💼 آموزش کپی تریدینگ در باینری آپشن – کپی ترید باینری آپشن چیست؟

10:41 21/12/2022 -

💼نحوه کپی ترید در باینری آپشن – بهترین کپی تریدر باینری آپشن

از جمله وجه های مشترک معاملات باینری آپشن و فارکس امکان استفاده از قابلیت کپی ترید در باینری آپشن است. این قابلیت به سرمایه گذاران و تریدر ها در آموزش باینری آپشن این امکان را داده تا بدون معامله به کسب درامد دلاری در باینری آپشن مشغول شوند.

در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر آن که به “کپی ترید در باینری آپشن چیست؟” خواهیم پرداخت، مواردی نظیر انواع بروکر های باینری با قابلیت کپی ترید و بهترین کپی تریدر باینری آپشن را نیز مورد بررسی قرار دهیم. در صورتی که از جمله معامله گرانی بوده که بدنبال بهبود ترید در باینری آپشن بوده دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

کپی ترید در باینری آپشن ،تجارت گزینه های دودویی ، بهترین بروکر های باینری آپشن برای ایرانیان

در جدول زیر به تعدادی از گزینه های  بروکر های باینری آپشن برای کپی ترید در باینری آپشن اشاره شده است:

نام بروکر سوشیال ترید / کپی ترید
 کپی ترید irtfxb pocketoption icon png
بروکر Pocketoption
🚀بروکر پاکت آپشن
کپی ترید irtfxb expert icon png
بروکر ExpertOption
🚀بروکر اکسپرت آپشن
بررسی بروکر الیمپ ترید، الیمپ ترید ایران، olymp trade فارسی
بروکر OlympTrade
🚀بروکر الیمپ ترید
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🚀بروکر باینری آپشن آلپاری
کپی ترید irtfxb deriv icon png
بروکر Deriv
🚀بروکر دریو
quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🚀بروکر کوتکس
کپی ترید irtfxb iqoption icon png
بروکر IqOption
🚀بروکر آی کیو آپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

کپی ترید در باینری آپشن چیست؟

معاملات کپی باینری آپشن همانطور که از نام آن مشخص است، بر اساس کپی یا تکرار معاملات تریدر های باینری آپشن انجام میگیرد. کپی ترید در باینری آپشن این فرصت را در اختیار معامله با هر سطح از تجربه قرار داده تا بدون نیاز به معامله بر اساس استراتژی های باینری آپشن معامله گران حرفه ای کسب درامد داشته باشند.

کپی تریدینگ در باینری اپشن [Copy Trading] بسته به پلتفرم های ارائه شده از سوی بروکر های باینری آپشن قابلیت های متنوعی را در اختیار تریدر ها قرار میدهد. به همین دلیل انتخاب بهترین بروکر کپی ترید در باینری آپشن موضوع پر اهمیتی بحساب می آید.

 

آموزش باینری آپشن

پیش از آن که به ادامه مقاله و آشنایی بیشتر با مبحث کپی ترید در باینری آپشن بپردازیم، معامله گران میبایست آشنایی کلی نسبت به معامله باینری آپشن (معاملات دودویی) داشته باشند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به آموزش باینری آپشن مراجعه کرده و پس از آن به مطالعه ادامه مقاله بپردازید

آموزش باینری آپشن، معاملات باینری آپشن چیست، آموزش ترید باینری آپشن، آموزش کامل باینری آپشن

جهت آشنایی با آنکه «باینری آپشن چیست؟» و آموزش مربوط به این نوع از معامله در بازار های مالی کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش باینری آپشن

 

▶️ویدئو آموزش کپی ترید در باینری آپشن

 

مزایا و معایب کپی ترید در باینری آپشن

همواره هر فعالیتی مخصوصا در بازار های مالی همراه با مزایا و معایبی همراه است که کپی تریدینگ در باینری آپشن نیز از آن مستثنا نیست. در این جا برخی از اصلی ترین مزایا و معایب معاملات کپی در گزینه های دودویی را با هم و البته بطور مختصر مورد بررسی قرار خواهیم کرد.

مزایای کپی تریدینگ باینری آپشن

  • یک راه اسان موفقیت در باینری آپشن
  • کاهش نسبت ریسک به ضرر در معاملات باینری آپشن
  • معامله بدون نیاز به تحلیل باینری آپشن

 

❌معایب کپی تریدینگ باینری آپشن

  • ریسک از دست رفتن سرمایه گذاری
  • عدم ارائه پلتفرم کپی ترید در باینری آپشن در تمام بروکر ها
  • امکان کپی ترید در باینری آپشن در ازای مبلغی بعنوان کارمزد

 

انواع کپی تریدینگ در باینری آپشن

همانطور که اشاره داشتیم، کپی ترید در باینری آپشن بسته به بروکر انتخابی بستگی دارد. این قابلیت در برخی بروکر ها با همان عنوان کپی ترید و در برخی تحت عنوان سوشال ترید (Social Trading) ارائه میشود. اما دیگر بروکر ها که سیستمی تحت عنوان کپی ترید در باینری آپشن نداشته سرویس های دیگری نظیر سیگنال باینری آپشن و یا ربات باینری را در اختیار معامله گران قرار میدهند.

در ادامه به طور خلاصه به انواع کپی ترید در باینری آپشن خواهیم پرداخت. همچنین با کلیک بروی لینک مقاله ی مربوط قادر به مطالعه بیشتر در باره ی هریک از آن ها خواهید بود.

 

سوشال تریدینگ در باینری آپشن

 معاملات اجتماعی یا سوشال تریدینگ باینری آپشن از دیگر ابزار مرتبط با کپی تریدینگ در باینری آپشن است؛ با این تفاوت که در این روش همه چیز دست صاحبان حساب است. این ابزار بیشتر برای کسانیست که به دنبال آشنایی با بازار هستند، زیرا مشابه شبکه های اجتماعی تنها میتوان معاملات دیگر تریدر ها را نظارت کرد معاملات بصورت خودکار اجرا نخواهند شد.

یکی از مزایای سوشال تریدینگ امکان ارتباط با دیگر تریدر ها است که براحتی میتوانید درباره ی استراتژی های معاملاتی باینری آپشن و تحلیل های ایشان از طریق انجمن‌، چت زنده و دیگر قابلیت های ارائه شده در پلتفرم معاملات اجتماعی کسب اطلاع نمایید.

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشنافتتاح حساب پاکت آپشن

 

سیگنال باینری آپشن

سیگنال باینری آپشن را میتوان از بهترین گزینه های جایگزین کپی ترید در باینری آپشن دانست. به کمک سیگنال ها تریدر ها قادر بوده تا معاملات کپی ترید را (البته بطور دستی!) پس از هر بار انتشار آن ها در حساب خود اجرا نمایند. استفاده از سیگنال های باینری آپشن یکی از محبوب ترین گزینه ها در میان معامله گران تازه وارد و کم تجربه در بازار باینری آپشن بحساب می آید.

سیگنال باینری آپشن، کانال سیگنال باینری آپشن، سیگنال رایگان باینری اپشن

برای مطالعه بیشتر و دریافت سیگنال باینری آپشن کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

سیگنال باینری آپشن

 

ربات تریدر در باینری آپشن

همانطور که اشاره داشتیم، دسترسی به پلتفرم سوشیال ترید و کپی ترید در باینری آپشن در تمام بروکر ها امکان پذیر نمیباشد. به همین دلیل نیز تعدادی از بروکر های باینری آپشن قابلیتی را تحت عنوان «ربات باینری آپشن» که به وسیله ی تریدر های حرفه ای و برنامه نویسان طراحی شدده را در نظر گرفته اند.

ربات باینری آپشن بصورت خودکار بازار را تحلیل کرده و براساس شرایط پیشبینی شده اقدام به اجرای معاملات می نمیاید که از شناخته شده ترین آن ها میتوان به “ربات بروکر دریو” اشاره نمود. دسترسی به ربات رایگان باینری آپشن و ویژگی های مربوط به آن در مقاله ای بصورت اختصاصی از سوی تاپ بروکر ایران مورد بررسی قرار گرفته شده است.

ربات تریدر باینری آپشن، دانلود رایگان ربات معامله گر باینری آپشن، بهترین ربات خودکار باینری آپشن

برای آشنایی با بهترین ربات باینری آپشن بروی لینک زیر کلیک نمایید.

ربات باینری آپشن

 

تفاوت سوشال ترید و کپی ترید در باینری آپشن

کپی ترید فارکس و باینری آپشن بیشتر میتواند راه کاری برای تریدر های جدید در بازار باشد که خواهان کسب درآمد بصورت غیر مستقیم هستند. برای تریدر های با تجربه نیز میتواند انگیزه ای برای افزایش درامد و رقابت برای کسب سود بیشتر نسبت به دیگر معامله گران باشد.

زیرا قطعا کاربران، معامله گرانی که سود آنان بیشتر است و ثبات بیشتری در معاملات خود داشته باشد، را در نظر خواهند گرفت. اما به هر صورت باید یک موضوع مهم را در نظر گرفت که معاملات خارج از کنترل صاحبان حساب انجام میشود و اعتماد به شخص دیگری ملاک آن است. در مقابل آن در سوشال تریدینگ اما مدیریت حساب و تصمیم باز یا بستن معاملات در دست صاحب حساب است و شخص در کنار آموختن نحوه ی معامله میتواند سرمایه ی خود را بصورت جدی تری در بین معاملات تقسیم کند.

  • سوشال تریدینگ و کپی تریدینگ چه تفاوتی با هم دارند؟

در جدول زیر بصورت خلاصه به مقایسه ی کپی تریدینگ و سوشال تریدینگ پرداخته ایم:

کپی تریدینگ مناسب چه کسانیست؟ سوشال تریدینگ مناسب چه کسانیست؟
مبتدیانی که ترجیح به کپی معاملات تریدر ها با تجربه دارند مبتدیانی که قصد یادگیری بازار را دارند
معامله گرانی که وقت لازم را ندارند و همه چیز را به با تجربه ها میسپارند معامله گرانی که ترجیح میدهند خودشان معاملات را انجام دهند
معامله گران احساسی که عادت بر انجام معاملات هیجانی دارند معامله گرانی که قصد ایجاد یک استراتژی معاملاتی دارند
معامله گران با تجربه ای که قصد کسب درامد از به اشتراک گذاشتن معاملات خود دارند معامله گران با تجربه ای که ترجیح بر به اشتراک گذاشتن تجربیات خود دارند

 

بهترین بروکر برای کپی ترید در باینری آپشن

یافتن بهترین پلت فرم کپی تریدینگ در گزینه های باینری گام مهمی در شروع معاملات است به همین دلیل در ادامه ی این مقاله، بهترین بروکر های باینری آپشن برای ایرانیان را بررسی کردیم و با هم به ارائه سرویس کپی تریدینگ و شرایط آن میپردازیم:

 

کپی ترید 01 copytrade binaryoption irantopfxbrokers pic 12کپی ترید در پاکت آپشن – PocketOption

بروکر پاکت آپشن در میان معامله گران باینری آپشن از محبوب بالایی برخوردار است. تنوع گزینه های واریز و برداشت بدون کارمزد، مسابقات، بونس خوش آمدگویی و رگوله ی FMRRC همه و همه در قالب یک پلتفرم، بروکر پاکت آپشن را به بهترین بروکر باینری آپشن در ایران و جهان تبدیل نموده است.

افتتاح حساب پاکت اپشن

در پلت فرم کپی ترید پاکت آپشن (Pocket Option) معامله گران امکان دسترسی به یک یا چند سیگنال معاملاتی از معامله گران برتر و اضافه کردن آن ها به لیست تحت نظر خود هستند. درمورد تریدر های برتر نیز می‌توانید آنها را بر اساس تراکنش‌ها، میزان سود آوری، مدت زمان معامله در همه تراکنش‌های مورد بررسی قرار داده تا قادر به انتخاب بهترین کپی تریدر باینری آپشن باشید.

کپی ترید در پاکت آپشن با اسم سوشال تریدینگ و در کنار قابلیت سیگنال پاکت آپشن معرفی شده که در آن میتوانید علاوه بر دنبال کردن معاملات دیگر تریدر ها معاملات آن ها را نیز کپی کنید. در بین ابزار های کپی ترید در پاکت آپشن میتوانید مقدار سرمایه گذاری مد نظر خود برای کپی تریدینگ را مشخص کنید تا معاملات بصورت خودکار همزمان با پوزیشن های شخص کپی شده انجام شود.

آموزش کپی ترید در پاکت آپشن، پلتفرم کپی ترید، کپی ترید در باینری آپشن ها
پلتفرم کپی ترید پاکت اپشن

 

🔖آموزش کپی ترید پاکت آپشن

برای استفاده از ویژگی های مربوط به کپی تریدینگ پاکت آپشن میبایست ابتدا نسبت به افتتاح حساب در این بروکر اقدام نمایید. برای این کار نیز میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به آموزش افتتاح حساب در پاکت آپشن مراجعه نمایید.

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

همچنین به دلیل طولانی بودن آموزش کپی ترید در پاکت آپشن، مقاله ای را بطور اختصاصی به ویژگی ها و نحوه ی کپی تریدینگ پاکت آپشن اختصاص داده ایم که دعوت می کنیم تا در صورتی که به معاملات کپی ترید در باینری آپشن علاقه داشته آن را مورد مطالعه قرار دهید.

آموزش کپی ترید در پاکت اپشن ، معرفی کپی ترید در پاکت آپشن ، نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن

برای مطالعه ی بیشتر و  آموزش کپی تریدینگ پاکت آپشن بروی لینک صفحه ی این بروکر کلیک کنید.

کپی ترید در پاکت آپشن

 

کپی ترید 01 copytrade binaryoption irantopfxbrokers pic 10 سوشال تریدینگ بروکر اکسپرت آپشن

بروکر ExpertOption یک بروکر با اعتباری در سطح بین المللی است که به کاربران (بجز کشور ایران) امکان معامله ی چندین نماد از جمله معامله سهام، فارکس، کالاها و ارزهای دیجیتال را در پلتفرم های موبایل و وب سایت ExpertOption و کسب درامد از این طریق را فراهم نموده است.

افتتاح حساب اکسپرت آپشن

با این حال، این تنها ویژگی بروکر اکسپرت آپشن نیست که در اختیار معامله گران قرار گرفته شده، ابزارهای زیادی برای کمک به معامله گران در بهبود معاملات در نظر گرفته شده که امکان کپی ترید در باینری آپشن یکی از آنهاست. از طریق معاملات اجتماعی بروکر اکسپرت آپشن، معامله‌گران می‌توانند درباره ایده‌ های معاملاتی بحث کنند و نتایج و نمودارهای معاملاتی خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

کپی ترید در باینری آپشن، معاملات اجتماعی بروکر اکسپرت آپشن، سایت کپی ترید
سوشال تریدینگ بروکر اکسپرت آپشن

سوشال تریدینگ بروکر اکسپرت آپشن قابلیتی است که برای معامله گران جدید بسیار مفید بوده است تا در کنار کسب دانش معاملاتی و آموزش باینری آپشن، ریسک از دست دادن سرمایه ی خود را نیز کاهش دهند. سوشال تریدینگ ExpertOption یک گزینه برای کپی کردن معاملات نیز دارد؛ اگرچه که بصورت دستی انجام میشود اما یک قابلیت کاربردی برای تریدر ها میباشد.

بررسی بروکر اکسپرت آپشن ، آموزش کار با بروکر اکسپرت آپشن ، اموزش expertoption

برای مطالعه ی بیشتر و آموزش سوشال تریدینگ اکسپرت آپشن کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بررسی اکسپرت آپشن

 

کپی ترید 01 copytrade binaryoption irantopfxbrokers pic 14 سیگنال های باینری آپشن کوتکس – Quotex

بروکر Quotex یک بروکر گزینه های باینری تازه وارد است که به واسطه ی خدمات خوب خود در ایران و در کنار آن قابلیت کپی ترید در باینری آپشن خود شناخته شده است. البته که ویژگی کپی تریدینگ در Quotex بیشتر در قالب سیگنال های معاملاتی باینری آپشن با امکان اجرای معاملات بصورت دستی در نظر گرفته شده است.

افتتاح حساب کوتکس

کاربران و تریدر ها میتوانند از طریق بخش سیگنال بروکر کوتکس به آخرین تحلیل های بازار باینری بصورت رایگان دسترسی پیدا کرده و در صورت تمایل سیگنال باینری مورد نظر خود را در حساب خود اجرا نمایند.

بهترین سایت کپی ترید ، کپی تریدینگ کوتکس ، فعالساری کپی ترید کوتکس

معامله با سیگنال های باینری آپشن کوتکس

اگر از جمله معامله گرانی میباشید که قصد معامله در بروکر Quotex و سیگنال های رایگان باینری آپشن کوتکس میباشید، دعوت میکنیم به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران از طریق لینک مراجعه نمایید.

سیگنال بروکر Quotex ، کپی تریدینگ در Quotex ، سیگنال های باینری آپشن کوتکس

برای مطالعه ی بیشتر و آموزش کپی‌ترید کوتکس بروی لینک صفحه ی این بروکر کلیک کنید.

کپی ترید در کوتکس

 

کپی ترید 01 copytrade binaryoption irantopfxbrokers pic 09 ربات معاملاتی بروکر دریو – Deriv Bot

بروکر دریو [باینری دات کام سابق] یکی از نام های شناخته شده در بازار مالی یا 20 سال تجربه است. در کنار قابلیت های متعددی که در اختیار کاربران قرار میدهد، کپی ترید در باینری آپشن را در قالب ربات باینری آپشن در اختیار معامله گران قرار داده است.

ربات معامله گر دریو با استفاده از الگوریتم ها و ابزار های متنوع امکان شخصی سازی و در واقع ساخت ربات باینری آپشن را برای معامله خودکار در اختیار تریدر ها قرار داده است. برای فعالسازی ربات بروکر دریو کافیست تا نماد معاملاتی خود را بهمراه شرایط معامله را مشخص کنید تا ربات بجای شما معامله کند.

 

ربات بروکر دریو ، کپی تریدینگ در دریو ، آموزش بروکر دریو
ربات تریدر باینری آپشن بروکر دریو

 

کپی ترید Screenshot 2022 12 18 091915 کپی ترید باینری آپشن در آلپاری – Alpari

بروکر آلپاری یکی از معتبر ترین و از جمله قدیمی ترین بروکر های بازار فارکس است که تعداد بی شماری از کاربران ایرانی نیز در آن فعالیت میکنند. اگرچه کپی ترید آلپاری بعنوان حساب های پم ارائه میشود و معاملات باینری آپشن آلپاری نیز در دسترس است اما امکان استفاده از حساب های پم بروی معاملات Fix-Contract آلپاری هنوز ممکن نشده است.

اما همچنان میتوان با اعتبار این بروکر معامله کرد و همزمان با بهره گیری از  معاملات با سیگنال آلپاری در آن به کسب درآمد پرداخت؛ برای مطالعه ی بیشتر با پلتفرم باینری آپشن در آلپاری بروی لینک صفحه ی این بروکر کلیک کنید.

آموزش باینری آپشن آلپاری

 

کپی ترید 01 copytrade binaryoption irantopfxbrokers pic 13 معاملات کپی و اتوماتیک الیمپ ترید

در آخر نوبت به بروکر الیمپ ترید میرسد که یکی از  بروکر های مناسب افراد کم تجربه است که برای اولین بار قصد ورود به بازار های مالی را دارند. منابع آموزشی، پذیرش معامله گران از بیش از 30 کشور و رگوله ی معتبر از دیگر دلایل محبوبیت این بروکر است.

ثبت نام در الیمپ ترید

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی Olymp Trade
استراتژی الیمپ ترید

اما مانند اغلب بروکر های باینری آپشن امکان استفاده از سرویس سوشال تریدینگ و کپی ترید در باینری آپشن در آن در نظر گرفته نشده است. اما بعنوان جایگزین بخشی مربوط به معامله با استراتژی الیمپ ترید در این پلتفرم در نظر گرفته شده است. کاربرانی که با هدف یادگیری معامله باینری آپشن بدنبال کپی ترید بوده میتوانند از این استراتژی ها برای بهبود دانش خود استفاده نمایند.

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید

برای مطالعه ی بیشتر و آشنایی با روش های کسب درامد جایگزین کپی ترید در الیمپ ترید کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

استراتژی الیمپ ترید

 

کپی ترید 01 copytrade binaryoption irantopfxbrokers pic 11 کپی ترید در بروکر ای کیو آپشن – IqOption

بروکر باینری IQ Option یکی از دیگر از شناخته شده ترین بروکر های گزینه های باینری است که بیشتر به دلیل پلت فرم معاملاتی خود شناخته شده است. قابلیت سوشال تریدینگ یا کپی ترید در ای کیو آپشن اما تعبیه نشده است و کاربرانی که قصد معامله در این بروکر را دارند میبایست از سیگنال های معاملاتی و یا از ربات های معاملاتی استفاده کنند. برای آموزش و بررسی ربات حرفه ای ای کیو آپشن میتوانید به مقالات ما مراجعه نمایید.

برای مطالعه ی بیشتر و نحوه ی معامله با سیگنال و ربات ای کیو آپشن کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بروکر آی کیو آپشن

آلپاری فیکس کانترکت ، fix contract alpari چیست ، بروکر آلپاری باینری آپشنافتتاح حساب در آلپاری

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در انتها و در قالب جمع بندی میبایست کپی ترید در باینری آپشن را یکی از قابلیت های کاربردی در معاملات باینری آپشن بحساب می آید. با بکار بستن این قابلیت و البته اجرای صحیح استراتژی های باینری آپشن معامله گران قادر به افزایش دقت و درصد موفقیت در باینری آپشن خواهند بود.

کپی ترید در باینری آپشن بخصوص در بروکر پاکت آپشن نتایج قابل قبولی را از خود بجای گذاشته و توانسته با کاهش ریسک از دست رفتن سرمایه را کاهش دهد، اگر چه این قابلیت در بعضی از بروکر ها در دسترس است. مهمترین معیار در مورد معاملات کپی باینری آپشن انتخاب صحیح یک معامله گر مناسب برای کسب سود از باینری آپشن میباشد.

 

سوالات متداول

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🎯آشنایی با مسابقات باینری آپشن - بهترین مسابقه باینری آپشن
📉معاملات باینری آپشن چیست؟ - انواع معاملات باینری آپشن
⭐سایت اصلی باینری آپشن چیست؟ - بهترین سایت باینری آپشن
📉چگونه در باینری آپشن موفق باشیم؟ - راز موفقیت در باینری آپشن
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5