🧮ماشین حساب در فارکس چیست؟ – معرفی ماشین حساب فارکس

11:24 21/09/2023 -

🧮آشنایی با ماشین حساب فارکس – محاسبه گر فارکس

محاسبه سود و ضرر فارکس که در اغلب بروکر های برتر فارکس تعبیه شده، از پر جستجو ترین کلمات در میان تریدر ها بحساب می آید. زیرا هدف هر معامله گر بدون شک کسب سود از فارکس میباشد. اما به دلیل پیچیدگی محاسبه سود فارکس، بسیاری از کاربران به ماشین حساب محاسبه سود در فارکس مراجعه می نمایند.

در این مقاله تاپ بروکر ایران نیز در ادامه مقالات آموزش فارکس، این بار به سراغ ماشین حساب فارکس و تمام موارد مرتبط با آن از جمله انواع آن، آموزش محاسبه درامد فارکس و دانلود ماشین حساب فارکس رفته است. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ماشین حساب سود و ضرر فارکس، ماشین حساب فارکس، ماشین حساب محاسبه سود فارکس

در قالب جدول زیر به برخی از بهترین بروکر های فارکس با ماشین حساب معاملاتی اشاره شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
بررسی بروکر ifc markets، ifc markets فارسی
بروکر IFC Markets
🔥ثبت نام در ifc market
🚀بروکر ifc market
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

ماشین حساب فارکس چیست؟

پیش از هرچیز باید بدانیم که ماشین حساب محاسبه سود و زیان فارکس یا به اختصار ماشین حساب فارکس چیست؟، ماشین حساب های محاسبه گر فارکس برنامه یا سایت هایی از پیش برنامه ریزی شده هستند که پس از وارد نمودن مقادیر مورد نظر از جمله لات، قیمت و کارمزد پیش از ورود به معامله شرایط آن را بررسی نمایند.

 

▶️ویدئو آموزش محاسبه درامد فارکس

 

انواع ماشین حساب فارکس

ماشین حساب های محاسبه گر سود فارکس انواع متفاوتی دارند که هر یک با هدف محاسبه ی مقادیری خاص طراحی و توسعه یافته اند و به ندرت میتوان ماشین حساب فارکس آنلاینی را یافت که تمامی این فاکتور ها در آن جای داده شده باشد.

در ادامه به برخی از پرکاربردترین انواع ماشین حساب فارکس اشاره خواهیم داشت:

 

ماشین حساب سود و ضرر در فارکس

ماشین حساب محاسبه سود و زیان در فارکس یکی از کاربردی ترین و البته رایج ترین نوع ماشین حساب فارکس بحساب می آید. همانطور که از نام آن بر می آید؛ ماشین حساب سود و ضرر فارکس با دریافت داده های معاملاتی پیش از ورود به محاسبه میزان سود یا ضرر احتمالی در صورت ورود به معامله می پردازد.

ماشین حساب سود و زیان فارکس، ماشین حساب سود و ضرر فارکس ،ماشین حساب محاسبه سود و زیان در فارکس، ماشین حساب محاسبه سود و ضرر در فارکس
ماشین حساب سود و ضرر در Myfxbook.com
ماشین حساب سود و زیان فارکس، ماشین حساب سود و ضرر فارکس ،ماشین حساب محاسبه سود و زیان در فارکس، ماشین حساب محاسبه سود و ضرر در فارکس

برای آشنایی بیشتر و بررسی بهترین ماشین حساب محاسبه سود و ضرر در فارکس به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

ماشین حساب سود و زیان فارکس

 

ماشین حساب فارکس با اهرم

ماشین حساب فارکس با لوریج یا اهرم به ماشین حساب های محاسبه گر سود فارکس بر اساس مقادیر لوریج گفته میشود که معامله گران در زمان وارد کردن مقادیر مورد نیاز میتوانند فاکتور اهرم را نیز اضافه کرده تا ماشین حساب در محاسبه میزان سود ضریب ها را نیز در نظر گیرد.

ماشین حساب معامله گر لایت فایننس، ماشین حساب لایت فارکس، محیط ماشین حساب معاملاتی LiteFinance
ماشین حساب فارکس در لایت فارکس

از یکی از بهترین ماشین حساب فارکس با اهرم میتوان به ماشین حساب لایت فارکس اشاره داشت که اگر چه ماشین حساب با شرایط حساب های معاملاتی لایت فایننس مقادیر را محاسبه میکند، اما این امکان را در اختیار کاربران این بروکر قرار داده تا با تعیین مقادیر لوریج از 1:1 تا 1:1000 بسته به نماد معاملاتی دقت محاسبات فارکس خود را افزایش دهند.

بروکر آلپاری فارسی ، افتتاح حساب بروکر آلپاری ، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیانافتتاح حساب در آلپاری

 

ماشین حساب مارجین فارکس

ماشین حساب محاسبه مارجین از دیگر انواع ماشین حساب فارکس بحساب می آید که در آن فاکتور محاسبه مارجین نیز برای افزایش دقت در نظر گرفته شده است، ماشین حساب هایی که امکان محاسبه مارجین و لوریج در آن ها تعبیه شده، به دلیل دقت بالا برای معامله گران حرفه ای بسیار کاربردی بحساب می آید.

ماشین حساب مارجین فارکس، ماشین حساب فارکس، ماشین حساب سود و ضرر فارکس، ماشین حساب سود و زیان فارکس
ماشین حساب مارجین فارکس

ماشین حساب فارکس ifc از جمله ابزار محاسبه گر فارکس است که بطور خودکار پس از وارد نمودن لوریج، نماد و حجم معامله مقادیر مارجین را نیز محاسبه می نمایند.

 

ماشین حساب محاسبه حجم معامله در فارکس

از اصلی ترین ملاک ها برای محاسبه سود فارکس، مقدار حجم یا لات معاملاتی است. ماشین حساب محاسبه لات در فارکس را میتوان در هر یک از انواع ماشین حساب فارکس آنلاین که از سوی بروکر ها و یا سایت های دیگر منتشر شده، مشاهده نمود.

برای محاسبه لات در فارکس کافیست تا حجم مورد نظر برای ورود به بازار را در بخش مربوط ماشین حساب محاسبه گر حجم فارکس وارد کرده تا مقادیر مورد نظر شما بسته به دیگر فاکتور ها نمایش داده شود.

 

ماشین حساب محاسبه پیپ در فارکس

ماشین حساب محاسبه پیپ فارکس یکی از پرکاربرد ترین ابزار ها بحساب می اید که کارکردی مشابه ماشین حساب فارکس برای محاسبه لات که در بالا توضیح دادیم داشته اما دقیق تر میباشد. ماشین حساب فارکس پیپ را اغلب بر اساس حجم و نقاط باز و بسته شدن معامله محاسبه می نماید، تا در انتها بر این اساس تریدر ها پس از محاسبه درامد فارکس وارد بازار شوند.

ماشین حساب محاسبه پیپ در فارکس، ماشین حساب فارکس، ماشین حساب سود و ضرر فارکس، ماشین حساب سود و زیان فارکس ماشین حساب محاسبه پیپ در فارکس، ماشین حساب فارکس، ماشین حساب سود و ضرر فارکس، ماشین حساب سود و زیان فارکس

 

یکی از محبوب ترین ماشین حساب پیپ در فارکس را میتوان در میان اندیکاتور های سایت تریدینگ ویو مشاهده نمود که پس از اضافه نمودن آن کاربران با چند کلیک میتوانند با محاسبه پیپ در تریدینگ ویو بصورت تصویری نسبت به اجرای معاملات اقدام نمایند.

ماشین حساب پیپ در فارکس، ماشین حساب محاسبه پیپ فارکس، ماشین حساب محاسبه پیپ در فارکس، ماشین حساب
برای آموزش ماشین حساب پیپ در فارکس و بررسی لیست بهترین ماشین حساب پیپ به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

ماشین حساب محاسبه پیپ در فارکس

 

ماشین حساب سود مرکب فارکس

محاسبه سود مرکب با ماشین حساب فارکس برای معامله گرانی که بطور مستمر در حال معامله در فارکس بوده و درصد مشخصی را به عنوان سود در هر دوره در نظر گرفته اند، بسیار کاربردی است.

برای استفاده از محاسبه گر سود مرکب فارکس میبایست سود در نظر گرفته شده در هر دوره را بهمراه مدت دوره (عموما بصورت ماه) وارد کرده تا سود پایان دوره نمایش داده شود.

ماشین حساب سود مرکب فارکس را میتوان در سایت های مرجع فارکس مشاهده نمود.

 

ماشین حساب فیبوناچی در فارکس

ماشین حساب فیبوناچی از جمله ماشین حساب هایی است که بیشتر جنبه تحلیل داشته و کافیست تا بالاترین و پایین ترین نقطه قیمت بازار را در آن وارد کرده تا بر اساس اعداد فیبوناچی نقاط کلیدی بازگشت قیمت را در اختیار شما قرار دهد.

ماشین حساب لایت فارکس، ماشین حساب فیبوناچی لایت فارکس، محیط ماشین حساب معاملاتی LiteFinance
ماشین حساب فیبوناچی در بروکر لایت فارکس

درحال حاضر میتوان بدون نیاز به دانلود ماشین حساب فیبوناچی، از دقیق ترین نسخه تحت وب این ماشین حساب فارکس در بروکر لایت فایننس بهره برد.

آموزش ماشین حساب لایت فارکس، ترید با ماشین حساب معاملاتی LiteFinance، تحلیل با ماشین حساب فیبوناچی

برای مراجعه به مقاله ی مربوط به ماشین حساب لایت فارکس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ماشین حساب لایت فارکس

 

مزایای استفاده از ماشین حساب فارکس آنلاین

تا به اینجای مقاله با ماشین حساب فارکس آنلاین و کاربرد انواع آن آشنا شدیم، حال نوبت به آن رسیده تا بطور خلاصه به مزایای محاسبه گر سود فارکس و تاثیر آن در معاملات بپردازیم.

ماشین حساب سود و ضرر فارکس از جمله ابزاری است که به کمک آن تریدر ها میتوانند پیش از ورود به بازار مقادیر مهمی نظیر سود، نقاط کسب سود (TP) و توقف ضرر (SL) را بر اساس حجم و تحلیل معاملاتی خود محاسبه نمایند.

بروکر با اسپرد صفر ، بهترین بروکر با کمترین اسپرد ، بروکر آمارکتس برای اسکالپ

افتتاح حساب در آمارکتس

بهترین سایت ماشین حساب فارکس

ماشین حساب فارکس همانطور که در ابتدای مقاله نیز به آن اشاره شد، از جمله ابزاری است که با قابلیت های مختلف از سوی تمام بروکر های فارکس به جهت بهبود محاسبات فارکس در نظر گرفته شده است.

در انتخاب بهترین ماشین حساب فارکس ملاک ها بیشتر بسته به نیاز های هر معامله گر بوده و تنها میتوان بهترین ماشین حساب در فارکس را در نوع خود مورد بررسی قرار دهیم که در مقاله ای مجزا به آن خواهیم پرداخت.

 

دانلود ماشین حساب فارکس

برخی از توسعه دهندگان تلفن همراه با توجه به کاربرد ماشین حساب سود در فارکس در صدد طراحی ماشین حساب فارکس اندروید و IOS بر آمده تا کاربران محاسبه گر فارکس تنها در یک برنامه تمام کاربرد های انواع ماشین حساب های فارکس را در اختیار داشته باشند.

برای بررسی و دانلود نرم افزار ماشین حساب فارکس میتوانید به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مراجعه کرده و بهترین برنامه مناسب نیاز های معاملاتی خود در محاسبات فارکس را دریافت نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا بطور کامل با مبحث مربوط به ماشین حساب فارکس آشنا شده و انواع ماشین حساب محاسبه سود فارکس را بررسی نماییم تا کاربرانی که تمایل به محاسبه ریسک در فارکس به جهت افزایش دقت معاملات خود را دارند بخوبی بر این موضوع تسلط پیدا نمایند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس
📊لیست پر نوسان ترین نماد های فارکس – بهترین نماد برای نوسان گیری فارکس
🔰بررسی راز موفقیت در فارکس - نحوه موفقیت در فارکس
📆آموزش تقویم اقتصادی فارکس فکتوری - تقویم اقتصادی فارکس فکتوری چیست؟
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس