📈آموزش معامله اسکالپ – اسکالپینگ در فارکس

11:25 28/02/2024 -

📈اموزش اسکالپ تریدینگ – بهترین روش معامله اسکالپ

معامله به روش اسکالپ در فارکس یکی از محبوب ترین روش های معامله است که در آموزش فارکس به آن پرداخته شده است. تکنیک اسکالپ در فارکس برای معامله گران حرفه ای فرصت کسب درامد را فراهم مینماید.

در این مقاله قصد داریم تا با هم به نحوه معامله اسکالپ در فارکس بپردازیم. چناچه شما نیز از جمله معامله گران اسکالپ بوده و بدنبال بهترین روش اسکالپ در فارکس میباشید، پیشنهاد میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

آموزش اسکالپ در فارکس، اموزش اسکالپ تریدینگ، معامله اسکالپ در فارکس، معامله با اسکالپ فارکس

پیش از آنکه به آموزش اسکالپ در فارکس بپردازیم، در جدول زیر به بهترین بروکر ها برای معامله به روش اسکالپ اشاره داشته ایم:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر ICM
🔥ثبت نام در بروکر آی سی ام
🚀بروکر آی سی ام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

معامله اسکالپ در فارکس چیست؟

یکی از روش های معامله در فارکس اسکالپ ترید یا معاملات کوتاه مدت در بازار فارکس است. تکنیک اسکالپ در فارکس نیازمند دقت و دانش بالا در حوزه تحلیل تکنیکال است و جهت کسب سود از این طریق، باید نمودارها را به‌صورت جزئی بررسی کنید.

پیش از آنکه به اموزش اسکالپ تریدینگ بپردازیم، پیشنهاد میکنیم تا با مراجعه به مقاله ی زیر با مفاهیم «اسکالپ در فارکس چیست؟» و «اسکالپر فارکس چیست؟» بیشتر آشنا شوید.

 اسکالپ فارکس چیست؟، اسکالپ در فارکس چیست؟، اسکالپینگ در فارکس چیست
برای مطالعه بیشتر درباره ی آنکه “اسکالپ در فارکس چیست؟” کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

معامله به روش اسکالپ در فارکس برای چه کسانی است؟

معامله به روش اسکالپ در فارکس، یک روش معاملاتی کوتاه‌مدت است که در آن تریدرها، از نوسانات کوچک قیمت، سود کسب می‌کنند. تریدرهای اسکالپ، باید از ریسک‌های این روش معاملاتی آگاه باشند و مدیریت ریسک را به‌خوبی انجام دهند.

معامله گران اسکالپ در این روش، معمولاً در بازه‌های زمانی زیر ۱۵ دقیقه، معاملات خود را باز و بسته می‌کنند. این بدان معناست که اسکالپرها، باید دائماً بازار را زیر نظر داشته و آماده ورود و خروج از معاملات باشند.

معامله به روش اسکالپ فارکس حرفه ای های بازار با شرایط زیر را برای اسکالپینگ در فارکس تشویق مینماید:

 • تمایل به ریسک‌پذیری بالایی دارند؛
 • تمایل به انجام معاملات کوتاه‌مدت دارند؛
 • زمان کافی برای نظارت بر بازار را دارند؛
 • مهارت‌های تحلیل تکنیکال خوبی دارند.

 

مزایا و معایب اسکالپینگ در فارکس

پس‌ از آموزش اسکالپ در فارکس و تحلیل این بازار بر همان اساس، ممکن است با خود بگویید که مزایا و معایب این روش چیست؟ در جدول زیر مزایا و معایب اسکالپ تریدینگ را شرح می‌دهیم.

مزایای اسکالپینگ در فارکس

 • ✅امکان کسب سودهای بالا در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت
 • ✅قابلیت استفاده در بازارهای مختلف
 • ✅نیاز به سرمایه‌ کم

 

معایب معامله با اسکالپ در فارکس

 • ❌ریسک بالای معاملات
 • ❌نیاز به مهارت‌های تحلیل تکنیکال بالا
 • ❌نیاز به زمان و انرژی زیاد

 

بهترین روش معامله اسکالپ در فارکس

بهترین روش‌های آموزش، روش‌هایی هستند که به تریدرها کمک می‌کنند تا درک بهتری از اسکالپ ترید داشته باشند و مهارت‌های لازم برای اسکالپ ترید را کسب کنند. این روش‌ها، شامل موارد زیر هستند:

 • آموزش مفاهیم پایه اسکالپ ترید: این مفاهیم شامل مفاهیم اساسی مانند انواع اسکالپ ترید، ریسک‌های اسکالپ ترید، و مدیریت ریسک می‌شوند.
 • آموزش تکنیک‌های اسکالپ ترید: این تکنیک‌ها شامل تکنیک‌های تحلیل تکنیکال، مانند الگوهای قیمتی، اندیکاتورهای تکنیکال، و الگوهای کندل استیک می‌شوند.
 • آموزش استراتژی‌های اسکالپ ترید: استراتژی‌های اسکالپ ترید، دستورالعمل‌هایی هستند که به افراد کمک می‌کنند تا تصمیمات معاملاتی خود را بگیرند.
 • آموزش عملی اسکالپ ترید: آموزش عملی، مهم‌ترین بخش آموزش است. در این بخش، معامله‌گران باید با استفاده از یک حساب دمو، مهارت‌های خود را در بازار واقعی تمرین کنند.

 

نکات مهم پیش از اسکالپینگ در فارکس

در ادامه برخی از نکات مهم درباره معامله به روش اسکالپ در فارکس را آورده‌ایم:

 • اهداف و ریسک‌پذیری خود را مشخص کنید!
  قبل‌از شروع اسکالپ فارکس، باید اهداف و ریسک‌پذیری خود را مشخص کنید. آیا به‌دنبال کسب سودهای بالا در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت هستید؟ یا به‌دنبال کسب سودهای پایدار در بازه‌های زمانی بلندمدت هستید؟ آیا ریسک‌پذیری بالایی دارید؟ یا ترجیح می‌دهید ریسک کمتری داشته باشید؟
 • در مورد اسکالپ ترید تحقیق کنید!
  قبل‌از شروع به اسکالپ ترید، باید در مورد این روش معاملاتی تحقیق کنید. مفاهیم پایه اسکالپ ترید، تکنیک اسکالپ در فارکس، و استراتژی اسکالپ در فارکس را یاد بگیرید.
 • با یک حساب دمو شروع کنید!
  بعد از اینکه اموزش اسکالپ تریدینگ را مطالعه نمودید، با یک حساب دمو شروع کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را در بازار واقعی تمرین کنید و ریسک‌های خود را کاهش دهید.
 • از یک استراتژی معاملاتی استفاده کنید!
  استراتژی معاملاتی، دستورالعمل‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند تا تصمیمات معاملاتی خود را بگیرید. از یک استراتژی معاملاتی استفاده کنید که با اهداف و ریسک‌پذیری شما سازگار باشد.
 • مدیریت ریسک را جدی بگیرید!
  مدیریت ریسک، مهم‌ترین عوامل در معامله به روش اسکالپ در فارکس و البته موفقیت اسکالپ ترید است. همیشه یک حد ضرر برای معاملات خود تعیین کنید و از آن پیروی کنید.
 • صبور باشید!
  اسکالپینگ در فارکس، یک روش معاملاتی پرزحمت است. برای موفقیت بعنوان اسکالپر فارکس، باید صبور باشید و از اشتباهات خود درس بگیرید.

 

آموزش اسکالپ در فارکس

حال که اصول اولیه اسکالپینگ در فارکس آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا به موضوع اصلی یعنی آموزش اسکالپ در فارکس بپردازیم. برای معامله اسکالپ در فارکس میبایست به ترتیب مراحل زیر پیشروید:

 

گام اول – افتتاح حساب در بروکر برای اسکالپ

انتخاب “بهترین بروکر فارکس برای اسکالپ” از مهم ترین گام ها در معامله به روش اسکالپ در فارکس زیرا شرایط در نظر گرفته شده در هر بروکر از لحاظ اسپرد، کمیسیون و نماد های معاملاتی تاثیر بسزایی در نتیجه اسکالپینگ برای معامله گران اسکالپ خواهد داشت.

بهترین بروکر های اسکالپ در فارکس ، اسکالپ چیست ، بهترین بروکر برای اسکالپ

برای بررسی و انتخاب بهترین بروکر ها برای اسکالپ در فارکس میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

بهترین بروکر برای اسکالپ

 

گام دوم – انتخاب بهترین جفت ارزها برای اسکالپ

در این مرحله میبایست ابتدا نماد های معاملاتی را بسته به شرایط هر یک برای معامله به روش اسکالپ در فارکس مورد بررس قرار دهید. با توجه به آن که بسیاری از جفت ارزها برای اسکالپ در فارکس مناسب میباشند، اما همچنان انتخاب اولیه معامله گران اسکالپ، “اسکالپ طلا در فارکس” میباشد.

 

گام سوم – ایجاد استراتژی اسکالپ در فارکس

در مرحله ی بعد از آموزش معامله به روش اسکالپ در فارکس مربوط به ایجاد استراتژی اسکالپ در فارکس است. در این مرحله معامله گران میبایست تکنیک اسکالپ در فارکس را با توجه به استراتژی مورد نظر برای یافتن نقطه مناسب برایاسکالپ فارکس بکار بندند.

استراتژی های اسکالپ در فارکس، استراتژی اسکالپ چیست؟، آموزش استراتژی اسکالپ فارکس

جهت آشنایی باآنکه “استراتژی اسکالپ چیست؟” و انتخاب بهترین استراتژی اسکالپ فارکس به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

آموزش استراتژی اسکالپ فارکس

 

گام چهارم – معامله به روش اسکالپ

در آخرین مرحله از آموزش اسکالپ در فارکس کافیست تا مشابه تصویر زیر نقاط حساس از جمله سطح مقاومت و حمایت را تشخیص داده و با توجه به آن نقاط تارگت پوینت [TP] و استاپ لاس [SL] را تعیین سپس اقدام به اسکالپینگ در فارکس نمایید.

آموزش اسکالپ در فارکس، اموزش اسکالپ تریدینگ، معامله اسکالپ در فارکس، معامله با اسکالپ فارکس
آموزش اسکالپ در فارکس

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

منابع مربوط‌ به اموزش اسکالپ تریدینگ از مهم‌ترین مواردی هستند که پیش از شروع فرایند معامله‌گری باید مورد توجه قرار بگیرند. روش ترید «اسکالپ» نیازمند دانش و تجربه بسیار زیاد است و شما به‌عنوان یک تریدر تازه‌کار نمی‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که حتی افراد حرفه‌ای نیز باید نکاتی مانند صبوربودن، مدیریت احساسات ‌ مدیریت ریسک را رعایت کنند تا بتوانند سودده شوند.

همان‌طور که در مقاله گفته شد، آموزش اسکالپ در فارکس به شما کمک می‌کند که در این روش معاملاتی خوش بدرخشید. درواقع شروع فرایند معامله با اسکالپ فارکس بدون استفاده از منابع مربوط به آن، کاری بسیار ریسکی و پرخطر خواهد بود.

به‌همین‌دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از انجام معاملهنحوه اسکالپینگ در فارکس، حتما مطالعات دقیقی داشته باشید تا بتوانید با یافتن بهترین روش اسکالپ در فارکس سودهای خوبی از این بازار کسب کنید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊بهترین استراتژی اسکالپ یک دقیقه ای - بهترین استراتژی اسکالپ 1 دقیقه ای
📊استراتژی اسکالپ با پرایس اکشن - بهترین استراتژی اسکالپ پرایس اکشن
📊استراتژی اسکالپ با فیبوناچی در فارکس - اسکالپ با استراتژی ترید با فیبوناچی
📊بهترین اندیکاتور برای اسکالپ فارکس - بررسی بهترین اندیکاتور اسکالپ در فارکس
جدیدترین مطالب
📉معرفی اندیکاتور باینری آپشن - بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن
💢ریسک کپی ترید کلاهبرداری - کلاهبرداری کپی تریدینگ چگونه است؟
©آیا کپی ترید خوب است یا خیر؟ - بررسی کپی ترید
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال