💻اتصال متاتریدر به لایت فارکس – نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر

12:38 17/06/2023 -

💻نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر – اتصال لایت فارکس به متاتریدر

معامله گران پس از افتتاح حساب در لایت فارکس و شارژ حساب خود برای شروع معامله در بروکر لایت فارکس پلتفرم های متنوعی را در اختیار خواهند داشت. از این میان اما متاتریدر لایت فایننس را میتوان از محبوب ترین آن ها دانست.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر بپردازیم. اگر شما نیز در لایت فایننس متاتریدر 4 و 5 را برای معامله و ترید انتخاب نموده اید. دعوت میکنیم تا پایان این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در لایت فارکس

نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر، اتصال متاتریدر به لایت فارکس، اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر، اتصال لایت فارکس به متاتریدر

پیش از آن که به نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر بپردازیم،در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی متاتریدر لایت فایننس آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
📈متاتریدر تحت وب لایت فارکس ✅ دارد
📈متاتریدر موبایل لایت فایننس ✅ دارد
📈متاتریدر 4 ✅ دارد
📈متاتریدر 5 ✅ دارد

 

ویژگی اتصال لایت فایننس به متاتریدر

نصب متاتریدر لایت فارکس این فرصت را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده تا به تمام ویژگی ها و ابزار های معاملاتی این پلتفرم دسترسی پیدا نمایند. متاتریدر 4 لایت فارکس و متاتریدر 5 لایت فارکس هر دو دسترسی سریع در تمام پلتفرم ها و حساب های لایت فارکس را در خود جای داده اند. بصورت خلاصه میتوان موارد زیر را از جمله مزایای اتصال لایت فارکس به متاتریدر دانست:

 • بیش از 9 تایم فریم معاملاتی
 • بیش از 50 اندیکاتور و اسیلاتور
 • امنیت بالا [MQL4,MQL5]
 • دسترسی به عمق بازار
 • سرعت بالای اجرای معاملات
 • پلتفرم های تحت وب، کامپیوتر و موبایل

 

▶️ویدئو نحوه اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر

 

انواع متاتریدر در لایت فارکس

پیش از اتصال متاتریدر به لایت فارکس ابتدا میبایست نسبت به دانلود متاتریدر لایت فارکس اقدام نمایند. تنها پس از  دانلود متاتریدر لایت فایننس و نصب آن قادر به دسترسی به حساب در این پلتفرم معاملاتی خواهید داشت.

برای دانلود متاتریدر لایت فارکس بدون فیلتر میتوانید به مقاله ی مربوط به آموزش دانلود و نصب متاتریدر مراجعه نمایید.

 

مراحل اتصال متاتریدر به لایت فارکس

پیش از آن که به آموزش اتصال متاتریدر به لایت فارکس بپردازیم، برای درک بهتر در قالب تصویر زیر بصورت خلاصه گام های مربوط جهت دسترسی به متاتریدر لایت فایننس آورده شده است:

نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر، اتصال متاتریدر به لایت فارکس، اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر، اتصال لایت فارکس به متاتریدر
مراحل اتصال متاتریدر به لایت فارکس

 

اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر

همانطور که اشاره شد از سوی بروکر اتصال متاتریدر به لایت فارکس 4 و 5 در نظر گرفته شده است. پس از دانلود و نصب متاتریدر لایت فارکس میتوانید مطابق راهنمایی های زیر نسبت به اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر اقدام نمایید.

افتتاح حساب در لایت فارکس

گام اول – دریافت اطلاعات حساب لایت فارکس

پیش از اتصال متاتریدر به لایت فارکس میبایست از کابین شخصی لایت فارکس اطاعات و جزئیات حساب خود (آدرس سرور، شماره ورود و رمز عبور) را دریافت نمایید.

نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر، اتصال متاتریدر به لایت فارکس، اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر، اتصال لایت فارکس به متاتریدر
دریافت اطلاعات حساب لایت فارکس به متاتریدر

 

گام دوم – اتصال لایت فارکس به متاتریدر

پس از ورود به برنامه متاتریدر لایت فایننس، ابتدا میبایست بروی گزینه ی File کلیک کرده و از نوار نمایش داده شده گزینه ی Login to Trading Account را انتخاب نمایید.

سپس بخش مربوط به وارد نمودن اطلاعات حساب معاملاتی اتصال حساب لایت فارکس را به متاتریدر را تکمیل نمایید.

نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر، اتصال متاتریدر به لایت فارکس، اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر، اتصال لایت فارکس به متاتریدر
نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر

 

گام سوم – معامله در متاتریدر لایت فارکس

پس از تکمیل اتصال لایت فارکس به متاتریدر برای اجرای معاملات کافیست تا از نوار ابزار بالا ابتدا گزینه ی “New Order” را انتخاب و پس از وارد نمودن شرایط معامله بروی گزینه ی “خرید یا فروش” کلیک نمایید.

نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر، اتصال متاتریدر به لایت فارکس، اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر، اتصال لایت فارکس به متاتریدر
نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

متاتریدر لایت فایننس را میتوان از محبوب ترین پلتفرم ها برای معامله در لایت فارکس دانست. معامله گران پس از دانلود متاتریدر لایت فایننس میتوانند مطابق راهنمایی های مربوط به نحوه اتصال لایت فایننس به متاتریدر، معاملات خود را آغاز نمایند.

سوالات متداول

 • چگونه در لایت فارکس معامله کنیم؟

  برای معامله در لایت فارکس از سوی بروکر 4 پلتفرم اصلی در نظر گرفته شده است. از میان آن ها متاتریدر لایت فایننس ویژگی های خود را پس از اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر برای معامله در فارکس در اختیار معامله گران قرار میدهد.

  📈آموزش معامله در لایت فایننس

 • چگونه حساب لایت فارکس را به متاتریدر متصل نماییم؟

  برای اتصال متاتریدر به لایت فارکس کافیست تا پس از دانلود و نصب متاتریدر لایت فایننس با اطلاعات اختصاصی حساب افتتاح شده در لایت فارکس مراحل اتصال را تکمیل نمایید. همچنین میتوانید برای راهنمایی های بیشتر درباره ی اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر به پشتیبانی لایت فارکس در ایران مراجعه نمایید.

  ☎️تلگرام فارسی

 • مراحل اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر چیست؟

  معامله گرانی که به تازگی مراحل ثبت نام و افتتاح حساب در لایت فارکس را تکمیل نموده اند، میتوانند مطابق مراحل زیر نسبت به اتصال لایت فارکس به متاتریدر اقدام نمایند:

  1. افتتاح حساب در لایت فارکس
  2. دریافت اطلاعات حساب
  3. دانلود متاتریدر لایت فایننس
  4. اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر
 • متاتریدر تحت وب لایت فارکس چیست؟

  در کنار نسخه های متاتریدر لایت فایننس برای موبایل و کامپیوتر های شخصی، یک نسخه نیز در قالب متاتریدر تحت وب لایت فارکس برای دسترسی به حساب معاملاتی در نظر گرفته شده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
✅بروکر لایت فارکس خوبه؟ - مزایا و معایب بروکر لایت فارکس
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس