارکتس و یا در دیگر مراحل معامله میتوان از طریق لینک های زیر به پشتیبانی آمارکتس مراجعه نمایید .

ارتباط با پشتیبانی آمارکتس، تماس با پشتیبانی بروکر آمارکتس، پشتیبانی بروکر امارکتس فارسی در تلگرام

برای بررسی روش های تماس با پشتیبانی آمارکتس برای ایرانیان به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

پشتیبانی بروکر آمارکتس

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا مفصلا به موارد مربوط با کلاهبرداری بروکر آمارکتس اشنا شویم. همانطور که در طول مقاله به بررسی آن پرداختیم، میبایست در پاسخ به سوالاتی قبیل “آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟” و “آمارکتس کلاهبرداری است؟” پاسخ منفی داد.

زیرا این بروکر آمارکتس توانسته در کنار مزایا و ویژگی های خاص خود و به واسطه ی اعتبار بروکر آمارکتس به یکی از برترین و معتبر ترین بروکر های فارکس در ایران تبدیل شود!

سوالات متداول

نظرات (5)
tahahamedi
03/06/2024 15:22

کلاه بردار هست و من عکس و فیلم موجود هست

پاسخ
طاها
27/01/2024 19:58

میگن در مورد بروکر آمارکتس شایعاتی درباره کلاهبرداری وجود داره. ادم تعجب میکنه والا. اما سوالی که پیش میاد اینه که آیا واقعاً این بروکر از نظر رگولاتوری‌ها معتبره؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
17/05/2024 14:27

خیر، کلاهبرداری بروکر آمارکتس صحت نداشته و تا کنون نیز هیچ موردی از کلاهبرداری آمارکتس به ثبت نرسیده است.

محسن پورصالحی
30/05/2023 15:40

به نظر بنده بروکر آمارکتس کلاه بردار است

پاسخ
محمد حسین حسینی
08/06/2023 07:17

با سلام
طبق بررسی های انجام شده تا کنون مواردی درباره ی کلاهبرداری بروکر آمارکتس از سوی کاربران گزارش نشده ، در صورتی که با مشکلی مواجه شدین میتوانید از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام با تیم پشتیبانی آمارکتس نسب به رفع آن اقدام نمایید .

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات بروکر آمارکتس برای ایرانیان - بروکر آمارکتس خوبه؟
📜رگوله بروکر آمارکتس برای ایرانیان - رگوله آمارکتس چیست؟
💻آشنایی با وب تریدر امارکتس - آموزش وب تریدر امارکتس
☎️پشتیبانی بروکر آمارکتس برای ایرانیان - تماس با پشتیبانی آمارکتس
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟