💰واریز و برداشت ریالی در امارکتس – شارژ حساب amarkets

11:27 13/07/2023 -

💰نحوه واریز و برداشت ریالی بروکر آمارکتس با تاپ چنج

همان طور که در مقاله اختصاصی درباره بروکر آمارکتس به ویژگی های این بروکر فارکس برای ایرانیان اشاره داشتیم ، یکی از قابل توجه ترین آن ها تنوع بالای انتخاب در نحوه واریز و برداشت از بروکر آمارکتس و به ویژه واریز ریالی به آمارکتس بحساب می آید.

در این مقاله قصد داریم تا بررسی کامل تری نسبت به شارژ ریالی آمارکتس با تاپ چنج و روش مستقیم از سایت آمارکتس داشته باشیم و با بدانیم که کدام یک از روش های واریز و برداشت ریالی آمارکتس گزینه ی مناسب تری برای معامله گران بحساب می آید ، دعوت میکنیم با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آمارکتس

نحوه واریز و برداشت ریالی از بروکر آمارکتس ، نحوه ی واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در کارگزاری AMarkets ، واریز و برداشت از طریق تاپ چنج در آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس ❇️پشتیبان واتس اپ
🪙حساب دمو ✅دارد
📜کارمزد شارژ حساب ❌ندارد
🥇حداقل واریز از 1 دلار
⏰زمان تایید تراکنش لحظه ای
🚀بررسی بروکر آمارکتس

 

روش های واریز و برداشت در آمارکتس

همانطور که گفتیم روش های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس برای ایرانیان از نقاط قوت این بروکر بحساب می آید بنابر این بهتر دانستیم تا پیش از پرداختن به شارژ حساب ریالی آمارکتس با تاپ چنج نگاهی به تمام روش های در دسترس داشته باشیم.

به همین منظور در مقاله ای بصورت اختصاصی به روش های مختلف و آموزش واریز و برداشت حساب آمارکتس پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم تا پیش از ادامه مقاله به مطالعه آن بپردازید.

نحوه واریز و برداشت در آمارکتس ،نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس ، مراحل نحوه برداشت از بروکر آمارکتس

برای مطالعه بیشتر و نحوه واریز و برداشت از بروکر آمارکتس از طریق لینک زیر به مقاله مربوط مراجعه نمایید.

واریز و برداشت آمارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

واریز و برداشت ریالی به امارکتس از طریق سایت Amarkets

یکی از روش های واریز و برداشت از بروکر آمارکتس امکان شارژ ریالی مستقیم آمارکتس است که تنها از طریق ارتباط با پشتیبانی آمارکتس امکان پذیر میباشد ، این روش در واقع شارژ ریالی آمارکتس با پرداخت مبلغ مورد نظر به صرافی های پیشنهادی بروکر میباشد.

برای این کار کافیست تا از طریق پیامرسان های زیر با مشاورین تاپ بروکر ایران ، نماینده بروکر آمارکتس در ارتباط باشید تا بهترین روش شارژ آمارکتس را برای یک سرمایه گذاری مطمئن در اختیار شما قرار گیرد.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای راهنمایی بیشتر یا آموزش کامل واریز و برداشت از آمارکتس کافیست تا با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

واریز و برداشت itfxb support telegram icon mki واریز و برداشت itfxb support whatsapp icon mki

 

آموزش شارژ آمارکتس با تاپ چنج – واریز ریالی به آمارکتس

شارژ حساب از طریق تاپ چنج در آمارکتس از طریق درگاه پرداخت داخل سایت اصلی بدون پرداخت کارمزد و به صورت آنی امکان پذیر است ، توجه داشته باشید واریز و برداشت تنها پس از تکمیل ثبت نام و احراز هویت در بروکر آمارکتس میسر میباشد.

افتتاح حساب در آمارکتس

واریز ریالی به امارکتس ، واریز و برداشت ریالی در امارکتس ، شارژ ریالی آمارکتس

برای شروع پس از افتتاح حساب وارد کابین شخصی آمارکتس خود شوید و سپس از بخش واریز و برداشت ، بروی گزینه ی واریز جدید انتخاب نمایید.

واریز ریالی به امارکتس ، واریز و برداشت ریالی در امارکتس ، شارژ ریالی آمارکتس ، نحوه واریز و برداشت ریالی بروکر آمارکتس

پس از کلیک به صفحه ی جدیدی مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد که برای ادامه میبایست علاوه بر انتخاب شارژ آمارکتس با تاپ چنج ، حساب و مبلغ مورد نظر را وارد کرده و در آخر بروی گزینه ی واریز وجه کلیک نمایید.

نحوه واریز و برداشت ریالی بروکر آمارکتس ، واریز ریالی به امارکتس ، واریز و برداشت ریالی در امارکتس ، شارژ ریالی آمارکتس

پس از تایید تراکنش به صفحه ی صرافی تاپ چنج هدایت خواهید شد ، که میبایست مراحل ورود به حساب تاپ چنج را وارد کرده و پس از وارد نمودن ایمیل تایید ، مراحل شارژ را تکمیل نمایید.

دریافت ریبیت بروکر آمارکتس ، فعال سازی و دریافت کش بک ( ریبیت ) در بروکر آمارکتس ، طرح های کشبک ریبیت بروکر Amarkets (آمارکتس)

افتتاح حساب در آمارکتس

 

نحوه برداشت ریالی از آمارکتس به تاپ چنج

یکی از قوانین بروکر های فارکس در قبال واریز و برداشت ، استفاده از همان روش واریز در هنگام برداشت میباشد به همین دلیل در ادامه به آموزش برداشت از آمارکتس به تاپ چنج خواهیم پرداخت.

برای شروع ابتدا میبایست وارد کابین آمارکتس شده و این بار از نوار ابزار سمت راست در بخش واریز و برداشت ، گزینه ی برداشت جدید را انتخاب نموده تا به صفحه ی برداشت هدایت شوید .

واریز و برداشت itfxb225 amarkets topchange tcpay irantopfxbrokers pic 3

در بخش نمایش داده شده حساب مورد نظر و نحوه برداشت از بروکر آمارکتس (تاپ چنج) را انتخاب نموده و ابتدا بروی برداشت و سپس بروی گزینه ی تایید که در مرحله ی بعد نمایش داده خواهد شد کلیک نمایید.

ادامه مراحل برداشت ریالی از آمارکتس از سایت صرافی تاپ چنج صورت میگیرد که مراحلی مشابه مراحل واریز داشته و نیازی به توضیج بیشتر نخواهد داشت.

سوالات متداول

درج نظر