🎯آشنایی با مسابقات باینری آپشن – بهترین مسابقه باینری آپشن

11:12 20/05/2024 -

🎯مسابقات باینری آپشن چیست؟ – معرفی مسابقات باینری آپشن

مسابقات باینری آپشن یکی از قابلیت هایی است که در آموزش باینری آپشن به آن اشاره است. شرکت در مسابقه باینری آپشن فرصت رقابت بر سر جوایز نقدی را برای معامله گران فراهم می نماید.

چنانچه شما نیز به شرکت در مسابقه باینری آپشن علاقه مند بوده و بدنبال بهترین مسابقات باینری آپشن میباشید؛ پیشنهاد میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

مسابقات باینری آپشن، مسابقه باینری آپشن، جوایز مسابقات باینری آپشن

پیش از آنکه به پاسخ سوال “مسابقه باینری آپشن چیست؟” بپردازیم، در جدول زیر تعدادی از بهترین بروکر های باینری آپشن آورده شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
مسابقات باینری آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🚀بروکر پاکت آپشن
quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🚀بروکر کوتکس
مسابقات باینری آپشن irtfxb olymptrade icon png
بروکر OlympTrade
🚀بروکر الیمپ ترید
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

مسابقات باینری آپشن چیست؟

به صورت کلی معاملات باینری آپشن با ریسک بسیار بالایی همراه هستند. تریدر ها در این نوع از معاملات از پیش بینی روند تغییرات قیمت سود و زیان خود را کسب می کنند.

مسابقات باینری آپشن در بروکر های ارائه دهنده خدمات در این حوزه برای جذب هر چه بیشتر مشتریان اقدام به برگزاری مسابقات با شرایط مطلوبی کرده اند.

بسیاری از معامله گران که در ابتدای راه سرمایه اولیه برای شروع فعالیت های خود را ندارند می توانند با شرکت در مسابقه باینری آپشن شانس خود را امتحان کنند و به سرمایه اولیه برای معاملات خود دست پیدا کنند.

 

ویژگی های مسابقه باینری آپشن

مسابقات باینری آپشن دارای جوایز متنوعی هستند که معامله گران با توجه به نیاز و توانایی های خود می توانند در یکی از آن ها به رقابت بپردازند.

تورنمنت باینری آپشن به گونه ای طراحی شده است که فرصت شرکت در آن برای همه معامله گران موجود است. شما تنها با ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر مورد نظرتان می توانید در «مسابقه باینری آپشن» شرکت کنید و در صورت موفقیت جوایز خود را برداشت کنید. این جوایز بیشتر به صورت مبلغی قابل برداشت به حساب معامله گران واریز می شوند.

✅مزایا مسابقات باینری آپشن

  • ✅فرصت افزایش سرمایه اولیه
  • ✅امکان شرکت برای همه معامله گران
  • ✅ارزیابی توانایی های خود در رقابت با دیگر معامله گران
  • ✅ریسک پایین

 

❌معایب مسابقات باینری آپشن

  • ❌اعتبار ضعیف بروکر های باینری (نداشتن رگوله معتبر)
  • ❌ساده انگاشتن معاملات توسط تریدر ها
  • ❌محدودیت سرمایه اولیه

 

بهترین مسابقه باینری آپشن برای ایرانیان

همان طور که اشاره کردیم به دلیل ماهیت معاملات باینری بروکر هایی که به معامله گران خدمات ارائه می دهند بسیار محدود هستند. در این بین دو بروکر پاکت آپشن (pocket option) و کوتکس (quotex) در بین معامله گران طرفداران بسیاری دارند.

در ادامه به معرفی بهترین مسابقه باینری آپشن برگزار شده در بروکر های باینری آپشن می پردازیم.

 

مسابقه (Day Off) بروکر پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن یکی از بروکر های خوش نام معاملات باینری است که به صورت روزانه مسابقه باینری آپشن را برگزار می کند. اولین نوع این مسابقات (Day Off) است که شما با مراجعه به سایت می توانید شرایط آن را مطالعه کنید.

آموزش ثبت نام پاکت آپشن

شرکت در این مسابقه باینری آپشن و در دسترس تمامی معامله گران است. البته در نظر داشته باشید برای شرکت در این مسابقه باید موجودی حسابتان حداقل T100 باشد. این مسابقه تا ۲۴ ساعت ادامه می یابد و پس از اتمام این مدت برندگان نهایی آن مشخص می شوند.

مسابقه رایگان پاکت آپشن ، مسابقات Day-Off پاکت آپشن ، مسابقات پاکت آپشن
مسابقات Day-Off پاکت آپشن

شما با شرکت در مسابقه باینری آپشن از طرف بروکر ۱۰۰ دلار پول مجازی دریافت می کنید که با استفاده از آن باید به معامله بپردازید. با دریافت پول مجازی دیگر استرس از دست دادن سرمایه را نخواهید داشت و با خیال راحت می توانید با استفاده از استراتژی های متنوع معاملات خود را پیش ببرید.

جایزه مسابقه رایگان پاکت آپشن ۲۵۰ دلار تعیین شده است و بین ۳ نفر معامله گر برتر تقسیم می شود که بالاترین موجودی حساب را دارند. برندگان به ترتیب ۱۲۵، ۷۵ و ۵۰ دلار دریافت می کنند.

 

مسابقه (Hour play) بروکر پاکت آپشن

دومین نوع مسابقات باینری آپشن برگزار شده در بروکر پاکت آپشن (Hour Play) است که برخلاف مسابقه (DayOff) نیاز به پرداخت هزینه یک دلاری برای شرکت در مسابقه دارد.

آموزش ثبت نام پاکت آپشن

جایزه این مسابقه ۱۰۰ دلار در نظر گرفته شده است که در پایان به ۱۰ معامله گر برتر تعلق می گیرد. شما با افزایش دانش معاملاتی خود می توانید شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

مسابقات Hour Play در پاکت آپشن ، مسابقه رایگان پاکت آپشن ، مسابقات پاکت آپشن
مسابقات Hour Play در پاکت آپشن

همانند دیگر مسابقات باینری آپشن این بروکر باید حداقل موجودی حساب شما T100 باشد؛ در غیر این صورت مجاز به شرکت در مسابقه نخواهید بود.

همچنین امکان شارژ مجدد مشارکت با پرداخت یک دلار برای معامله گران فراهم شده است با این قابلیت دیگر معامله گران با محدودیتی در این زمینه مواجه نخواهند شد.

مسابقه HourPlay پاکت آپشن «بهترین مسابقه باینری آپشن» برای آن دسته از افرادی است که می خواهند از شانس بالای برنده شدن بهره مند شوند؛ چرا که تعداد برنده های این مسابقه در مقایسه با دیگر مسابقات بیشتر است.

 

مسابقه (Weekend Battle) بروکر کوتکس

اولین نوع مسابقات باینری آپشن در بروکر کوتکس (Weekend Battle) است. شما پس از ثبت نام و‌ افتتاح حساب در این بروکر با مراجعه به بخش مسابقات تنها با پرداخت ۱ دلار می توانید در این مسابقه شرکت کنید.

مسابقه باینری آپشن به مدت دو روز در هفته برگزار می شود و جایزه‌ ای ۳۰۰۰ هزار دلاری از طرف بروکر برای آن در نظر گرفته شده است. همان طور که گفته شد برای شرکت در این مسابقه باید در بروکر ثبت نام کنید و هزینه مسابقه را بپردازید.

آموزش ثبت نام بروکر کوتکس

سپس مبلغ ۱۰۰ دلار از طرف بروکر بعنوان جوایز های کوتکس به حساب ویژه مسابقه برای شما واریز می شود که با استفاده از آن می توانید به رقابت بپردازید. در صورت تمایل با پرداخت دوباره ۱ دلار می توانید موجودی خود را افزایش دهید.

مسابقه ی رقابت آخر هفته در کوتکس ، مسابقات کوتکس ، مسابقه Weekend Battle
مسابقه (Weekend Battle) بروکر کوتکس

در پایان دوره دو روزه مسابقه بروکر کوتکس هر کدام از معامله گران که موجودی حسابش از دیگران بالاتر باشد به عنوان برنده معرفی می شود.

جوایز های کوتکس این مسابقه در بین ۵ معامله گر برتر تقسیم می شود که به ترتیب هر کدام ۱۳۰۰، ۸۰۰، ۴۰۰، ۳۰۰ و ۲۰۰ دلار دریافت می کنند. این جایزه پس از ۲۴ ساعت به موجودی حساب معاملاتی معامله گران واریز می شود و قابل برداشت است.

 

مسابقه (Free Friday) بروکر کوتکس

اگر شما خواستار شرکت در مسابقه باینری آپشن بدون پرداخت هیچ هزینه ای هستید؛ مسابقه (Free Friday) کوتکس مخصوص شما طراحی شده است. با وجود این که ورود به این مسابقه رایگان است؛

ولی شارژ دوباره حساب مسابقه (Rebuy) با مبلغ ۱ دلار انجام می شود. این مسابقه به صورت یک روز در هفته برگزار می شود و مبلغ جوایز های کوتکس در این مسابقه ۶۰۰ دلار است.

آموزش ثبت نام بروکر کوتکس

مسابقه رایگان بروکر کوتکس ، مسابقه Free Friday ، جوایز مسابقه کوتکس
مسابقه (Free Friday) بروکر کوتکس

همان طور که از نام آن پیداست این مسابقه باینری آپشن هر هفته روز جمعه برگزار می شود و همانند دیگر مسابقه های این بروکر ۱۰۰ دلار در اختیار شما قرار می گیرد.

معامله گران باید با استفاده از این مبلغ به معامله بپردازند و سعی کنند موجودی خود را تا حد امکان افزایش دهند. آن دسته از تریدر هایی که از ورود به معاملات در جریان مسابقه خودداری کنند از دور مسابقات کوتکس حذف خواهند شد.

در پایان ۳ نفر از شرکت کننده ها با بالا ترین موجودی برنده اعلام می شوند. این جایزه ۶۰۰ دلاری بین این ۳ نفر تقسیم می شود به صورتی که نفر اول ۳۰۰ دلار، نفر دوم ۲۰۰ دلار و نفر سوم ۱۰۰ دلار دریافت خواهند کرد.

 

مسابقه (Crazy! Wednesday) بروکر کوتکس

آخرین مسابقه باینری آپشن مورد بررسی ما مسابقه ی چهارشنبه دیوانه در کوتکس است که به مدت یک روز در هفته برگزار می شود و در مقایسه با دو مسابقه دیگر مبلغ جایزه بالاتری را ارائه می دهد.

معامله گران برای شرکت در مسابقه کوتکس باید مبلغ ۱۰ دلار را واریز کنند. بروکر کوتکس برای این مسابقه جایزه ای ۵ هزار دلاری در نظر گرفته است که بین ۵ معامله گر برتر تقسیم می شود.

مسابقه Quotex ، مسابقه Crazy!Wednsday ، مسابقه ی چهارشنبه دیوانه در کوتکس
مسابقه (Crazy! Wednesday) بروکر کوتکس

هزینه شارژ حساب برای این مسابقه ده دلار است و شما در صورت تمایل تا ۱۰۰ بار می توانید حسابتان را شارژ کنید. نفرات اول تا پنجم به ترتیب ۱۵۰۰، ۱۲۰۰، ۱۰۰۰، ۸۰۰ و ۵۰۰ دلار از جایزه ۵ هزار دلاری را به خود اختصاص می دهند.

 

نحوه شرکت در مسابقه باینری آپشن

حال که با انواع مسابقات باینری آپشن آشنا شدیم. نوبت به آن رسیده تا مختصرا به نحوه ی شرکت در مسابقه باینری آپشن بپردازیم:

 

نحوه شرکت در مسابقه کوتکس

شرکت در مسابقه کوتکس بسیار ساده است و به صورت کلی تنها نیاز به ثبت نام در سایت رسمی کارگزاری دارید. اگر به توانایی های خود در امر معاملات باینری اطمینان دارید شرکت در این مسابقه باینری آپشن گزینه خوبی برای کسب سرمایه است.

ثبت نام در بروکر کوتکس

مسابقات باینری آپشن کوتکس به صورت هفتگی تکرار می شوند و معامله گران برای شرکت در آن با محدودیت مواجه نیستند. پس از ثبت نام در کوتکس با مراجعه به بخش مسابقات می توانید تاریخ شروع و پایان هر کدام از مسابقات برگزار شده را مشاهده کنید.

در نظر داشته باشید که بدون پرداخت هزینه اولیه امکان شرکت در مسابقات را نخواهید داشت و اگر با کمبود سرمایه مواجه هستید در ابتدا می توانید در مسابقه (Free Friday) شرکت کنید.

موفق ترین استراتژی مسابقات کوتکس ، موفق ترین استراتژی مسابقات کوتکس ، نحوه شکرت در مسابقات باینری کوتکس
برای آشنایی با قوانین مسابقه باینری آپشن در کوتکس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

نحوه شرکت در مسابقه پاکت آپشن

همانند بروکر کوتکس اولین قدم برای شرکت در مسابقه باینری آپشن پاکت آپشن ثبت نام و افتتاح حساب در سایت رسمی بروکر است. از آن جایی که پاکت آپشن به معامله گران ایرانی نیز خدمات ارائه می دهد سایت این بروکر به زبان فارسی نیز در دسترس است که می تواند کار را برای شما بسیار راحت کند.

افتتاح حساب پاکت اپشن

پس از افتتاح حساب و ورود به بخش معاملات از منوی موجود گزینه مسابقات باینری آپشن (Tournaments) را انتخاب کنید. اکنون می توانید لیست مسابقات و تاریخ برگزاری آن ها را مشاهده کنید.

مسابقات پاکت آپشن ، مسابقات باینری آپشن ، مسابقه جذاب بروکر پاکت آپشن

برای اشنایی بیشتر و نحوه ی شرکت در مسابقات پاکت آپشن بروی مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

مسابقات پاکت آپشن

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

همان طور که اشاره شد در حالت کلی فعالیت در معاملات باینری آپشن با ریسک بالاتری همراه است که شما با آموزش خود می توانید این ریسک را به حداقل برسانید.

به علاوه اگر شما نمی خواهید سرمایه خود را در این بازار به کار بگیرید قطعاً “مسابقه باینری آپشن” بهترین گزینه موجود است. شرکت در مسابقات باینری آپشن در بروکر هایی همانند کوتکس و پاکت آپشن شرایط و قوانین ساده ای دارد.

با وجود ریسک بالا انجام معاملات باینری ساده تر است و با پیچیدگی های زیاد همراه نیست؛ هر چند که این نکته می تواند به نقطه ضعفی برای معامله گران تبدیل شود.

اگر شما نیز تمایل دارید در محیطی پر رقابت خود را به چالش بکشید و در صورت موفق شدن جوایزی را از آن خود کنید شرکت در مسابقات باینری آپشن به شما پیشنهاد می شود.

سوالات متداول

نظرات (2)
بوستانی
21/05/2024 12:35

سلام ایا واقعا جوایز داده میشه و یا اینکه ممکنه به دلایل واهی این جوایز به افراد داده نشه؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
27/05/2024 09:50

با سلام، خیر در صورت رعایت قوانین مسابقات باینری آپشن و کسب رتبه های برتر میتوانید از جوایز آن بهره مند شوید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🎯آشنایی با مسابقات باینری آپشن - بهترین مسابقه باینری آپشن
📉معاملات باینری آپشن چیست؟ - انواع معاملات باینری آپشن
⭐سایت اصلی باینری آپشن چیست؟ - بهترین سایت باینری آپشن
📉چگونه در باینری آپشن موفق باشیم؟ - راز موفقیت در باینری آپشن
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟