⚠️آیا باینری آپشن کلاهبرداری است؟ – روش کلاهبرداری در باینری آپشن

11:40 26/07/2023 -

⚠️باینری آپشن کلاهبرداری یا معتبر؟ – موارد کلاهبرداری در باینری آپشن

“آیا گزینه های باینری کلاهبرداری است یا قانونی؟” بدون شک یکی از اولین سوال هاییست که معامله گران با آن مواجه خواهند شد. کلاهبرداری در باینری آپشن به دلیل تفاوت هایی که در مقایسه با بروکر های فارکس وجود دارد، احتمال بیشتری را در خود جای داده است.

به همین دلیل انتخاب بروکرهای باینری آپشن علاوه بر بررسی و کسب اطلاع از اعتبار این بازار و پیشگیری از احتمال کلاهبرداری با دانستن روش کلاهبرداری در باینری آپشن از نکات مهم پیش از سرمایه گذاری بحساب می آید. در این مقاله مفصل به آن پرداخته خواهد شد، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

باینری آپشن کلاهبرداری یا معتبر ؟ ، روش کلاهبرداری در باینری آپشن ، آیا باینری آپشن کلاهبرداری است؟

پیش از پرداختن به کلاهبرداری باینری آپشن، در جدول زیر  تعدادی از بروکر های معتبر در باینری آپشن آورده شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
کلاهبرداری باینری آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر Pocketoption
🚀بروکر پاکت آپشن
quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🚀بروکر کوتکس
کلاهبرداری باینری آپشن alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🚀بروکر آلپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

باینری آپشن چیست؟

پیش از آن که به این سوال “آیا باینری آپشن کلاهبرداری است؟” بپردازیم، لازم است تا مقداری با باینری اپشن آشنا شویم. بازار و معاملات باینری آپشن از جمله روش های سرمایه گذاری است که به سرعت بالا و سود های از پیش تعیین شده ی خود معروف است.

معاملات باینری آپشن به دلیل شرایط معامله در ان کمتر از سوی سازمان های رگولاتوری تایید شده اند. به همین دلیل نیز بارها مواردی مربوط به کلاهبرداری باینری آپشن مطرح میشود که البته کمتر صحت آن ها تایید میگردد!

آموزش باینری آپشن، معاملات باینری آپشن چیست، آموزش ترید باینری آپشن، آموزش کامل باینری آپشن

جهت مطالعه بیشتر درباره ی آموزش باینری آپشن و موارد مربوط به آن کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش باینری آپشن

 

▶️ویدئو بررسی کلاهبرداری باینری آپشن

به دلیل اهمیت بالا موارد مربوط به کلاهبرداری باینری آپشن لازم دانستیم تا علاوه بر این مقاله در قالب فایل ویدئویی به بررسی پاسخ این سوال که “آیا باینری آپشن کلاهبرداری است؟” مفصلا بپردازیم. برای مشاهده ویدئو بررسی کلاهبرداری باینری آپشن بروی تصویر کلیک نمایید.

 

چگونه کلاهبرداری باینری آپشن را شناسایی کنیم؟

شناسایی روش های کلاهبرداری در باینری آپشن را نمیتوان در چند جمله یا پاراگراف خلاصه نمود. به همین دلیل برای پاسخ این سوال و روش های کلاهبرداری در باینری آپشن به ترتیب به موارد پر اهمیت در این باره خواهیم پرداخت.

اما بطور کلی یکی از بهترین روش های شناسایی این بروکر ها مطالعه نظرات و امتیازات این بروکر ها در سایت های معتبر است! زیرا در اغلب موارد تجربه معامله گران دیگر میتواند کمک بسزایی در پیشگیری از ضرر در بازار های مالی نماید.

 

آیا باینری آپشن ها رگوله هستند؟ – رگولاتوری باینری آپشن

رگولاتوری باینری آپشن یا سازمان های نظارتی در این بازار بر خلاف بروکر های فارکس تنوع زیادی ندارد. دلیل آن پر ریسک بودن معاملات باینری آپشن و از سوی دیگر هزینه ی بالا برای دریافت این رگولاتوری ها یا به اصطلاح رگوله کردن بروکر است.

به همین دلیل نمیتوان رگولاتوری های باینری آپشن را معیار اصلی برای انتخاب معتبرترین بروکر باینری آپشن در نظر داشت. اما از برخی از سازمان های رگولاتوری بروکر های باینری آپشن که البته کمتر در میان بروکر ها مشاهده میشود، میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

  • کمیسیون معاملات آتی آمریکا (CFTC)
  • سازمان قانون گذاری بریتانیا (FCA)
  • کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC)

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشنافتتاح حساب پاکت آپشن

 

موارد کلاهبرداری در باینری آپشن

از عمده مواردی که از سوی معامله گران در موارد مربوط به کلاهبرداری بروکر های باینری آپشن مطرح شده است میتوان به عدم تایید درخواست های برداشت وجه، تغییر در کندل ها و یا کندل سازی اشاره نمود.

اما در کنار آن ها برخی از ویژگی های بروکر های باینری آپشن مانند ربات ها و سیگنال های معاملاتی نیز در برخی موارد با شکایاتی مواجه شده است. در برخی موارد حق با مشتری ها بوده و در برخی دیگر تنها عدم اطلاع کافی از «معامله در باینری آپشن» به ضرر در این بازار منجر شده است.

در ادامه به 2 از اصلی ترین موارد که در بروکر های معتبر نیز بعضا به آن ها اشاره شده خواهیم پرداخت:

 

آیا ربات های باینری آپشن کلاهبرداری هستند یا خیر؟

پیش از پرداختن به این موضوع باید در نظر داشت که چیزی تحت عنوان کسب درآمد تضمینی از باینری آپشن وجود ندارد و ابزار هایی نظیر ربات باینری آپشن یا معامله با سیگنال های با دقت بالا تنها میتوانند درصد خطا در معاملات را برای تریدر های کم تجربه کاهش دهند.

ربات باینری آپشن انواع مختلفی دارند که عموما به 2 دسته [ربات های رسمی] و [غیر رسمی (Third-party)] تقسیم میشوند؛ ربات های رسمی عموما از سوی بروکر ها در نظر گرفته شده است که از بهترین آن ها میتوان به «ربات پاکت آپشن» و «ربات بروکر دریو» اشاره نمود.

“ربات های غیر رسمی باینری آپشن” نیز به آن هایی گفته میشود که توسعه دهندگان خارجی آن ها را طراحی کرده و بر اساس شرایط معاملاتی یک بروکر معتبر آن ها را تست نموده اند که عموما در این موارد میبایست دقت بالای در انتخاب آن ها بخرج داد.

ربات تریدر باینری آپشن، دانلود رایگان ربات معامله گر باینری آپشن، بهترین ربات خودکار باینری آپشن

برای مطالعه بیشتر و بررسی ربات های تریدر باینری اپشن کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

ربات تریدر باینری آپشن

 

آیا سیگنال های باینری آپشن کلاهبرداری هستند یا خیر؟

یکی دیگر از موارد بحث برانگیز برای موارد مربوط به کلاهبرداری در باینری آپشن در رابطه با سیگنال های معاملاتی باینری آپشن است. این موارد نیز مانند ربات ها تنها برای کاهش ضرر و افزایش دقت طراحی شده اند.

اگر چه اخیرا تعداد زیادی از کانال های سیگنال باینری آپشن در تلگرام و پلتفرم های دیگر سر برآورده اند. با پرداخت هزینه های کم و زیاد از چند دلار یا تومان این اعتماد را در میان معامله گران ایجاد کرده تا با پرداخت هزینه و اعتماد کامل با سیگنال ها به سود های چند صد دلاری رسیده و 100% تضمینی در معاملات خود موفق باشند.

همانطور که گفتیم هیچ چیز در باینری آپشن تضمینی نمیباشد، بنابر این کلاهبرداری با این روش ها تنها در کمین معامله گرانی میباشد که بدون تجربه و علم معاملاتی تنها به کپی سیگنال ها بپردازند. در مقابل اما اگر از این سیگنال ها بهمراه تحلیل بازار استفاده شود میتواند این میزان ریسک را نیز کاهش دهد.

سیگنال باینری آپشن، کانال سیگنال باینری آپشن، سیگنال رایگان باینری اپشن

از بهترین کانال سیگنال باینری آپشن میتوان به سیگنال رایگان پاکت آپشن اشاره نمود که از طریق لینک زیر میتوانید اطلاعات مربوط به آن را مطالعه نمایید.

سیگنال باینری آپشن

 

بروکرهای معتبر باینری آپشن کدامند؟

حال که با روش های کلاهبرداری و نکات مربوط به پشیگیری کلاهبرداری در باینری آپشن آشنا شدیم. نوبت به آن رسیده تا بطور مختصر بروکرهای باینری آپشن قابل اطمینان برای معامله گران در ایران را که تعداد آن ها زیاد هم نیست، مورد بررسی قرار دهیم.

بدون شک هر معامله گر در نظر داشته تا با سرمایه گذاری در بهترین بروکر باینری آپشن در ایران میزان ریسک را تنها به خود معاملات محدود کرده و دیگر خود را درگیر با مواردی نظیر کلاهبرداری و موارد مشابه آن ننماید.

در ادامه به بررسی اعتبار بروکر های باینری آپشن که در حال حاضر پذیرای معامله گران ایرانی میباشند، خواهیم پرداخت:

سیگنال سایت کوتکس ، دریافت سیگنال رایگان باینری آپشن کوتکس ، بروکر کوتکس Quotex

افتتاح حساب کوتکس

 

کلاهبرداری پاکت آپشن – آیا بروکر پاکت آپشن معتبر است؟

بروکر پاکت آپشن در ایران و جهان به عنوان یکی از بهترین بروکر های باینری آپشن شناخته میشود. با توجه به خدمات و ویژگی هایی که در پلتفرم پاکت آپشن در اختیار معامله گران قرار گرفته است به دور از انتظار نبود.

افتتاح حساب پاکت آپشن

اما در این جا تنها قصد داریم تا به اعتبار بروکر پاکت آپشن و آنکه “آیا سایت پاکت آپشن قابل اعتماد است؟” بپردازیم. تا کنون مورد رسمی درباره ی کلاهبرداری پاکت آپشن منتشر نشده است و کاربرانی که در این بروکر فعالیت میکنند عموما از خدمات آن راضی میباشند.

خدمات بروکر پاکت آپشن تحت نظارت سازمان نظارت بازار های مالی یا (IFMRRC) ارائه میشود [اگر چه جزء رگولاتوری های معتبر نیست!] اما میتواند حاشیه امنیت قابل قبولی را البته با توجه به تجربه معامله گران در طول چند سال فعالیت این بروکر، برای ایشان ایجاد نماید.

کلاهبرداری پاکت اپشن ، آیا پاکت آپشن معتبر است؟ ، pocketoption اسکم

برای مطالعه بیشتر درباره ی موارد کلاهبرداری پاکت اپشن و نظرات کاربران در باره ی این بروکر معتبر باینری آپشن، کافیست تا از طریق لینک به مقاله مربوط مراجعه نمایید.

کلاهبرداری پاکت آپشن

 

کلاهبرداری بروکر کوتکس – آیا بروکر کوتکس معتبر است؟

یکی دیگر از بروکر های باینری آپشن که به تازگی نیز فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته توجهات بسیاری را به سمت خود جلب نمایند. بروکر Quotex است که تا کنون نیز توانسته اعتبار خود را به مقدار چشمگیری افزایش دهد.

افتتاح حساب کوتکس

تا کنون موضوعی درباره ی کلاهبرداری بروکر کوتکس نیز منتشر نشده است. از سوی دیگر نیز تجربیات بیش از 5 هزار کاربر که نظرات خود را در سایت معتبر تراست پایلوت به اشتراک گذاشته اند، امتیاز 4/9 از 5 است که بر اعتبار بروکر باینری آپشن کوتکس می افزاید و آن را به یک رقیب جدی برای بروکر پاکت آپشن تبدیل میکند.

کلاهبرداری بروکر کوتکس ، اعتبار بروکر باینری آپشن کوتکس ، امنیت بروکر کوتکس ، باینری آپشن کوتکس

برای مطالعه بیشتر درباره ی احتمال کلاهبرداری بروکر کوتکس و خدمات پشتیبانی این بروکر میتوانید از طریق لینک به مقاله اختصاصی آن مراجعه نمایید.

کلاهبرداری کوتکس

 

کلاهبرداری Olymp trade – آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟

بروکر الیمپ ترید (Olymp Trade) با افتتاح حساب از تنها 10$ برای ایرانیان به دیگر گزینه های در دسترس برای معامله باینری در ایران اضافه شده است. بنابر این بررسی کلاهبرداری Olymp Trade نیز از موارد پر اهمیت برای تریدر ها بحساب می آید.

ثبت نام در الیمپ ترید

این موضوع که “الیمپ ترید کلاهبرداری است؟ یا یک بروکر باینری آپشن معتبر در ایران!” مبحثی است که به زوایای آن در مقاله ی اختصاصی در این باره پرداخته ایم. اما بصورت کلی باید گفت که «الیمپ ترید کلاهبرداری نیست!» اما در سرمایه گذاری در آن شرط احتیاط لازم است.

آیا بروکر باینری آپشن الیمپ ترید کلاهبرداری است؟، کلاهبرداری olymp trade، الیمپ ترید کلاهبرداری

جهت مطالعه بیشتر و اطلاع از اعتبار الیمپ ترید در ایران کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

کلاهبرداری الیمپ ترید

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بسیاری از معامله گران پیش از آغاز سرمایه گذاری به بررسی موارد مربوط به کلاهبرداری باینری آپشن می پردازند. در این مقاله نیز سعی داشته تا پاسخ های این سوال که “آیا باینری آپشن کلاهبرداری است؟ یا خیر” را در این مقاله گردآوری نماییم.

در قالب جمع بندی این مقاله اما میتوان گفت که «باینری آپشن کلاهبرداری نیست!» اما سرمایه گذاری در بروکر های باینری نامعتبر میتواند احتمال کلاهبرداری باینری آپشن را افزایش دهد.

سوالات متداول

نظرات (2)
Dara Kaviyani
13/12/2023 12:02

درود به شما
امیدوارم حالتون خوب باشه
اگه توی بروکرهای باینری آپشن، بروکری پیدا کردید که شبیه تریدینگ ویو ابزارهای رسم کاربردی داشته باشه. لطفا اونو توی سایتتون معرفی کنید.
با سپاس از شما

پاسخ
محمد حسین حسینی
18/12/2023 18:47

با سلام خدمت شما
سعی و تلاش ما گرداوری مطالب کاربردی برای مخاطبین تاپ بروکر ایران است. در سریع ترین زمان سعی خواهیم نمود تا در ادامه بررسی مطالب درخواستی شما را نیز به مقالات اضافه نماییم.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🎯آشنایی با مسابقات باینری آپشن - بهترین مسابقه باینری آپشن
📉معاملات باینری آپشن چیست؟ - انواع معاملات باینری آپشن
⭐سایت اصلی باینری آپشن چیست؟ - بهترین سایت باینری آپشن
📉چگونه در باینری آپشن موفق باشیم؟ - راز موفقیت در باینری آپشن
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5