❗بررسی مشکلات بروکر ویندزور – روش های رفع مشکلات بروکر ویندزور

09:05 03/04/2024 -

❗مشکلات بروکر ویندزور برای ایرانیان – رفع مشکل ویندزور بروکر

مشکلات فارکس در ایران همواره جزئی جدا نشدنی برای کاربران ایرانی بحساب می آید. بروکر ویندزور سابقه ی 30 ساله در بازار فارکس داشته، اما این موضوع دلیلی بر عدم وجود “مشکلات بروکر ویندزور” نمی باشد!

با توجه به نظرات کاربران از مشکلات بروکر ویندزور و پیگیری های انجام شده جهت رفع آن ها از طریق پشتیبانی تاپ بروکر ایران، بر آن شدیم تا مقاله ای را به «مشکلات بروکر ویندزور» اختصاص دهیم.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

⚠️سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد مشکلات بروکر windsor، مشکلات بروکر ویندزور، مشکل برداشت بونوس 30 دلاری ویندزور

پیش از آن که به بررسی مشکلات بروکر ویندزور بپردازیم، در جدول زیر به خلاصه موارد درباره بروکر ویندزور اشاره شده است:

بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ویندزور ☎️پشتیبان تلگرام
🪙افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد
👤پشتیبانی فارسی ✅ دارد
🔖مشکلات بروکر ویندزور ✅ دارد
❗رفع مشکل ویندزور ✅ دارد
⚠️سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد

 

مشکلات بروکر ویندزور چیست؟

همانطور که اشاره داشتیم بروکر ویندزور با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در بازار فارکس برای ایرانیان را داشته و جزو قدیمی ترین کارگزاری های فعال به شمار می آید.

“قوانین بروکر ویندزور” که اصلی ترین معیار برای پیشگیری از بروز مشکلات بروکر ویندزور برای کاربران است از سوی چندین رگوله نظارت میشود. از جمله رگوله بروکر ویندزور میتوان به FSA ، FSC بلیز، JSC اردن و … اشاره داشت.

با این وجود اما همچنان معامله گران مشکلات بروکر ویندزور از جمله مشکلات مربوط به اسکالپینگ، بونوس 30 دلاری و تعدادی دیگر ناراضی مباشند.در ادامه این مقاله به بررسی دقیق تر مشکلات بروکر ویندزور پرداخته ایم:

 

مزایا و معایب بروکر ویندزور

فارغ از مشکلات بروکر ویندزور که از سوی معامله گران اشاره شده این بروکر ویژگی های مثبتی را نیز در اختیار معامله گران خود قرار میدهد.

در جدول زیر بصورت مختصر به تعدادی از مزایا و معایب بروکر ویندزور اشاره شده است:

جدول مزایا و معایب بروکر ویندزور
✅مزایا ویندزور ❌معایب ویندزور
سابقه بالای فعالیت (بیش از 30 سال) محدودیت روش های واریز و برداشت
رگولاتوری متنوع و معتبر محدودیت پلتفرم های معاملاتی
حداقل واریزی کم کارمزد واریز و برداشت
بونوس ها و جوایز متعدد
پشتیبانی فارسی زبان

 

مزایا و معایب بروکر ویندزور، معایب بروکر ویندزور، مزایای بروکر ویندزور

برای بررسی بیشتر مزایا و معایب ویندزور کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

مزایا و معایب بروکر ویندزور

 

نکات مهم در انتخاب بروکر ویندزور

اطلاع و توجه به نکات زیر میتوان تا حد زیادی از بروز مشکلات بروکر ویندزور در آینده پیشگیری نماید. زیرا اغلب این مشکلات به دلیل عدم مطالعه دقیق “قوانین بروکر ویندزور” و کم توجهی به شرایط معاملاتی در این بروکر رخ میدهد.

کاربران در هنگام ثبت نام در بروکر windsor برای فعالیت باید به نکات مهمی که در ادامه آورده شده اند دقت داشته باشند:

 • رگوله ویندزور برای ایرانیان:
  کاربران باید به بررسی دقیق رگوله بروکر ویندزور بپردازند و از اعتبار آن مطمئن شوند. ویندزور برای کاربران اروپایی دارای رگولاتوری معتبر است. اما رگوله ویندزور که تحت نظارت آن به کاربران ایرانی خدمات ارئه می کند سطح سه و آفشور است!
 • هزینه و کمیسیون معاملات:
  نکته مهم دیگری که قبل از انتخاب بروکر باید به آن دقت شود میزان اسپرد و کمیسیون ویندزور است که بروکر از مشتریان خود در هر معامله دریافت می کند.
 • روش های واریز و برداشت:
  امکان واریز و برداشت وجه از نکات بسیار مهم در محبوبیت یک کارگزاری است. اگر چه واریز ریالی ارائه شده اما به کل تنوع پایینی در روش های واریز و برداشت ویندزور در اختیار معامله گران قرار گرفته است.
 • خدمات مشتریان:
  ارائه پشتیبانی مناسب برای مشتریان نکته بسیار حیاتی است! زیرا اولین راه برای رفع مشکلات بروکر ویندزور بحساب می آید. اگرچه بروکر ویندزور نظرات مثبتی را از این حیث بدست نیاورده است.

 

انواع مشکلات بروکر ویندزور

حال که بصورت مختصر با نکات و روش های پیشگیری از مشکلات بروکر ویندزور آشنا شدیم. نوبت به آن رسیده تا بر اساس نظرات در مورد بروکر ویندزور به بررسی مشکلات بروکر ویندزور بپردازیم:

 

غیر مجاز بودن اسکالپ در ویندزور

معامله به روش اسکالپ در فارکس یکی از محبوب ترین روش ها برای کسب درامد است. اما یکی از مشکلات بروکر ویندروز که در نظرات کاربران به آن اشاره شده است، عدم پرداخت سود بدست آمده از معاملات اسکالپ بر اساس قوانین بروکر ویندزور است.

غیر مجاز بودن اسکالپ در بروکرها یکی از قوانین قدیمی و منسوخ شده است که امروزه در کمتر کارگزاری دیده می شود. اما ظاهرا بروکر ویندزور به مدت زمان باز و بسته شدن معاملات حساس بوده و به معاملاتی که در کمتر از 2 دقیقه باز و بسته شوند ایراد خواهد گرفت!

 

مشکل بونوس 30 دلاری ویندزور

یکی از پر تکرارترین مشکلات بروکر ویندزور برای کاربران مربوط به “بونوس 30 دلاری ویندزور” مربوط می شود. در تعداد زیادی از نظرات منفی که توسط کاربران برای این بروکر گذاشته شده، مشکل عدم توانایی در برداشت سود بونوس 30 دلاری بیان شده است.

این بروکر در بخش “قوانین بونوس ویندزور” ادعا کرده که به تمام کسانی که برای اولین بار حساب پرایم باز کنند، «30 دلار بونوس ویندزور» تعلق می گیرد که غیر قابل برداشت است، اما می توان در معاملات از آن استفاده کرد.

اما به نظر می رسد که دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور برای ساکنان و کاربران یکسری از کشورها مانند هند، پاکستان، اندونزی، آفریقای جنوبی و… امکان پذیر نمیباشد.

 بونوس بروکر ویندزور، دریافت بونوس ویندزور، قوانین بونوس ویندزور، شرایط بونوس ویندزور
برای معامله قوانین بونوس ویندزور و نحوه دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

 

مشکلات پشتیبانی و پاسخگویی بروکر

یکی از مهم ترین مشکلات بروکر ویندزور که به صورت مکرر توسط معامله گران به آن اشاره شده، عدم پشتیبانی مناسب پس از افتتاح حساب در این بروکر است.

بطور مثال یکی از کاربران مدعی شده که پس از افتتاح حساب در بروکر ویندزور یک مدیر حساب به ایشان تعلق گرفته اما این مدیر در هیچ زمان حاضر به پاسخگویی و برطرف کردن مشکلات وی نبوده است!

کاربری دیگر مدعی شده که این بروکر در زمان واریز و افتتاح حساب پشتیبانی عالی داشته است. اما امکان برداشت سود معاملات را به سختی برای کاربران خود فراهم می کند و یا سعی می کند با پچیده نمودن قوانین ویندزور از دادن سود مشتری سر باز زند.

پشتیبانی تلگرام بروکر ویندزور، پشتیبانی ویندزور در تلگرام، پشتیبانی ویندزور در تلگرام، پشتیبانی فارسی ویندزور

برای اطلاع از روش های تماس با پشتیبانی فارسی بروکر ویندزور بروی لینک زیر کلیک نمایید.

پشتیبانی بروکر ویندزور

 

نظرات در مورد بروکر ویندزور

تا به اینجای مقاله با رایج ترین مشکلات بروکر ویندزور فارسی آشنا شدیم. در ادامه اما قصد داریم تا مختصرا به نظرات در مورد بروکر ویندزور از سوی کارشناسان و کاربران این بروکر بپردازیم:

آموزش ثبت نام در ویندزور

نظر کارشناسان در مورد بروکر ویندزور

نظرات در مورد بروکر ویندزور از سوی کارشناسان با توجه به رگولاتوری معتبر و سابقه فعالیت بیش از 30 سال بدون مشکل در بازارهای مالی مثبت است و این بروکر را جزو امن ترین کارگزاری ها برای فعالیت به حساب می آورند.

همچنین فارغ از مشکلات بروکر ویندزور این بروکر با ارائه امکانات مختلفی از جمله معامله بر روی ابزارهای معاملاتی متنوع و پلتفرم های معاملاتی کابرپسند و به خصوص بونوس ها و جوایز متعدد توانسته جایگاه خوبی بعنوان بهترين بروكر فاركس براي ايرانيان برای خود دست و پا کند.

 

تجربه کاربران از بروکر ویندزور

تجربه کاربران از مشکلات بروکر ویندزور به منطقه جغرافیای آن ها بستگی دارد . کاربران اروپایی با توجه به اینکه بروکر دارای رگوله معتبر CySEC و عضویت در کمیته حمایت از مشتری در برابر کارگزاری در این منطقه است با خیال راحت تر نسبت به امنیت و اعتبار می توانند در آن به فعالیت بپردازند.

اما کاربران کشورهایی که در لیست تحریم این بروکر هستند از جمله ایران (بروکر ویندزور فارسی)، پاکستان و هند بیشتر با مشکلات بروکر ویندزور مواجه میباشند.

 

✅جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم تا مفصلا با مشکلات بروکر ویندزور آشنا شویم. با توجه به سابقه فعالیت و رگولاتوری معتبر و وجود نداشتن شکایت رسمی از کلاهبرداری بروکر ویندزور این بروکر در دسته کلاهبرداران قرار نمی گیرد.

اما معامله گران در هنگام انتخاب این بروکر برای همکاری بهتر است که به مشکلات بروکر ویندزور که در نظرات کاربران آن به ثبت رسیده، توجه داشته باشند.

این بروکر برای ایرانیان دارای رگوله سطح سه و با اعتبار پایین است و بهتر است کاربران به این مسئله دقت کنند که این بروکر با معاملات اسکالپ که کمتر از دو دقیقه باز و بسته می شوند مشکل داشته و امکان عدم پرداخت سود وجود دارد.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💲مشخصات شاخص دلار در بروکر ویندزور - ‫ شاخص دلار در ویندزور بروکرز (Windsor)
💻معرفی پلتفرم معاملاتی ویندزور - انواع پلتفرم ویندزور
🗣️نظرات در مورد بروکر ویندزور برای ایرانیان - بروکر ویندزور نظرات
📲آموزش اپلیکیشن ویندزور - دانلود برنامه ویندزور بروکرز
جدیدترین مطالب
📉معرفی اندیکاتور باینری آپشن - بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن
💢ریسک کپی ترید کلاهبرداری - کلاهبرداری کپی تریدینگ چگونه است؟
©آیا کپی ترید خوب است یا خیر؟ - بررسی کپی ترید
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال