💥بررسی و معرفی انواع حساب آمارکتس – کارگزاری amarkets

11:36 06/05/2023 -

💥بررسی تخصصی انواع حساب های آمارکتس

معامله در بروکر آمارکتس Amarkets که یکی از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان بحساب می آید ، از طریق چند حساب معاملاتی امکان پذیر شده که هر یک ویژگی مخصوصی را در اختیار معامله گران قرار میدهد که بطور مختصری در مقاله ی بررسی بروکر آمارکتس به آن پرداخته شده است.

در این مقاله اما قصد داریم تا مروری بر انواع حساب‌های معاملاتی در آمارکتس و خصوصیات هر یک بپردازیم ، بخصوص اگر از جمله معامله گرانی میباشید که قصد معامله در حساب اسلامی آمارکتس را دارید از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

افتتاح حساب در آمارکتس

انواع حساب‌های معاملاتی در آمارکتس ، بررسی تخصصی انواع حساب معاملاتی آمارکتس ، انواع حساب در بروکر آمارکتس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آمارکتس | Amarkets آورده شده است :

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای آمارکتس ❇️پشتیبان واتس اپ
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫حساب اسلامی ✅ دارد
🗣️پشتیبانی فارسی ✅ دارد
🚀بررسی بروکر آمارکتس

 

انواع حساب در بروکر آمارکتس

انواع حساب amarkets به 4 دسته اصلی تقسیم میشود که هر یک مناسب با نیاز سطح مشخصی از معامله گران در نظر گرفته شده است ، در ادامه ویژگی حسابهای آمارکتس را مورد بررسی قرار خواهیم داد اما پیش از شروع لازم به ذکر است که ارز پایه حساب امارکتس شامل دلار ، یورو و بیتکوین است .

حداقل واریز آمارکتس از 100 دلار یا یورو شروع میشود که این مقدار تنها در حساب کریپتو امارکتس متفاوت است و حداقل 10 MBT برای شروع معاملات مورد نیاز است .

معرفی حساب ecn آمارکتس ، حساب ECN آمارکتس ، حساب ecn آمارکتس

افتتاح حساب در آمارکتس

 

حساب ecn امارکتس

در میان انواع حساب بروکر آمارکتس ، حساب ecn آمارکتس به عنوان حساب حرفه ای فارکس معرفی میشود که کمترین اسپرد فارکس را به معامله گران ارائه میکند ، در این حساب ها حداقل واریز 200 دلار/یورو در نظر گرفته شده است .

مشابه دیگر حساب ها حداکثر لوریج آمارکتس 1:3000 تعیین شده و همانطور که گفتیم شروع اسپرد از صفر برای معامله در دسترس است اگر چه معامله گران می بایست به ازای هر لات از معاملات خود 2.5 دلار/یورو را به عنوان کارمزد معاملات پرداخت نمایند .

این حساب تمام نماد های معاملاتی آمارکتس را بروی پلتفرم متاتریدر 4 و 5 در قالب اردر های Market Execution ارائه میکند .

🏷️خلاصه ویژگی های حساب ECN بروکر Amarkets

  • حداقل واریز اولیه : 200 دلار
  • حداکثر لوریج : 1:3000
  • شروع اسپرد : از صفر شناور
  • کارمزد : 2.5 دلار/یورو به ازای هر لات

افتتاح حساب در آمارکتس

 

حساب استاندارد آمارکتس

حساب استاندارد بروکر Amarkets متداول ترین حساب معاملاتی فارکس در این بروکر بحساب می آید و امکاناتی که در آن در نظر گرفته مناسب هر سطح از معامله گران میباشد ، حداقل واریز اولیه در آن 100 دلار/یورو تعیین شده و همچنان حداکثر لوریج 1:3000 تعیین شده است .

اسپرد حساب استاندارد آمارکتس برای معامله در 44 نماد فارکس ، 7 فلز ، 16 شاخص ، 11 کالا ، 19 ارز دیجیتال ، 433 سهام و 20 نماد ETF  از 1.3 پیپ بدون کارمزد شروع میشود و دستورات نیز بصورت Market Exectuion و Instant Execution اجرا میگردد .

🏷️خلاصه ویژگی های حساب Standard بروکر آمارکتس

  • حداقل واریز اولیه : 100 دلار
  • حداکثر لوریج : 1:3000
  • شروع اسپرد : از 1.3 پیپ شناور
  • کارمزد : ندارد

افتتاح حساب در آمارکتس

 

حساب اسپرد ثابت آمارکتس

حساب اسپرد ثابت یا حساب فیکس آمارکتس همانطور که از نام آن مشخص است ، اسپرد ها بصورت ثابت تعیین شده و معامله گران میتوانند معاملات خود را با کمترین نوسان با واریز حداقل 100 دلار احرا نمایند .

در میان انواع حساب امارکتس این حساب نیز بدون کارمزد در نظر گرفته شده و با حفظ شرایط معاملاتی حساب استاندارد تنها با ثابت نگه داشتن اسپرد ها امکان معامله در فارکس برای معامله گران با سرمایه کم را فراهم آورده است .

🏷️خلاصه ویژگی های حساب FIX بروکر آمارکتس

  • حداقل واریز اولیه : 100 دلار
  • حداکثر لوریج : 1:3000
  • شروع اسپرد : از 3 پیپ ثابت
  • کارمزد : ندارد

افتتاح حساب در آمارکتس

 

 

حساب سنتی امارکتس

حساب سنتی یا حساب نانو امارکتس یکی از پر جستجو ترین حساب های آمارکتسانواع حساب آمارکتس است که متاسفانه از سوی بروکر ارائه نشده و جستجو معامله گران بی نتیجه میماند.

اگرچه بروکر آمارکتس همواره در حال رقابت با بروکر آلپاری و بروکر لایت فارکس است اما بر خلاف این 2 بروکر معتبر فارکس برای ایرانیان هنوز اقدامی در جهت ارائه حسابی تحت عنوان حساب سنتی آمارکتس برای معامله با حجم کم در فارکس ننموده است.

در صورتی که قصد معامله با حساب سنتی در فارکس را دارید دعوت میکنیم تا به مقاله ی بررسی بروکر های لایت فایننس و آلپاری از طریق لینک های زیر بعنوان گزینه ی جایگزین بروکر آمارکتس در ایران مراجعه نمایید .

آموزش کامل بروکر آلپاری ، بررسی بروکر آلپاری ، کارگزاری آلپاری فارکس ، ثبت نام Alpari

بررسی بروکر آلپاری

بررسی بروکر LITEFOREX ، مشخصات بروکر لایت فارکس ، بررسی لایت فارکس

بررسی بروکر لایت فایننس

 

حساب کریپتو (Crypto) بروکر آمارکتس

در میان انواع حساب های آمارکتس ، میتوان حساب crypto آمارکتس را متفاوت ترین آن ها دانست زیرا در این حساب جدید معامله گران میتوانند با ارز پایه MBT و تنها 10 واحد از آن یک حساب با لوریج 1:500 و اسپرد شناور از 1.3 پیپ بدون پرداخت کارمزد برای معامله در تمام نماد های آمارکتس به معامله بپردازند .

🏷️خلاصه ویژگی های حساب crypto بروکر آمارکتس

  • حداقل واریز اولیه : 10 mbt
  • حداکثر لوریج : 1:500
  • شروع اسپرد : از 1.3 پیپ شناور
  • کارمزد : ندارد

 

حساب دمو امارکتس

معامله گرانی که در فارکس تازه هستند یا به تازگی قصد ثبت نام در بروکر آمارکتس را دارند میتوانند برای آشنایی با حساب های امارکتس تمام حساب ها را در قالب حساب دمو آمارکتس مورد بررسی قرار دهند و در یک محیط واقعی اما با سرمایه مجازی به معامله بپردازند و بهترین حساب آمارکتس را انتخاب نمایند .

افتتاح حساب در آمارکتس

برای افتتاح حساب دمو در بروکر آمارکتس میتوانید پس از انتخاب لینک زیر و تکمیل ثبت نام از بخش کابین شخصی Amarkets گزینه ی حساب دمو جدید را انتخاب نمایید .

حساب دمو امارکتس ، معاملات با یک حساب دمو 10000 دلاری ، افتتاح حساب دمو در بروکر آمارکتس

در بخش نمایش داده شده میتوانید حساب مورد نظر خود را بروی پلتفرم متاتریدر 4 و 5 آمارکتس را بهمراه مقادیر لوریج و موجودی اولیه انتخاب نموده و بروی افتتاح حساب کلیک نمایید .

 

حساب اسلامی آمارکتس

در صورتی که از جمله معامله گرانی میباشید که سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس را مد نظر قرار داده این بدون شک با عنوان حساب اسلامی امارکتس آشنایی دارید ، در این حساب معامله گران با حذف بهره شبانه یا به اصطلاح سواپ فری کردن حساب آمارکتس میتواند بسته به شرایط تا چند روز معامله ی خود را باز نگه دارند .

افتتاح حساب در آمارکتس

انواع حساب در بروکر آمارکتس قابلیت سواپ فری شدن یا تبدیل به حساب اسلامی آمارکتس را دارند اما میبایست اشاره نمود که تنها در نسخه متاتریدر 4 این امکان وجود دارد .

برای تغییر حساب آمارکتس به حساب اسلامی فارکس کافیست تا در کابین شخصی از طریق گزینه ی مشخص شده ، حساب اسلامی را انتخاب نمایید و در صفحه ی جدید حساب مورد نظر را بهمراه نوع حساب انتخاب و درخواست خود را جهت افتتاح حساب اسلامی آمارکتس ثبت نمایید .

حساب اسلامی آمارکتس ، تغییر حساب آمارکتس به حساب اسلامی فارکس ، حساب بدون بهره آمارکتس

 

آموزش ایجاد حساب معاملاتی در بروکرAmarkets

در آخر نیز پس از بررسی کامل حساب های آمارکتس و انتخاب حساب مورد نظر جهت شروع معاملات در فارکس نوبت به نحوه ی افتتاح حساب واقعی بروکر آمارکتس رسیده است ، برای این کار میبایست مراحل ثبت نام و احراز هویت در آمارکتس را تکمیل نمایید و در غیر این صورت میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

افتتاح حساب در آمارکتس

پس از ورود به کابین شخصی Amarkets از طریق نوار ابزار سمت راست ابتدا گزینه ی معامله کردن و سپس حساب واقعی جدید را انتخاب نمایید .

افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش افتتاح حساب و ثبت نام در بروکر آمارکتس ، حساب معاملاتی Amarkets

در صفحه ی نمایش داده شده میتوانید نسخه ی پلتفرم معاملاتی را بهمراه ارز پایه و نوع حساب بسته به گزینه ی مورد نظر خود از میان انواع حساب در آمارکتس انتخاب نموده و پس از تعیین نوع اجرای حساب و لوریج گزینه ی افتتاح حساب واقعی را انتخاب نمایید .

برای افتتاح حساب کریپتو آمارکتس میبایست ارز پایه را به BTC تغییر دهید تا گزینه ی حساب Crypto نمایش داده شود .

سوالات متداول

درج نظر