🔐ورود به پاکت آپشن بدون فیلترشکن – pocket option بدون فیلتر

11:44 19/05/2023 -

🔐سایت پاکت آپشن بدون فیلتر – لینک بروکر پاکت آپشن بدون فیلتر

بروکر پاکت آپشن یکی از بهترین بروکر های باینری آپشن در ایران است که کاربران بسیاری را نیز به پلتفرم خود جلب نموده است. در این باره بیشتر در مقاله معرفی بروکر پاکت آپشن پرداخته شده است، اما ورود به پاکت آپشن اخیرا با مشکلاتی همراه شده که دسترسی کاربران را محدود نموده است.

در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر معرفی دامنه های بدون فیلتر پاکت آپشن بطور مختصر دلایل آن که از این پس کاربران امکان دسترسی به سایت بدون فیلتر پاکت اپشن را نداشته و بهترین راهکار برای ورود به pocketoption بدون فیلتر برای کاربران ایرانی بپردازیم. از شما دعوت میکنیم تا پایان این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب پاکت اپشن

سایت پاکت آپشن بدون فیلتر ، دامنه جدید پاکت آپشن ، ادرس بدون فیلتر پاکت اپشن ، pocket option بدون فیلتر

پیش از آنکهورود به سایت پاکت اپشن بدون فیلتر و دامنه های سایت بروکر پاکت آپشن را مورد بررسی قرار دهیم، بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

پاکت آپشن بدون فیلتر irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥افتتاح حساب پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲50 دلار
⭐بونوس واریز تا 100 درصد
💱نیاز به فیلتر شکن ✅دارد
🔖معامله با آیپی ایران ✅ دارد
👤دامنه بدون فیلتر ✅ دارد

 

سایت پاکت اپشن چیست؟

سایت اصلی پاکت اپشن از زمان ایجاد آن تا کنون با آدرس سایت pocket option در دسترس معامله گران برای جهت معامله، ثبت نام و ورود به سایت پاکت آپشن قرار گرفته شده است. اما اخیرا به دلیل محدودیت های اعمال شده بر اینترنت داخلی دسترسی به سایت بروکر پاکت آپشن با محدودیت مواجه شده است.

به همین دلیل این بروکر معتبر باینری آپشن بر آن شده تا با ایجاد ادرس جدید سایت پاکت اپشن دسترسی به سایت را برای معامله گران خود تسهیل نماید که باعث ایجاد شک شبهاتی شده که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت.

 

چرا پاکت آپشن باز نمیشه؟

دلیل آن را ساده میتوان گفت “پاکت آپشن فیلتر شده است” سایت این کارگزار باینری آپشن نیز به مانند رقبای خود در بازار ایران به دلیل عدم شفافیت فیلتر شده است.

در مقابل اگرچه سایت بروکر پاکت آپشن به دفعات راهکار هایی را از جمله دامنه جدید پاکت آپشن برای دسترسی بهتر معامله گران ارائه نمود. اما همچنان برخی از معامله گران در پاکت آپشن ورود بدون مشکلی را تجربه نمیکنند.

به همین دلیل در ادامه به نحوه ی دریافت لینک پاکت اپشن بدون فیلتر و راهکار های رفع مشکل ورود به پاکت آپشن خواهیم پرداخت.

 

▶️ویدئو ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر شکن

 

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت اپشن

 

آدرس جدید پاکت آپشن – دامنه جدید پاکت آپشن

یکی از راهکارهایی که پیش تر به آن ها اشاره نمودیم اضافه شدن دامنه جدید pocketoption است که باعث گمانه زنی هایی برای معامله گران ایرانی در مورد کلاهبرداری پاکت آپشن شده است. دامنه های این بروکر صرفا بعنوان راهکاری برای رفع مشکلات ورود و دسترسی به ادرس بدون فیلتر پاکت اپشن ارائه میشود.

این دامنه ها از لحاظ اعتبار و امنیت مشابه سایت اصلی پاکت آپشن هستند، با این تفاوت که میتوان بدون نیاز به فیلتر شکن به ان ها دسترسی داشت. برای دریافت دامنه های جدید پاکت آپشن میتوانید از طریق پشتیبانی پاکت آپشن نسبت به دریافت آنها اقدام نمایید.

🔖بیشتر بخوانید – کلاهبرداری پاکت آپشن

سایت پاکت آپشن بدون فیلتر

بدون شک آسان ترین راهکار برای ورود به سامانه پاکت آپشن استفاده از فیلتر شکن است، زیرا هرچقدر که کاربران در سطح وب لینک سایت پاکت آپشن بدون فیلتر را ارائه کنند، باز هم پس از مدتی مجدد آن ها نیز با مقوله ی فیلترینگ مواجه خواهند شد.

افتتاح حساب پاکت اپشن

راهکار دیگر برای ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر شکن تماس با پشتیبانی تاپ بروکر ایران از طریق پیامرسان های زیر برای دریافت لینک های جدید و یا کلیک بروی لینک برای ورود مستقیم به سایت بدون فیلتر پاکت آپشن میباشد.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای رفع مشکل ورود به پاکت آپشن و دریافت راهنمای ثبت نام و لینک بدون فیلتر سایت پاکت اپشن میتوانید از طریق پیامرسان با پشتیبانی پاکت آپشن در ایران در ارتباط باشید.

پاکت آپشن بدون فیلتر itfxb support telegram icon mki

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

پس از انتشار خبر فیلتر شدن پاکت آپشن بسیاری از مراجعین که به ما مراجعه داشتند، از معامله گرانی بوده که به تازگی قصد ثبت نام در پاکت آپشن را داشتند و پس از کلیک بروی لینک های موجود در صفحه ی آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن امکان مراجعه به سایت را نداشتند.

به همین دلیل در این مقاله سعی داشتیم تا حد امکان علاوه بر آدرس بدون فیلتر پاکت آپشن، به روش های ممکن برای دسترسی به سایت در صورت فیلتر شدن دامنه های بدون فیلتر پاکت آپشن بپردازیم. اما به هر صورت به دلیل تداوم این محدودیت ها میتوانید موارد خود را در بخش نظرات و یا از طریق پشتیبانی تاپ بروکر ایران با ما مطرح کرده تا در رفع این مشکل شما را یاری نماییم.

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

پس از رفع مشکل ورود به حساب پاکت اپشن میتوانید از طریق لینک زیر نحوه ثبت نام در پاکت اپشن را مطالعه نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

سوالات متداول

نظرات (10)
بنیامین
17/01/2024 18:36

مایلم در مورد نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن بیشتر بدونم و بتونم قدم به قدم این کار رو انجام بدم. ممکنه یک سایت در این راستا به من معرفی کنید؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
20/01/2024 16:49

با سلام
برای دریافت راهنمایی های مربوط به افتتاح حساب در پاکت آپشن و ویدئو آموزش ثبت نام در پاکت آپشن میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.
📝آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

لیما
17/01/2024 18:35

آیا دامنه جدید pocketoption میتونه دلیلی برای کلاهبرداری پاکت آپشن محسوب بشه؟ همکارم میگفت چرا دامه جدید زدن به نظرت؟ شک نکن یک برنامه کلاهبرداری در انتظاره..
نظر شما چیه؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
20/01/2024 16:47

با سلام، خیر ایجاد دامنه جدید دلیلی بر کلاهبرداری پاکت آپشن نیست و بروکر تنها برای گسترش دامنه خدمات رسانی خود دامنه های جدیدی را به معامله گران خود از جمله ایرانیان اختصاص داده است!

سپیده
17/01/2024 18:35

دلیلش چیه که ورود به پاکت آپشن اخیرا با مشکلاتی همراه شده؟ شما میدونید؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
20/01/2024 16:45

با سلام
اگر امکانش هست بیشتر درباره مشکلات ورود به پاکت آپشن توضیح بفرمایید و یا مستقیما با کارشناسان تاپ بروکر ایران ارتباط برقرار نمایید.

رضا
29/07/2023 17:35

Iranian citizens are not allowed to perform exchanges as well as any transfers from/to nobitex.ir and arzpaya.com even while using a vpn service due to the sanctions. This may result in funds being withheld for a long-term investigation.
سلام خب الان این بروکر میگه اگر ایرانیا واریز کنن شاید تا مدت طولانی {مثل المپی ترید 1 ماه} شارژ نکن.داستان چیه

پاسخ
محمد حسین حسینی
31/07/2023 12:48

با سلام
بدلیل تاخیر در تراکنش ها از طریق صرافی های داخلی بهتر است مبالغ خود را از طریق کیف پول های ارزدیجیتال نظیر تراست ولت به حساب پاکت آپشن خود واریز نموده تا از بروز هرگونه مشکل پیشگیری نمایید.
💸نحوه شارژ بروکر پاکت آپشن با ارز دیجیتال

teee
15/06/2023 20:55

واقعا ممنون دیگه بدون فیلتر باز شد ی سال میشد که با این مشکل فیلترینگ مواجه بودم

پاسخ
محمد حسین حسینی
21/06/2023 10:51

با سلام و آرزوی موفقیت برای شما در معاملات، همچنین از شما دعوت میکنیم تا به منظور افزایش سود و بهبود معاملات در پاکت آپشن به مقاله ی مربوط به بونوس پاکت اپشن نیز مراجعه نمایید.
معامله با بونوس 50 درصدی پاکت آپشن

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس