🏦لیست بروکر های رگوله شده در ایران – لیست بروکر رگوله فارکس

12:02 22/01/2024 -

🏦بروکر های رگوله شده در ایران – بهترین بروکر رگوله چیست؟

یکی از مباحث اولیه برای شروع سرمایه گذاری در فارکس که در آموزش فارکس به آن اشاره شد، انتخاب یک بروکر معتبر در فارکس است. در جهان عمدتا بروکر های رگوله شده را حسب بر اعتبار میدانند. اما این معیار برای ایرانیان به دلیل مشکلات قانونی رگوله های فارکس متفاوت است.

به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به بررسی «لیست بروکر های رگوله شده فارکس برای ایرانیان» که ارائه خدمات را به واسطه ی اعتبار یک بروکر رگوله فارکس بطور مستقیم و غیر مستقیم فراهم نموده بپردازیم. اگر شما نیز بدنبال پاسخ این سوال که “بهترین بروکر رگوله چیست؟” بوده، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

لیست بروکر های رگوله شده، بروکر رگوله فارکس، بروکر رگوله شده فارکس، بروکر رگوله چیست

پیش از ان که به پاسخ سوال “بروکر رگوله چیست؟” بپردازیم؛ در جدول زیر به لیست بروکر های رگوله شده در ایران اشاره داشته ایم:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
🚀بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

رگوله های فارکس چیست؟

پیش از آنکه به لیست بروکر های رگوله شده فارکس بپردازیم، میبایست مقداری با آنکه “رگوله بروکر چیست؟” آشنا شویم. بصورت خلاصه رگوله های فارکس سازمان های نظارتی بوده که بر اساس چارچوب و قوانین خود سعی بر حفظ سرمایه معامله گران و اعتبار فارکس دارند.

به دلیل این قوانین و تهدات بروکر های رگوله شده در فارکس، احتمال کلاهبرداری به میزان قابل توجهی کاهش یافته (بسته به سطح سازمان رگولاتوری فارکس!) و در صورت بروز مشکلات اینچنینی، کاربران قادر به پیگیری و دریافت پول خود از طریق رگوله های معتبر فارکس میباشند.

رگولاتوری فارکس، رگوله های فارکس، منظور از رگوله چیست؟، رگوله چیست
در مقاله ی زیر مفصلا به رگولاتوری فارکس پرداخته شده است.

 

▶️ویدئو بررسی بروکر رگوله فارکس

 

مزایای بروکر رگوله شده فارکس

همانطور که اشاره داشتیم، رگوله فارکس و بروکر رگوله شده فارکس به منظور افزایش امنیت برای شروع فارکس و یک سرمایه گذاری مطمئن در نظر گرفته شده اند.

بنابر این افتتاح حساب در یک بروکر رگوله شده فارکس، حتی با سطح اعتبار پایین (به دلیل محدودیت خدمات رسانی به ایرانیان) بر خلاف نظر اغلب مراجع فارکس توام با اعتبار یک بروکر میتواند گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

 

رگوله های معتبر برای ایرانیان

در بخش قبل با اصلی ترین مزایا و ویژگی انتخاب بروکر های رگوله شده در فارکس آشنا شدیم. اما در این بخش قصد داریم به معایب آن اشاره داشته باشیم، زیرا رگوله فارکس حداقل در سطوح اول جهانی به دلیل ممنوعیت های مالی برای ایرانیان در دسترس نمیباشد.

بنابر این اگر چه رگوله بروکر فارکس همواره از موارد قابل توجه در انتخاب بهترین بروکر فارکس بحساب می آید، اما در واقعیت رگوله های معتبر فارکس برای ایرانیان ارائه نمیشود! بنابر این بسیاری از بروکر های رگوله شده فارکس که این عنوان را با خود بهمراه دارند یا سطوح پایینی از رگوله فارکس را ارائه داده و یا از طریق شعبه های آفشور خود پذیرای ایرانیان میباشند.

 

لیست بروکرهای رگوله شده فارکس

اگر چه دسترسی به رگوله های معتبر فارکس و بروکر های رگوله شده سطح جهانی در دسترس نیست، اما همچنان تعدادی از بروکر های معتبر فارکس بصورت غیر مستقیم و با ترکیبی از رگوله فارکس و اعتبار بدست آمده در سال های طولانی همکاری با کاربران ایرانی روزنه امیدی را برای سرمایه گذاری در یک بروکر رگوله فارکس روشن نگاه میدارند.

در ادامه به برخی از بروکر های رگوله شده فارکس برای ایرانیان اشاره خواهیم داشت:

 

رگوله بروکر آلپاری

بروکر آلپاری همواره در صدر لیست بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان قرار دارد و نمونه بارزی از ترکیب اعتبار بروکر آلپاری و رگوله فارکس برای ایرانیان است. رگوله آلپاری بدلیل تعدد شعبات این بروکر، متنوع است اما تمام این مدارک بعنوان رگوله آلپاری در شعبات مرکزی به ثبت رسیده اند.

افتتاح حساب در آلپاری

مدارک ثبت شده بعنوان رگولاتوری آلپاری:

 • رگوله ی سنت وینسنت (FSA)
 • رگوله FINACOM
 • رگوله FSCA
 • رگولاتوری CySec
 • رگوله FSASVG

اما علاوه بر یک بروکر رگوله فارکس آلپاری بیشتر به واسطه ی فعالیت طولانی مدت در خدمات رسانی به کاربران ایرانی شناخته میشود.معامله گران نیز بر اساس اعتبار بروکر آلپاری به این بروکر معتبر فارکس مراجعه مینمایند.

آیا آلپاری کلاهبرداری است؟، کلاهبرداری بروکر آلپاری، بروکر آلپاری فارکس کلاهبرداری

در مقاله ی زیر بصورت مفصل به رگوله آلپاری و بررسی اعتبار الپاری پرداخته شده است.

رگوله بروکر آلپاری

 

رگوله بروکر آمارکتس

رگوله آمارکتس این بروکر را از دیگر گزینه ها در لیست بروکر های رگوله شده در فارکس برای ایرانیان قرار میدهد. اگر چه بروکر Amarkets به نسبت دیگر بروکر های مورد بررسی در این مقاله قدمت نداشته اما توانسته در زمان کوتاهی اعتماد کاربران را جذب نماید.

اعتبار بروکر آمارکتس و ترکیب آن با تعدد رگوله آمارکتس این فرصت را در اختیار معامله گران قرار داده تا سرمایه گذاری خود را در یک بروکر رگوله شده فارکس انجام دهند.

افتتاح حساب در آمارکتس

سازمان های نظارتی یا رگوله بروکر آمارکتس:

 • رگوله MISA در آمارکتس
 • رگوله سنت وینسنت (FSA)
 • عضویت کمیسیون نظارت مالی (FSC)

رگوله آمارکتس از جمله رگوله های فارکس تراز اول نیست! اما همچنان میتوان ترکیب اعتبار آمارکتس و رگوله فارکس، قابل قبول برای ایرانیان و در لیست بروکر های معتبر فارکس در نظر داشت.

کلاهبرداری امارکتس ، آمارکتس کلاهبرداری ، اعتبار بروکر آمارکتس
برای مطالعه بیشتر اعتبار بروکر آمارکتس و بررسی موارد مرتبط با کلاهبرداری بروکر آمارکتس میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

 

رگوله بروکر لایت فارکس

رگوله CySec قبرس یکی از رگوله های معتبر فارکس بحساب می آید که رگوله لایت فارکس در شعبه ی اروپایی این بروکر در نظر گرفته میشود. رگوله لایت فایننس (CySec) اجازه ی فعالیت در اروپا را در اختیاز بروکر لایت فایننس قرار داده است.

به واسطه اعتبار لایت فارکس در اروپا، شعبه ی آفشور این بروکر نیز برای خدمات رسانی در دیگر نقاط جهان تاسیس شده که ثبت نام در لایت فارکس برای ایرانیان نیز در همین شعبه صورت میگیرد.

افتتاح حساب لایت فایننس

لیست رگوله بروکر لایت فارکس:

 • رگوله CySec برای دامنه اروپایی
 • ثبت بعنوان شرکت سرمایه گذاری (CIF)

یکی از مواردی که بعضا مراجع فارکس فارسی به در رابطه با اعتبار لایت فارکس به آن اشاره داشته، نبود رگوله لایت فارکس برای شعبه ی آفشور (برای ایرانیان) است. اگر چه با توجه به سابقه ی خدمات رسانی این بروکر در نزدیک به 2 دهه میتوان از اعتبار آن اطمینان حاصل نمود و این بروکر را در لیست بروکر های رگوله شده و معتبر فارکس قرار داد.

معتبر بودن بروکر لایت فارکس ، داستان کلاهبرداری بروکر لایت فایننس ، کلاهبرداری لایت فارکس

برای مطالعه بیشتر و بررسی اعتبار بروکر لایت فارکس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

رگوله بروکر لایت فارکس

 

اعتبار بروکر ویندزور

آخرین بروکر مورد بررسی در لیست بروکر های رگوله شده، یکی از این موارد بوده که فهرست قابل قبولی از رگوله های معتبر فارکس را در خود جای داده است. رگوله بروکر ویندزور (البته در شعبه اصلی!) همراه با سابقه ی فعالیت طولانی مدت این بروکر را در لیست بروکر های رگوله شده و معتبر فارکس قرار داده است.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

لیست رگوله بروکر ویندزور:

 • رگولاتوری CySec
 • رگولاتوری FSC
 • رگولاتوری FSA
 • رگولاتوری JSC
 • رگولاتوری CMA

از لیست رگوله ویندزور تنها 2 رگوله [FSC بلیز و FSA سیشل] که مربوط به رگوله بروکر ویندزور در شعبه ی آفشور بوده، شامل حال معامله گران ایرانی میباشد. به همین دلیل بسیاری از ایرانیان ثبت نام در ویندزور را به منزله ی ثبت نام در یک بروکر رگوله فارکس میدانند.

رگوله بروکر ویندزور ، اعتبار بروکر ویندزور ، آیا بروکر ویندزور بروکر کلاهبردار است؟، آیا کلاهبرداری بروکر ویندزور صحت دارد؟

برای مطالعه بیشتر درباره ی اعتبار بروکر ویندزور کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

رگوله بروکر ویندزور

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا علاوه بر پاسخ به این سوال که “رگوله بروکر چیست؟” با ذکر مثال هایی از لیست بروکر های رگوله شده در فارکس به درک اهمیت رگوله های معتبر فارکس کمک نماییم. اما به دلیل محدودیت های جهانی ثبت نام در یک بروکر رگوله فارکس تراز اول برای ایرانیان امکان پذیر نیست!

به همین دلیل نیز برای انتخاب بهترین بروکر فارکس در ایران کاربران میبایست علاوه بر لحاظ نمودن آنکه بروکر مورد نظر یک بروکر رگوله شده فارکس است یا خیر! به اعتبار بروکر در ایران نیز توجه داشته باشند.

سوالات متداول

 • بهترین بروکر رگوله شده فارکس برای ایرانیان کدام است؟

  در حال حاضر به دلیل محدودیت های اجرا شده در حوضه ی مالی برای ایرانیان لیست محدودی از بروکر های رگوله شده در اختیار سرمایه گذاران ایرانی فارکس قرار گرفته شده است. لیست بروکر های رگوله شده به شرح زیر است:

 • کدام بروکر رگوله فارکس را دارد؟

  بروکر هایی که امکان افتتاح حساب در فارکس برای ایرانیان را ارائه مینمایند، عمدتا این فرصت را در شعبات آفشور و بصورت غیر مستقیم فراهم مینمایند. بنابر این از ثبت نام در یک بروکر رگوله شده فارکس، تنها اعتبار آن برای کاربران ایرانی مورد نظر خواهد بود.

  از میان شعبات افشور بروکر های معتبر فارکس در حال حاضر میتوان بروکر های زیر را در بالاترین رتبه قرار داد:

 • اهمیت بروکر های رگوله شده چیست؟

  رگوله های معتبر فارکس به واسطه ی قوانین و ساختار سختگیرانه آن ها عمدتا از بروز مواردی نظیر کلاهبرداری در فارکس پیشگیری خواهد نمود و به حفظ اعتبار فارکس کمک مینماید. بنابر این ثبت نام در بروکر رگوله شده فارکس نیز میتوانید از این لحاظ به سرمایه گذاران اطمینان حاصل دهد.

 • بروکر رگوله چیست؟

  یک بروکر رگوله شده فارکس بعنوان یک ارائه کننده خدمات مالی در حوضه بازار فارکس شناخته شده که قوانین و فعالیت آن توسط سازمان های نظارتی فارکس به منظور حفظ سرمایه معامله گران و پیشگیری از تخلفات مالی مورد بررسی قرار میگیرد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟