👌مقایسه بروکرهای پاکت آپشن و کوتکس – کوتکس یا پاکت آپشن

11:11 09/08/2023 -

👌مقایسه کوتکس یا پاکت آپشن – تفاوت پاکت آپشن و کوتکس چیست؟

مشابه هر سرمایه گذاری دیگر در بازار های مالی انتخاب بروکر یکی از موارد پر اهمیت بحساب می آید. در میان بهترین بروکر های باینری آپشن برای ایرانیان نیز به دلیل محدودیت های اعمال شده برای فعالیت این دسته از کاربران توجه ویژه ای وجود دارد.

در میان این بروکر ها تا پیش از این تنها بروکر پاکت آپشن به تنهایی وظیفه ی خدمات رسانی به ایرانیان را به عهده داشته اما اخیرا با شروع فعالیت بروکر کوتکس، حال پاکت اپشن میبایست با یک رقیب جدی دست و پنجه نرم کند. در این مقاله نیز بطور مفصل قصد داریم تا در تاپ بروکر ایران به مقایسه بروکرهای پاکت آپشن و کوتکس بپردازیم.

مقایسه بروکرهای پاکت آپشن و کوتکس، کوتکس یا پاکت آپشن، مقایسه و بررسی بروکرهای باینری آپشن پاکت آپشن و کوتکس

پیش از شروع مقاله در قالب جدول زیر بصورت خلاصه ویژگی های بروکر پاکت آپشن را گرداوری نموده ایم:

کوتکس یا پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی فارسی زبان ☎️پشتیبان تلگرام
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب از 10$
💸حداکثر بازپرداخت تا 98%
⭐بونوس واریز ✅دارد
📝ثبت نام ایرانیان ✅دارد
🔖 رگولاتوری ✅ دارد [IFMRRC]
👤سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد

 

بروکر کوتکس یا پاکت آپشن کدام بهتر است؟

در این مقاله بر خلاف روال گذشته خود و همچنین بدلیل نزدیک بودن ویژگی های هردو بروکر باینری، ابتدا هر دو بروکر ها بر اساس مهمترین ملاک ها و فاکتور های لازم برای تبدیل شدن به بهترین بروکر باینری در ایران بررسی خواهیم نمود. سپس در انتها برای جمع بندی در قالب جدول نیز هر دو بروکر را در کنار یکدیگر مقایسه خواهیم نمود.

 

▶️بررسی ویدئویی انتخاب کوتکس یا پاکت آپشن

«کوتکس یا پاکت آپشن» سوالی که در انتخاب بهترین بروکر باینری آپشن برای کاربران پیش می آید. بروکر پاکت آپشن و کوتکس در حال حاضر بهترین گزینه های “معامله باینری آپشن در ایران” بحساب می آیند.

به همین دلیل نیز در قالب ویدئو به مقایسه بروکر باینری آپشن کوتکس یا پاکت آپشن پرداخته ایم. برای بررسی و انتخاب بهترین بروکر از بین کوتکس یا پاکت آپشن کافیست بروی تصویر کلیک نمایید.

 

ویژگی های بروکر پاکت آپشن و کوتکس

پیش از هر چیز برای مقایسه بروکرهای پاکت آپشن و کوتکس میبایست مقداری با هر یک از بروکر ها بیشتر آشنا شویم. تا بتوان در ادامه با دید باز تری نسبت به مقایسه و در آخر انتخاب از میان آنها اقدام نمود. در ادامه به برخی از برجسته ترین ویژگی های این بروکر باینری در قالب مقایسه کوتکس و پاکت آپشن آورده شده است:

بروکر پاکت آپشن | Pocket option

بروکر باینری پاکت آپشن (Pocket Option) یکی از پر آوازه ترین بروکر های باینری آپشن در میان بروکر های داخلی و خارجی است که به واسطه ی خدمات متنوع خود بویژه سیگنال ترید و کپی ترید در باینری آپشن، پذیرای بیش از 20 هزار معامله گر فعال در هر روز در پلتفرم خود میباشد.

همچنین معامله گران فرصت معامله با بازپرداخت های تا98% درصد، مسابقات متنوع و بخش جذاب اچیومنت را در کنار بونوس های واریز 50% و 100% برای یک تجربه معاملاتی مناسب در بازار باینری آپشن در اختیار دارند.

بررسی پاکت آپشن ، اعتبار سایت پاکت آپشن ، معرفی بروکر پاکت آپشن ، سایت پاکت آپشن چیست

برای مطالعه بیشتر و آشنایی با خدمات و ویژگی های این بروکر میتوانید از طریق لینک به مقاله ی همه چیز درباره ی پاکت آپشن مراجعه نمایید.

بروکر پاکت آپشن چیست؟

 

بروکر کوتکس | Quotex

یکی از بروکر های باینری آپشن نسبتا تازه تاسیس را میتوان بروکر Quotex دانست که از سال 2019 که فعالیت خود را آغاز نموده موفق شده تا به سرعت در میان بهترین بروکر های باینری آپشن جایگاه خوبی را بدست آورد.

در حال حاضر بروکر کوتکس علاوه بر امکان خدمات رسانی به ایرانیان، خدماتی نظیر بازپرداخت های تا 98%، بونوس های واریز تا 30% را تنها در ازای 10 دلار واریز اولیه در قالب یک محیط کاربری و پلتفرم کاربرپسند در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد.

quotex iran، بروکر کوتکس چیست ، ورود به بروکر کوتکس ، صرافی کوتکس

برای مطالعه بیشتر و بررسی بروکر کوتکس میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

بروکر کوتکس چیست؟

 

مقایسه بروکر کوتکس یا پاکت آپشن

در انتخاب بهترین بروکر باینری آپشن معیار های متفاوتی در نظر گرفته میشود؛ علاوه بر آن هر معامله گر نیز بر اساس نیاز ها و استراتژی های باینری آپشن مورد استفاده میتواند بروکر منتخب خود را انتخاب نماید. اما برای بررسی بهتر این بروکر ها در قالب مقایسه کوتکس و پاکت آپشن هر دو را بر اساس چند ملاک اصلی زیر مقایسه خواهیم نمود:

  • نماد های معاملات باینری آپشن
  • میزان بازپرداخت باینری آپشن
  • رگولاتوری و اعتبار بروکر ها
  • مقدار بونوس واریز
  • روش های واریز و برداشت
  • کپی ترید / سیگنال تریدینگ

همچنین بصورت اختصاصی بروکر پاکت آپشن و کوتکس را بر اساس ملاک های زیر در صفحه ای اختصاصی برای هر یک مورد بررسی قرار داده ایم. میتوانید با لینک مربوط به صفحه ی مورد نظر به جهت مطالعه بیشتر درباره ی بهترین بروکر باینری آپشن مراجعه نمایید.

 

💱نماد باینری آپشن در پاکت آپشن و کوتکس

نماد های معاملاتی یکی از ملاک های اولیه مورد بررسی پیش از سرمایه گذاری در هر بروکر بحساب می آید. از این بابت هر دو بروکر تنوع بالای نماد ها را برای معامله در اختیار کاربران خود قرار داده اند؛ در پاکت آپشن کاربران به بیش از 130 نماد معاملاتی دسترسی داشته که این تعداد در بروکر کوتکس بیش از 50 نماد میباشد.

اما در این مقایسه کوتکس و پاکت آپشن لازم به ذکر است که بروکر پاکت آپشن علاوه بر معاملات باینری آپشن، امکان دسترسی به معاملات فارکس [از طریق اتصال حساب به متاتریدر 4 پاکت آپشن] در نظر گرفته شده است. از این طریق معامله گران علاوه بر معاملات باینری آپشن، امکان معامله فارکس در پاکت آپشن را نیز در قالب معاملات «OTC» در اختیار داشته باشند.

در قالب جدول زیر بصورت خلاصه به مقایسه بروکر پاکت آپشن و کوتکس از لحاظ نماد های معاملاتی پرداخته ایم:

کوتکس یا پاکت آپشن quotex logo
بروکر کوتکس
بروکر پاکت آپشن برای ایرانیان، پاکت آپشن چیست؟، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن
بروکر پاکت آپشن
💱جفت ارز های فارکس (باینری آپشن) 💱جفت ارز های فارکس (باینری آپشن)
🛢️کامودیتی ها (Commodities) 🛢️کامودیتی ها (Commodities)
📰شاخص ها (Indices) 📰شاخص ها (Indices)
📃سهام (Stocks) 📃سهام (Stocks)
🪙کریپتو کارنسی ها (Crypto)
💹معاملات فارکس (OTC)
ثبت نام در کوتکس ثبت نام در پاکت اپشن

 

📊بازپرداخت در پاکت آپشن و کوتکس

مقادیر و درصد های بازپرداخت گزینه های باینری آپشن در واقع همان مقدار سود از پیش معین شده است که برای هر نماد و البته در هر بروکر متغییر است. به طبع معامله گران هر چه این مقادیر بالاتر باشد، بیشتر به سرمایه گذاری و ترید در آن بروکر باینری اپشن ترغیب خواهند شد.

مقادیر بازپرداخت در بروکر کوتکس تا 98% اعلام شده که بصورت معدود معامله گران فرصت معامله با این مقدار را تجربه مینمایند و در اغلب موارد بازپرداخت ها یا پی اوت ها تا 98% است!

در مقابل پی اوت در پاکت آپشن تا 92% را برای بیشتر نماد ها ارائه میکند و البته این فرصت را نیز در اختیار معامله گران قرار داده تا با ارتقا سطح کاربری و استفاده از امتیاز های بخش اچیومنت ها این مقدار را تا 120% افزایش دهند.

کوتکس یا پاکت آپشن quotex logo
بروکر کوتکس
بروکر پاکت آپشن برای ایرانیان، پاکت آپشن چیست؟، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن
بروکر پاکت آپشن
جفت ارز های فارکس [تا 89%] جفت ارز های فارکس [تا 92%]
کامودیتی ها [تا 87%] کامودیتی ها  [تا 80%]
شاخص ها [تا 87%] شاخص ها [تا 70%]
سهام [تا 87%] سهام [تا 92%]
کریپتو کارنسی ها [تا 45%]
ثبت نام در کوتکس ثبت نام در پاکت اپشن

 

🏦رگوله و اعتبار پاکت آپشن و کوتکس

رگولاتوری ها در میان بروکر های باینری آپشن بر خلاف بروکر های فارکس رایج نبوده و به دلیل ریسک بالای معاملات رگولاتوری های محدودی نیز از این بروکر ها پشتیبانی مینمایند. به همین دلیل بررسی سابقه و نظرات کاربران نتیجه ی بهتری را بهمراه دارد.

در بررسی رگولاتوری بروکر پاکت آپشن تنها میتوان از سازمان نظارتی «IFMRRC» نام برد که بعنوان یک سازمان نظارت بازار های مالی فعالیت دارد. اما در کنار آن میتوان بر اساس نظرات مثبت کاربران و عدم انتشار هیچگونه شکایت رسمی از مواردی مشابه کلاهبرداری پاکت آپشن از تجربه ی کار در این پلتفرم “اعتبار بروکر پاکت آپشن” را تایید شده دانست.

در باره ی رگولاتوری بروکر کوتکس نمیتوان هیچ سازمانی را نام برد زیرا تا کنون هیچگونه اطلاعاتی در این باره از سوی بروکر منتشر نشده است. اما در مقابل در بررسی امنیت و اعتبار بروکر باینری آپشن کوتکس نیز موردی درباره ی مشکلات و کلاهبرداری بروکر کوتکس منتشر نشده است.

کلاهبرداری بروکر کوتکس ، اعتبار بروکر باینری آپشن کوتکس ، امنیت بروکر کوتکس ، باینری آپشن کوتکس

برای بررسی اعتبار کوتکس به مقاله ی اختصاصی این بروکر مراجعه نمایید.

کلاهبرداری بروکر کوتکس

کلاهبرداری پاکت اپشن ، آیا پاکت آپشن معتبر است؟ ، pocketoption اسکم

 برای بررسی آن که پاکت آپشن معتبر است؟ یا خیر بروی لینک زیر کلیک نمایید.

اعتبار بروکر پاکت آپشن

 

💰بونوس واریز پاکت آپشن و کوتکس

بونوس های واریز در باینری آپشن یکی از ابزار هاییست که علاوه بر کاهش ریسک سرمایه گذاری یک قابلیت جذاب نیز برای معامله گران بحساب می آید، به همین دلیل هر دو بروکر امکان افزایش سرمایه گذار با پاداش واریز و البته برداشت آن ها تحت شرایط خاص فراهم نموده اند.

معامله با بونوس 50 درصدی پاکت آپشن و افزایش این مقدار تا 100% یکی از ویژگی های محبوب این بروکر برای سرمایه گذاران بحساب می آید که نه تنها برای واریز اولیه بلکه بروی هر واریز امکان فعالسازی آن وجود دارد.

در مقابل سرمایه گذاران میتوانند تنها بروی واریز های اولیه دریافت بونوس 30 دلاری کوتکس را فعال نمایند که آن نیز در شرایط خاص قابلیت برداشت را در اختیار معامله گران قرار داده است.

 

💳روش های شارژ حساب پاکت آپشن و کیوتکس

از لحاظ روش های شارژ حساب پاکت آپشن بیش از 20 روش و درگاه را در نظر گرفته است و در مقابل نیز این روش ها در 10 درگاه برای واریز به کوتکس محدود شده است. اگر چه در این میان روش های ارز دیجیتال و پرفکت مانی گزینه های پر کاربرد شارژ حساب پاکت آپشن و کیوتکس برای ایرانیان است که در هر دو بروکر در نظر گرفته شده است.

کوتکس یا پاکت آپشن quotex logo
بروکر کوتکس
بروکر پاکت آپشن برای ایرانیان، پاکت آپشن چیست؟، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن
بروکر پاکت آپشن
پرفکت مانی (PerfectMoney) پرفکت مانی (PerfectMoney)
ارزهای دیجیتال (CryptoCurrency) ارزهای دیجیتال (CryptoCurrency)
کارت های اعتباری (Bank Card) کارت های اعتباری (Bank Card)
ADVcash ADVcash
کیف پول دوکو وب مانی (WebMoney)
فاسا پی (FasaPay)
واریز و برداشت کوتکس واریز و برداشت پاکت اپشن

 

💼کپی تریدینگ پاکت آپشن و کوتکس

معامله با سیگنال های معاملاتی و یا کپی تریدینگ در باینری آپشن و فارکس یکی از خدماتیست که برای بهبود معاملات برای معامله گران تازه کار در نظر گرفته شده است. این ویژگی همچنین فرصت “کسب درامد دلاری” را بدون معامله فراهم میکند.

یکی از تفاوت های اصلی ترید پاکت آپشن و کوتکس را میتوان همین پلتفرم کپی ترید در پاکت آپشن دانست که نه تنها در بروکر Quotex بلکه در اغلب بروکر های باینری آپشن نیز بی رقیب است، اما در مقابل هر دو بروکر امکان استفاده از سیگنال های باینری آپشن را در پلتفرم خود جای داده اند.

اگر چه از این بابت نیز ربات سیگنال پاکت آپشن در تلگرام و پلتفرم معاملاتی این بروکر تنظیمات و قابلیت شخصی سازی را در اختیار کاربران قرار داده تا بر اساس استراتژی های خود از دقیق ترین ربات سیگنال دهی پاکت آپشن بهره مند گردند.

سیگنال بروکر Quotex ، کپی تریدینگ در Quotex ، سیگنال های باینری آپشن کوتکس

برای آشنایی با نحوه معامله با کپی تریدینگ در Quotex بروی لینک زیر کلیک نمایید.

سیگنال کوتکس

آموزش کپی ترید در پاکت اپشن ، معرفی کپی ترید در پاکت آپشن ، نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن

برای مطالعه بیشتر درباره ی نحوه کپی ترید در پاکت اپشن کافیست به مقاله ی اختصاصی آن مراجعه نمایید.

کپی ترید پاکت اپشن

 

✅جمع بندی – مقایسه پاکت آپشن با کوتکس

همانطور که در ابتدای مقاله وعده داده بودیم بعنوان جمع بندی مقایسه بروکرهای پاکت آپشن و کوتکس را در قالب جدول در مقابل هم گردآوری نموده ایم تا معامله گران قادر بوده تا بهترین بروکر باینری اپشن را مناسب نیاز های خود انتخاب نمایند.

⭐نام بروکر کوتکس یا پاکت آپشن quotex logo
بروکر کوتکس
بروکر پاکت آپشن برای ایرانیان، پاکت آپشن چیست؟، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن
بروکر پاکت آپشن
©️سال تاسیس 2019 2017
💰حداقل واریز $10 $50
💸بونوس واریز تا 30% تا 50%
📊نماد های معاملاتی بیش از 50 نماد بیش از 130 نماد
💳روش واریز و برداشت برای ایرانیان ارز های دیجیتال، پرفکت مانی ارز های دیجیتال، پرفکت مانی، وب مانی
💹حداقل معامله از 1$ از 1$
⏲️زمان معامله از 5 ثانیه تا 4 ساعت از 5 ثانیه تا 4 ساعت
💼کپی تریدینگ ❌ندارد ✅دارد
📈سیگنال ✅دارد ✅دارد
📝لینک ثبت نام آموزش ثبت نام در کوتکس آموزش ثبت نام در پاکت اپشن

 

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💰چگونه در کوتکس سرمایه گذاری کنیم؟ - مبانی سرمایه گذاری در کوتکس
📊بررسی استراتژی کوتکس در باینری آپشن - بهترین استراتژی کوتکس
✅مزایای باینری آپشن چیست؟ - مزایا و معایب باینری آپشن
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟