🕰️آشنایی با ساعت بروکر ویندزور – بررسی ساعت کاری بروکر ویندزور

11:46 25/04/2024 -

🕰️ساعت بروکر ویندزور چیست؟ – نحوه تنظیم ساعت بروکر ویندزور

ساعت بروکر ویندزور از جمله مواردی است که اهمین بسیاری برای معامله در ویندزور و فارکس دارد. به همین دلیل نیز اختلاف ساعت بروکر ویندزور با ایران برای انتخاب فرصت نکته ای کلیدی به حساب می آید.

از سوی دیگر ساعت کاری بروکر ویندزور برای پشتیبانی و نحوه ی تنظیم ساعت بروکر ویندزور نیز از مسائل دیگر مورد بحث در این مقاله است. چنانجه شما نیز با سوالاتی قبیل “ساعت بروکر ویندزور به وقت کجاست؟” مواجه بوده با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

ساعت بروکر ویندزور، ساعت کار بروکر ویندزور، ساعت کاری بروکر ویندزور، اختلاف ساعت بروکر ویندزور با ایران

پیش از آن که به بررسی ساعت کار بروکر ویندزور بپردازیم، در جدول زیر به خلاصه موارد درباره ساعت بروکر ویندزور اشاره شده است:

بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ویندزور ☎️پشتیبان تلگرام
🪙افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد
👤پشتیبانی فارسی ✅ دارد
⏲️ساعت بروکر ویندزور ساعت محلی قبرس (UTC+3)
🕰️ساعت کار بروکر ویندزور 5 روز هفته
⚠️اختلاف ساعت بروکر ویندزور با ایران 6 ساعت 55 دقیقه

 

ساعت بروکر ویندزور چیست؟

یکی از نکات پراهمیت در استفاده از خدمات ویندزور بروکر، آگاهی از ساعت بروکر ویندزور در معاملاتی است. از سوی دیگر اطلاع از ساعت کاری بروکر ویندزور نیز امری حیاتی برای ارتباط با پشتیبانی و رفع مشکلات و ابهامات احتمالی است.

دفتر مرکزی ویندزور بروکر در قبرس قرار دارد و از همین رو، ساعت کار بروکر ویندزور بر اساس منطقه زمانی این منطقه تعیین می شود. اما از آن جایی که معامله گران این بروکر در سراسر جهان پراکنده هستند، لازم است ساعات کاری و معاملاتی آن برای هر کشور از جمله اختلاف ساعت بروکر ویندزور با ایران به صورت جداگانه بررسی شود.

 

ساعت کاری بروکر ویندزور به وقت کجاست؟

یکی از پر اهمیت ترین موارد مربوط به تایم بروکر ویندزور، آن است که “ساعت بروکر ویندزور به وقت کجاست؟ساعت کاری بروکر ویندزور به وقت محلی قبرس تنظیم شده است.

بر اساس منطقه زمانی UTC+3 (در تابستان) و UTC+2 (در زمستان) است. این به آن معناست که ساعت کار ویندزور بروکر با توجه به فصل، با ساعت رسمی ایران اختلاف زمانی دارد. در تابستان این اختلاف 30 دقیقه و در زمستان 1.5 ساعت است!

افتتاح حساب بروکر ویندزور

 

نحوه تنظیم ساعت بروکر ویندزور به وقت ایران

با توجه به اختلاف ساعت بروکر ویندزور با ایران، برای تنظیم ساعت بروکر ویندزور به وقت ایران، معامله گران می توانند از نرم افزار معاملاتی متاتریدر 4 استفاده کنند.

در این نرم افزار امکان تغییر منطقه زمانی و تنظیم ساعت بروکر ویندزور به ساعت محلی وجود دارد. با انتخاب گزینه “Tools” و سپس “Options” می توانید تنظیمات زمانی را مطابق با ساعت رسمی ایران انجام دهید.

علاوه بر این، لازم است معامله گران به اختلاف ساعت فارکس در سشن های مختلف در ویندزور بروکر نیز توجه کنند. ساعت کار بروکر ویندزور برای معامله جفت ارز های فارکس، شاخص ها، فلزات گران بها و بازار های سهام، متفاوت است!

 

بررسی ساعت کار بروکر ویندزور

همانطور که اشاره شد، ساعت بروکر ویندزور به چند دسته تقسیم میشود. بررسی ساعت کاری بروکر ویندزور، ساعت معاملاتی و تایم بروکر ویندزور برای تماس با پشتیبانی از موارد مهمی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت.

 

ساعت بروکر ویندزور در دفاتر

دفاتر بروکر ویندزور در قبرس بر اساس ساعت محلی این کشور فعالیت می کنند. از آن جایی که قبرس در منطقه زمانی UTC+3 (در تابستان) و UTC+2 (در زمستان) قرار دارد، ساعت کار بروکر ویندزور در دفاتر این بروکر نیز متناسب با این منطقه زمانی است.

بروکر ویندزور کجاست؟، بروکر ویندزور در کدام کشور است؟، بروکر ویندزور مال کدام کشور است؟، آدرس دفتر ویندزور
برای مطالعه بیشتر درباره ی دفاتر و انکه بروکر ویندزور در کدام کشور است؟ میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

 

ساعت کار بروکر ویندزور در پشتیبانی

بخش پشتیبانی ویندزور بروکر به صورت 24 ساعته و از دوشنبه تا جمعه فعال است. این بخش همچنین دارای پشتیبانی فارسی زبان نیز می باشد، ساعت بروکر ویندزور در پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 6 بعدازظهر (به وقت ایران) در دسترس معامله گران ایرانی است.

پشتیبانی تلگرام بروکر ویندزور، پشتیبانی ویندزور در تلگرام، پشتیبانی ویندزور در تلگرام، پشتیبانی فارسی ویندزور

برای اطلاع از روش های تماس با پشتیبانی فارسی ویندزور بروی لینک زیر کلیک نمایید.

پشتیبانی بروکر ویندزور

 

ساعت کار بروکر ویندزور در معاملات

ساعت بروکر ویندزور برای معاملات بسته به نوع ابزار معاملاتی متفاوت است. برای مثال، معاملات جفت ارز های فارکس از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 00:05 تا 23:59 (به وقت قبرس) امکان پذیر است.

اما معاملات شاخص ها و فلزات گران بها از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 01:00 تا 23:59 (به وقت قبرس) قابل انجام است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

آموزش ثبت نام در ویندزور

 

ساعت ویندزور برای جفت ارز های فارکس

ساعت کاری بروکر ویندزور برای معاملات از دوشنبه تا جمعه قابل معامله هستند. در روز های دوشنبه، معاملات از ساعت 00:05 (در زمستان از ساعت 22:35 به وقت ایران و در تابستان از ساعت 23:35 به وقت ایران) آغاز می شود و تا ساعت 23:59 (در زمستان ساعت 21:29 به وقت ایران و در تابستان ساعت 22:29 به وقت ایران) ادامه می یابد.

ساعت بروکر ویندزور در روز های سه شنبه تا جمعه نیز معاملات از ساعت 00:03 (در زمستان از ساعت 22:33 به وقت ایران و در تابستان از ساعت 23:33 به وقت ایران) شروع شده و تا ساعت 23:59 (همان ساعات ذکر شده برای روز دوشنبه) باز است. اما در روز های شنبه و یکشنبه، معاملات جفت ارز های فارکس در ویندزور بروکر تعطیل است.

 

ساعت ویندوزر برای فلزات و شاخص ها

تایم بروکر ویندزور در معاملات فلزات مانند طلا و شاخص های مهم جهانی، از دوشنبه تا جمعه امکان پذیر است. بازه زمانی معاملات این ابزار ها از ساعت 01:00 (در زمستان از ساعت 23:30 به وقت ایران و در تابستان از ساعت 00:30 به وقت روز بعد ایران) آغاز می شود و تا ساعت 23:59 (در زمستان ساعت 21:29 به وقت ایران و در تابستان ساعت 22:29 به وقت ایران) ادامه دارد.

ساعت کاری بروکر ویندزور روز های شنبه و یکشنبه و برای معامله فلزات و شاخص ها تعطیل است!

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

همانطور که اشاره داشتیم، ساعت بروکر ویندزور یکی از موارد پر اهمیت در بازار فارکس است. در این مقاله سعی داشتیم تا مفصلا با ساعت کاری بروکر ویندزور آشنا شویم.

همواره لازم است تا در بررسی و تنظیم ساعت بروکر ویندزور، به اختلاف ساعت بروکر ویندزور با ایران توجه داشته باشید. درک صحیح این مسائل به معامله گران کمک می کند تا فرصت های سودآور را از دست ندهند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📲آموزش اپلیکیشن ویندزور - دانلود برنامه ویندزور بروکرز
📊مقایسه اسپرد بروکر ویندزور - اسپرد های بروکر ویندزور
💻آموزش اتصال بروکر ویندزور به تریدینگ ویو - اتصال ویندزور به تریدینگ ویو
💻نحوه اتصال بروکر ویندزور به متاتریدر - اتصال حساب متاتریدر ویندزور
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس