💻آموزش کار با بروکر لایت فارکس – آموزش کابین لایت فارکس

12:39 13/06/2023 -

💻آموزش کار با بروکر لایت فارکس – نحوه کار با لایت فارکس

در مجموعه مقالات آموزش بروکر لایت فارکس به دفعات به بررسی بخش های متنوع که از طریق کابین لایت فارکس در اختیار معامله گران قرار گرفته است، پرداخته ایم. آموزش کار با بروکر لایت فارکس در کنار تنوع بالا با مقداری پیچیدگی همراه است، که نشات گرفته از طراحی متفاوت آن است.

به همین دلیل لازم دانستیم تا در قالب آموزش کار با لایت فارکس به معرفی کابین شخصی لایت فایننس بپردازیم. چنانچه شما نیز به نحوه کار با لایت فارکس علاقه مند بوده، تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

آموزش کار با بروکر لایت فارکس itfxb181 litefinance personal cabin irantopfxbrokers 01

پیش از آن که به آموزش کار با بروکر لایت فارکس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی کابین لایت فارکس آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️تلگرام فارسی
💫ترید لایو لایت فارکس ✅ دارد
⏰برنامه کامپیوتر ❌ دارد
💻کابین لایت فارکس فارسی ✅ دارد

 

بررسی امکانات کابین شخصی لایت فارکس

پیش از شروع و پرداختن به نحوه کار با لایت فارکس بهتر است، بطور خلاصه برخی از ویژگی هایی که در لایت فایننس در اختیار معامله گران قرار میگیرد اشاره ای داشته باشیم:

آموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس

  • بخش کپی ترید در لایت فارکس
  • تریدر آنلاین لایت فارکس
  • مسابقه لایت فارکس
  • تریدر آنلاین لایت فارکس
  • بخش کمیسیون و ماشین حساب لایت فایننس
  • واریز و برداشت لایت فارکس
  • پشتیبانی از سایت فارسی لایت فارکس

اگر همچنان اقدام به افتتاح حساب و ثبت نام در بروکر لایت فارکس ننموده اید کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید و مراحل را در کابین شخصی خود دنبال نمایید.

 

▶️ویدئو آموزش کار با بروکر لایت فارکس

 

نحوه ورود به کابین لایت فارکس

به طبع پیش از ادامه میبایست ابتدا نسبت به ورود به بروکر لایت فارکس اقدام نمایید. پس از ورود میتوانید برای تکمیل مراحل افتتاح حساب و احراز هویت در لایت فارکس بروی گزینه ی پروفایل من مشابه تصویر زیر کلیک نمایید.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس ، ورود به بروکر لایت فارکس ، نحوه ورود به کابین لایت فارکس

پس از انتخاب گزینه ی پروفایل من گزینه ی تایید مشخصات را انتخاب نمایند و مراحل را تکمیل نمایند.

liteforex ورود ، بروکر لایت فارکس ورود ، ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن

همانطور که در مقاله ی مجزا به آن پرداختیم میتوانید روش های ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن بروی لینک زیر کلیک کرده و یا از طریق پشتیبانی لایت فارکس در ایران نسبت به دریافت لینک بدون فیلتر لایت فارکس اقدام نمایید.

ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن

 

کد کابین لایت فارکس کجاست؟

یکی از مواردی که بسیاری از معامله گران در یافتن آن در کابین شخصی لایت فارکس دچار مشکل میشوند. شماره کابین در لایت فارکس است که لازم دانستیم آن را نیز بعنوان موارد مربوط به موارد مربوط و کاربردی مطرح نماییم.

برای ورود به کابین لایت فارکس و دریافت کد خود ابتدا میبایست مراحل ثبت نام در لایت فایننس را تکمیل نمایید. پس از آن کافیست تا بروی نام کاربری خود که در تصویر نیز مشخص شده کلیک کرده و از میان گزینه های نمایش داده شده پروفایل من را انتخاب نمایید.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

در ادامه کد نمایش داده شده در زیر تصویر پروفایل شما همان کد یا شماره کابین در لایت فارکس کاربران است، که بطور اختصاصی به هر شخص تعلق دارد.

کابین شخصی لایت فارکس ،شماره کابین در لایت فارکس ، کد کابین لایت فارکس کجاست ؟
کد کابین لایت فارکس کجاست؟

 

دریافت ریبیت لایت فارکس

کاربر های اصلی کد کابین لایت فارکس مربوط به تغییر آن به منظور زیر مجموعه شدن در گروه هایی است که به عنوان نماینده ی بروکر لایت فایننس فعالیت میکنند میباشد، هدف اصلی آن نیز دریافت ریبیت لایت فارکس برای معامله گران و کاهش کارمزد های معاملاتی است.

در این مقاله بطور مفصل به نحوه ی دریافت ریبیت بروکر لایت فارکس پرداخته ایم، که پیشنهاد میکنیم اگر از جمله معامله گرانی بوده که به افزایش سود معاملات خود با کاهش هزینه ها علاقه مند بوده و یا از آن دسته معامله گران اسکالپینگ در لایت فارکس میباشید، حتما از طریق لینک زیر به مقاله مربوط به راهنمای دریافت ریبیت در بروکر لایت فارکس مراجعه نمایید.

تغییر کد uid در لایت فارکس ، ریبیت و کش بک لایت فارکس ، مراحل زیرمجموعه شدن در بروکر لایت فارکس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه آموزش دریافت ریبیت در بروکر لایت فارکس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

دریافت ریبیت در بروکر لایت فارکس

 

آموزش کار با لایت فارکس

در ادامه بصورت خلاصه به نحوه کار با لایت فارکس خواهیم پرداخت. برای درک بهتر آموزش کار با بروکر لایت فارکس میبایست هر بخش را بصورت مجزا مورد بررسی قرار داد:

 

معامله باینری آپشن لایت فارکس

یکی از دیگر ویژگی های این بروکر معتبر فارکس مربوط به امکان انجام معاملات باینری در لایت فارکس است. به تازگی به جهت بهبود معاملات کاربران ایجاد گردیده است، اگر چه در حال حاضر در مراحل ابتدایی خود به سر میبرد.

معاملات حرفه ای باینری آپشن در لایت فایننس ، معاملات باینری در لایت فارکس ،معامله باینری آپشن لایت فارکس
آموزش کار با لایت فارکس

انجام این معاملات در حال حاضر در قالب مسابقه پیش بینی شاخص ها ارائه میشود، که کاربران میتوانند با کلیک بروی گزینه ی مشخص شده به بستر معاملاتی هدایت گردید.

همچنین در صورتی که استقبال قابل توجهی از آن از سوی معامله گران شود، این قابلیت بصورت حرفه ای تر توسعه خواهد یافت که امیدواریم در آینده شاهد امکان معاملات حرفه ای باینری آپشن در لایت فایننس باشیم.

 

کپی تریدینگ در لایت فارکس

بخش مربوط به کپی ترید در لایت فارکس را میتوان بدون شک یکی از محبوب ترین ویژگی های این بروکر از دید کاربران دانست. با فیلتر های مناسب و البته لیست پر باری از معامله گران حرفه ای فارکس امکان سرمایه گذاری و کسب درامد با ریسک پایین در فارکس را فراهم میکند.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

کپی ترید یا حساب پم لایت فارکس ، کپی ترید در لایت فارکس ، کپی تریدینگ در لایت فارکس
آموزش کار با بروکر لایت فارکس

برای ورود به بخش کپی ترید یا حساب پم لایت فارکس کافیست تا بروی گزینه ی کپی که در تصویر نیز مشخص شده کلیک کرده، تا به گزینه های مربوط به انتخاب معامله گران از جمله فیلتر بهترین مدیران حساب لایت فارکس هدایت شوید.

کپی ترید یا حساب پم لایت فارکس، کپی ترید در لایت فارکس، کپی تریدینگ در لایت فارکس
آموزش کار با بروکر لایت فارکس

در این بخش میتوانید بر اساس مقادیر سودآوری، مدت معامله، سطح ریسک معاملات و بسیاری موارد دیگر پیش از انتخاب هر معامله گر مورد بررسی قرار دهید.

همچنین میتوانید برای مطالعه و آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکس از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به این بخش هدایت گردید.

 

تحلیل و سیگنال های بروکر لایت فارکس

یکی دیگر از بخش هایی که میتوانید در دیگر بروکر های معتبر فارکس نیز از آن بهره مند شوید. بخش مربوط به موارد تحلیل فارکس از لایت فارکس است که با عنوان آنالیز مواردی از جمله سیگنال فارکس ، تقویم اقتصادی و موارد تحلیلی را در خود جای داده است.

سیگنال فارکس، تحلیل فارکس از لایت فارکس، تحلیل و سیگنال های بروکر لایت فارکس
آموزش کار با لایت فارکس

موارد تحلیل و تقویم اقتصادی همانطور که از نام آن ها میتوان برداشت نمود، مقالات و آخرین اخبار فارکس را با امکان فیلتر ابزار های معاملاتی و نوع تحلیل را دارد.

  • سیگنال فارکس لایت فارکس

در کنار ویژگی های بالا اما سیگنال رایگان بروکر لایت فارکس علاوه بر سایت امکان دسترسی از طریق برنامه تلفن همراه را نیز فراهم میکند تا معامله گران قادر باشند هرچه بیشتر در در معاملات خود به موفقیت برسند.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

سیگنال فارکس ، تحلیل فارکس از لایت فارکس ، تحلیل و سیگنال های بروکر لایت فارکس
نحوه کار با لایت فارکس

در بخش سیگنال های لایت فارکس میتوانید بر اساس بازه های زمانی و همچنین بازار های معاملاتی این بروکر سیگنال های ارائه شده را دسته بندی نمایید. همچنین محبوب ترین نماد های معاملاتی لایت فارکس را با گزینه ی ستاره همواره تحت نظارت داشته باشید.

 

واریز و برداشت به بروکر لایت فارکس

بخش بعدی از آموزش کار با بروکر لایت فارکس مربوط به موارد دارایی در لایت فارکس است. برای شارژ حساب لایت فایننس یا برداشت از آن میتوانید از این بخش اقدام نمایید.

ارزدیجیتال یا تتر در لایت فارکس ، شارژ حساب لایت فایننس ، واریز و برداشت به بروکر لایت فارکس
آموزش کار با بروکر لایت فارکس

با کلیک بروی بخش دارایی 4 گزینه ی ارزدیجیتال یا تتر در لایت فارکس در کنار تاپ چنج، کارت های بانکی و پرفکت مانی در اختیار معامله گران قرار خواهد گرفت. تا بر اساس گزینه ی مورد نظر خود اقدام به سرمایه گذاری در لایت فارکس و یا برداشت سود معاملات خود نماید.

شارژ حساب لایت فارکس ، نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس ، معرفی روش های واریز و برداشت در لایت فارکس

در صورتی که قصد مطالعه بیشتر در مورد نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس را دارید کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس

 

معاملات لایو فارکس در لایت فایننس

آخرین بخش مورد آموزش کار با لایت فارکس ما در ویژگی های عمومی کابین شخصی لایت فارکس گزینه ی متاتریدر لایت فارکس و اطلاعات مربوط به حساب های معاملاتی این بروکر است. برای شروع معاملات میبایست از این روش برای اتصال متاتریدر به لایت فارکس استفاده نمایند.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

معاملات لایو فارکس در لایت فایننس ، اتصال متاتریدر به لایت فارکس ، کابین شخصی لایت فارکس
آموزش کابین شخصی لایت فارکس

این بخش بطور کلی شامل 2 سرویس است که هر یک به نوبه ی خود نیازمند مقاله ای اختصاصی در این باره و موارد حول آن میباشند. اما در صورتی که قصد ترید لایو فارکس را از طریق متاتریدر لایت فارکس داشته میبایست ابتدا با کلیک بروی گزینه ی متاتریدر اقدام به افتتاح حساب در لایت فارکس نمایید.

معاملات لایو فارکس در لایت فایننس ، اتصال متاتریدر به لایت فارکس ، کابین شخصی لایت فارکس
آموزش کار با بروکر لایت فارکس

سپس مشخصات حساب خود را در هریک از متاتریدرهای 4 یا 5 که متناسب با حساب شما میباشد وارد کرده و اقدام به معامله نمایید. همچنین در صورتی که در اتصال لایت فارکس به متاتریدر با مشکلی مواجه شدید میتوانید مراحل را بصورت تصویری در مقاله ی زیر دنبال نمایید.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

بصورت کلی در آموزش کار با بروکر لایت فارکس میتوان گفت که این بروکر از جمله بروکر های معتبر فارکس و البته پیشنهادی تاپ بروکر ایران است. علاوه بر ویژگی های معاملاتی در کابین شخصی لایت فارکس بخصوص خود تمام آن ها را در قالب یک محیط زیبا و کاربردی با پشتیبانی از زبان فارسی ارائه نموده است.

در این مقاله سعی داشتیم تا بطور کلی به آموزش کار با لایت فارکس بپردازیم. اما اگر همچنان در بخش هایی با سوالاتی مواجه بوده و یا درباره ی برنامه‌ی مشارکتی لایت فارکس که چند بار به آن اشاره شده نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید میتوانید از بخش نظرات و یا بروی پیامرسان ها موارد را با تیم پشتیبان فارسی فارکس مطرح نمایید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
✅بروکر لایت فارکس خوبه؟ - مزایا و معایب بروکر لایت فارکس
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس