💵نحوه واریز و برداشت با پرفکت مانی در کارگزاری AMarkets

08:15 13/07/2023 -

💵نحوه ی واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی در آمارکتس

بروکر آمارکتس از جمله بروکر های معتبر فارکس برای ایرانیان بحساب می آید ، یکی از ویژگی های این بروکر برای این دسته از کاربران روش های واریز و برداشت در آمارکتس است که در میان آن ها گزینه ی پرفکت مانی دیده میشود .

در این مقاله قصد داریم تا بصورت تصویری به آموزش واریز و برداشت از بروکر آمارکتس با پرفکت مانی بپردازیم ، اگر از جمله معامله گرانی میباشید که بدنبال یک جایگزین مناسب برای روش واریز به آمارکتس از طریق تاپ چنج دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آمارکتس

AMarkets نحوه واریز و برداشت با پرفکت مانی در کارگزاری ، آموزش واریز و برداشت با پرفکت مانی در آمارکتس ، آموزش واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی در بروکر آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس ❇️پشتیبان واتس اپ
🪙حساب دمو ✅دارد
📜کارمزد شارژ حساب 0.5 درصد
🥇حداقل واریز از 1 دلار
⏰زمان تایید تراکنش لحظه ای
🚀بررسی بروکر آمارکتس

 

روش های واریز و برداشت در آمارکتس

پیش از آن که به ادامه ی مقاله و آموزش پرفکت مانی در آمارکتس بپردازیم پیشنهاد میکنیم تا به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران و معرفی تمامی روش های واریز و برداشت از حساب آمارکتس مراجعه نموده تا بهترین روش ها را به این منظور انتخاب نمایید .

در این مقاله علاوه بر بررسی روش ها بصورت خلاصه به نحوه شارژ با هر یک و شرایط آن ها پرداخته ایم.

نحوه واریز و برداشت در آمارکتس ،نحوه واریز و برداشت در بروکر آمارکتس ، مراحل نحوه برداشت از بروکر آمارکتس

برای مطالعه بیشتر درباره ی تمامی روش های واریز و برداشت از حساب آمارکتس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

واریز و برداشت آمارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی

برای شروع پس از تکمیل ثبت نام و احراز هویت در آمارکتس میبایست وارد کابین شخصی Amarkets شده و از نوار ابزار سمت راست گزینه ی واریز و برداشت و سپس واریز جدید را انتخاب نمایید.

افتتاح حساب در آمارکتس

در صفحه ی جدید میبایست ابتدا روش شارژ پرفکت مانی در آمارکتس را انتخاب نمایید و پس از وارد نمودن مبلغ مورد نظر برای شارژ بروی واریز وجه کلیک کرده و پیام نمایش داده شده را نیز تایید نمایید.

نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی ، نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی Perfect Money ، نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی

ادامه مراحل شارژ آمارکتس با پرفکت مانی از طریق درگاه این کیف پول صورت میگیرد که در گام اول مشابه تصویر گزینه حساب پرفکت مانی را انتخاب و بروی Make Payment کلیک نمایید.

نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی ، نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی Perfect Money ، نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی

در مرحله بعد میبایست اطلاعات مربوط به حساب پرفکت مانی را وارد نموده و بروی نمایش تراکنش کلیک نمایید به صفحه ی مربوط به اطلاعات شارژ هدایت شده و پس از بررسی مجدد آن را تایید نمایید.

نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی ، نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی Perfect Money ، نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی

در انتها یک پیام مشابه تصویر زیر برای شما به منزله ی تکمیل شارژ آمارکتس از روش پرفکت مانی نمایش داده میشود که از این پس میتوانید مبلغ را در حساب آمارکتس خود مشاهده نمایید.

 

نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی ، نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی Perfect Money ، نحوه شارژ بروکر آمارکتس با پرفکت مانی

بونوس تغییر بروکر در آمارکتس ، بونوس خوشامد گویی 30 دلاری آمارکتس ، بونوس آمارکتس

افتتاح حساب در آمارکتس

 

برداشت از آمارکتس با پرفکت مانی

همانطور که در قوانین بروکر ها در نظر گرفته شده معامله گران تنها از روشی که برای شارژ حساب آمارکتس استفاده نموده اند امکان پذیر میباشد ، بنابر این در ادامه به آموزش برداشت از آمارکتس از روش پرفکت مانی خواهیم پرداخت .

برای شروع ابتدا بروی گزینه ی واریز و برداشت و سپس برداشت جدید کلیک نمایید و در صفحه ی جدید گزینه ی برداشت با پرفکت مانی و مبلغ مورد نظر را وارد کرده و بروی گزینه ی برداشت کلیک نمایید.

برداشت از آمارکتس با پرفکت مانی ، آموزش واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی در بروکر آمارکتس ، نحوه شارژ بروکر با پرفکت مانی Perfect Money

پس از آن به سایت پرفکت مانی منتقل خواهید شد که مراحل برداشت را  مشابه مراحل واریز تکمیل نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای راهنمایی بیشتر یا آموزش کامل برداشت از آمارکتس با پرفکت مانی کافیست تا با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران ، نماینده آمارکتس در ایران در ارتباط باشید.

پرفکت مانی itfxb support telegram icon mki پرفکت مانی itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر