📜بررسی رگوله بروکر ویندزور – رگوله ویندزور چیست؟

11:57 02/04/2024 -

📜بررسی رگوله بروکر ویندزور – رگوله ویندزور برای ایرانیان

بررسی رگوله ی بروکر فارکس همواره از اصلی ترین موارد ورود به فارکس است. بررسی رگوله بروکر ویندزور بعنوان یکی از بروکر های معتبر فارکس بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

تعدد رگوله ویندزور یکی از بالاترین این رگوله ها را در اختیار معامله گران قرار داده که بر اعتبار بروکر ویندزور افزوده است. چنانچه شما نیز قصد معامله با windsor broker فارسی و بررسی رگوله بروکر ویندزور داشته با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

رگوله بروکر ویندزور itfxb548 windsor regulation irantopfxbrokers pic 01

پیش از آن که به بررسی رگوله بروکر ویندزور بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی ویندزور بروکر آورده شده است:

بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ویندزور ☎️پشتیبان تلگرام
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫رگوله ویندزور ✅ دارد
⚡دفتر مرکزی ویندزور ✅ دارد
⚠️سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد

 

رگوله بروکر ویندزور چیست؟

بروکر ویندزور یکی از «قدیمی ترین بروکر های فارکس» است. به واسطه ی این تجربیات نیز لیست بلندی از رگوله بروکر ویندزور برای اعتبار بخشی به سرمایه گذاران فراهم شده است.

رگوله ویندزور بسته به شعبات و دفاتر این بروکر متفاوت است. ترکیب آن با اعتبار بروکر ویندزور حاشیه امنی را برای شروع فارکس فراهم نموده است اما همچنان موارد و نکات قابل توجهی درباره رگوله بروکر ویندزور وجود داشته که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

نکات مهم درباره ی رگوله ویندزور

بروکر ویندزور فعالیت خود را از سال 1988 شروع کرده است و اکنون دفتر مرکزی آن در کشور قبرس واقع شده است. رگوله بروکر ویندزور نیز اغلب بر همین اساس فعالیت می نماید.

اما نکته مهم در این باره آن است که ارائه خدمات به ایرانیان از طریق این شعبه انجام نمیشود. رگوله بروکر ویندزور برای کاربران فارسی مجوز ها متفاوت است!

افتتاح حساب بروکر ویندزور

 

انواع رگوله بروکر ویندزور

همانطور که اشاره داشتیم انواع رگوله بروکر ویندزور لیست بلند بالایی را در اختیار معامله گران قرار میدهد. در ادامه مفصلا به رگوله ویندزور پرداخته شده است:

 

رگوله قبرس ویندزور بروکر (CySec)

قدرتمند ترین رگوله بروکر ویندزور (CySec) تحت شماره [04/030] است که به معنای نظارت کمیسیون اوراق بهادار قبرس بر فعالیت های این بروکر است.

ویندزور بروکر در سال 2004 با تاسیس دفتر در کشور قبرس توانست این رگوله معتبر را دریافت کند. بروکر ویندزور با سابقه بالای سه دهه یکی از پیشتازان این عرصه است و در طی سالیان متوالی نسبت به اعتبار آن شک و شبهه ای وجود نداشته است.

این رگوله ویندزور عمدتا شامل کشور های اروپایی می شود و از کشور های ایران، ایالات متحده آمریکا، بلژیک و ژاپن پشتیبانی نمی کند!

رگولاتوری ویندزور فارسی، رگوله ویندزور بروکرز، رگوله ویندزور برای ایرانیان، رگوله بروکر ویندزور
رگوله بروکر ویندزور در CySec

 

رگوله آفشور بروکر ویندزور (FSC)

یکی دیگر از رگوله های بروکر ویندزور (BVI FSC) است که مربوط به جزیره ویرجین در بریتانیا است. این رگوله ویندزور را می توان در دسته رگوله های متوسط قرار داد که در مقایسه با کمیسیون اوراق بهادار قبرس ارزش زیادی ندارد.

این سازمان بر فعالیت های مالی بانک ها، بروکر ها، بیمه ها و … نظارت دارد و برای اولین بار در سال 2001 تاسیس شد. یکی از مهم ترین وظیفه های این رگوله فارکس حفظ امنیت دارایی های معامله گران در بازار است که توسط کارگزاری ویندزور به خوبی رعایت شده است.

 

رگوله سشل ویندزور بروکر (FSA)

رگوله ویندزور (FSA) که شکل کوتاه شده عبارت (Financial Services Authority) است، نهاد نظارت مالی سیشل است که فعالیت مالی نهاد های غیر بانکی همانند بروکر ها را تحت نظر می گیرد.

این رگوله بروکر ویندزور  با شماره [463727] وظیفه دارد تمام فعالیت های مالی بروکر ها را بررسی کند و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با قوانین و مقررات وضع شده اقدامات لازم را به عمل آورد.

رگولاتوری ویندزور فارسی، رگوله ویندزور بروکرز، رگوله ویندزور برای ایرانیان، رگوله بروکر ویندزور
رگوله بروکر ویندزور در FSA

 

رگوله ویندزور در اردن (JSC)

رگوله بروکر ویندزور (Jordan Securities Commission) مربوط به کشور اردن است و نظارت ها توسط کمیسیون اوراق بهادار اردن صورت می گیرد. بروکر ویندزور تحت نام “Seldon for Investments Limited /Jordan” با شماره [10292] طی دهه گذشته به مشتریانی از خاورمیانه و شمال آفریقا بخدمات رسانی می نماید.

همچنین این رگوله ویندزور به منزله مجوز فعالیت در کشور اردن است. یکی از دفتر های اصلی این بروکر در کشور اردن واقع شده است. شما برای اطلاع از جزییات و آدرس می توانید به سایت بروکر مراجعه نمایید.

 

رگوله بروکر ویندزور در کنیا (CMA)

از دیگر رگوله بروکر ویندزور برای معامله گران آفریقایی رگوله CMA است. همان طور که گفته شد این بروکر مشتریان زیادی از شمال آفریقا دارد به همین دلیل رگوله سازمان بازار سرمایه کنیا را دریافت کرده است.

با توجه به دریافت مجوز فعالیت و رگوله ویندزور افراد ساکن در این قسمت با خیالی راحت می توانند به امر معامله بپردازند. بروکر با دریافت این رگوله توانسته است دفتر خود را در کشور کنیا راه اندازی کند.

 

زمان اعتبار رگوله بروکر ویندزور

تا به این لحظه تمامی مجوز ها در لیست رگوله بروکر ویندزور اعتبار دارند و چه در سایت اصلی ویندزور بروکر، چه سایت خود رگولاتور ها قابل مشاهده هستند.

اگر شما قصد افتتاح حساب در فارکس را داشته بررسی وضعیت رگوله ها از موارد اولیه بحساب می آید. به این منظور شما می توانید با مراجعه به سایت بروکر ویندزور در قسمت (Regulation) به لیست رگوله ویندزور دسترسی داشته باشید.

رگولاتوری ویندزور فارسی، رگوله ویندزور بروکرز، رگوله ویندزور برای ایرانیان، رگوله بروکر ویندزور
بررسی رگوله بروکر ویندزور

 

رگوله بروکر ویندزور برای ایرانیان

ویندزور بروکر ایرانیان را در لیست تحریم خود قرار نداده است و طی سالیان به افراد ساکن ایران خدمات ارائه کرده است. رگوله بروکر ویندزور برای جلب اطمینان ایرانیان که تعداد زیادی از مشتریان آن ها را تشکیل می دهد، به دو نوع رگوله تقسیم میشود. رگوله ویندزور برای ایرانیان شامل سازمان خدمات مالی (Seychelle) و (IFSC) است.

با دارا بودن این دو رگوله بروکر ویندزور افراد ساکن ایران به راحتی می توانند در سایت رسمی بروکر مراحل ثبت نام در ویندزور و احراز هویت خود را تکمیل کنند.

آموزش ثبت نام در ویندزور

 

آیا بروکر ویندزور معتبر است؟

بررسی رگوله بروکر ویندزور روش برای اطلاع از اعتبار بروکر ویندزور است. به دلیل محدودیت های جهانی کاربران ایرانی همواره بهترین روش برای بررسی بروکر ها، پس از بررسی رگوله ویندزور یا غیره، بررسی اعتبار و موارد مشکوک به کلاهبرداری است.

رگوله بروکر ویندزور ، اعتبار بروکر ویندزور ، آیا بروکر ویندزور بروکر کلاهبردار است؟، آیا کلاهبرداری بروکر ویندزور صحت دارد؟

برای بررسی بیشتر اعتبار و کلاهبرداری ویندزور میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

کلاهبرداری بروکر ویندزور

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در کنار سابقه طولانی بروکر ویندزور از سال 1988، رگوله بروکر ویندزور همواره از موارد قابل توجه در مزایا و معایب بروکر ویندزور بحساب می آید.

windsor broker فارسی با ارائه خدمات به زبان فارسی و پشتیبانی قوی، به گزینه ‌ای محبوب بین ایرانیان تبدیل شده است. این بروکر از اهمیت رگوله در فضای معاملات فارکس غافل نشده و رگوله ویندزور نیز شامل مواردی از جمله CySec، FSC، FSA، JSC و CMA، برای تثبیت اعتبار آن میباشد.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
❗بررسی مشکلات بروکر ویندزور - روش های رفع مشکلات بروکر ویندزور
📜بررسی رگوله بروکر ویندزور – رگوله ویندزور چیست؟
🛢️نماد نفت در بروکر ویندزور - معامله نماد نفت در ویندزور
✅مزایا و معایب بروکر ویندزور - بررسی معایب بروکر ویندزور
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز